آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

پیش فروش نهال آغاز شد

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال هلو رد تاپ

خرید نهال هلو رد تاپ از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال هلو رد تاپ با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال هلو رد تاپ در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال هلو رد تاپ به سراسر کشور.
قیمت نهال هلو رد تاپ در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ هلو رد تاپ ، کاشت نهال هلو رد تاپ ، هرس درخت هلو رد تاپ ، نحوه آبیاری هلو رد تاپ ، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری هلو رد تاپ و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال هلو رد تاپ کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا هلو رد تاپ را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی هلو رد تاپ
  •     
  • مشخصات نهال هلو رد تاپ

معرفی نهال هلو رد تاپ


مشخصات نهال هلو ردتاپ:

نهال هلو ردتاپ یکی از ارقام پرفروش نهال هلو است که قیمت مناسب این نهال نسبت به سایر ارقام در کنار کیفیت این نهال باعث شده تا باغداران از این رقم برای باغچه های خود استفاده کنند که به انتخابی پرطرفدار در ایران تبدیل شده است. این نهال یکی از محبوب ترین ارقام نهال هلو در جهان و ایران شناسایی شده است. سه نوع شاخه ساده، مرکب و کاذب است که نوع ساده آن فقط می تواند جوانه های رویشی تولید کند و شاخه مرکب می تواند جوانه های رویشی و زایشی ایجاد کند و شاخه های کاذب این درخت در طول خود شاخه ها هستند. جوانه ها قدرت تولیدمثلی دارند، شاخه های در حال رشد در بالای شاخه های کاذب تولید می شوند که در هنگام هرس نهال هلو این شاخه ها از بین می روند.درخت هلو ردتاپ بسیار ساده است و روی شاخه های یکساله رشد می کند.میوه درخت هلو ردتاپ مانند همه میوه ها دارای اثر پاکسازی ادرار است و پالپ، این میوه خوشمزه حاوی سلولز نرم است و به راحتی هضم می شود. نتایج و بازدهی این نهال هلو عالی است و به راحتی می تواند پول زیادی را برای باغدار به همراه داشته باشد. میوه این درخت بسیار خوش طعم است و بازار نسبتاً مطلوبی دارد.لازم به ذکر است که درخت هلوی ردتاپ نسبت به اکثر انواع هلو مقاوم تر است؛ این نهال نسبت به بسیاری از نهال های هلو دیگر در برابر آفات و بیماری ها، عوامل جوی و محیطی مقاوم تر است و به راحتی توسط آفات و گرما و سرما آسیب نمی بیند.این نهال یکی از ارقام وارداتی است که از آمریکا و کالیفرنیا به کشورهای دیگر صادر می شود. رنگ میوه این درخت نسبت به سایر میوه های هلو زنده تر است که این میوه را در مقایسه با سایر انواع هلو در سطح بالاتری قرار می دهد.میوه درخت هلو ردتاپ رنگ قرمزتر از سایر هلوها داراست. هسته میوه نهال هلو ردتاپ به راحتی جدا می شود و نمونه ای از میوه هایی که ارتباط مستقیم با این هلو دارد شلیل است. این محصولات بسیار نزدیک به یکدیگر هستند. در واقع میوه شلیل یک هلو دستکاری شده ژنتیکی است که بدون کرک تولید می شود. گزارش ها از سراسر جهان نشان می دهد که میوه درخت هلو ردتاپ بسیار محبوب است و طعم منحصر به فردی دارد.

این نهال در مناطق گرمسیری به خوبی رشد می کند و یکی از مناسب ترین ارقام هلو برای کشت در مناطق گرم است. هسته های این میوه به راحتی جدا می شوند و پالپ آن سفت است.

کشور تولید کننده نهال هلو ردتاپ:

همانطور که در بالا ذکر شد، این نهال از آمریکا و کالیفرنیا وارد می شود.

فاصله کاشت نهال هلو ردتاپ:

فاصله مناسب برای کاشت درخت هلو ردتاپ بستگی به نوع و سطح زمین دارد، به عنوان مثال در زمینی با شیب ملایم فاصله مناسب برای کاشت این رقم 3 متر در 4 متر است، در حالی که در زمین مسطح فاصله مناسب برای کاشت. این نهال 4 متر در 4 متر خواهد بود.اگر این فاصله رعایت نشود، نهال ها در آینده با مشکلات جدی روبه رو خواهند شد؛ از جمله عدم تغذیه مناسب ریشه های زیر خاک و نبود نور مناسب برای نهال ها.

شکل میوه نهال هلو ردتاپ:

میوه این نهال گرد و بیضی شکل است و همانطور که قبلا ذکر شد این رقم نسبت به سایر ارقام هلو خوش رنگ تر است و رگه های سفید نیز روی پوست آن دیده می شود.

ارتفاع درخت هلو ردتاپ:

ارتفاع درخت هلو ردتاپ بین 3 تا 4 متر خواهد بود؛ علاوه بر ژنتیک، ارتفاع درخت میوه به میزان کوددهی و آبیاری باغبان نیز بستگی دارد.

سرمای مورد نیاز نهال هلو ردتاپ:

دمای پایین مورد نیاز برای خروج دانه های هلو ردتاپ و سایر ارقام هلو از خواب 500 تا 1000 ساعت در دمای کمتر از 7 درجه سانتیگراد است.

عمر اقتصادی و مفید نهال هلو ردتاپ:

عمر اقتصادی انواع هلو مانند درخت هلو قرمز و برخی از انواع شلیل بین 10-15 سال است و عمر اقتصادی آن زیاد نیست. توجه به این نکته ضروری است که طول عمر اقتصادی به سال هایی اطلاق می شود که می توان محصولی با کیفیت بالا از درخت برداشت کرد.

وزن میوه نهال هلو ردتاپ:

هر 8 تا 10 میوه هلو ردتاپ حدود یک کیلوگرم است؛ به طور کلی وزن هر میوه بین 100 تا 150 گرم است.

ارتفاع از سطح دریا:

ارتفاع مناسب برای کاشت انواع هلو حدود 2000 متر است. مشاهده این ارتفاع به آماده سازی شرایط بیولوژیکی برای رشد بهتر نهال کمک می کند، زیرا تغییرات ارتفاع برابر با تغییرات شرایط جوی است.

آفات و بیماری ها:

همانطور که قبلا ذکر شد این نهال در برابر آفات بسیار مقاوم است و به راحتی آسیب نمی بیند. اگر درخت به بیماری های مختلف مبتلا شده باشد، سمپاشی اولیه ممکن است بهترین راه برای از بین بردن آفات این درخت باشد.

عملکرد باردهی نهال هلو ردتاپ در هکتار:

به طور کلی حداکثر عملکرد میوه در هکتار برای ارقام هلو و شلیل یکسان است؛ نهال هلو ردتاپ حدود 40 تن در هکتار محصول می دهد که برای هر دو رقم هلو و شلیل عملکرد قابل توجهی است.

شروع به تولید نهال هلو ردتاپ:

درختان هلو ردتاپ و سایر انواع هلو معمولاً در سال سوم یا چهارم پس از کاشت شروع به تولید می کنند. عدم نیاز به آبیاری این نهال یکی از مهمترین عوامل موثر بر کیفیت عملکرد آن است.

قدرت رشد درخت هلو ردتاپ:

همانطور که قبلا ذکر شد حداکثر ارتفاع درخت هلو قرمز بالای آن حدود 4 متر است که نشان دهنده آن است که نیروی رشد این نهال هلو مناسب و متوسط است.

گرده افشان ها:

نهال هلو ردتاپ یکی از انواعی است که برای میوه دادن به گرده افشانی نیاز دارد. توصیه می شود به ازای کاشت هر 30 اصله درخت هلو ردتاپ، یک نهال از گونه دیگر هلو به عنوان گرده افشان کاشته شود تا فرآیند کوددهی به بهترین وجه انجام شود.

پایه درخت هلو ردتاپ:

پایه درخت دو حالت کلی دارد که برخی باغبانان آن را پیوندک می نامند: 1. پایه رویشی 2. پایه بذر. هر کدام بسته به شرایط و ژنتیک نهال ها در صورت لزوم استفاده می شود.

موعد گلدهی درخت هلو ردتاپ:

گلدهی در این درخت 10 تا 14 روز به طول می انجامد و به طور کلی گلدهی نهال این رقم در بهار و اواخر فروردین آغاز می شود.

آبیاری مورد نیاز نهال هلو ردتاپ:

درختان هلو ردتاپ نیاز به آبیاری زیاد ندارند و شما می توانید به راحتی نیاز آبیاری این نهال وارداتی را تامین کنید. در بهار هر 10 روز و در تیر، مرداد، شهریور و مهر هر 7 روز یکبار آبیاری کنید.آبیاری می تواند تأثیر زیادی بر رشد و عملکرد درخت داشته باشد.

مشخصات نهال هلو رد تاپ


کشور سازنده: آمریکا

عمر اقتصادی: حدود 20 سال

موعد رسیدن: اواخر تیرماه

تحمل خشکی: نیمه متحمل

تحمل سرما: بین 25 تا 35 درجه سانتیگراد

نوع پایه: آلو وحشی، شفتالو

رنگ میوه: صورتی و قرمز تند

شروع گلدهی: اواخر فروردین

فاصله کاشت: 3 در 3 متر مربع

نحوه آبیاری: تقریبا 10 لیتر در هفته

مدت انبارداری: زیاد

نوع مصرف: تازه خوری

خصوصیات دیگر: نسبت به سرمای دیررس بهاره و گرمای تابستان حساس می باشد

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت