آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال هلو انجیری پلنگی

خرید نهال هلو انجیری پلنگی از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال هلو انجیری پلنگی با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال هلو انجیری پلنگی در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال هلو انجیری پلنگی به سراسر کشور.
قیمت نهال هلو انجیری پلنگی در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ هلو انجیری پلنگی ، کاشت نهال هلو انجیری پلنگی ، هرس درخت هلو انجیری پلنگی ، نحوه آبیاری هلو انجیری پلنگی ، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری هلو انجیری پلنگی و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال هلو انجیری پلنگی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا هلو انجیری پلنگی را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی هلو انجیری پلنگی
  •     
  • مشخصات نهال هلو انجیری پلنگی

معرفی نهال هلو انجیری پلنگی


مشخصات نهال هلو انجیری پلنگی:

نهال هلو انجیری پلنگی به دلیل داشتن میوه خوشمزه و مرغوب بسیار محبوب است. این درخت پیوندی است و در فصل برداشت محصول بالایی دارد. بهترین آب و هوا برای پرورش نهال استوایی است و دمای بالا به سودآوری محصول کمک می کند. برای خرید نهال انجیر پلنگی و دریافت قیمت می توانید با نهالستان رویال نهال تماس بگیرید.هلو انجیری پنگی یکی از انواع هلو است که به دلیل اندازه بزرگ، کیفیت بالا و شیرینی متوسطی که دارد توسط کشاورزان زیادی پرورش می یابد. هلو انجیری پلنگی گونه ای به شکل انجیر با رنگ زرد و عطر قوی و پوستی شبیه پوست پلنگ می باشد و مناسب ترین خاک برای رشد هلو انجیری پلنگی خاک رس شنی با درجه خلوص درجه 6-7 می باشد. هلوهای انجیری پلنگی بسیار پرطرفدار هستند و در مقایسه با سایر هلوهای انجیری قیمت بالاتری دارند. طول عمر نهال هلو انجیر پلنکی حدود 15 سال تخمین زده می شود و میوه این رقم با هسته چسبیده به میوه شیرین تر و خوشبوتر از هلو است که به هلو ببری هم نیز معروف است. هنگام خرید نهال هلو انجیر پلنگ، برگ های آن بارور و کشیده، نیزه ای شکل است. گلهای نهال در اوایل بهار شکوفا می شوند و به رنگ صورتی هستند. این نهال برای رشد خوب نیاز به آبیاری مناسب دارد. در غیر این صورت میوه آبدار و شیرین نخواهد بود.

کشور تولید کننده نهال هلو انجیری پلنگی:

چین کشوری بزرگ و یکی از 10 کشور تولیدکننده میوه و سبزیجات در جهان است. به ویژه این کشور تولید کننده انجیر پلنگی است که سالانه هزاران تن به دنیا عرضه می کند. خرید نهال هلو انجیری پلنگی در ایران متداول است و در باغ های ایرانی می روید.

پایه نهال هلو انجیری پلنگی:

از دیرباز نهال های بذری به عنوان پایه تکثیر و پیوند استفاده می شده اند.عمل پیوند نهال به عنوان روشی برای تقویت و استحکام انواع مختلف درختان استفاده می شود. از این روش برای نهال هلو انجیری پلنگی نیز به دلیل طول عمر کوتاه استفاده می شود. برای این منظور، کشاورزان اغلب از نهال های آلو وحشی و شفتالو به عنوان ارقام پایه استفاده می کنند.

فاصله کاشت نهال هلو انجیری پلنگی:

فاصله کاشت نهال هلو انجیری پلنگی 3*3 متر مربع می باشد. زهکشی مناسب نیز به رشد ریشه و میوه کمک می کند. این نهال بهتر است در آب و هوای گرمسیری و معتدل رشد کند، اما مقاومت خوبی نیز در برابر سرما دارد. در صورت کاشت در مناطق سردسیر، بهتر است در اواخر زمستان و اسفند انجام شود. بهترین خاک برای پرورش نهال هلو انجیری پلنگی ، خاک های شنی و رسی است.

ارتفاع درخت هلو انجیری پلنگی:

این درخت مانند سایر انواع هلو قد کوتاهی دارد. درختان هلو انجیر پلنگی تا 4 تا 7 متر رشد می کنند و با نور مناسب می توان این ارتفاع را افزایش داد. یکی از عوامل مهم رشد قد پس از خرید نهال هلو انجیری پلنگی، نور خورشید است. بسیاری از کشاورزان با هرس به موقع و صحیح ارتفاع درختان هلو انجیر پلنگی را کنترل می کنند تا در زمان برداشت محصول هلو به راحتی قابل برداشت باشد.

سرمای مورد نیاز نهال هلو انجیری پلنگی:

سرد شدن دوره ای است که همه درختان نیاز به شکوفه دادن و جوانه زدن دارند. این دوره تضمین بهترین کیفیت زندگی برای درختان است.درختان هلو انجیری پلنگی حداقل به 0 تا 800 ساعت دمای منفی 7 درجه در سال نیاز دارند.

عمر اقتصادی نهال هلو انجیری پلنگی:

از خرید نهال هلو انجیری پلنگی تا مرگ درخت 50 تا 70 سال طول می کشد. اما تمام آن 70 سال به تولید درخت اختصاص نداشت. عمر اقتصادی یک درخت دوره ای است که با اوج بهره وری درخت همراه است. درختان هلو انجیری پلنگی از 10 تا 12 سال عمر اقتصادی دارند و از سال دوم کاشت به بار می نشینند.

ویژگی های میوه نهال هلو انجیری پلنگی:

همانطور که از نام آن پیداست، میوه درخت هلو انجیری پلنگی به شکل انجیر و خط هایی روی میوه شبیه به پوست پلنگ دارد. رنگ هلو زرد با لکه های قرمز است و پوست آن کرکی و لطیف، آبدار و شیرین است.

ارتفاع از سطح دریا:

ارتفاع در شرایط مختلف اقلیمی بر دمای هوا تأثیر مؤثری دارد. برای مثال به ازای هر 1000 متر بالا آمدن سطح دریا، دمای منطقه 6 درجه کاهش می یابد. بهترین ارتفاع برای خرید نهال هلو 0 تا 3000 متر است.

آفات و بیماریها:

هلوهای این رقم مقاومت کمی در برابر آفات دارند و در صورت عدم مراقبت لازم می توانند از آنها رنج ببرند. بهترین راه برای جلوگیری از این امر خرید نهال سالم و تایید شده از مراکز معتبر است. روش دوم هرس درختان و کود دهی آنها در زمستان است.

عملکرد باردهی نهال هلو انجیری پلنگی در هکتار:

این میوه عملکرد بسیار خوبی دارد و در فصل برداشت محصولی فراوان و اقتصادی دارد. در زمان اوج تولید درخت، می توان 10 تا 40 تن درخت در هکتار را انتظار داشت.

شروع به تولید نهال هلو انجیری پلنگی:

کشاورزان برداشت هلو انجیری پلنگی از درختان را در اوایل پاییز و اواخر تابستان آغاز می کنند. این درختان میان رس هستند و دوام خوبی روی درخت دارند. پس از خرید نهال هلو انجیری پلنگی، شرایط آب و هوایی مساعد، روش های آبیاری و مدیریت صحیح باغ می تواند تاثیر زیادی بر کیفیت محصول داشته باشد.

گرده افشان ها:

بسیاری از درختان برای تولید مثل و گرده افشانی به گونه های گرده افشان زیادی نیاز دارند که در اطراف باغ کاشته شوند. اما نهال هلو انجیری پلنگی خود گرده افشان است و نیازی به انواع گرده افشانی ندارد. این بدان معنی است که یک درخت هم نر و هم ماده دارد و می تواند خود بارور شود.

آبیاری مورد نیاز نهال هلو انجیری پلنگی:

درختان هلو انجیری پلنگی برای تولید میوه های شیرین و خوشمزه نیاز به آبیاری دارند. این درخت در هفته به 10 لیتر آب نیاز دارد. آبیاری قطره ای بهترین کار است و خاک نباید همیشه مرطوب باشد.

موعد گلدهی نهال هلو انجیری پلنگی:

نهال های هلو انجیری پلنگی میان گل هستند و درختان از اوایل فروردین شروع به شکوفه دادن می کنند. برای اطمینان از شکوفه، دوره های سرد را فراموش نکنید.

مشخصات نهال هلو انجیری پلنگی


کشور سازنده: چین

عمر اقتصادی: حدود 20 سال

موعد رسیدن: اوایل مهرماه

تحمل خشکی: نیمه متحمل

تحمل سرما: بین 25 تا 35 درجه سانتیگراد

نوع پایه: آلو وحشی، شفتالو

رنگ میوه: پلنگی

آغاز باردهی: از سال دوم

فاصله کاشت: 3 در 3 متر مربع

نحوه آبیاری: تقریبا 10 لیتر در هفته

مدت انبارداری: حدودا 4 ماه

نوع مصرف: تازه خوری

خصوصیات دیگر: این واریته میوه هایی با ماندگاری بالاتری نسبت به واریته ای دیگر دارد

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت