آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

پیش فروش نهال آغاز شد

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال سیب گلاب

خرید نهال سیب گلاب از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال سیب گلاب با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال سیب گلاب در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال سیب گلاب به سراسر کشور.
قیمت نهال سیب گلاب در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ سیب گلاب، کاشت نهال سیب گلاب، هرس درخت سیب گلاب، نحوه آبیاری سیب گلاب، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری سیب گلاب و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال سیب گلاب کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یاسیب گلاب را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی سیب گلاب
  •     
  • مشخصات نهال سیب گلاب

معرفی نهال سیب گلاب


میوه سیب، از برترین و پر خواص‏ترین میوه‏ها در جهان به شمار می‏آید که با نام میوه بهشتی نیز شناخته می‏شود. این میوه خوش طعم و لذیذ حاصل رشد نهال‏های سیب با نژادهای مختلف می‏باشد. کشاورزان و باغداران با زحمت‏های فراوان، نهال‏های سیب را پرورش می‏دهند تا بتوانند آن‏ها را وارد دوره باردهی نمایند. از پرفروش‏ترین و اقتصادی‏ترین نهال‏های موجود در بازار، می‏توان به نهال سیب گلاب اشاره نمود. نهال‏های سیب گلاب دارای طول عمر بسیار بالایی هستند و قادر به تولید برترین میوه‏ها می‏باشند. علاوه بر آن، این نوع نهال قادر به رشد در تمامی نقاط کشور می‏باشد. در این بخش قصد داریم به شرح مشخصات و ویژگی‏های نهال سیب گلاب بپردازیم پس با ما همراه باشید.

مشخصات و ویژگی‏های نهال سیب گلاب:

همانطور که از نامش پیداست، نهال سیب گلاب قادر به تولید سیب‏هایی شبیه به گلابی با طعم و مزه بسیار عالی و لذیذ است. میوه‏های این نوع نهال دارای جثه‏های کوچک و متوسطی هستند و دارای پوسته‏ای نسبتا ضخیم با رنگ‏های سبز روشن، زرد و صورتی می‏باشند. ناگفته نماند که بسیاری از محصولات باغ‏های سیب گلاب به دلیل داشتن کیفیت بسیار بالا، به کشورهای همسایه صادر می‏شوند. یکی از مهم‏ترین عواملی که سبب متمایز شدن این نهال نسبت به دیگر نهال‏های سیب شده، زمان رسیدن و برداشت محصول این رقم می باشد .سیب گلاب معروف به سیب تابستانه برخلاف سایر ارقام سیب در اوایل تابستان برداشت می شود.

البته فراموش نکنید که باردهی نهال سیب گلاب نسبت به دیگر نهال‏ها کمی دیرتر است. این نهال 3 الی 4 سال پس از کاشت وارد دوره باردهی می‏شود. البته در نظر داشته باشید که اگر شرایط رشد و پرورش مطلوب را برای نهال‏های سیب گلاب فراهم نمایید، می‏توانید آن‏ها را در مدت زمان کمتری وارد دوران باردهی کنید و از تمامی مزایای آن‏ها بهره مند شوید. فراموش نکنید که ارتفاع نهال‏های سیب گلاب پس از رشد به بیش از 5 متر می‏رسد.

از دیگر عواملی که سبب پر فروش شدن نهال سیب گلاب نسبت به دیگر نهال‏ها شده، طول عمر اقتصادی آن است. طول عمر اقتصادی و مفید این نهال، مابین 40 الی 50 سال است. البته فراموش نکنید که اگر به نکاتی همچون پرورش و رسیدگی به نهال توجهی نداشته باشید، ممکن است طول عمر اقتصادی این نهال کاهش یابد. اما در نظر داشته باشید که شما می‏توانید با رسیدگی بهتر و فراهم نمودن شرایط رشد مطلوب، طول عمر اقتصادی این نهال را افزایش دهید و از تمامی مزایای آن بهره‏مند شوید. البته برای انجام چنین کاری، بایستی اقدام به تهیه خاک و کود مرغوب و سیستم آبیاری پیشرفته نمایید تا بتوانید گامی بلند در عرصه افزایش طول عمر اقتصادی نهال سیب گلاب بردارید.

کاشت نهال و احداث باغ:

کاشت نهال و احداث باغ، از مهم‏ترین فعالیت‏های کشاورزی و باغداری به شمار می‏آید. برای پرورش نهال سیب گلاب به صورت انبوه، بایستی ابتدا عوامل ضروری را در نظر بگیرید تا بتوانید از تمامی مزایای آن بهره‏مند شوید. در ابتدا بایستی خاک زمین کشاورزی خود را با دقت بررسی نمایید. پس از آن، باید گودال‏هایی به ارتفاع 1 الی 1.5 متر ( با توجه به ارتفاع نهال) به فاصله 4*4 متر نسبت به یکدیگر حفر کنید و به آرامی نهال را درون آن‏ها قرار دهید. لازم به ذکر است که برای انجام چنین کاری، بایستی ابتدا اقدام به خرید نهال مرغوب و اصیل سیب گلاب نمایید .برای انجام این کار، می‏توانید به نهالستان رویال نهال مراجعه کنید.

ناگفته نماند که پیش از کاشت نهال سیب گلاب، بایستی ابتدا محل کاشت را از قارچ ‏ها و آفات پاک کنید. برای انجام این کار، می‏توانید از ترفند ضدعفونی زمین و پرالیناژ ریشه استفاده نمایید.

گرده افشانی نهال سیب گلاب:

نهال سیب گلاب جزئ نهال‏های خودبارور نیست و برای بارور شدن نیاز به گرده افشانی دارد. گرده افشانی به موقع این نهال، سبب افزایش میزان باردهی آن می‏شود. البته در نظر داشته باشید که گرده افشانی نهال سیب گلاب را باید به دست حشرات مفیدی همچون زنبورها بسپارید. این امر سبب می‏شود تا عمل گرده افشانی به بهترین شکل ممکن صورت گیرد و تمامی گل های این نهال، به بهترین شکل بارور شوند. البته برای انجام چنین کاری، پیشنهاد می‏شود قبل از هر اقدامی با افراد متخصص و با تجربه در این زمینه مشورت نمایید.

وضعیت اقلیم مناسب:

همانطور که در بخش‏های قبل ذکر شد، نهال سیب گلاب قادر به رشد در تمامی نقاط کشور است. اما رشد این نهال در برخی از نقاط کشور که دارای آب و هوای خشک و کوهستانی هستند، بهتر است. از طرفی دیگر، بایستی پیش از کاشت این نهال ابتدا ارتفاع زمین زراعی خود را از سطح دریا بررسی کنید. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، نهال‏های سیب گلابی بایستی در ارتفاع حداقل 1400 و حداکثر 2100 متری از سطح دریا کاشته شوند. فراموش نکنید که اگر به این موضوع توجه نداشته باشید، ممکن است نتوانید شاهد رشد مطلوب این نهال باشید. دقت داشته باشید نیاز سرمایی نهال سیب گلاب برای رفع خواب زمستانه400الی1000 ساعت سرما در دمای 7 درجه زیر صفر می باشد.

آبیاری نهال سیب گلاب تابستانه:

از دیگر فعالیت‏های باغداری، می‏توان به آبیاری نهال اشاره نمود. آب از عناصر کلیدی و بسیار مهم حیات نهال به شمار می‏آید و سبب نشاط و شادابی موجودات و گیاهان می‏شود. برای آن که بتوانید نهال سیب گلاب را به بهترین شکل ممکن پرورش دهید و از تمامی مزایای آن بهره مند شوید، بایستی آن را به موقع آبیاری کنید. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، این نوع نهال در فصول بهار بایستی هر 10 روز یک بار آبیاری شود. اما در نظر داشته باشید که در فصل تابستان، باید این نهال را هفته‏ای یک الی دو مرتبه با توجه به شرایط آب و هوایی آبیاری نمایید.میزان نیاز آبی نهال سیب گلاب تابستانه با توجه به سن نهال و جنس خاک می تواند از 50تا150لیتر متغییر باشد.

اگر به دنبال راهی هستید تا بتوانید آبیاری نهال سیب گلاب را به بهترین شکل ممکن انجام دهید، باید ابتدا به دنبال راهی برای خریداری و نصب سیستم آبیاری قطره‏ای باشید. شما می‏توانید با استفاده از سیستم آبیاری قطره‏ای جدید و مدرن، نهال‏های باغ خود را به بهترین شکل ممکن در زمان معین با کمترین مصرف آب، آبیاری کنید و شاهد رشد عالی وسریع آن‏ها باشید. در نظر داشته باشید که برای انجام این کار، باید با افراد متخصص و با تجربه مشورت نمایید.

هرس نهال سیب گلاب:

هرس، به معنای جداسازی شاخه و برگ و بخش‏های پوسیده نهال می‏باشد. در این عملیات، کشاورزان با استفاده از ابزارهای معمولی یا مخصوص همچون اره برقی، اقدام به برش قسمت های پوسیده شده می‏نمایند تا بتوانند به فرآیند رشد نهال بهبود ببخشند. جالب است بدانید، جداسازی قطعات پوسیده شده و از بین رفته، سبب می‏شود تا سرعت رشد جوانه های درخت چندین برابر افزایش یابد. برای هرس نهال سیب گلاب، بایستی هر شش ماه یکبار اقدام نمایید. لازم به ذکر است که برای هرس این نهال بایستی از ابزارهای مخصوص استفاده کنید تا اجزای آن دچار آسیب نشوند. برای انجام چنین کاری، پیشنهاد می‏شود از اره‏های برقی کوچک یا دستی ظریف استفاده نمایید. ناگفته نماند که هرس زود به زود نهال سیب گلاب می‏تواند سبب از بین رفتن آن شود.

خاک مناسب نهال:

خاک، از مهم‏ترین و پر اهمیت‏ترین عناصر باغداری محسوب می‏شود و مهم‏ترین نقش را در رشد گیاهان و درختان ایفا می‏کند. استفاده از خاک مناسب برای رشد نهال سیب گلاب، می‏تواند سبب افزایش سرعت رشد آن در بازه‏های زمانی مختلف باشد. طبق نظر کارشناسان و متخصصان، خاک مناسب نهال بایستی دانه درشت باشد تا آب و اکسیژن به راحتی به ریشه برسند. از این رو، برای تهیه یک خاک مرغوب برای رشد بهتر نهال سیب گلاب بایستی مقداری شن را با مقداری خاک برگ و خاک باغچه مخلوط کنید. در نظر داشته باشید که هرچقدر که خاک زمین زراعی قوی تر باشد، احتمال رشد بیشتر و زودتر به بار نشستن نهال بیشتر خواهد شد.

کوددهی:

همانطور که در بخش‏های قبل ذکر شد، نهال سیب گلاب برای رشد نیازمند خاک مرغوب و مقوی است. در برخی از مناطق به دلیل کشت بی رویه و استراحت ندادن به خاک، منابع معدنی و عناصر ضروری به طور کامل در خاک از بین می‏روند. در چنین مواقعی، شما می‏توانید مواد مغذی از دست رفته را با کود جبران نمایید. البته پیشنهاد می‏شود برای کوددهی نهال سیب گلاب، علاوه بر کود طبیعی از کودهای شیمیایی استفاده کنید. برای تقویت خاک این نوع نهال، بایستی از کودهای شیمیایی مرغوب که دارای عناصری همچون پتاسیم، فسفر، منیزیم و فسفات هستند استفاده نمایید.

سمپاشی نهال سیب گلاب:

مقابله با آفات و حشرات مزاحم، می‏تواند برای کشاورزان و باغداران یک چالش عظیم به شمار آید. امروزه می‏توان انواع مختلفی از سم‏های نابود کننده حشرات و آفات را دربازار مشاهده نمود. شما می‏توانید با سمپاشی این نهال در ابتدای هر فصل بخصوص بهار، از شر تمامی آفات و حشرات مزاحم خلاص شوید و دیگر نگرانی از بابت سلامت نهال خود نداشته باشید. برای سمپاشی نهال سیب گلاب، بایستی از سم‏های مرغوب و با کیفیت استفاده کنید. ناگفته نماند که استفاده از سم‏های ارزان قیمت و نامرغوب می‏تواند سبب از بین رفتن نهال شود.قبل از استفاده از هرگونه سم بهتر است با افراد متخصص مشورت نمایید.

مقاومت در برابر آفات و بیماری:

خوشبختانه نهال سیب گلاب، از دسته نهال‏هایی است که دارای مقاومت بسیار زیادی در برابر آفات و حشرات می‏باشد. البته این امر بدان معنی نیست که میزان رسیدگی خود را نسبت به نهال سیب گلاب کاهش دهید. برای آن که بتوانید مقاومت این نهال را در برابر آفات و بیماری ها افزایش دهید، بایستی عملیات سمپاشی و کوددهی رابه طور منظم و دقیق انجام دهید. لازم به ذکر است که استفاده از خاک مرغوب و ضد عفونی شده نیز می‏تواند سبب افزایش مقاومت نهال در برابر آفات و بیماری‏ها گردد.

خواص و فواید میوه سیب گلاب:

نهال سیب گلاب، قادر به تولید بهترین و خوش طعم‏ترین انواع سیب‏ها در جهان می‏باشد. میوه های این نوع نهال دارای جثه‏ای نسبتا کوچک اما آبدار و شیرین هستند. علاوه بر آن، میوه‏های این نهال دارای خواص بسیار زیادی همچون افزایش مقاومت بدن در برابر ویروس و بیماری‏ها، شفاف سازی پوست، از بین بردن سموم بدن، خوشبو نمودن دهان، بهبود سلامت دندان ها و لثه‏ها و بهبود عملکرد سیستم گوارشی می‏باشد. ناگفته نماند که میوه‏های درخت سیب گلاب از منبع غنی ویتامین، پتاسیم و کلسیم برخوردار هستند و برای رشد کودکان و نوجوانان بسیار مفید می‏باشند.

قیمت و خرید و فروش نهال سیب گلاب:

پیش از آن که بخواهید برای خرید نهال سیب گلاب اقدام کنید، بایستی ابتدا قیمت آن باید دقیق بدانید تا بتوانید خریدی سودمندانه و مفیدی را تجربه نمایید. برای انجام چنین کاری، پیشنهاد می‏شود بجای پیمودن مسافت‏های زیاد و سر زدن‏های متعدد به نهالستان‏ها، به وبسایت‏های فروش نهال معتبر مراجعه نمایید. شما می‏توانید با مراجعه به وبسایت نهالستان رویال نهال، این نوع نهال را با اصالت تضمینی و قیمتی بسیار عالی و کیفیتی بی نظیر خریداری نمایید و در کمترین زمان ممکن درب محل مورد نظر تحویل بگیرید. ناگفته نماند که کارشناسان و متخصصان نهالستان رویال نهال دارای تجربه و سابقه طلایی و طولانی در زمینه انتخاب رقم مناسب نهال‏های مختلف هستند.

اصالت نهال سیب گلاب را چگونه تشخیص دهیم؟

یکی از سوالات متعددی که برای بسیاری از افراد به وجود می‏آید، این است که چگونه می‏توان اصالت نهال سیب گلاب را تشخیص داد؟ امروزه متاسفانه در بسیاری از نهالستان‏ها، نهال های دیگری بجای نهال سیب گلاب فروخته می‏شوند. از این رو، برای آن که بتوانید این نهال را با اصالت تضمینی خریداری کنید، بایستی به عواملی همچون برگ، تنه و شاخه‏های آن توجه کنید. برگ‏های این نوع نهال به صورت سر سوزنی با رنگ سبز روشن و آوندهای برجسته هستند و تنه آن دارای رنگ قهوه‏ای روشن به همراه شاخه‏هایی نازک می‏باشد. برای خرید نهال با اصالت تضمینی، پیشنهاد می‏شود فقط به نهالستان های معتبری چون رویال نهال مراجعه کنید.

خرید نهال سیب گلاب:

همانطور که در قسمت‏های قبل ذکر شد، نهال سیب گلاب از برترین نهال‏های سیب در جهان به شمار می‏آید و دارای طرفداران بسیار زیادی است. اگر قصد پرورش نهال‏ سیب تابستانه را دارید، پیشنهاد می‏شود نهال سیب گلاب را پرورش دهید. برای خرید این نهال ارزشمند و مرغوب، کافی است به وبسایت رویال نهال مراجعه نمایید و ثبت سفارش کنید تا بتوانید آن را در کمترین زمان ممکن درب محل مورد نظر تحویل بگیرید و لذت ببرید.

مشخصات نهال سیب گلاب


انواع سیب گلاب: سیب گلاب اصفهان، سیب گلاب تربت حیدریه، سیب گلاب شهریار، سیب گلاب شیراز، سیب گلاب کهنز، سیب گلاب صحنه

اندازه میوه: کوچک

رنگ پوست میوه: سفید کرمی با رگه های قرمز در بعضی ارقام گونه قرمز

شکل میوه: گرد، دم میوه بلند و نازک

زمان رسیدن: زودرس

حساسیت: حساس به کنه

سال آوری: سال آور

مدت زمان دوران گل: 14 روز

زمان لازم برای رسیدن: 85 الی 95 روز

خصوصیات: میوه لطیف ، شیرین و آبدار ، ترد و معطر

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت