آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال هلو ۶۰ روزه

خرید نهال هلو ۶۰ روزه از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال هلو ۶۰ روزه با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال هلو ۶۰ روزه در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال هلو ۶۰ روزه به سراسر کشور.
قیمت نهال هلو ۶۰ روزه در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ هلو ۶۰ روزه ، کاشت نهال هلو ۶۰ روزه ، هرس درخت هلو ۶۰ روزه ، نحوه آبیاری هلو ۶۰ روزه ، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری هلو ۶۰ روزه و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال هلو ۶۰ روزه کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا هلو ۶۰ روزه را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی هلو ۶۰ روزه
  •     
  • مشخصات نهال هلو ۶۰ روزه

معرفی نهال هلو ۶۰ روزه


مشخصات نهال هلو 60 روزه:

نهال هلو 60 روزه از دیگر انواع هلو است که بسیار سودآور است. نهال ها پس از 60 روز به سرعت به بار می نشینند و میوه ای بسیار خوش طعم و با کیفیت تولید می کنند. این محصول مناسب مصرف تازه بوده و تا 2 ماه در انبارها قابل نگهداری می باشد. تحمل بالایی به خشکی و سرما نشان می دهد و به خصوص در بین باغداران محبوبیت زیادی پیدا می کند. یکی از بهترین ارقام تجاری برای احداث باغ هلو، نهال هلو شصت روزه است که یکی از قدیمی ترین میوه های ایران به شمار می رود و همانطور که از نامش پیداست 60 روز پس از گلدهی قابل برداشت است. نهال هلو شصت روزه را نهال هلو قرمز زودرس هم نیز می نامند.میوه نهال هلو 60 روزه بسیار خوش طعم و آبدار، با گوشت سفید با رگه های قرمز، اندازه متوسط، رسیده و در اواسط خرداد برداشت می شود. وقتی این میوه به بازار برسد با قیمت مناسبی در بازار به فروش می رسد. نهال های شصت روزه هلو از سال دوم کاشت شروع به باردهی می کنند. نهال هلو 60 روزه به این دلیل نامگذاری شده است که می توانید میوه را 60 روز پس از گلدهی برداشت کنید. برگ های این گیاه باریک و تاجی شکل است. نهال هلو 60 روزه میوه ای سفید رنگ با رگه های خونی و پوست نازک دارد که به راحتی پوست آن جدا می شود.

پایه اصلی نهال هلو 60 روزه:

درختان برای تکثیر به پایه نیاز دارند. بنابراین در هنگام خرید نهال هلو 60 روزه حتما آلو وحشی، شفتالو بذری و نهال Gn, Gf را در سبد خود بکارید.

نهال هلو 60 روزه به این دلیل نامگذاری شده است که می توانید میوه را 60 روز پس از گلدهی برداشت کنید. برگ های این گیاه باریک و تاجی شکل است. نهال هلو 60 روزه میوه ای سفید رنگ با رگه های خونی و پوست نازک دارد که به راحتی پوست آن جدا می شود.

کشور تولید کننده نهال هلو 60 روزه:

در بین کشورهای تولید کننده، چین اولین تولید کننده نهال هلو 60 روزه یا هلو زودرس بوده و جای آن را گرفته است.استان گلستان ایران با 60 هزار هکتار باغ بیشترین سهم خرید نهال هلو 60 روزه را دارد. این محصول به غیر از گلستان در سایر نقاط کشور نیز مهمان است.

شکل ظاهری نهال هلو 60 روزه:

نهال هلو 60 روزه نهالی مقاوم و پرمحصول با برگ هایی با دندانه های باریک و تاج کروی در نهال است. همانطور که از نام آن پیداست میوه آن 60 روز پس از گلدهی قابل برداشت است. اندازه میوه متوسط است و پوست نازکی دارد که به راحتی پوست آن جدا می شود. هلوی 60 روزه به رنگ سفید مایل به قرمز با رگه های قرمز است.

فاصله کاشت نهال هلو 60 روزه:

برای خرید نهال هلو 60 روزه حداکثر فاصله کاشت 3 متر در 3 متر است. ارتفاع محل کاشت حداقل 400 متر و حداکثر 200 متر است. برای گرفتن نتیجه بهتر از محصول، دقت فاصله کاشت بسیار مهم است. اگر درختان به هم نزدیک باشند، آفات و بیماری های بیشتری روی درختان تأثیر می گذارد و اکسیژن مناسب به آنها نمی رسد. اگر درختان از یکدیگر دور باشند، گرده افشانی به خوبی کار نخواهد کرد زیرا گرده افشان نهال هلو 60 روزه خود درخت است.

ارتفاع درخت هلو 60 روزه:

ارتفاع هلو 60 روزه می تواند به 5-6 متر برسد. این درختان ارتفاع مناسبی دارند و برداشت آسان‌تری دارند و میوه آن به راحتی از درخت جدا می‌شود. خرید نهال هلو 60 روزه یکی از مقرون به صرفه ترین و مناسب ترین روش های خرید نهال می باشد.

سرمای مورد نیاز نهال هلو 60 روزه:

به طور کلی این نهال در زمستان مقاومت خوبی دارد. اما مطمئن تر است که می تواند دمای سرد حداقل 25 درجه و حداکثر 30 درجه سانتیگراد را تحمل کند. درختان برای خواب زمستانی به سرما نیاز دارند.برای رشد بهتر، دمای پایین مورد نیاز این نهال 500 تا 1200 ساعت در دمای 7- درجه سانتیگراد است.

عمر اقتصادی نهال هلو 60 روزه:

به طور متوسط یک درخت هلو 60 روزه عمر اقتصادی 10-20 سال دارد و پس از برداشت 60 روز قابل نگهداری است. خرید نهال هلو 60 روزه برای کشاورزان بسیار مقرون به صرفه و محبوب است.

وزن میوه هلو 60 روزه:

هر درخت هلو 60 روزه می تواند 120 کیلوگرم تولید کند که برای کشاورزان عدد مناسبی است. با توجه به استحکام و مقاومت این درخت نیاز به مراقبت خاصی ندارد و در مدت زمان کوتاهی میوه های عالی می دهد.

ارتفاع از سطح دریا:

خرید نهال هلو 60 روزه در نقاط مختلف کشور عزیزمان ایران بین 400 تا 2000 متر از سطح دریا محصولات مناسب و پربارتری خواهید داشت. استان گلستان یکی از بهترین مناطق برای پرورش این محصول است.

آفات و بیماری ها:

درخت هلو 60 روزه در برابر آفات بسیار مقاوم است و به راحتی بیمار نمی شود. اما در مواردی حشره آلوچه، پوسیدگی هلو و پوسیدگی سبز مایل به قهوه ای روی این درخت مشاهده شده است. برای جلوگیری از آفات و بیماری ها، هرس، زهکشی و استفاده منظم از کودها و سموم شیمیایی را فراموش نکنید.

عملکرد نهال هلو 60 روزه در هکتار:

با توجه به اینکه هر درخت ظرفیت تولید 120 کیلوگرم هلو در 60 روز را دارد، در هر هکتار 300 تا 400 تن میوه قابل برداشت است. این یک تنوع بسیار خوب و مناسب برای باغداران است و آنها را برای خرید نهال هلو 60 روزه مقرون به صرفه می کند.

شروع به تولید نهال هلو 60 روزه:

برداشت از اوایل خرداد شروع می شود و تا اواسط مرداد ادامه دارد. این محصول یکی از میوه های اولیه است.البته نام دیگر آن هلو زودرس است. بهره وری اقتصادی را می توان 2 سال پس از اولین کاشت مشاهده کرد.

گرده افشان ها:

این نهال ها خودجوش هستند و معمولاً به گونه های گرده افشانی نیاز ندارند. اگر فاصله مناسب (3 متر در 3 متر) برای کاشت نهال را رعایت کنید می توانید در فصل گرده افشانی شاهد بارور شدن درختان باشید.

خاک مناسب نهال هلو 60 روزه:

برای خرید بهتر نهال هلو 60 روزه، باید آن را در خاک لومی شنی زهکشی شده کامل بکارید.

آبیاری مورد نیاز نهال هلو 60 روزه:

آبیاری مناسب نیز برای این نوع محصول بسیار مهم است، 10 لیتر در هفته کافی است.

موعد گلدهی نهال هلو 60 روزه:

هلو 60 روزه همانطور که از نامش پیداست خیلی زود و 60 روز بعد شکوفا می شود. گلها شروع به میوه دادن می کنند و هلوهای آبدار و شیرین 60 روزه از این درخت متولد می شوند.

مشخصات نهال هلو ۶۰ روزه


کشور سازنده: چین

عمر اقتصادی: حدود 20 سال

موعد رسیدن: اواسط مردادماه

تحمل خشکی: نیمه متحمل

تحمل سرما: بین 25 تا 35 درجه سانتیگراد

نوع پایه: آلو وحشی، شفتالو

رنگ میوه: سفید با گونه های قرمز

آغاز باردهی: از سال دوم

فاصله کاشت: 3 در 3 متر مربع

نحوه آبیاری: تقریبا 10 لیتر در هفته

مدت انبارداری: حدودا 2 ماه

نوع مصرف: تازه خوری

خصوصیات دیگر: رنگ گوشت این واریته سفید با رگه های قرمز میباشد

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت