آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال هلو حاج کاظمی

خرید نهال هلو حاج کاظمی از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال هلو حاج کاظمی با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال هلو حاج کاظمی در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال هلو حاج کاظمی به سراسر کشور.
قیمت نهال هلو حاج کاظمی در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ هلو حاج کاظمی ، کاشت نهال هلو حاج کاظمی ، هرس درخت هلو حاج کاظمی ، نحوه آبیاری هلو حاج کاظمی ، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری هلو حاج کاظمی و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال هلو حاج کاظمی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا هلو حاج کاظمی را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی هلو حاج کاظمی
  •     
  • مشخصات نهال هلو حاج کاظمی

معرفی نهال هلو حاج کاظمی


مشخصات نهال هلو حاج کاظمی:

هلو حاج کاظمی یکی از میوه های پربار در فصل تابستان است که کاشت این نهال مزایای اقتصادی زیادی برای کشاورزان به همراه دارد. در میان انواع درختان هلو، نهال هلو حاج کاظمی محبوب است؛ این نهال میان رس است و در اواسط تابستان میوه می دهد؛ بنابراین مقاومت خوبی به سرمای بهاره از خود نشان می دهد. اما این نهال مانند سیب و گلابی به سرما مقاوم نیست و نهالی مقاوم به سرما با برگ های باریک و نوک تیز است. این نهال خود نژاد است و برای رشد آن نیازی به گرده افشان ندارید. به دلیل ارتفاع و رشد مناسب، هرس باید سالانه انجام شود. همچنین مقاوم به بیماری است، اما سمپاشی سالانه را نباید فراموش کرد.اما با مراقبت های صحیح و اولیه می توان از ابتلا به این بیماری پیشگیری کرد. همچنین برای جلوگیری از پیچ خوردگی برگ ها باید از پاییز تا بهار روی آن ها را با چیزی بپوشانید و از کود مناسب استفاده کنید.برای افزایش عملکرد این نهال بهتر است سالی یکبار هرس شود. از طرفی مقاومت درخت در برابر آفات و بیماری ها مناسب است، اما بیماری هایی مانند شته زردآلو می تواند این نهال را آلوده کند. با این حال، با مراقبت مناسب، می توان از این بیماری جلوگیری کرد. همچنین برای جلوگیری از پیچ خوردگی برگها باید از پاییز تا بهار آنها را مالچ پاشی کنید و از کود مناسب استفاده کنید.درختان هلو حاج کاظمی نیاز به گرده افشانی ندارند و بهترین خاک برای پرورش این نهال خاک رس است. اگر خاک کمی اسیدی باشد، تاثیر مثبتی بر کیفیت رشد درخت خواهد داشت. همچنین برای کاشت نهال به سوراخی به عمق 80 تا 100 سانتی متر نیاز دارید؛ با آبیاری و کوددهی مناسب، نهال های سالم و تازه ای خواهید داشت.کیفیت هلوهای این نهال طرفداران خود را دارد. میوه درختان هلو حاج کاظمی متوسط و درشت است؛ از این رو بازار خرید و فروش آن همیشه داغ است. هلو حاج کاظمی به صورت حفره‌ای تکی تولید می‌شود، بنابراین برای کنسرو و استفاده روزمره بسیار مناسب است. بدون شک سرمایه گذاری روی این نهال سود زیادی برای شما به همراه خواهد داشت.تحمل سرما و گرما درختان هلو حاج کاظمی مناسب است، البته رعایت الزامات تحمل سرمای گیاه الزامی است.

کشور تولید کننده هلو حاج کاظمی:

همانطور که از نام این نهال پیداست، این نهال بومی کشورمان ایران است.

فاصله کاشت درخت هلو حاج کاظمی:

فاصله استاندارد کاشت نهال را رعایت کنید که می تواند بعداً از به هم خوردن برگ ها جلوگیری کند. با رعایت این فاصله، نهال ها رشد بهتری پیدا می کنند و نور کافی برای رسیدن به تمام قسمت های نهال وجود دارد؛ علاوه بر این، برداشت محصول نیز مفید است. فاصله استاندارد برای کاشت نهال هلو حاج کاظمی حدود 5x5 متر است.

شکل میوه هلو حاج کاظمی:

در اکثر مواقع رنگ و ظاهر میوه تاثیر مثبتی بر فروش دارد. هلوهای حاج کاظمی به رنگ صورتی هستند و از نظر اندازه میوه جزو هلوهای متوسط قرار می گیرند.

ارتفاع درخت هلو حاج کاظمی:

در طول تحقیقات به این نتیجه رسیدیم که حداکثر ارتفاع یک درخت هلو حاجی کاظمی حدود 3.5 تا 4.5 متر است.

سرمای مورد نیاز هلو حاج کاظمی:

همانطور که اشاره کردیم، درختان حاج کاظمی شرایط دمایی خاصی دارند؛ به عنوان مثال برای پایان خواب زمستانی و شروع گلدهی، حدود ۷۰۰ تا ۹۰۰ ساعت طول می کشد تا به زیر ۷ درجه سانتی گراد برسد. از طرفی تابستان های گرم و آفتابی نیز در بهبود کیفیت محصول تاثیر مثبت دارد.

عمر اقتصادی هلو حاج کاظمی:

این نهال می تواند تا حدود 10 سال محصولات باکیفیت را در اختیار کشاورزان قرار دهد. البته عمر اقتصادی نهال با نحوه نگهداری و شرایط محیطی ارتباط مستقیم دارد.

وزن میوه هلو حاج کاظمی:

اگر می خواهید هلوهایی با سایز بزرگ با وزن مناسب داشته باشید، مراقبت از درخت هلو حاج کاظمی را فراموش نکنید.

ارتفاع از سطح دریا هلو حاج کاظمی:

همانطور که گفتیم شرایط محیطی می تواند بر کیفیت محصول تاثیر بگذارد. یکی از مواردی را که باید رعایت کنید، ارتفاع منطقه کاشت نهال تقریباً از سطح دریا است. برخی از نهال ها از این نظر محدودیتی ندارند، اما برخی دیگر نسبت به تغییرات ارتفاع حساس هستند.

آفات و بیماری ها:

مقاومت نهال هلو حاج کاظمی خیلی زیاد نیست، برخی شپشک زردآلو و سنجاب را تهدید اصلی این درخت می دانند. البته سمپاشی اصولی و درست می تواند بسیاری از این مشکلات را حل کند.

عملکرد باردهی هلو حاج کاظمی در هکتار:

به طور متوسط هر درخت 45 کیلوگرم هلو تولید می کند. بسته به شرایط نگهداری، عملکرد میوه در هکتار نیز افزایش می یابد.

شروع به تولید هلو حاج کاظمی:

به طور کلی باید گفت زمان شروع تولید نهال میوه نه تنها به ژنتیک بستگی دارد، بلکه به نوع نگهداری و کشت، خاک مناسب و آب کافی نیز بستگی دارد. هرچه شرایط محیطی ایده آل تر باشد، زمان و کیفیت میوه دهی بهتر است. با این حال گفته می شود حدود 3 تا 5 سال پس از کاشت، شاهد میوه نهال هلو حاج کاظمی خواهیم بود.

قدرت رشد درخت هلو حاج کاظمی:

درخت هلو حاج کاظمی پتانسیل رشد متوسطی دارد و همانطور که قبلا هم اشاره کردیم ارتفاع آن از 3 تا 4 متر بیشتر نمی شود.

گرده افشان ها:

یکی از مواردی که هنگام خرید نهال هلو حاج کاظمی باید به آن توجه کرد گرده افشانی است. نهال هلو حاج کاظمی هم پرچم دارد و هم مادگی؛ به عبارت دیگر، خود بارور است و بنابراین نیازی به گرده افشانی ندارد.

پایه درخت هلو حاج کاظمی:

خوب است بدانید که پایه این نهال ممتاز ایرانی شفتالو است.

موعد گلدهی هلو حاج کاظمی:

در مورد گلدهی این نهال هلو ایرانی همه باید بدانند که اواخر اردیبهشت زمان گلدهی نهال هلو حاج کاظمی است.

آبیاری مورد نیاز هلو حاج کاظمی:

آبیاری مناسب و کافی بر رشد و کیفیت میوه نهال میوه تأثیر مؤثری دارد. بازه زمانی مشخصی برای آبیاری درختان هلو حاج کاظمی نداریم. تا زمانی که ریشه ها خشک است باید آبیاری شود. به عبارت دیگر، خاک این نهال باید در طول فصل رشد مرطوب نگه داشته شود؛ البته نیازی به غرقاب شدن درخت نیست.در تابستان هفته ای یک بار آبیاری کافی است؛ البته نهال ها در تابستان های گرم و آفتابی به آبیاری بیشتری نیاز دارند. همچنین این درخت نیاز به زهکشی خوب خاک دارد.

مشخصات نهال هلو حاج کاظمی


موعد رسیدن: اواسط مرداد

نوع مصرف: تازه خوری

اندازه میوه: درشت

رنگ گوشت میوه: زرد

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت