آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال سیب پایه کوتاه (پایه مالینگ)

خرید نهال سیب پایه کوتاه (پایه مالینگ) از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال سیب پایه کوتاه (پایه مالینگ) با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال سیب پایه کوتاه (پایه مالینگ) در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال سیب پایه کوتاه (پایه مالینگ) به سراسر کشور.
قیمت نهال سیب پایه کوتاه (پایه مالینگ) در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ سیب پایه کوتاه (پایه مالینگ)، کاشت نهال سیب پایه کوتاه (پایه مالینگ)، هرس درخت سیب پایه کوتاه (پایه مالینگ)، نحوه آبیاری سیب پایه کوتاه (پایه مالینگ)، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری سیب پایه کوتاه (پایه مالینگ) و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال سیب پایه کوتاه (پایه مالینگ) کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یاسیب پایه کوتاه (پایه مالینگ) را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی سیب پایه کوتاه (پایه مالینگ)
  •     
  • مشخصات نهال سیب پایه کوتاه (پایه مالینگ)

معرفی نهال سیب پایه کوتاه (پایه مالینگ)


مشخصات نهال سیب پایه کوتاه (پایه مالینگ):

یک نهال سیب بسیار تجاری است که در پاییز می رسد و به طور گسترده در باغات تجاری پرورش می یابد و نیمه ریشه در نظر گرفته می شود. نهال سیب پایه کوتاه امروزه یکی از محبوب ترین انواع نهال برای کاشت است. یکی از ویژگی های این درخت، میوه دهی آن در سال اول است و همین ویژگی باعث شده تا کشاورزان با استفاده از این درخت باغ بسازند. این سیب پایه کوتاه؛ توسط دانشگاه کمبریج انگلستان مورد بررسی قرار گرفت و فواید آن بسیار بیشتر از سایر درختان است. به همین دلیل به کشاورزانی که می خواهند در سال اول کاشت نهال سود خوبی کسب کنند، توصیه می کنیم این نوع نهال را خریداری کنند.

در دهه هفتاد این نهال وارد بازار ایران شد و جامعه جهاد کشاورزی کشت آن را به کشاورزان زیادی توصیه کرد. نهال سیب پایه کوتاه; هنگام خرید نهال انواع مختلفی دارد، می توانید با فروشندگان نهال مشورت کنید، یکی از آنهایی را که مناسب منطقه شماست بخرید و بکارید. این نهال مانند بسیاری از انواع نهال های دیگر برای کاشت و برداشت به ویژگی های زیادی نیاز دارد.شما یک سیب پایه کوتاه می کارید. برای به حداکثر رساندن نتایج باید بدانید که چگونه به نظر می رسد. اگر تمام نکات پرورش و برداشت این درخت را رعایت کنید، میوه های زیادی از آن به دست خواهید آورد.

شرایط محیطی نهال سیب کوتاه:

یکی از مهمترین ویژگی های نهال سیب پایه کوتاه برای رشد، شرایط محیطی است که ممکن است مجبور باشد فراهم کند. در آب و هوای سرد این درخت نسبت به سایر درختان رشد خوبی دارد و سرمای بالای 4 درجه را تحمل می کند. در واقع باید بدانید که اگر نیاز سرمایی این سیب پا کوتاه به درستی برآورده نشود، نتیجه خوب و اقتصادی نخواهد داد. در مناطقی که زمستان های گرم دارند، این میوه به خوبی تولید نمی کند. شب های خنک یکی از مهمترین موارد برای این گیاه است.

اگر سرما و نیاز آن برآورده نشود ممکن است رنگ بذر نهال کدر شده و بدن نیز ضعیف شود. اگر می خواهید طعم خوبی از میوه درخت بگیرید باید به این ویژگی توجه کنید. در مناطق گرم، برگ های نهال قبل از پاییز می ریزند.

آبیاری نهال سیب پایه کوتاه:

از جمله ملزومات و ویژگی هایی که می توان به سیب پایه کوتاه اشاره کرد. برای رشد نیاز به آب دارد. میزان آبیاری این گیاه متفاوت است و با توجه به شرایط آب و هوایی و فصل های مختلف سال باید میزان آن را تغییر دهید. در بهار و تابستان باید این گیاه را به طور منظم آبیاری کنید. یکی از نکات اصلی که باید در نظر بگیرید این است که در تابستان بیشتر از بهار به آن آبیاری کنید.وقتی آب مورد نیاز خود را داشته باشید، گیاهان شما بیشتر تولید خواهند کرد. به طور کلی اگر اطلاعات لازم در مورد سیستم آبیاری این گیاه را ندارید، بهتر است با متخصصی که در این زمینه تخصص بیشتری دارد، مشورت کنید. آنها شرایط آب و هوایی و خاک منطقه شما را در نظر می گیرند و بر اساس آن بهترین سیستم آبیاری را به شما اطلاع می دهند.

نحوه کود دهی درخت سیب کوتاه:

کود یکی از مهم ترین موادی است که باید به نهال سیب پایه کوتاه بدهید تا رشد خوبی داشته باشد. هنگام کوددهی نهال ها و نوع کودی که انتخاب می کنید بسیار مهم است و باید مراقب آن باشید. زمانی که این نهال را می کارید نیازی به کود زیادی ندارید اما بعد از کاشت نهال که فصل پاییز شروع شد باید کود مورد نیاز را به آن بدهید.

بهترین زمان برای کوددهی این گیاه از پاییز تا اواخر زمستان است. در مورد نوع کود مورد نیاز نهال بهتر است با مشاور و متخصص مشورت کنید تا بهترین نمونه را به شما معرفی کند. بسته به نوع خاک، شرایط آب و هوایی و ... بهترین کود را معرفی می کنید تا نهال ها رشد بیشتری داشته باشند.

خاک مناسب کاشت نهال سیب پایه کوتاه:

از دیگر ویژگی هایی که نهال سیب پایه کوتاه; این بدان معناست که می توانید آن را در هر نوع خاکی که فکرش را بکنید بکارید. خاک های آبرفتی و لومی عمیق بهترین انتخاب برای رشد این درخت هستند. اگر خاک مواد آلی زیادی داشته باشد رشد بهتری داشته و تولید بیشتری می کند. بنابراین باید مراقب این نوع نهال بود و بهترین خاک را برای رشد آن انتخاب کرد. برای بهترین نتیجه در رشد نهال، قبل از کاشت، خاک را شل کنید.

مشخصات نهال سیب پایه کوتاه (پایه مالینگ)


نوع پایه: کشت بافتی

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت