آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال سیب سبز ماریا اصل

خرید نهال سیب سبز ماریا اصل از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال سیب سبز ماریا اصل با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال سیب سبز ماریا اصل در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال سیب سبز ماریا اصل به سراسر کشور.
قیمت نهال سیب سبز ماریا اصل در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ سیب سبز ماریا اصل، کاشت نهال سیب سبز ماریا اصل، هرس درخت سیب سبز ماریا اصل، نحوه آبیاری سیب سبز ماریا اصل، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری سیب سبز ماریا اصل و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال سیب سبز ماریا اصل کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یاسیب سبز ماریا اصل را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی سیب سبز ماریا اصل
  •     
  • مشخصات نهال سیب سبز ماریا اصل

معرفی نهال سیب سبز ماریا اصل


سیب، میوه‏ای است که علاوه بر دارا بودن خواص فراوان و فواید بی شمار در زمینه حفظ سلامت و پیشگیری از ابتلا به انواع بیماری‏ها، از نظر اقتصادی نیز بسیار سود آورو زود بازده بوده و به خاطر تنوع کم نظیر و گونه‏های متفاوت و مزه خاص و منحصر به فردش همواره با استقبال بسیار خوبی از طرف خریداران در بازار مواجه می‏گردد. این مساله عاملی برای جذب علاقمندان به سرمایه گزاری مطمین و کم خطر در بازار تجارت و کسب و کار گردیده است. از ارقام سیب بسیار مرغوب و مورد پسند می‏توان به سیب سبز ماریا اصل اشاره کرد.

نهال این رقم به علت توانایی ذخیره سازی و ماندگاری طولانی مدت و مزه ترش و عالی آن، و نیز قابلیت انبارداری، از گونه‏های بسیار تجاری و مورد علاقه باغداران سیب است. از مهمترین ویژگی‏های این نهال میوه دهی زودرس آن است. در اوایل تابستان، بازار این میوه عالی و منحصر به فرد است. این رقم سیب به دلیل داشتن مزه ای ترش به سیب سبز ترش نیز معروف است.

این نهال در مقایسه با سایر انواع نهال سیب نیاز نیاز سرمایی بالایی دارد و رشد آن به زمان بیشتری نیاز دارد. سیب سبز ماریا اصل دارای فیبر زیادی است که می‏تواند فیبر مورد نیاز بدن شما را به صورت کاملا طبیعی تامین کند. میوه درخت سیب سبز ماریا ، گوشتی بسیار لذید، سفید و سفت دارد. یکی دیگر از ویژگی‏های خوب این گیاه آن است که می‏تواند تمام خواص و فواید خود را حتی در سردخانه حفظ نماید. به این معنی که نگهداری در سردخانه نمی‏تواند باعث از بین رفتن فواید این میوه سیب ترش و دانه‏های آن شود.

همانطور که ازاین رقم مشخص است رنگ سیب سبز ماریا اصل سبز است و درخشندگی خاصی دارد. نکته مهم دیگر در رابطه با درخت سیب سبز ماریا اصل عمر اقتصادی و مفید آن است .عمر اقتصادی و مفید درخت سیب سبز ماریا حدود 30 سال است. شما می توانید میوه های بسیار خوشمزه و با کیفیت را در 30 سال برداشت کنید.

نهال سیب سبز ماریا اصل پا کوتاه‏تر از سایر درختان سیب است. البته جدای از ژنتیک، شرایط رشد و نگهداری و محیط نیز بر ارتفاع این درخت می‏تواند تاثیر بگذارد. به طور کلی وزن اکثر سیب‏های سبز ماریا اصل موجود در بازار بین 160 تا 200 گرم است. وزن سیب سبز ماریا نیز بر اساس میزان رسیدگی، آبیاری و کوددهی تعیین خواهد شد. حداکثر عملکرد سیب سبز ماریا اصل حدود 130 تن در هکتار است. در صورتی می توانید به این میزان عملکرد در هکتار برسید که شرایط نگهداری، آبیاری و کوددهی مناسب باشد.

نهال سیب سبز ماریا 3 تا 5 سال پس از کاشت شروع به تولید محصول می‏کند. در سال سوم تا پنجم کاشت می‏توان از این نهال انتظار بیشترین بهره وری را داشت. شروع گلدهی درخت سیب سبز ماریا معمولاً اواخر فروردین ماه است و از ارقام دیرگل ده به حساب می آید بنابراین نهال سیب سبز ترش مناسب کشت در مناطق سردسیر و نیمه سردسیر می باشد.

کاشت نهال و احداث باغ:

درمورد نهال سیب سبز ماریا اصل به طور کلی باید در هنگام کاشت نهال توجه داشت که فاصله نهال سیب سبز ماریا با شیب ملایم از سطح زمین 4*4 یا 4*3 متر می‏باشد. این فاصله علاوه بر حفظ نظم و زیبایی باغ میوه به تامین نور مورد نیاز نهال نیز کمک می‏کند و علاوه بر این موارد باعث سهولت برداشت محصول، رشد بهتر ریشه نهال، هرس کردن آسان‏تر، کودهی و سم پاشی خواهد شد. با احتساب این فاصله تعداد درختان سیب می‏تواند از 500 تا 600 اصله در هکتار متغیر باشد. نهال این درخت نیاز فراوانی به هوموس خاک دارد لذا توصیه می‏شود نیاز کودی خاک قبل از کاشت برطرف شده و پس از کاشت نیز با پایش مستمر ومداوم و در صورت نیاز انجام تجزیه خاک و برگ به صورت دوره‏ای و منظم کودهای مورد نیاز را طبق برنامه زمان بندی مورد استفاده قرار دهید، استفاده از چالکود زمستانه با انواع کود حیوانی کاملا پوسیده نیز می‏تواند به افزایش سطح هوموس خاک و تامین نیاز کودی درخت کمک ویژه‏ای بکند.

گرده افشان درخت سیب سبز ماریا:

یکی از مهم‏ترین اصول در پرورش نهال سیب ترش توجه ویژه به گرده افشانی آن است. نهال سیب سبز ماریا اصل نیز مانند بسیاری از انواع سیب خود آمیزش پذیر نیست و نیاز به گرده افشانی دگر گشنی دارد. به طور کلی به ازای هر 10 نهال سیب سبز ماریا اصل باید 1 اصله نهال از انواع مختلف سیب برای گرده افشانی کاشته شود تا گرده افشانی نهال‏ها کامل انجام شود.

اقلیم مناسب کاشت نهال سیب سبز ترش:

جوانه های سیب سبز ماریا جهت بیدار شدن از خواب زمستانی و شکوفه دهی در فصل بهار به حداقل 1000 ساعت دمای زیر 7 درجه سانتیگراد در فصل زمستان نیاز دارد. همچنین منطقه‏ای که جهت کاشت نهال سیب سبز ماریا انتخاب می‏شود علاوه بر آن، باید 1300 الی 2000 متر بالاتر از سطح دریا باشد.

آبیاری نهال:

آبیاری درخت سیب سبز ماریا نیز با توجه به فصل و سن نهال متفاوت خواهد بود. میزان آب و فواصل آبیاری نهال سیب سبز ماریا با توجه به اقلیم آب و هوایی بسیار مهم است. زیرا اکثر نهال‏های سیب نسبت به کمبود آب واکنش منفی نشان می‏دهند. آبیاری نهال سیب سبز ماریا اصل بر اساس نوع شرایط آب و هوایی وکیفیت خاک منطقه می‏تواند دچار تغییر گردد. اما بطور معمول آبیاری درخت سیب سبز ترش هر 10 روز یکبار و به میزان 100 لیتر برای هر اصله نهال انجام می‏شود.

هرس نهال:

برای هرس کردن درخت سیب سبز ماریا اصل، طبق یک اصل کلی در مورد هرس درختان، باید شاخه های جوانی که چند سال عمر کردند و باردار شده‏اند را از درخت جدا نمود تا شاخه‏های جوان دیگر جانشین آن‏ها شود. باید به این نکته اشاره کرد که اگر هرس درخت به موقع و در زمان مناسب انجام نشود، باعث تولید میوه‏های ریز و نامرغوب می‏گردد. علاوه بر آن، هرس به موقع می‏تواند از پیری درخت جلوگیری کند. بهترین زمان برای هرس درخت سیب سبز ماریا در اواخرزمستان قبل از جوانه زنی درخت هست.

خاک مناسب:

خاکی با بافت آبرفتی و لوم رسی با عمق زیاد و غنی، جهت کاشت و پرورش نهال سیب سبز ماریا اصل مناسب هستند. همچنین PH خاک باید عددی بین 5.5 الی 5.7 باشد.

کود دهی:

کوددهی یکی از بهترین راه‏‌های تامین انرژی برای رشد درخت سیب سبز است. کوددهی مناسب باعث افزایش قدرت رشد درختان و افزایش باردهی و همچنین پیشگیری از ابتلا به بیماری‏‌ها و آفات می‏باشد. از این رو باید با توجه به نیاز درخت سیب سبز ماریا و در زمان مشخص انجام شود کوددهی درخت سیب ترش به روش‏‌های متعددی انجام می‏شود از جمله : آبیاری – محلول پاشی – چال کود و غیره.

بهترین زمان کوددهی و تغذیه درخت سیب سبز ماریا قبل از باز شدن شکوفه‏‌ها آغاز می‏باشد. در این زمان درخت چرخه رشدی خود را شروع کرده و نیاز به دریافت انرژی بیشتر از منابع خاک دارد. بهترین نوع کود برای درخت سیب سبز ماریا اصل کود ترکیبی و کود فروت ست می‏باشد. یک باغدار آگاه و مطلع پیش از آغاز عملیات کوددهی باغ سیب، باید با انجام آزمایش برگی و خاکی، بررسی پی اچ و شوری و نیز عناصر آلی و معدنی در خاک آگاه شده، سپس به اقدام به عملیات کوددهی درختان در فواصل معین نماید.

سمپاشی:

سمپاشی قبل ازسم پاشی درخت سیب سبز ماریا اصل حتماً با آفات و بیماری‏‌های موجود یا بالقوه درختان سیب در منطقه خود آشنا شوید. بیماری‏‌های مختلفی برای درختان سیب وجود دارند که هر کدام از آن‏ها می‏توانند این نوع درختان را از پای در آورند. برای حصول بیشترین بازده سرمایه ‌گذاری در زمان و انرژی خود، باید سم‌پاشی درختان سیب به ‌طور مداوم و با رعایت دستورالعمل‏‌های آن انجام شود. مهم‏ترین نکته در این مورد آن است که کشاورز بداند که درختان باغ او به چه بیماری و آفتی دچار شده‏اند و بهترین سم درخت سیب سبز را برای رفع آن به کار گیرد. درختان شما ممکن است به بیماری‏‌هایی مانند آتشک، شته، سفیدک و غیره دچارشوند. انتخاب سم مناسب برای مقابله با هر نوع آفت بسیار ضروری است. از انواع مهم‏ترین آفات و بیماری‏های درختان سیب و سم های مربوط به درمان هر کدام می‏توان به موارد زیر اشاره کرد: 1- آتشک سیب : سم مورد نیاز سم بردو فیکس 2- شته: سم مورد نیاز روغن های زمستانه و سم اتیون 3- سفیدک پودری : سم توپاس قارچ کش های کرزوکسیم- تری فلوکسی استروبین و قارچ کش تتراکوناول 4- لکه سیاه : سم دودین یا ملپرکس 5- کرم درخت سیب : سم دیازینون یا دورسبان 6- پوسیدگی ریشه و آموندی : سم ایپرودیون- کاربندازیم 7- شانکر : سم تیوفانات متیل

مقاومت در برابر آفات و بیماری‏ها :

مقاومت در برابر آفات و بیماری‏ها نهال سیب سبز ماریا مقاومت متوسطی در برابرآفات و بیماری‏ها از جمله حشرات دارد. شما در هر زمان، می‏توانید با سمپاشی تمام حشرات و بیماری‏های مختلف را از بین ببرید. میوه سیب سبز ترش بیشتر از ارقام دیگر سیب به سفیدک پودری حساس است این بیماری به طور معمول در مناطق با متوسط بارندگی پایین شیوع پیدا می‏کند بنابراین چنانچه متوسط بارندگی منطقه شما پایین است اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از شیوع این بیماری را انجام دهید، البته لازم به ذکر است که برای کترل بیماری سفیدک پودری رعایت بهداشت زراعی در درجه اول اهمیت قرار دارد.

خواص میوه سیب سبز:

سیب سبز ماریا خواص و فواید بسیاری دارد که می‏توان به موارد زیر اشاره کرد: *- منبع غنی آنتی اکسیدان ها ، فیبر مواد معدنی مانند پتاسیم، منگنزومس C*- منبع غنی ویتامین‏هایی مانند سی، بی و دی. وجود این ویتامین‏ها و مواد معدنی می تواند کمک شایانی به بهود و پیشگیری از انواع بیماری ها مانند سرطان – دیابت نوع 2 – فشار خون – بیماری‏های دستگاه تنفس و غیره نماید

قیمت و خرید نهال سیب سبز ماریا:

خرید نهال سیب سبز ماریا اصل مانند تهیه هر نوع نهال دیگری نیاز به تجربه و همچنین خرید از مراکز معتبر دارد. تهیه نهال مطمئن و سالم نیز از الویت‏های احداث باغ می‏باشد. چرا که در صورت نامرغوب و بی کیفیت بودن نهال مورد استفاده برای احداث باغ علاوه بر اتلاف وقت و انرزی بسیار ، خسارت‏های فراوان مالی را نیز نصیب باغ دار خواهد نمود. شما می‏‌توانید جهت استعلام قیمت و خرید انواع نهال سیب و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در رویال نهال در ارتباط باشید.تا علاوه بر مشاوره رایگان با قیمت مناسب تری نهال سیب سبز را خرید کنید

از جمله مهم‏ترین مسائل در سرمایه گذاری برای کاشت سیب سبز ماریا بررسی صحت اصالت نهال است. درهنگام خرید نهال، اطمینان از اصالت رقم انتخابی و سلامت آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. فراموش نکنید که شما می توانید با مراجعه به نهالستان رویال نهال، نهال مورد نظر خود را با قیمتی بسیار مناسب و اصالت تضمینی خریداری کنید و از تمامی مزایای آن بهره مند شوید.نهالستان رویال نهال دارای مجوز از سازمان جهاد کشاورزی می باشد و شما به راحتی می توانید از این مجموعه درخواست مجوز کنید و با مشاهده مجوز با خیالی آسوده خرید کنید.

پیشنهاد کارشناسان رویال نهال به باغداران عزیز به عنوان سرمایه گذاردر تولید و پرورش سیب سبز ماریا اصل، این است که جهت بازگشت سرمایه بدون ریسک در کوتاه‏ترین زمان و جبران هزینه‏های اجرای طرح و نیز کسب سود بیشتر تمامی مراحل انجام این کار از خرید نهال و احداث باغ تا برداشت محصول را به کارشناسان با تجربه و خبره ما در نهالستان رویال نهال بسپارید. قطعا با انجام این کار ضمن اطمینان از صرف کمترین هزینه‏ها و هزینه کرد اصولی که منجر به صرفه جویی در هزینه‏ها می‏گردد با بالاترین رقم سود در کوتاه ترین زمان ممکن دست خواهید یافت. جهت مشاهده و دریافت عکس میوه یا نهال سیب سبز با ما در ارتباط باشید.

مشخصات نهال سیب سبز ماریا اصل


نوع رقم: بسیار تجاری

زمان رسیدن میوه: پاییز

قابلیت سردخانه ای: دارد

قابلیت انبارداری: طولانی مدت دارد

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت