آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال سیب زرد فرانسه

خرید نهال سیب زرد فرانسه از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال سیب زرد فرانسه با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال سیب زرد فرانسه در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال سیب زرد فرانسه به سراسر کشور.
قیمت نهال سیب زرد فرانسه در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ سیب زرد فرانسه، کاشت نهال سیب زرد فرانسه، هرس درخت سیب زرد فرانسه، نحوه آبیاری سیب زرد فرانسه، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری سیب زرد فرانسه و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال سیب زرد فرانسه کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یاسیب زرد فرانسه را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی سیب زرد فرانسه
  •     
  • مشخصات نهال سیب زرد فرانسه

مشخصات و خصوصیات نهال سیب زرد فرانسوی:


سیب‏های زرد فرانسوی، از میوه های پر طرفدار و پرفروش بازار محسوب می‏شوند و دارای طعم بسیار لذیذ و خوشمزه‏ای هستند. کشت و پرورش نهال سیب زرد فرانسه، می‏تواند سبب افزایش سود باغداران و کشاورزان شوند. از این رو، امروزه خرید و فروش نهال‏های سیب زرد فرانسه بسیار رواج دارد.

کشاورزان می‏توانند این نهال را به آسانی پرورش دهند و در کمتر از سه سال، شاهد رشد و باردهی انبوه آن باشند. علاوه بر آن، این نوع نهال نسبت به دیگر نهال‏ها قادر به رشد سریع‏تر و بهتر است.به همین دلیل انتخاب نهال‏های سیب زرد فرانسه، می تواند انتخابی هوشمندانه و مفید باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا با مشخصات و ویژگی‏های بازر رشد نهال‏های سیب زرد فرانسه بیشتر آشنا شوید.

عادت رشد درخت سیب زرد فرانسوی:

بر خلاف بسیاری از نهال‏ها، نهال سیب زرد فرانسه به صورت عمودی رشد می‏کند. این نوع نهال قادر به رشد بهتر و سریع‏تر در مناطق سردسیر است. به همین دلیل امروزه بسیاری از کشاورزان و باغداران این نهال را در مناطق سردسیر کشور همچون شمال پرورش می‏دهند. همانطور که از نامش پیداست، این نوع نهال برای اولین بار در کشورهای اروپایی شناسایی شد؛ در ابتدا کشاورزان نهال‏های سیب زرد را در کشور فرانسه و برخی دیگر از کشورهای اروپایی پیدا کردند. ناگفته نماند که سیب‏های زرد فرانسه، دارای جثه‏ای متوسط اما آبدار و خوش طعم هستند و از پوششی نازک به رنگ زرد مایل به سبز بهره می‏برند.

عمر مفید و اقتصادی نهال سیب زرد فرانسوی:

طبق نظر کارشناسان و متخصصان، طول عمر اقتصادی نهال سیب زرد فرانسه به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما در نظر داشته باشید که اگر درخت‏های سیب زرد فرانسه در محیطی با شرایط مطلوب رشد کنند، طول عمر اقتصادی بیشتری خواهند داشت. لازم به ذکر است که میانگین طول عمر اقتصادی این نوع نهال از 25 الی 30 سال می‏باشد. در نظر داشته باشید که هر چقدر شرایط محیطی نهال سیب زرد مطلوب‏تر باشد، زمان باردهی آن نیز کاهش می‏یابد. فراموش نکنید که این نوع نهال از اواسط فصل زمستان یعنی بهمن ماه، شروع به گلدهی می‏نماید.

یکی از مهم‏ترین عواملی که سبب حیرت زدگی کشاورزان پس از پرورش نهال سیب زرد فرانسه می‏شود، ارتفاع بلند آن است. این نوع نهال پس از کاشت شروع به رشد سریع می‏کنند و ارتفاع آن ها گاه به بیش از 6 متر می‏رسد. جالب است بدانید که این نوع نهال دارای برگ‏های نوک تیز و متوسط با آوندهایی برجسته و رنگ سبز تیره و براق می‏باشد. لازم به ذکر است که این نوع نهال قادر به رشد در تمامی نقاط کشور است؛ اما برای آن که بتوانید باردهی انبوه و عالی این درخت را مشاهده کنید، بایستی آن را در مناطق سرد سیر بکارید. ناگفته نماند که نهال‏های سیب زرد فرانسه قادر به تحمل سرما تا دمای منفی 25 درجه هستند.

کاشت نهال و احداث باغ سیب زرد فرانسوی:

همانطور که در قسمت‏های قبل ذکر شد، نهال سیب زرد فرانسه از برترین نهال‏های میوه سیب در بازار به شمار می‏آید. اما پیش از آن که بخواهید این نهال را بکارید و پرورش دهید، بایستی به نکات ضروری همچون نوع خاک، آب و هوا منطقه و اقلیم توجه ویژه‏ای داشته باشید. توجه به نکات ضروری کاشت نهال سیب زرد فرانسوی، سبب می‏شود تا شما بتوانید این نهال را به بهترین شکل ممکن پرورش دهید و شاهد باردهی بسیار عالی آن در کمترین زمان باشید.

برای کاشت و پرورش نهال سیب زرد فرانسه، ابتدا باید به مراکز برتر فروش نهال همچون وبسایت رویال نهال مراجعه نمایید. پس از خرید نهال‏ه، بایستی در محل مورد نظر گودال‏هایی به عمق 50 الی 70 سانتی با توجه به اندازه نهال به فاصله 4 متر نسبت به یکدیگر حفر کنید. در نظر داشته باشید که اگر عمق گودال‏ها بیشتر یا کمتر از حد مجاز باشد، ممکن است نهال نتواند به خوبی رشد کند. پس از حفر گودال، بایستی نهال را با دقت درون آن قرار دهید و دور تا دور گودال را با خاک نرم بپوشانید. پس از کاشت باید نهال را با دقت آبیاری کنید تا ریشه آن به اندازه کافی مرطوب شود.

گرده افشانی نهال سیب زرد فرانسوی:

نهال سیب زرد فرانسه، جزو نهال‏های خود بارور نیست و بایستی به وسیله گرده افشانی بارور شود. از این رو، می‏بایست رقم‏های گرده افشان مناسب با نهال سیب زرد فرانسوی در باغ کشت کنید تا بتوانید این نوع نهال را به بهترین شکل ممکن بارور کنید و محصول دهی آن را افزایش دهید.امروزه گرده افشان‏های متعددی برای درخت‏های سیب زرد فرانسه وجود دارند که هر کدام از آن‏ها، دارای ویژگی منحصر به فرد و مزایای بسیارزیادی هستند.بهترین رقم گرده افشان سیب زرد فرانسوی ارقام درختان سیب قرمز دیرگل می باشند برای انتخاب گرده افشان متناسب با شرایط اقلیمی، بایستی از متخصصان و کارشناسان مراکز فروش نهال کمک بگیرید.

آب و هوای مناسب برای کاشت نهال سیب زرد فرانسوی:

یکی از سوالات متعددی که برای بسیاری از افراد به وجود می‏آید، این است که سیب زرد فرانسه در چه نواحی رشد بهتری دارد؟ همانطور که در بخش‏های قبل ذکر شد، این نوع نهال جزئ نهال های سرما دوست به شمار می‏آید و بیشتر در مناطق سردسیر رشد می‏کند. علاوه بر آن، برای آن که بتوانید به فرآیند رشد و باردهی این نهال بهبود ببخشید، بایستی آن را در ارتفاع 1300 الی 2000 متر از سطح دریا بکارید.بهتر است جوانه های نهال سیب زرد فرانسوی برای رفع خواب زمستانه به بیش از 1000 ساعت سرما در دمای منفی 7درجه نیازمند است از این رو کاشت این رقم نهال سیب در مناطق گرمسیر توصیه نمی شود.

آبیاری نهال سیب زرد فرانسوی:

یکی از مهم‏ترین فعالیت‏ها در صنعت باغداری، آبیاری نهال است. نهال‏هایی که تازه کاشته شده‏اند، برای رشد و بقا نیاز شدیدی به آب دارند. البته فراموش نکنید که اگر آبیاری نهال‏ها منظم و دقیق نباشد و بیش از حد مجاز آب وارد خاک شود، ممکن است ریشه نهال دچار آسیب گردد. لازم به ذکر است که این نهال سیب زرد فرانسوی برای رشد بهتر نیازمند آب زیادی است. نهال های سیب فرانسوی تا سن یک سالگی، بایستی 5 روز یک بار آبیاری شوند. پس از گذشت یک سال، بایستی نهال‏های سیب زرد را به صورت هفتگی آبیاری کنید. لازم به ذکر است که هر چقدر دما هوای منطقه بیشتر باشد، بایستی مدت زمان آبیاری نهال را کاهش دهید.

هرس نهال سیب زرد فرانسه:

هرس، می‏تواند نشاط و شادابی را به درختان و نهال‏ها هدیه کند. در این فرآیند، شاخه و برگ کهنه و پوسیده شده درختان توسط دستگاه‏های مخصوص برقی یا اره‏های دندانه ریز برش داده می‏شوند. البته در نظر داشته باشید که این کار باید توسط افراد متخصص و کاربلد صورت بگیرد چرا که کوچکترین خطا می‏تواند سبب آسیب دیدن نهال شود. لازم به ذکر است که هرس نهال سیب زرد فرانسه در مواقع ضروری، می‏تواند مسیر رشد بهتر و سریع‏تر آن را هموار سازد.

حال سوال اینجاست که نهال سیب زرد فرانسه چه زمانی به هرس نیاز دارد؟ شما می‏توانید به دو صورت زمان هرس این نهال را تشخیص دهید؛ در برخی از مواقع، بعضی از شاخه و برگ‏های نهال خشک و به حالت افتاده آویزان تنه و دیگر شاخه‏ها می‏شوند. در چنین مواقعی بایستی برای هرس نهال با استفاده از ابزارهای مخصوص ظریف اقدام کنید. البته در نظر داشته باشید که به طور معمول، نهال‏های سیب زرد فرانسه هر شش ماه یک بار نیاز به هرس دارند.

خاک مناسب نهال سیب زرد فرانسوی:

خاک، از مهم‏ترین عناصر رشد گیاهان و بقا آن‏ها به شمار می‏آید. خوشبختانه نهال‏های سیب زرد فرانسه در انواع خاک ها قابل رشد هستند. اما در نظر داشته باشید که پی اچ خاک مناسب برای رشد این نهال بایستی بین 5/6 الی 7 باشد. علاوه بر آن، خاک مناسب نهال‏های سیب زرد فرانسه، خاکی است که دارای منبع غنی از مواد مغذی و آلی می‏باشد. در نظر داشته باشید که هر چقدر مقدار مواد معدنی و آلی موجود در خاک بیشتر باشد، نهال سیب زرد فرانسوی رشد بهتری خواهد داشت. علاوه بر آن، خاک خوب می‏تواند مقاومت نهال را در برابر بیماری و آفات افزایش دهد.

کوددهی نهال سیب زرد فرانسه:

در برخی از مواقع، خاک بعضی از مناطق به دلیل کشت بی رویه خالی از مواد مغذی و آلی می‏شود. در چنین شرایطی، نهال سیب زرد فرانسه نمی‏تواند به خوبی رشد کند. اما هیچ جای نگرانی وجود ندارد؛ شما می‏توانید مواد معدنی و آلی از دست رفته خاک منطقه را با استفاده از کودهای شیمایی یا طبیعی تا حدودی جبران کنید. استفاده از کودهای حاوی عناصر ید، منیزیم، پتاسیم، فسفر، آهن، مس و روی می‏تواند سبب رشد بهتر نهال سیب زرد فرانسوی شود. البته در نظر داشته باشید که بهترین زمان برای کوددهی نهال، اواسط فصل زمستان ( بهمن ماه) و اوایل فصل بهار می‏باشد.

سمپاشی نهال سیب زرد فرانسوی:

سمپاشی به موقع، می‏تواند سبب افزایش مقاومت نهال سیب زرد فرانسوی در برابر آفات و حشرات مزاحم شود. برخی از حشرات و موجودات ریز مزاحم که با نام آفت نیز شناخته می‏شوند، به آوندهای نهال نفوذ می‏کنند و از مواد مغذی آن تغذیه می‏نمایند. این امر موجب تضعیف شدن نهال می‏شود. از این رو، برای آن که بتوانید از بروز چنین مشکلی جلوگیری نمایید، بایستی در اول فصل بهار اقدام به سمپاشی نهال سیب زرد فرانسوی کنید. لازم به ذکر است که برای سمپاشی نهال، بایستی از سم‏های مخصوص و توصیه شده توسط افراد متخصص و کاربلد استفاده نمایید.

مقاومت در برابر آفات و بیماری:

برخی از نهال‏ها مقاومت چندانی در برابر آفات و بیماری‏های مختلف ندارند و سریعا با کوچک‏ترین بیماری از پا در می‏آیند. اما خوشبختانه نهال سیب زرد فرانسه، مقاومت بسیار زیادی در برابر آفات و بیماری دارد. البته در نظر داشته باشید که شما می‏توانید برای تقویت و افزایش مقاومت این نهال در برابر آفات و بیماری‏ها، از کود مرغوب و ترفند سمپاشی استفاده نمایید. ناگفته نماند که هر چقدر مقاومت نهال در برابر آفات و بیماری بیشتر باشد، مدت زمان رشد و باردهی آن کاهش می‏یابد .

خواص و فواید میوه سیب زرد فرانسه:

همانطور که در بخش‏های قبل ذکر شد، درخت سیب زرد فرانسه دارای میوه‏ای خوش طعم با سایز متوسط اما آبدار و پوسته‏ای نازک با رنگ زرد مایل سبز می‏باشد. از مهم‏ترین خواص و فواید میوه سیب زرد فرانسه، می‏توان به تقویت سیستم ایمنی بدن اشاره نمود. شما با مصرف روزانه یک عدد سیب زرد فرانسه، می‏توانید در کمترین زمان ممکن سیستم ایمنی بدن خود را تقویت نمایید تا دیگر هراسی از بیماری و ویروس‏ها نداشته باشید. جالب است بدانید بسیاری از پزشکان به بیمارانی که با مشکلات ریوی و کلیوی مواجه هستند، پیشنهاد می‏کنند که روزانه یک الی دو عدد سیب زرد با نژاد فرانسه میل کنند.

قیمت و خرید و فروش نهال سیب زرد فرانسه:

به طور کلی، عوامل مختلفی همچون اندازه و سن نهال، تعداد خرید کل و نوسانات بازار نقش بسزایی را بر روی قیمت خرید نهال سیب زرد فرانسه ایفا می‏کنند. البته در نظر داشته باشید که قیمت نهال‏های سیب زرد فرانسه نسبت به نهال‏های دیگر بالاتر است. اما نیازی نیست نگران باشید؛ شما می‏توانید با مراجعه به یکی از برترین وبسایت‏های فروشگاهی یعنی رویال نهال، برای خرید نهال‏های سیب زرد فرانسه با قیمتی بسیار عالی و کیفیت تضمینی اقدام کنید و در کمترین زمان ممکن سفارش را درب منزل تحویل بگیرید.

برای خرید نهال سیب زرد فرانسوی حتما به نهالستان های معتبر تحت نظارت جهاد کشاورزی مراجعه نمایید در نظر داشته باشید که برای خرید این نهال سیب زرد فرانسوی با اصالت تضمینی و قیمتی مناسب، بایستی به وبسایت رویال نهال مراجعه نمایید.

اگر قصد کاشت و پرورش نهال‏های میوه سیب را دارید، پیشنهاد می‏شود برای خرید نهال سیب زرد فرانسوی از نهالستان معتبری چون رویال نهال اقدام کنید. امروزه سیب‏های زرد نژاد فرانسوی در بازار بسیار پر طرفدار هستند. از این رو، شما می‏توانید با کاشت و پرورش این نوع نهال سود خوبی را نصیب خود کنید و لذت ببرید. البته برای آن که بتوانید شاهد رشد این نهال در کمترین زمان ممکن باشید، بایستی به نکاتی همچون کوددهی و آبیاری منظم توجه ویژه‏ای داشته باشید. برای خرید نهال سیب زرد فرانسوی به صورت عمده و خرده با قیمتی بی نظیر، می‏توانید با خیالی آسوده به وبسایت رویال نهال مراجعه نمایید.

مشخصات نهال سیب زرد فرانسه


نوع رقم: تجاری

زمان رسیدن: پاییز

میزان باردهی: زیاد

نوع بازدهی: زودبازده

پایه: پایه کوتاه

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت