آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال سیب پایه ام 26

خرید نهال سیب پایه ام 26 از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال سیب پایه ام 26 با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال سیب پایه ام 26 در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال سیب پایه ام 26 به سراسر کشور.
قیمت نهال سیب پایه ام 26 در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ سیب پایه ام 26، کاشت نهال سیب پایه ام 26، هرس درخت سیب پایه ام 26، نحوه آبیاری سیب پایه ام 26، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری سیب پایه ام 26 و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال سیب پایه ام 26 کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یاسیب پایه ام 26 را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی سیب پایه ام 26
  •     
  • مشخصات نهال سیب پایه ام 26

معرفی ، مشخصات و ویژگی‏های نهال سیب پایه ام 26


از پرفروش‏ترین و پر استفاده‏ترین انواع نهال‏های پایه سیب ، می‏توان به نهال سیب پایه ام 26 اشاره نمود. این نوع نهال، یکی از ارقام پایه های رویشی سیب می باشد که قدرت رشد نهال سیب را کاملا محدود می کند و از ارقام پایه رویشی کاملا پاکوتاه می اشد که برای احداث باغ نیازمند داربست کشی می باشد. البته برای آن که بتوانید از تمامی مزایای این نوع نهال بهره‏مند شوید، بایستی به نکات ضروری توجه بسزایی داشته باشید. شما می‏توانید نهال پایه ام 26 را در باغات مدرن خود بکارید و شاهد باردهی بسیار عالی و بی نظیر آن‏ها در کمترین زمان ممکن باشید. در این بخش، قصد داریم به شرح مشخصات و ویژگی و نحوه پرورش نهال پایه ام 26 بپردازیم پس با ما همراه باشید.

همانطور که در بخش قبل ذکر شد، نهال پایه ام 26، یکی از پرفروش‏ترین انواع پایه های رویشی سیب محسوب می‏شود. نهال‏های پایه ام 26، از برگ‏های نوک تیز به رنگ سبز روشن و آوندهای برجسته برخوردار هستند. البته در نظر داشته باشید که نهال پایه ام 26، جزء پایه های کاملا کوتاه قامت است وحداکثر ارتفاع آن 2 متر می‏باشد. ناگفته نماند که شرایط اقلیمی و نوع خاک نقش بسزایی را بر روی رشد و افزایش قامت این نهال ایفا می‏کنند.

زمان گلدهی نهال سیب پایه ام 26:

نهال پایه ام 26، در فصل بهار شروع به گلدهی می‏کند. البته فراموش نکنید که شرایط آب و هوایی و انتخاب نوع سیب پیوند حورده بر روی این پایه نقش پر رنگی را بر روی زمان گلدهی این نهال ایفا می‏کنند. طبق نظر متخصصان و کارشناسان، هر چقدر که آب و هوای محیط نهال پایه ام 26 گرم‏تر باشد، زمان گلدهی آن زودتر می‏شود.

طول عمر مفید سیب پایه ام26:

طول عمر اقتصادی پایه رویشی نهال سیب پایه ام 26، ما بین 50 الی 70 سال است. به بیانی دیگر، این نهال پایه رویشی سیب قادر به تولید محصول سیب تا مدت زمان 70 سال می‏باشد. جالب است بدانید که زادگاه اصلی نهال پایه ام 26، کشور ایران است. این نهال برای اولین بار در سال 1355 توسط کشاورزان و باغداران شناسایی شد. یکی از مهم‏ترین عواملی که سبب پر فروش شدن این نهال شده، میزان مقاومت بالای آن در برابر شرایط اقلیمی است. این نهال از مقاومت بسیار بالایی در برابر آب و هوای گرم و سرد و خشک دارد. از این رو، کشاورزان و باغداران می‏توانند در هر نقطه از کشور، برای کاشت نهال پایه ام 26 اقدامات لازم را به عمل آورند. ناگفته نماند که نهال پایه ام 26 از قیمت بسیار بالایی برخوردار است. از این رو، برای آن که بتوانید این نهال را با قیمتی مناسب و اصالت تضمینی خریداری کنید، بایستی به نهالستان‏های معتبری چون رویال نهال مراجعه فرمایید.

گرده افشان نهال سیب پایه ام 26:

یکی از سوالات متعددی که برای بسیاری از افراد به وجود می‏آید، این است که رقم گرده دهنده نهال پایه ام 26 کدام رقم است؟ رقم گرده افشان سیب پایه ام26 با توجه رقم سیب پیونده خورده روی آن متغییر است د روافع برای سیب های قرمز رقم گرده دهنده می تواند ارقام سیب سفید باشد و به العکس.

برای آن که بتوانید از تمامی مزایای نهال پایه ام 26 بهره‏مند شوید، باید آن را در میان ده اصله نهال سیب با ارقام دیگر بکارید. در نظر داشته باشید که هر چقدر عمل گرده افشانی نهال به شیوه بهتری صورت گیرد، میزان باردهی آن چندین برابر افزایش خواهد یافت. البته اگر می‏خواهید با استفاده از نهال پایه ام 26 درختان و نهال‏های باغ خود را بارور سازید، پیشنهاد می‏شود از زنبورها نیز کمک بگیرید. زنبورها می‏توانند به آسانی گرده‏های موجود بر روی گل‏های نهال پایه ام 26 را به گل‏های دیگر نهال‏ها منتقل نمایند. این امر سبب بارور شدن بهتر نهال های شما می‏گردد.

نحوه کاشت نهال سیب پایه ام 26:

برای آن که بتوانید به بهترین شکل برای کاشت نهال پایه ام 26 اقدامات لازم را به عمل آورید، بایستی به نکات ضروری توجه بسزایی داشته باشید. در ابتدا باید برای خرید نهال پایه ام 26 اقدام کنید. برای خریداری این نهال، باید به نهالستان‏های معتبر همچون رویال نهال مراجعه فرمایید. پس از آن، باید در باغ خود یک فضایی را برای کاشت نهال پایه ام 26 مشخص کنید. شما می‏توانید بین هر 10 الی 20 اصله نهال یا درخت به فاصله 2 متر، این نهال را بکارید.

برای کاشت نهال سیب پایه ام 26، بایستی گودال‏هایی به ژرفای 60 الی 70 سانتی متر حفر کنید. پس از حفر گودال و آن را به آرامی درون گودال قرار دهید. برای بهبود کیفیت کار، پیشنهاد می‏شود مقداری خاک برگ را به همراه ماسه و کود ازته مخلوط نمایید و با استفاده از ترکیب به دست آمده، گودال را پر کنید. این امر سبب افزایش مقاومت و رشد نهال سیب پایه ام 26 می‏گردد. البته اگر در زمینه کاشت و پرورش نهال پایه ام 26 تجربه و دانش کافی ندارید، پیشنهاد می‏شود از افراد متخصص و با تجربه در این زمینه کمک بگیرید.لازم به ذکر است که درخت پایه رویشی ام26 سیب توان تحمل محصول خود را ندارد و برای نگه داشتن محصول تولید شذه نیازمند قیم می باشد پس بهتر است قبل از احداث بلغ مدرن سیب توسط پایه ام 26 نسبت به درست کردن داربست اقدام کنید.داربست کشی باغات مدرن سیب از الزامات می باشد و حتما باید جدی گرته شود.

وضعیت اقلیم مناسب:

برای آن که بتوانید به بهترین شکل نهال پایه ام 26 را بکارید و از تمامی مزایای آن بهره‏مند شوید، باید به وضعیت اقلیم مناسب آن توجه بسزایی داشته باشید. در ابتدا باید نیاز سرمایی این نهال را برطرف کنید. نیاز سرمایی نهال پایه ام 26، ما بین 500 الی 700 ساعت می‏باشد. البته برای کاشت و پرورش این نهال، بایستی به ارتفاع زمین زراعی از سطح دریا نیز توجه بسزایی داشته باشید؛ طبق نظر متخصصان و کارشناسان، نهال پایه ام 26 باید در زمین زراعی با ارتفاع 1200 الی 2100 متر از سطح دریا کاشته شود.

جالب است بدانید که نهال پایه ام 26، قادر به رشد در تمامی نقاط کشور می‏باشد. البته برای آن که بتوانید این نهال را در نقاط گرمسیر و خشک پرورش دهید، باید از یک برنامه آبیاری دقیق و منظم استفاده کنید.

آبیاری نهال سیب پایه ام 26:

آب، از مهم‏ترین عناصر حیات محسوب می‏شود و نقش بسزایی را در رشد گیاهان و موجودات ایفا می‏کند. همانطور که در بخش قبل ذکر شد، برای آن که بتوانید نهال سیب پایه ام 26 را به بهترین شکل پرورش دهید و با استفاده از آن تمامی نهال‏های باغ خود را بارور سازید، بایستی از یک برنامه آبیاری دقیق استفاده نمایید. برای آبیاری نهال پایه ام 26، باید هر 10 روز یک بار اقدامات لازم را به عمل آورید. البته در نظر داشته باشید که هر چقدر دمای هوا بیشتر شود، نیاز این نهال به آب نیز بیشتر خواهد شد. شما می‏توانید برای آبیاری نهال پایه ام 26، از سیستم آبیاری قطره‏ای استفاده نمایید.

هرس نهال سیب پایه ام 26:

برای آن که بتوانید به بهترین شکل شاهد رشد نهال پایه ام 26 باشید، باید آن را به موقع هرس کنید. در برخی از مواقع، برگ و شاخه‏های خشک و پوسیده از تنه این نهال آویزان می‏شوند و بر روی گل‏های آن قرار می‏گیرند. در چنین شرایطی، گرده‏های نهال پایه ام 26 به خوبی در اطراف پخش نمی‏شوند و در نتیجه میزان عملکرد آن کاسته می‏گردد. از این رو، برای آن که با چنین مشکلی مواجه نشوید باید ابتدای هر فصل بخصوص بهار، اقدامات لازم را جهت هرس نهال پایه ام 26 به عمل آورید.

خاک مناسب:

همانطور که می‏دانید، خاک از مهم‏ترین عناصر باغداری محسوب می‏شود و از اهمیت بسزایی در رشد درختان برخوردار است. خاک مناسب نهال پایه ام 26، باید دانه ریز یا متوسط باشد. فراموش نکنید که درصد پی اچ خاک مناسب این نهال باید بین 5/6 الی 7 باشد. شما می‏توانید برای تهیه خاک مناسب نهال پایه ام 26، مقداری خاک برگ را به همراه ماسه و مقداری کود شیمایی مرغوب ترکیب نمایید.

کوددهی:

خاک برخی از مناطق به دلیل کشت بی رویه از بین می‏رود. در چنین مواقعی، نهال سیب ام 26 نمی‏توانند رشد خوبی در چنین خاکی داشته باشند. اما هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت؛ شما می توانید با استفاده از ترفند کوددهی، خاک زمین زراعی خود را تقویت نمایید. البته بهتر است همراه کودهای طبیعی و حیوانی، از کودهای شیمیایی مرغوب حاوی عناصر منیزیم، پتاسیم، فسفر، زینک و روی استفاده فرمایید. برای کوددهی نهال سیب پایه ام 26، باید اقدامات لازم را ابتدای هر فصل به عمل آورید. و قبل از کوددهی آنالیز شیمیایی خاک صورت گیرد.

سمپاشی:

آفات و حشرات، با تغذیه از مواد مغذی درون نهال پایه ام 26 و دیگر نهال‏ها، سبب از بین رفتن آن‏ها می‏شوند. اما نیازی نیست نگران باشید چرا که شما می‏توانید با استفاده از ترفند سمپاشی، تمامی آفات و حشرات مزاحم باغ خود را از بین ببرید و گامی بلند در عرصه افزایش طول عمر نهال پایه ام 26 بردارید. برای سمپاشی نهال پایه ام 26، باید اقدامات لازم را در ابتدای هر فصل به عمل آورید. برای بهبود کیفیت کار، پیشنهاد می‏شود نهال پایه ام 26 را دو مرتبه در فصل بهار سمپاشی کنید.

مقاومت در برابر آفات و بیماری‏ها:

خوشبختانه نهال پایه ام 26، از مقاومت بسیار بالایی در برابر آفات و بیماری‏ها برخوردار است. اما گل‏های این نهال از مقاومت پایینی در برابر آفات برخوردار هستند. از این رو، برای آن که بتوانید مقاومت نهال پایه ام 26 را در برابر آفات و بیماری‏ها افزایش دهید، بایستی از ترفندهای سمپاشی و کوددهی منظم استفاده کنید. فراموش نکنید که شما می‏توانید با استفاده از خاک مناسب و مرغوب، مقاومت نهال پایه ام 26 را در برابر آفات و بیماری‏ها چندین برابر افزایش دهید.

قیمت و خرید نهال سیب پایه ام 26:

پیش از خرید نهال پایه ام 26، باید برای استعلام قیمت آن اقدامات لازم را به عمل آورید. عواملی همچون اندازه، سن و اصالت نهال و نوسانات بازار نقش بسزایی را بر روی قیمت نهال پایه ام 26 ایفا می‏کنند. البته در نظر داشته باشید که شما می‏توانید با مراجعه به نهالستان‏های معتبر همچون رویال نهال، این نهال را با قیمتی بسیار عالی و مناسب تهیه کنید و از تمامی مزایای آن بهره‏مند شوید.

یکی از سوالات متعددی که برای بسیاری از افراد به وجود می‏آید، این است که نهال پایه ام 26 را از کجا بخریم؟ برای آن که بتوانید این نهال را با بهترین قیمت و کیفیت و اصالت تضمینی به صورت آنلاین یا حضوری خریداری کنید، بایستی فقط و فقط به نهالستان رویال نهال مراجعه فرمایید و از خدمات پس از فروش نهال سیب پایه ام26 توسط این مجموعه بهره مند شوید.

مشخصات نهال سیب پایه ام 26


نوع رقم: تجاری

زمان رسیدن: پاییز

پایه: خیلی پایه کوتاه

قابلیت کشت: کشت در گلدان

خصوصیات: میوه یکدست، خاص و کمیاب

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت