آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال سیب گرانی اسمیت (سیب سبز)

خرید نهال سیب گرانی اسمیت (سیب سبز) از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال سیب گرانی اسمیت (سیب سبز) با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال سیب گرانی اسمیت (سیب سبز) در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال سیب گرانی اسمیت (سیب سبز) به سراسر کشور.
قیمت نهال سیب گرانی اسمیت (سیب سبز) در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ سیب گرانی اسمیت (سیب سبز)، کاشت نهال سیب گرانی اسمیت (سیب سبز)، هرس درخت سیب گرانی اسمیت (سیب سبز)، نحوه آبیاری سیب گرانی اسمیت (سیب سبز)، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری سیب گرانی اسمیت (سیب سبز) و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال سیب گرانی اسمیت (سیب سبز) کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یاسیب گرانی اسمیت (سیب سبز) را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی سیب گرانی اسمیت (سیب سبز)
  •     
  • مشخصات نهال سیب گرانی اسمیت (سیب سبز)

معرفی نهال سیب گرانی اسمیت (سیب سبز)


از گذشته تا به امروز، کشاورزان و باغداران با زحمات فراوان در حال پرورش انواع گیاهان به ویژه نهال میوه‏ها هستند. در دنیای مدرن امروزی، نهال سیب جزو پر فروش‏ترین نهال‏های بازار به شمار می‏آید. نهال سیب گرانی اسمیت، در دسته برترین نهال‏های سیب قرار می‏گیرد و دارای مزایای فراوانی است. کشاورزان می‏توانند در هر شرایطی این نوع نهال را پرورش دهند و در کمترین زمان ممکن، شاهد باردهی بسیار عالی و مرغوب آن باشند. از طرفی دیگر، قیمت نهال گرانی اسمیت نسبت به دیگر نهال‏ها مناسب و مقرون به صرفه‏تر می‏باشد. ناگفته نماند که بسیاری از محصولات باغ‏های سیب گرانی اسمیت به کشورهای همسایه صادر می‏شوند. از این رو می‏توان گفت که نهال‏های گرانی اسمیت، می‏توانند سود بسیار خوبی را برای کشاورزان و باغداران رقم بزنند. در این بخش قصد داریم به ویژگی‏ها و نحوه خرید نهال سیب گرانی اسمیت از برترین نهالستان‏های کشور بپردازیم پس با ما همراه باشید.

مشخصات و ویژگی‏های نهال سیب گرانی اسمیت:

میوه‏های حاصل رشد نهال سیب گرانی اسمیت، دارای جثه‏ای بزرگ و نسبتا آبدار هستند. علاوه بر آن، مزه و طعم سیب گرانی اسمیت بسیار شیرین است؛ البته در نظر داشته باشید که این میوه به صورت کال (نارس) دارای طعمی ترش و پوسته‏ای نسبتا ضخیم می‏باشد. سیب گرانی از پوسته‏ای نازک به رنگ سبز روشن و درخشنده بهره می‏برد و شما می‏توانید درخشش آن ها بر روی درخت مشاهده نمایید و از این صحنه زیبا لذت ببرید.

نهال سیب گرانی اسمیت، جزو نهال‏های دیر گل محسوب می‏شود و زمان گلدهی آن از 22 فروردین ماه هر سال آغاز می‏گردد. یکی از مهم‏ترین عواملی که سبب افزایش فروش نهال سیب گرانی اسمیت نسبت به دیگرنهال ها شده، زمان شروع باردهی است. این نهال پس از سه سال در دوران باردهی انبوه قرار می‏گیرد. ناگفته نماند که هر درخت بالغ گرانی اسمیت قادر به باردهی تا 25 کیلوگرم می‏باشد. از طرفی دیگر، طول عمر اقتصادی این نهال برابر با 30 سال است. البته اگر به عواملی همچون خاک خوب و آبیاری دقیق و منظم توجه ویژه‏ای داشته باشید، می‏توانید طول عمر اقتصادی این نهال را افزایش دهید.

بر خلاف اکثر نهال‏های سیب که دارای برگ‏های بزرگی هستند، برگ‏های نهال گرانی اسمیت بسیار کوچک می‏باشند. علاوه بر آن، برگ‏های این درخت دارای نوک تیز و رنگ سبز روشن هستند. فراموش نکنید که ارتفاع این نهال نسبت به دیگر نهال‏های سیب کوتاه‏تر است و حداکثر به 3 متر می‏رسد. در نظر داشته باشید که عوامل مختلفی همچون شیوه نگهداری و پرورش و وضعیت اقلیم نیز نقش بسزایی را در ارتفاع نهال گرانی اسمیت ایفا می‏کنند. جالب است بدانید که این نهال برای اولین بار در کشور فرانسه توسط باغداران شناسایی شد. به همین دلیل، می‏توان نتیجه گرفت که زادگاه اصلی نهال گرانی اسمیت کشور فرانسه است.

کاشت نهال و احداث باغ سیب سبز گرانی اسمیت:

همانطور که در بخش‏های قبل ذکر شد، نهال سیب گرانی اسمیت از مزایای فراوانی برخوردار است. برای این که بتوانید نهال گرانی اسمیت را به بهترین شکل ممکن پرورش دهید و از تمامی مزایای آن بهره مند شوید، بایستی ابتدا وضعیت اقلیم و خاک محل کشت را بررسی نمایید. برای انجام این کار، می‏توانید از کارشناسان و متخصصان در این زمینه کمک بگیرید. پس از آن، باید گودال‏هایی به عمق 1.25 الی 1.75 متر ( با توجه به ارتفاع نهال) در زمین با فاصله کاشت 4*4 متر نسبت به یکدیگر حفر کنید. فراموش نکنید که اگر گودال‏ها نزدیک یکدیگر باشند، ممکن است ریشه نهال‏ها پس از رشد دچار آسیب شوند.

پس از اتمام حفر گودال‏ها، باید برای خرید نهال گرانی اسمیت اقدام نمایید. برای خرید این نهال مرغوب و ارزشمند، باید به یکی از برترین مراکز فروش نهال یعنی رویال نهال مراجعه نمایید. پس از خریداری نهال، بایستی آن را با دقت درون گودال‏ها قرار دهید. پیشنهاد می‏شود برای بهبود کیفیت کار، پس از اتمام مراحل کاشت مقداری نهال را آبیاری کنید تا ریشه‏ها به خوبی مستقر شوند. لازم به ذکر است که هر چقدر رطوبت ریشه‏های نهال گرانی اسمیت بیشتر حفظ شود، میزان رشد آن نیز افزایش می‏یابد.

گرده افشانی نهال سیب گرانی اسمیت:

نهال سیب گرانی اسمیت، جزو نهال‏های خود بارور نیست و بایستی به وسیله نهال‏های دیگر یا حشرات بارور شود. شما می‏توانید برای گرده افشانی نهال سیب گرانی اسمیت در میان هر اصله، یک نهال سیب با نژاد مختلف قرار دهید تا عمل گرده افشانی به بهترین شکل صورت گیرد. فراموش نکنید که برای انجام این کار، می‏توانید از حشراتی همچون زنبور نیز کمک بگیرید. لازم به ذکر است که هر چقدر عمل گرده افشانی به شیوه بهتری صورت گیرد، احتمال افزایش میزان باردهی نیز بیشتر خواهد شد.

وضعیت اقلیم مناسب کاشت نهال سیب گرانی اسمیت:

برای آن که بتوانید نهال سیب گرانی اسمیت را به بهترین شکل ممکن پرورش دهید و بکارید، بایستی به وضعیت اقلیم توجه ویژه‏ای داشته باشید. همانطور که در قسمت‏های قبل ذکر شد، این نهال قادر به رشد در تمامی نقاط کشور می‏باشد. البته در نظر داشته باشید که نهال گرانی اسمیت جزو گیاهان سرما دوست به شمار می‏آید و در آب و هوای سردسیر، رشد بهتری دارد. ناگفته نماند که دمای هوا باید حداقل به منفی 7 درجه برسد تا نهال گرانی اسمیت به خواب زمستانی خود پایان ببخشد و بیدار شود. جالب است بدانید که نهال گرانی اسمیت قادر به تحمل دما هوا تا منفی 37 درجه می‏باشد.

یکی از مهم‏ترین عواملی که باغداران بایستی پیش از کاشت نهال گرانی اسمیت به آن توجه ویژه‏ای داشته باشند، میزان ارتفاع زمین زراعی از سطح دریا است. ناگفته نماند که اگر ارتفاع زمین زراعی شما بیشتر یا کمتر از حد مجاز از سطح دریا باشد، ممکن است نهال گرانی اسمیت نتواند رشد خوبی داشته باشد. طبق نظر کارشناسان و متخصصان، ارتفاع از سطح دریا برای کاشت این نهال بایستی حداقل 300 و حداکثر 2000 متر باشد. خوشبختانه نهال سیب گرانی اسمیت نسبت به دیگر نهال‏ها، نیاز سرمایی کمتری دارد. علاوه بر آن، نیاز سرمایی این نهال مقدمه‏ای برای رشد بهاره و بیدار شدن آن از خواب زمستانی می‏باشد.

آبیاری نهال سیب گرانی اسمیت:

یکی از مهم‏ترین فعالیت‏های باغداری، آبیاری نهال های جوان است. همانطور که می‏دانید، تمامی گیاهان و موجودات برای ادامه حیات نیازمند آب هستند. البته در نظر داشته باشید که گیاهان و درختان، برای رشد بهتر نیاز به یک برنامه آبیاری دقیق دارند. میزان آبیاری نهال سیب گرانی اسمیت در فصول گرم و سرد متغیر است. در فصل تابستان بایستی میزان آبیاری این نهال را دوبرابر کنید. طبق نظر کارشناسان و متخصصان، نهال گرانی اسمیت باید هر هفته دو الی سه مرتبه آبیاری شود. البته در نظر داشته باشید که نهال‏های تازه کاشت را باید به مدت یک سال، یک روز در میان آبیاری نمایید.

هرس درخت سیب گرانی اسمیت:

هرس به موقع نهال، می‏تواند سبب شادابی و نشاط بیشتر آن شود؛ طبق نظر کارشناسان و متخصصان، درخت سیب گرانی اسمیت بایستی هر شش ماه یک بار هرس شوند. البته فراموش نکنید که اگر میزان رشد یک نهال بیشتر است، بایستی زمان هرس آن کاهش دهید. اگر مشاهده نمودید که شاخه و برگ‏های پوسیده شده و از بین رفته از تنه نهال آویزان شده‏اند، بایستی آن را سریعا آبیاری کنید. در نظر داشته باشید که برای هرس نهال سیب گرانی اسمیت، بایستی از ابزارهای ظریف و مناسب همچون داس کوچک تیز و اره‏های دندانه متوسط استفاده نمایید.

خاک مناسب کاشت نهال سیب سبز گران اسمیت:

خاک از مهم‏ترین عناصر رشد نهال ها و درختان به شمار می‏آید. استفاده از خاک خوب و مناسب برای رشد و پرورش نهال سیب گرانی اسمیت، سبب بهبود فرآیند رشد و کاهش زمان باردهی آن می‏شود. خاک مناسب نهال سیب گرانی اسمیت، خاک‏هایی با ذرات ریز همچون رس، ماسه و لومی هستند. البته در نظر داشته باشید که استفاده از خاک ذره ریز برای پرورش این نهال، سبب افزایش رطوبت ریشه‏ها می‏شود. ناگفته نماند که برای تهیه خاک مناسب برای رشد این نهال، می‏توانید مقداری خاک برگ به همراه ماسه یا شن ریز را با یکدیگر ترکیب نمایید.

کوددهی:

یکی دیگر از فعالیت‏های مهم کشاورزی، کوددهی منظم و به موقع است. در برخی از مواقع بنا بر دلایلی خاک یک منطقه خالی از مواد آلی و معدنی می‏شود. در چنین شرایطی گیاهان نمی توانند رشد خوبی داشته باشند. فراموش نکنید که نهال سیب گرانی اسمیت برای رشد بهتر، نیازمند خاک مرغوب و مقوی است. بری کوددهی نهال سیب گرانی اسمیت، پیشنهاد می‏شود بجای کودهای طبیعی و حیوانی، از کودهای شیمایی مرغوب که دارای عناصر معدنی همچون کلسیم، پتاسیم، سدیم و ید هستند استفاده نمایید. لازم به ذکر است که کوددهی نهال گرانی اسمیت ابتدای هر فصل بخصوص اوایل بهار، امری ضروری و الزامی می‏باشد.

سمپاشی نهال سیب گران اسمیت:

آفات و حشرات با تغذیه از مواد مغذی درون نهال‏ها، میزان رشد آن‏ها را کاهش می‏دهند و پس از مدتی نهال‏هارا از بین می‏برند. در چنین شرایطی، برای آن که بتوانید چنین موجوداتی را از بین ببرید، بایستی از ترفند سمپاشی استفاده کنید. آفات و حشرات بیشتر در فصل بهار به سراغ گیاهان و درختان می‏روند. به همین دلیل، باید در ابتدای فصل بهار اقدام به سمپاشی نهال سیب گرانی اسمیت نمایید. برای بهبود کیفیت کار و افزایش مقاومت نهال، می‏توانید در ابتدای هر فصل آن را سمپاشی کنید. ناگفته نماند که برای انجام این کار، بایستی از سموم شیمایی مرغوب و با کیفیت و مخصوص استفاده نمایید.

مقاومت در برابر آفات و بیماری:

خوشبختانه نهال سیب گرانی اسمیت، نسبت به دیگر نهال‏ها از مقاومت بسیار بالایی در برابر آفات و بیماری‏ها برخوردار است. البته در نظر داشته باشید که شما می‏توانید مقاومت این نهال را در برابر آفات و بیماری با استفاده از خاک مقوی و خوب، کوددهی منظم و رسیدگی به موقع افزایش دهید. لازم به ذکر است که اگر میزان رسیدگی شما نسبت به نهال کمتر شود، مقاومت آن نیز در برابر آفات و بیماری‏ها نیز کاهش می‏یابد.

خواص و فواید میوه سیب سبز :

همانطور که در بخش‏های قبل اشاره شد، نهال سیب گرانی اسمیت قادر به تولید میوه‏هایی خوش عطر و بو با سایز متوسط و درشت به رنگ سبز روشن می‏باشد. میوه‏های این درخت دارای منبع غنی از انواع ویتامین‏ها به ویژه ویتامین دی و فسفر هستند. از مهم‏ترین خواص و فواید میوه سیب گرانی اسمیت، می‏توان به افزایش مقاومت بدن در برابر ویروس و باکتری‏های مضر اشاره نمود. لازم به ذکر است که مصرف روزانه یک عدد سیب گرانی اسمیت، موجب بهبود رشد در کودکان و حتی مقاوم سازی دندان بزرگسالان و خوشبو شدن دهان می‏گردد. از این رو، پیشنهاد می‏شود سلامت خود را با مصرف روزانه یک الی دو عدد سیب گرانی اسمیت تضمین نمایید و لذت ببرید.

قیمت و خرید و فروش نهال سیب سبز گران اسمیت:

یکی از سوالات متعددی که برای بسیاری از افراد به وجود می‏آید، این است که قیمت خرید و فروش نهال سیب گرانی اسمیت چقدر است؟ عواملی همچون سن، اندازه و ابعاد آن و نوسانات بازار و ارز نقش بسزایی را بر روی قیمت نهال سیب گرانی اسمیت ایفا می‏کنند. البته برای آن که بتوانید برای خرید نهال سیب گرانی اسمیت با قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی عالی اقدام نمایید، بایستی به نهالستان رویال نهال مراجعه کنید.

پیش از آن که بخواهید برای خرید نهال سیب گرانی اسمیت اقدام نمایید، بایستی اصالت آن را با دقت مورد بررسی قرار دهید. برای بررسی دقیق اصالت این نهال، بایستی ابتدا برگ و شاخه ‏های آن را با دقت نگاه کنید. برگ نهال سیب گرانی اسمیت دارای ابعاد کوچک با رنگ سبز روشن و آوندهای برجسته است. علاوه بر آن، شاخه‏های نهال گرانی اسمیت اصلی بسیار نازک و نوک تیز می‏باشد. ناگفته نماند که اگر به اصالت نهال سیب گرانی اسمیت پیش از خرید توجه نکنید، ممکن است نتوانید خریدی سودمندانه داشته باشید. برای خرید این نهال با قیمتی عالی و اصالت تضمینی، کافی است به نهالستان رویال نهال به صورت حضوری یا مجازی مراجعه نمایید.

همانطور که در بخش‏های قبل ذکر شد، نهال سیب گرانی اسمیت نسبت به دیگر نهال‏ها دارای مزایای فراوانی است. اما پیش از آن که بخواهید برای خرید این نهال اقدام کنید، بایستی زمین زراعی خود را با دقت مورد بررسی قرار دهید و عواملی همچون خاک، آب و هوا و ارتفاع زمین را سنجش کنید. برای خرید نهال سیب گرانی اسمیت با کیفیت عالی و قیمتی مناسب و اصالت تضمینی، پیشنهاد می‏شود به یکی از برترین و معتبرترین نهالستان‏های کشور یعنی رویال نهال مراجعه کنید. شما با مراجعه به رویال نهال به صورت آنلاین، می‏توانید سفارش خود را در کمترین زمان ممکن درب محل دریافت نمایید.

مشخصات نهال سیب گرانی اسمیت (سیب سبز)


ویژگی درخت: نیمه عمود و وسیع رشد

ویژگی ساقه: ساقه های کوتاه و نیمه کوتاه

ساختار میوه: میوه نیمه درشت بوده و بعضاً درشت

رنگ میوه: سبز تیره براق

گوشت میوه: سفید و آبدار

انبارداری: بسیار مناسب

زمان محصول: اواسط مهرماه

حساسیت ها: سفیدک و در مناطق مرطوب به شانکر

نوع رسیدن: دیررس

قابلیت سرخانه ای: دارد

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت