آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

پیش فروش نهال آغاز شد

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال هلو انجیری مالکی

خرید نهال هلو انجیری مالکی از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال هلو انجیری مالکی با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال هلو انجیری مالکی در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال هلو انجیری مالکی به سراسر کشور.
قیمت نهال هلو انجیری مالکی در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ هلو انجیری مالکی ، کاشت نهال هلو انجیری مالکی ، هرس درخت هلو انجیری مالکی ، نحوه آبیاری هلو انجیری مالکی ، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری هلو انجیری مالکی و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال هلو انجیری مالکی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا هلو انجیری مالکی را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی هلو انجیری مالکی
  •     
  • مشخصات نهال هلو انجیری مالکی

معرفی نهال هلو انجیری مالکی


مشخصات نهال هلو انجیری مالکی:

نهال هلو انجیری مالکی یکی از گونه های بسیار سریع رشد نهال هلو و انجیر است و یکی از مناسب ترین گزینه ها برای باغدارانی است که می خواهند محصول را در زمان سریعتر و در مقادیر نسبتاً زیاد بدست آورند.نهال هلو انجیری مالکی به دلیل رشد بسیار سریع یک عدد اقتصادی و سودآور محسوب می شود. نهال هلو انجیری مالکی یک رقم وارداتی است، میوه آن بسیار خوشمزه و با کیفیت است. ایران یکی از کشورهایی است که این میوه را کشت و صادر می کند.شاخ و برگ آن به سرعت رشد می کند و عملکرد آن بالا است. در واقع باید بدانید که عملکرد بالای آن یکی از مهم ترین ویژگی های آن است.به همین دلیل، خرید نهال از این رقم می تواند برای باغدارانی که به دنبال برداشت محصول در زمان سریعتر هستند، چیز خوبی باشد و آنها را هم برای باغ و هم برای تجارتشان سودآور کند. هنگام کاشت این نهال به شرایط هوا و رطوبت توجه ویژه ای داشته باشید زیرا ممکن است منطقه شما آب و هوای مورد نیاز نهال را نداشته باشد و عملکرد خوبی از خود نشان ندهد و کیفیت میوه را کاهش دهد.نهال هلو انجیری مالکی با تولید پایدار تا پایان مرداد ماه از ارقام پرمحصول هلو محسوب می شود. هلوهای انجیری مالکی برای رشد و تولید با کیفیت نیاز به آبیاری منظم و کافی دارند. اگر نیاز آبیاری این نهال به خوبی تامین نشود محصول خوبی تولید نمی کند و کیفیت خوبی نخواهد داشت.نهال هلو انجیری مالکی در مناطق معتدل و سرد بسیار سازگار است و با هوای بارانی سازگار نیست. باران و شاخ و برگ مرطوب می تواند باعث بیماری در این درخت شود و این نهال در خاک حاصلخیز و شنی و همچنین در خاک با زهکشی مناسب بهترین واکنش را نشان می دهد. خاک سنگین می تواند از خروج هوا جلوگیری کند و به شدت به ریشه درخت آسیب برساند. این درخت یکی از انواع هلو وارداتی است که میوه آن بسیار خوش طعم و البته مرغوب است. این نهال یکی از پربارترین نهال های هلو محسوب می شود که هر ساله مقدار نسبتاً زیادی محصول را در اختیار باغداران قرار می دهد.نهال هلو انجیری مالکی برای رشد و تولید باکیفیت نیاز به آبیاری گسترده دارد؛ اگر به نیاز آبیاری این نهال به خوبی رسیدگی نشود، بدون شک رشد مناسبی نخواهد داشت و محصولی که تولید می کند در سطح کیفی بالایی نخواهد بود.این نهال در مناطق سردسیر و زمستانه به خوبی رشد می کند و بیشترین سازگاری را با آن مناطق دارد. هنگام کاشت این گونه نهال ها به منطقه و عوامل آب و هوایی بسیار دقت کنید، چون ممکن است شرایط مطلوب در منطقه مورد نظر فراهم نباشد، نهال ها رشد خوبی نخواهند داشت و از کیفیت میوه نهایی بسیار کاسته می شود. و باغداران می توانند 20 سال محصول مرغوب از این درخت برداشت کنند که در واقع فرصت کسب سود کمی نیست.

عمر اقتصادی و مفید نهال هلو انجیری مالکی:

عمر اقتصادی 20 ساله این نهال به باغدار این امکان را می دهد که ظرف 20 سال محصول بسیار باکیفیت را در مقادیر زیاد برداشت کند و در نتیجه درآمد بسیار قابل توجهی به دست آورد. کاشت درختان انجیر هلو مالکی نیز گزینه خوبی برای کسب و کار نوپا است.

کشور تولید کننده نهال هلو انجیری مالکی:

همانطور که قبلا ذکر شد این نهال وارداتی است و کشور تولید آن کشور چین است؛ نهال هلو انجیری مالکی در ابتدا از چین به سایر کشورهای دنیا صادر می شد و امروزه در کشور ایران بیشتر رشد می کند.

فاصله کاشت درخت انجیر مالکی:

مناسب ترین فاصله کاشت این رقم از نهال هلو 3*3 متر است که در صورت رعایت فاصله 3*3 متری برای کاشت این نهال مشکلی در طول رشد و تولید آن نخواهید داشت.

شکل میوه نهال هلو انجیری مالکی:

درختان هلو انجیر مالکی میوه ای بیضی شکل با پوست تقریبا سبز دارند؛ البته روی پوست این میوه قرمز می باشد.

ارتفاع نهال هلو انجیری مالکی:

درخت هلو انجیری مالکی یکی از گونه هایی است که رشد بسیار خوبی دارد، ارتفاع آن به 8 متر می رسد؛ البته حداکثر ارتفاع این درخت 8 متر است، در شرایط عادی و نه چندان خوب طول این درخت به 3 می رسد.

سرمای مورد نیاز نهال هلو انجیری مالکی:

نیاز سرمایی درختان هلو انجیری مالکی برخی از منابع می گویند نهال ها را باید در دمای زیر 7 درجه سانتیگراد به مدت 400 تا 1000 ساعت نگهداری کرد، در حالی که برخی دیگر می گویند نهال ها را باید در دمای زیر 7 درجه سانتیگراد به مدت 750 تا 1200 ساعت نگه داشت تا خوابش قطع شود.

وزن میوه هلو انجیری مالکی:

وزن میوه درخت انجیر ملکی بسته به میزان کود دهی و آبیاری شما متفاوت خواهد بود؛ اگر اصول کاشت، داشت و برداشت این میوه را به خوبی رعایت کنید، بدون شک میوه بیشتر و سنگین تر می شود.

ارتفاع از سطح دریا:

کاشت و پرورش این نهال در ارتفاع 400-2000 متری از سطح دریا توصیه می شود. توجه داشته باشید که رعایت ارتفاع این نهال بسیار مهم است، باید این مقدار را رعایت کنید تا شاهد رشد خوبی باشید.

آفات و بیماری ها:

این درخت مانند سایر گونه های مقاوم به بیماری نسبتاً مقاوم به آفات است. اما ممکن است آسیب ببیند.سمپاشی برای از بین بردن آفات این نهال احتمالاً بهترین راه برای حفظ نهال و محصولات آن است.

عملکرد باردهی هلو انجیری مالکی در هکتار:

به طور کلی، همه انواع هلوها می توانند بین 10 تا 40 تن میوه در یک هکتار تولید کنند؛ این مقدار بسته به نوع درمان شما متفاوت است و مطمئناً از منطقه ای به منطقه دیگر متفاوت خواهد بود.

شروع به تولید هلو انجیری مالکی:

درختان انجیر هلو مالکی از سال دوم کاشت شروع به تولید می کنند. در سال اول پس از کاشت باید مراقب این نهال باشید تا در سال دوم و سال های دیگر محصولی با کیفیت به دست آورید.

قدرت رشد درخت هلو انجیری مالکی:

گفته می شود درخت انجیر مالکی تا 8 متر رشد می کند که بهترین پتانسیل رشد این نهال را نشان می دهد.

گرده افشان ها:

معمولا اکثر واریته های نهال هلو خودگرده افشان هستند و نیازی به گرده افشانی ندارند؛ این گونه ها می توانند به طور طبیعی بارور شوند و عملکرد خوبی داشته باشند.

پایه درخت هلو انجیری مالکی:

بد نیست بدانید که پایه درخت هلو انجیر مالکی، شفتالو و آلو وحشی است.

موعد گلدهی هلو انجیری مالکی:

زمان گلدهی درختان هلو انجیری مالکی از اواخر فروردین ماه آغاز می شود.

آبیاری هلو انجیری مالکی:

به طور کلی درختان هلو انجیری مالکی به 10 لیتر آب آبیاری در هفته نیاز دارند. مراقب آبیاری این نهال داشته باشید تا بتوانید محصولی با کیفیت برداشت کنید و البته به رشد بهتر و بیشتر درخت کمک کنید.هنگام آبیاری به بارندگی های اخیر و فصول مختلف سال توجه ویژه ای داشته باشید، این موارد بر کیفیت و کمیت نهال میوه آبیاری شده تأثیر می گذارد.

مشخصات نهال هلو انجیری مالکی


کشور سازنده: چین

عمر اقتصادی: حدود 20 سال

موعد رسیدن: اواسط مرداد

تحمل خشکی: نیمه متحمل

تحمل سرما: بین 25 تا 35 درجه سانتیگراد

نوع پایه: آلو وحشی، شفتالو

رنگ میوه: سبز

آغاز باردهی: از سال دوم

فاصله کاشت: 3 در 3 متر مربع

نحوه آبیاری: تقریبا 10 لیتر در هفته

مدت انبارداری: حدودا 3 ماه

نوع مصرف: تازه خوری

خصوصیات دیگر: این واریته میوه ای بسیار مقاوم با رنگ گوشت سفید دارد

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت