آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

پیش فروش نهال آغاز شد

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال سیب سوپر چف

خرید نهال سیب سوپر چف از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال سیب سوپر چف با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال سیب سوپر چف در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال سیب سوپر چف به سراسر کشور.
قیمت نهال سیب سوپر چف در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ سیب سوپر چف، کاشت نهال سیب سوپر چف، هرس درخت سیب سوپر چف، نحوه آبیاری سیب سوپر چف، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری سیب سوپر چف و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال سیب سوپر چف کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یاسیب سوپر چف را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی سیب سوپر چف
  •     
  • مشخصات نهال سیب سوپر چف

مشخصات و خصوصیات نهال سیب سوپرچف:


نهال‏‌های‌ سوپر چف از انواع نهال‏های سیب تولید کشور آمریکا است و از نهال‌‏های میوه مناسب مناطق سردسیر می باشد. این نوع نهال، از مزایای فراوانی برای کشاورزان و باغداران برخوردار است. جالب است بدانید که شما می‏توانید با فراهم کردن شرایط مطلوب، نهال سیب سوپر چف را به بهترین شکل پرورش دهید و از تمامی مزایای آن بهره‏مند شوید. ناگفته نماند که برای پرورش نهال سیب سوپر چف، بایستی به پارامترهای خاصی توجه بسزایی داشته باشید تا بتوانید این نهال سیب را به بهترین شکل ممکن پرورش دهید. لازم به ذکر است که اگر تجربه خاصی در زمینه کاشت و پرورش نهال سیب سوپر چف ندارید، باید از افراد متخصص و کاربلد در این زمینه کمک بگیرید. در این نوشتار ما سعی در معرفی ویژگی‌‏ها و توضیح نحوه کاشت و نگه داری آن‌‌‏ها خواهیم‌‌ پرداخت پس با ما همراه باشید.

نهال‌ سیب سوپر چف، از نهال‏‌هایی هستند که به خاکی نسبتا مرغوب و آبرفتی و نیز محیطی نسبتا سرد و معتدل نیازمند هستند. البته در نظر داشته باشید که این نوع نهال، سیب قادر به رشد در هر نوع خاکی است. برای کاشت و پرورش نهال سیب سوپر چف، باید از خاک مناسب و مرغوب استفاده نمایید تا بتوانید شاهد باردهی انبوه آن در کمترین زمان ممکن باشید.

آبیاری کافی و مستمر نقش مهمی در به بار نشستن نهال سیب سوپرچف و محصول این نهال‌‏ها دارد. از این رو، بایستی برای آبیاری نهال سیب سوپر چف، از یک برنام دقیق و منظم استفاده فرمایید.

در نظر داشته باشید که بهترین زمان برای کاشت نهال سوپر چف، ماه سوم فصل پاییز می‏باشد چرا که ریش نهال سریعتر و بهتر درخاک مستقر می شود در نتیجه زمان باردهی آن تسریع می یابد.

چنانچه کار کاشت نهال سیب سوپرچف در روز های گرم سال انجام شود، ممکن است گیرایی آن کاهش یابد. از این رو، باید نهال سیب سوپر چف را حتما در فصل پاییز یا زمستان بکارید.

طول عمر مفید نهال سیب سوپرچف:

نهال سیب سوپرچف بسیار پرمحصول می باشد و میوه حاصل از درخت این رقم سیب کاملا درشت و بازار گیر می باشد به طوری که حجم و وزن محصول آن‌‏ نسبت انواع دیگر نهال‏‌های ‌سیب ‌ بالاتر است. طول عمر اقتصادی نهال سیب سوپر چف، بین ۲۵ تا ۳۰ سال است البته فراموش نکنید عوامل همچون هرس ،کوددهی و آبیاری در افزایش طول عمر مفید درخت سیب سوپرچف بی تاثیر نمی باشد.

بعد از گذشت ۵ سال از عمر نهال و رسیدن آن به سن باردهی، باید مراقبت‏‌‌های‌ لازم را از قبیل سمپاشی و آفت کشی و هرس به موقع و همچنین افزایشی میزان کوددهی و آبیاری به مقدار لازم و به صورت تدریجی انجام بپذیرد.

همینطور از موارد جذاب برای مشتریان در هنگام خرید نهال سیب سوپرچف می‎‌توانیم به میزان محصول بالای ‌این نهال و ارائه میوه‌‏هایی با رنگ قرمز تیره و طعم مناسب و طبیعی اشاره کنیم.

سالانه سرمازدگی، باعث ضرر و زیان بسیار زیاد باغدارن سیب به خصوص در مناطق کوهستانی و با زمستان‌های نسبتاً طولانی می‌‌شود.این سرما قسمت زیادی از محصولات سیب را نابود می‌‌کند و سود چندانی عاید آنها نمی‌‌سازد.

مقاومت نهال سوپر چف در برابرسرما، مشکل سرمازدگی را تا حد زیادی حل کرده و تبعات ناشی از آن را برای کشاورزان کاهش می‏‌‌دهد علاوه بر این نهال سیب سوپرچف جزء ارقام دیرگل می باشد و کاشت آن در مناطقی با سرمای بهاره حرکتی کاملا هوشمندانه می باشد.

در هنگام خرید نهال سیب سوپرچف، در خصوص نحوه انجام مراحل کاشت داشت و برداشت هزینه‏‌های مختلف آفت کشی، سمپاشی، کود دهی و قلمه ‌زنی و پیوند زنی احتمالی که در برخی از انواع این نهال‏‌ها برای افزایش باردهی محصولات و میوه ‌جات باید اطلاعات ارزشمندی را کسب کنید تا بتوانید این نهال را به بهترین شکل پرورش دهید. برای کسب اطلاعات کامل حتما باید خرید این رقم سیب را از نهالستان های معتبری انجام دهید تا علاوه بر تضمین اصالت نهال از پشتیبانی های بعد از فروش نیز بهره مند شوید.

کاشت نهال سیب سوپرچف:

بعد از انتخاب مکانی مناسب نوبت به کاشت نهال سیب سوپرچف می رسد جهت کاشت نهال سیب سوپرچف باید چاله هایی با فاصله 4*4 حفر کرد و در بهترین مناسب نهال سیب سوپرچف را به چاله انتقال داد.بهترین زمان برای جابه جایی نهال سیب سوپر چف اواخر فصل پاییز می باشد بعد از کاشت نهال سیب سوپر چف همان روز کاشت باید اقدام به آبیاری نهال کرد همچنین در مناطق بادگیر برای محافظت از نهال در برابر عوامل طبیعی می توان از قیم استفاده کرد.دقت داشته باشید رعایت فاصله مناسب در هنگام کاشت نهال سیب سوپر چف از الزامات می باشد زیرا سبب مدیریت نوردهی به تمام شاخه ها می شود در نتیجه تاثیر مستقیمی بر میزان باردهی درخت خواهد داشت با احتساب فاصله مربعی و 4 متری برای این رقم سیب می توان در هکتار 625 اصله نهال سیب سوپرچف کشت کرد.

آبیاری نهال سیب سوپرچف:

برای کاشت نهال سوپر چف، باید باید یک سری از شرایط محیطی را در نظر داشته باشید. این شرایط عبارتند از کود دهی کافی و مناسب از نوع کود های دامی و همینطور آبیاری کافی و متناوب که حدودا بین ۵ تا ۱۰ هزار متر مکعب آب، به دفعات برای آبیاری این نوع از نهال مصرف می‏‌‌‌شود.

نهال‏‌های سوپر چف از انواع نهال‌‏های میوه حساس به آبیاری می باشد و به آب نسبتاً بالایی نیز برای رشد خود نیاز دارند، به طوری که سطح آب‏‌های زیرزمینی باید در هنگام کاشت این محصولات، در مناطقی که غرس می‏شوند، به میزان مناسب و ثابت باشد. البته در نظر داشته باشید که هرچقدر آب و هوای محیط کاشت نهال سوپر چف گرم و خشک‏تر باشد، میزان نیاز این نهال به آب افزایش می‏یابد.

شروع باردهی و عملکرد درخت سیب سوپرچف:

نهال سیب سوپرچف جز ارقام زودبازده می باشد به طوری که باردهی آن از سال دوم آغاز می شود اما باردهی این رقم سیب سردسیری در سال های در حد نوبرانه می باشد و برای رشد بهتر نهال بهتر است بار سال آن حذف گردد.شروع باردهی اقتصادی درخت سیب سوپرچف از سال سوم می باشد . میانگین عملکرد و باردهی درخت پربار و پرمحصول سوپر چف ددر هکتار 120تن می باشد.

شرایط اقلیم مناسب برای کاشت نهال سوپرچف:

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم نهال سیب سوپر چف، محصول مناطق سردسیر کشور آمریکا می‏‌‌باشد که به دمای پایین برای محصول دهی بیشتر و بهتر احتیاج زیادی دارد.

از موضوعات مهم بسیار موثر در نحوه رشد نهال‏‌های سوپر چف به وجود آوردن محیط و دمای مناسب در زمستان برای رفتن این گیاه به خواب زمستانی است.

خواب زمستانی مقاومت این نهال سیب را در برابر سرما افزایش می‏‌‌دهد و مواد زائد و سمی را از بخش‏‌‌های‌ مختلف گیاه خارج می‏‌‌نماید و شاخه‏‌‌ها و پوسته‏‌‌های‌ فرسوده را ازدرخت جدا می‏‌‌کند و درخت را دوباره جوان می‏‌سازد. نیاز سرمایی نهال سیب سوپر چف ما بین 500 الی 900 ساعت با دمای منفی 7 درجه است. فراموش نکنید که اگر نیاز سرمایی این نهال به خوبی برطرف نشود، ممکن است میزان رشد آن کاهش یابد. این گونه از درختان در دو مقطع فصلی اواخر زمستان و اواسط پاییز آماده کشت می‏‌‌شوند.

خاک مناسب کاشت نهال سوپر چف :

خاک مناسب برای کاشت نهال‏‌های سوپر چف، باید از نوع خاک‏‌‌های‌ سبک و نفوذ‌ پذیر اما دارای مقادیر زیادی از مواد و املاح معدنی باشد. البته شما می‏توانید برای تهیه خاک مناسب نهال سوپر چف، مقداری خاک رس یا ماسه را به همراه مقداری خاک برگ و کود ازته مخلوط نمایید. این امر سبب افزایش چندین برابری رشد نهال شما می‏گردد.

کوددهی نهال سیب سوپر چف:

برای اینکه خاک برای کشت نهال سیب سوپرچف آماده و مناسب محصول دهی شود، باید از انواع کود‌های حیوانی و کودهای میکروکامل استفاده نمود. نهال‌ ‌سوپر چف حدوداً بین ۵ الی ۱۰ تن کود آلی احتیاج دارند. البته در نظر داشته باشید که کودهای شیمایی مرغوب و با کیفیت حاوی عناصری همچون هیومیک اسید، هوموس، منیزیم و پتاسیم می‏توانند میزان رشد و باردهی نهال سیب سوپر چف را چندین برابر افزایش دهند. علاوه بر آن، کودهای شیمایی مانع هجوم آفات و حشرات می‏شوند. در نظر داشته باشید که کشاورزان بایستی ابتدای هر فصل اقدامات لازم را جهت کوددهی نهال سیب سوپر چف به عمل آورند.

هرس نهال سیب سوپر چف :

نهال سیب سوپر چف نیز همانند سایر درختان سیب برای اینکه کیفیت بهتری در محصولات و باردهی بیشتر داشته باشند، نیاز به هرس به موقع دارند. هرس درخت سیب سوپر چف، سبب بهبود رشد شاخه و برگ های آن می گردد. علاوه بر آن، شما می توانید با هرس به موقع این نهال طول عمر اقتصادی آن را افزایش دهید. در هنگام هرس کردن درخت دقت نمایید، تا شاخه‌‏ها را از قسمت پایین شاخه قطع کنید تا قسمت‏‌های ‌مختلف آن کامل بریده شوند.

هرس شاخه‏‌‌های‌ درخت سیب سوپرچف علاوه بر اینکه باعث می‏‌شود تا نور خورشید بیشتر به بدنه، ساقه و برگ‏‌های درخت بخورد و از این راه ویتامین و مواد لازم برای ساخت سبزینه در برگ‏‌های درختان و سبز شدن آنها پدید بیاید؛ این امر سبب کاهش حجم شاخه‏‌های زائد و پیر و رسیدن مواد غذایی بیشتر برای تولید میوه‏‎‌‌های‌ زیادتر به تنه و ساقه و برگ‌‏های‌ درخت می‏گردد.

همانطور که احتمالاً این مسئله را شنیده‏‌‌اید هرچه میزان شاخه‏‌های زائد در درختان میوه کمتر باشد بازدهی و میوه‌دهی آنها بیشتر می‏‌‌شود. این امر به خاطر توانایی ذخیره مواد آلی و غذایی در درختان باشاخه‏‌‌های‌ زائد کمتر میباشد.

همچنین فرایند فتوسنتز، که در اکثر درختان و گیاهان تنها راه سوخت و ساز و رساندن مواد غذایی و معدنی به بخش‏‌های مختلف گیاه از ریشه و ساقه و برگ است، در درختانی که هرس شده و شاخه‏‌های زائد کمتری داشته ‌باشند، با کیفیت و سرعت بالاتری انجام می‏‌‌پذیرد.

گرده افشان درخت سیب سوپرچف:

گرده افشانی درختان سیب از الزامات باردهی و عدم ریزش میوه ها توسط این درختان می باشد گرده افشانی نهال سیب سوپرچف می تواند توسط ارقام سیب سفید دیرگل انجام شود. بهتر است جهت انجام گرده افشانی بهتر درخت سیب سوپرچف به ازای هر 10 اصله یک اصله سیب سفید لبنان یا فرانسه درباغ کشت شود.

مقاومت در برابر آفات و بیماری‏ها:

مقاومت و ایمنی بالای نهال سیب سوپر چف در برابر آفت‏‌های مختلف، از قبیل کرم‏‌‌ها ‌و شته‏‌‌ها‌، بسیار بالا است و این امر سبب کاهش هزینه سمپاشی این گیاه می‏گردد. در نظر داشته باشید که شما می‏توانید با استفاده از ترفندهای کوددهی، سمپاشی و آبیاری به موقع، میزان مقاومت نهال سیب سوپرچف را دربرابر آفات و بیماری‏ها چندین برابر افزایش دهید.

قیمت و خرید و نهال سیب سوپر چف:

مشتریان و خریداران نهال سیب سوپر چف، باید به نکاتی مثل اصالت برند محصولات و همچنین مجوزهای جهاد کشاورزی و مجوزهای بهداشتی در هنگام خرید این گونه از نهال ‌دقت داشته ‌باشند.

در نظر داشته باشید که اگر شما از ساکنین مناطق کوهستانی کشور عزیزمان باشید، نهال سیب سوپرچف برای احداث باغ شما بسیار مناسب و با بازدهی بالا می‏‌‌باشد.

مناطق کوهپایه‏‌‌ای در دامنه کوهستان‏‌‌های‌ دماوند و البرز همچنین رشته کوه‏‌‌های‌ زاگرس از مناطق مناسب برای کاشت نهال سیب سوپر چف، محسوب می‏شوند. برای استعلام قیمت و خرید نهال سیب سوپر چف با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی و اصالت تضمین، پیشنهاد می‏شود به نهالستان رویال نهال مراجعه فرمایید.

نهال‏هایی که توسط نهالستان رویال نهال عرضه می‏شوند، تماما دارای شناسنامه و تضمین اصالت هستند. فراموش نکنید که شما در هر نقطه از کشور، می‏توانید نهال مورد نظر خود رابه صورت آنلاین از وبسایت رویال نهال، با قیمتی مناسب خریداری کنید و آن درب محل خود تحویل بگیرید. ناگفته نماند که شما می‏توانید پیش از انجام هر کاری، با کارشناسان و متخصصان رویال نهال در زمینه خرید نهال مشورت نمایید و خریدی سودمندانه و مفیدی را تجربه کنید.

مشخصات نهال سیب سوپر چف


کشور سازنده: آمریکا

پایه: بذری مالینگ

عمر اقتصادی: 35 سال

توضیحات: از مرغوب ترین ارقام جهان

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت