آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال هلو زعفرانی هسته جدا

خرید نهال هلو زعفرانی هسته جدا از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال هلو زعفرانی هسته جدا با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال هلو زعفرانی هسته جدا در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال هلو زعفرانی هسته جدا به سراسر کشور.
قیمت نهال هلو زعفرانی هسته جدا در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ هلو زعفرانی هسته جدا ، کاشت نهال هلو زعفرانی هسته جدا ، هرس درخت هلو زعفرانی هسته جدا ، نحوه آبیاری هلو زعفرانی هسته جدا ، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری هلو زعفرانی هسته جدا و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال هلو زعفرانی هسته جدا کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا هلو زعفرانی هسته جدا را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی هلو زعفرانی هسته جدا
  •     
  • مشخصات نهال هلو زعفرانی هسته جدا

معرفی نهال هلو زعفرانی هسته جدا


مشخصات نهال هلو زعفرانی هسته جدا:

نهال هلو زعفرانی یکی از ارقام مهم نهال هلو است. هلو زعفرانی به دلیل کیفیت، طعم و رنگ منحصر به فرد خود بسیار محبوب و تجاری شده است. رنگ میوه این درخت هلو با رنگ زعفران یکی است به همین دلیل به آن درخت هلو زعفرانی می گویند. هلوهای زعفرانی هسته جدا بزرگ، شیرین، سفت و مرغوب یکی از پرطرفدارترین هلوهای موجود در بازار هستند. از دیگر مزایای این نهال این است که هلو زعفرانی دارای پوست نازکی است که به راحتی از تفاله آن جدا می شود. هلو هسته جدا به شما این امکان را می دهد که سریعتر از میوه زیبای هلو لذت ببرید. به دلیل جدا بودن هسته هلو، نهال هلو هسته جدا بهترین انتخاب برای تهیه کنسرو و تولید محصول هلو است. نهال هلو یک نهال سودآور است که عمدتاً به دلیل محبوبیت این میوه خوشمزه در بین مردم است. نهال هلو زعفرانی هسته جدا بومی چین است. ارتفاع درخت هلو زعفرانی 3 تا 5 متر است. پایه نشایی نهال هلو شفتالو بذری می باشد. در پاییز، پس از برگ‌ریزاندن درختان هلو، چیدن میوه‌های گندیده و هرس شاخه‌های مرده، سمپاشی خواب زمستانه آغاز می‌شود. در زمستان درختان را با سم مسی و روغن سمپاشی می کنند. نهال هلو زعفرانی هسته جدا معمولا تفاله آن سفید رنگ است و طعم آن نسبت به سایر هلوها شیرین تر است و میوه ای که هسته آن از تفاله آن جدا شده است بسیار پرطرفدار است. استفاده از نهال هلو می تواند محیط زندگی شما را دلپذیر و زیبا کند. با خرید نهال هلو زعفرانی هسته جدا از نهالستان رویال نهال به راحتی می توانید پیوند جدیدی را با طبیعت در خانه تجربه کنید.

شرایط اقلیمی هلو زعفرانی هسته جدا:

بهترین مناطق برای کاشت نهال هلو زعفرانی هسته جدا مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری است. یکی از مزایای این نهال این است که در برابر دمای بالای تابستان بسیار مقاوم است، بنابراین دمای بالای تابستان تاثیری در کیفیت محصول این نهال نخواهد داشت.

سرمای مورد نیاز هلو زعفرانی هسته جدا:

نهال هلو زعفرانی سرمای منفی 25 تا 30 درجه را تحمل می کند.نیاز سرمایی این نهال 400 تا 1000 ساعت در دمای 7- درجه برای بیدار شدن از خواب زمستانی است.

فاصله مناسب کاشت هلو زعفرانی هسته جدا:

یکی از اصول اولیه کاشت نهال هلو زعفرانی هسته جدا رعایت فاصله مناسب بین نهال ها می باشد. تماشای این فاصله به درخت اجازه می دهد تا نور خورشید و مواد آلی خاک را به درستی دریافت کند. فاصله مناسب برای کاشت نهال هلو زعفرانی هسته جدا 3*3 یا 4*4 متر می باشد.

آبیاری مورد نیاز هلو زعفرانی هسته جدا:

نهال هلو زعفرانی هسته جدا به 10 لیتر آبیاری در هفته نیاز دارد.

مراحل کاشت نهال هلو زعفرانی هسته جدا:

برای این نهال هلو توجه کنید که ابتدا یک چاله عمیق حفر کنید. قبل از انتقال نهال ها را کوددهی کنید و از کود مناسب استفاده کنید. سپس نهال های هلو را از گلدان به باغچه منتقل کنید. در این مرحله باید سعی کنید به گلدان آب زیادی بدهید تا خاک گلدان به سادگی نهال هلو را پر کند.هسته را بیرون بیاورید. اگر به همراه نهال هلو نمی توانید کمی خاک از گلدان بیرون بیاورید، بهتر است آن را بشکنید و تمام خاک را به باغ منتقل کنید. پس از انتقال این نهال هلو به باغ، آن را پر از خاک کرده و آبیاری کنید. باید مراقب این نهال های هلو باشید و آنها را تنها نگذارید. زمان آبیاری این گونه نهال ها باید دقیقا مشخص و در زمان مشخص شده انجام شود.

موعد باردهی نهال هلو زعفرانی هسته جدا:

نهال هلو زعفرانی هسته جدا از سال دوم پس از کاشت شروع به باردهی می کند. نهال ها سریع محصول می دهند و در سال سوم پس از کاشت به عملکرد اقتصادی می رسند. اما در سال پنجم، درخت در اوج بهره وری خود بود.

عملکرد باردهی نهال هلو زعفرانی هسته جدا:

عملکرد نهال به عوامل زیادی از جمله شرایط آب و هوایی، خاک مناسب، آبیاری منظم، عدم وجود آفات و ... بستگی دارد اما در بهترین حالت پیش بینی می شود در هر هکتار 75 تن هلو برداشت شود.

مشخصات نهال هلو زعفرانی هسته جدا


نوع رقم: تجاری

موعد رسیدن: اواسط تابستان

تحمل سرما: حساس به سرمای بهاره

قابلیت انبارداری: ندارد

خصوصیات دیگر: خوش طعم

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت