آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

پیش فروش نهال آغاز شد

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال هلو انجیری زود رس

خرید نهال هلو انجیری زود رس از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال هلو انجیری زود رس با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال هلو انجیری زود رس در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال هلو انجیری زود رس به سراسر کشور.
قیمت نهال هلو انجیری زود رس در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ هلو انجیری زود رس ، کاشت نهال هلو انجیری زود رس ، هرس درخت هلو انجیری زود رس ، نحوه آبیاری هلو انجیری زود رس ، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری هلو انجیری زود رس و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال هلو انجیری زود رس کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا هلو انجیری زود رس را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی هلو انجیری زود رس
  •     
  • مشخصات نهال هلو انجیری زود رس

معرفی نهال هلو انجیری زود رس


مشخصات نهال هلو انجیری زود رس:

نهال هلو انجیری زودرس یکی از پرفروش ترین نهال های هلو می باشد. از آنجایی که طعم میوه، رنگ و ظاهر این نهال بسیار خوب است و از طرفی مقاومت آن در برابر گرما نیز بسیار قوی است، درختان هلو انجیری زودرس با ریشه های کوبیده و تنه های نیمه محکم به فروش می رسند. نهال هلو انجیری زودرس دارای میوه های پرمحصول و بازارپسند بوده و یکی از ارقام تجاری نهال هلو محسوب می شود.هلو انجیری زود رس از محبوب ترین میوه های تابستانی هستند، بنابراین کاشت نهال هلو انجیری زودرس بسیار سودآور است. این نهال مقاومت بسیار خوبی به سرما از خود نشان می دهد و حتی 35- درجه را نیز تحمل می کند و به همین دلیل برای کاشت در مناطق سردسیر و کوهستانی مورد توجه قرار می گیرد. میوه هلو انجیری زودرس زرد مایل به قرمز است؛ این رنگ و ظاهر جذاب و گوشتی باعث سهولت فروش محصول می شود.درختان هلو انجیری زودرس نیاز به دو هرس دارند؛ هرس شکل دهی در اواخر تابستان انجام می شود، اما هرس میوه در زمانی که نهال ها خواب هستند انجام می شود. گفتنی است، هنگامی که کشاورزان خطرات سرمای زمستان را شناسایی می کنند، می توانند هرس های مختلفی را روی درختان خود انجام دهند. درخت هلو انجیری زودرس یکی از مقاوم‌ترین درختان به بیماری و تهاجم باکتری‌ها است، بنابراین احتمال ابتلای آن به بیماری کم است.اگر چه بیشتر انواع هلو نیازی به گرده افشان ندارند، اما برای بهره وری بهینه، استفاده از انواع گرده افشان بسیار موثر است. شما می توانید درختان هلو انجیری زودرس را در بیشتر خاک هایی با زهکشی خوب بکارید. کاشت نهال در خاکی با بافت ریز و زهکش ضعیف توصیه نمی شود، زیرا ریشه درختان شکوفه هلو انجیری به عدم تهویه بسیار حساس است، اگر بافت خاک ریز و نامناسب باشد خفه می شود.به طور کلی هلو انجیری زودرس از گیاهان دور آسیایی هستند، اما به همت جهادگر کاسوری راهی ایران شد و یکی از محبوب ترین میوه های تابستانی امروزی است. از آنجایی که این نهال در برابر سرما بسیار مقاوم است، کشت آن در مناطق سردسیر ایران بیشتر است.درختان هلو انجیری بسیار مقاوم هستند.اگر درجه حرارت به تدریج کاهش یابد، درخت می تواند به زندگی خود ادامه دهد؛ مثلاً کاهش تدریجی دما تا منفی 21 درجه سانتیگراد ممکن است به درخت آسیب برساند. اما کاهش ناگهانی دما تا 13- درجه سانتیگراد خسارات جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت.

کشور تولید کننده نهال هلو انجیری زود رس:

نهال هلو انجیری زودرس بومی چین است. بعدها با تغییرات ژنتیکی و دستکاری های آزمایشگاهی انواع مختلفی از آنها وارد بازار شد. این هلو انجیری زودرس از ریشه درخت هلو کشت می شد و اکنون به عنوان نهال آماده به بازار عرضه می شود.

فاصله کاشت درخت هلو انجیر ی زودرس:

هنگام کاشت درختان هلو انجیری زودرس باید فاصله استاندارد رعایت شود. این فاصله استاندارد تقریباً 3×3 متر است. مشاهده فاصله استاندارد به برداشت کمک می کند و مقدار مناسبی از نور را برای هر نهال ایجاد می کند.

شکل میوه نهال هلو انجیری زود رس:

هلو انجیری از نظر ظاهری زیبا، کمی پهن تر و جذاب است. رنگ پوست این هلو طیف وسیعی را شامل می شود، اما بیشتر به رنگ زرد متمایل به قرمز است.

ارتفاع درخت هلو انجیری زود رس:

درختان هلو انجیری زودرس برای رشد مناسب هستند و ارتفاع آنها به حدود 3 تا 4 متر می رسد. استحکام و انعطاف بالای شاخه ها برای برداشت مفید است.

سرمای مورد نیاز هلو انجیری زود رس:

یک درخت هلو انجیری زودرس به حدود 500 تا 1000 ساعت هوای سرد نیاز دارد تا از خواب زمستانی بیدار شود. کشاورزانی که در مناطق سردتر زندگی می کنند می توانند با اطمینان نهال هلو انجیری زودرس خریداری کنند.

عمر مفید نهال لو انجیری زود رس:

پس از خرید نهال هلو انجیری زودرس، حدود 20 سال می توانید محصول درجه یک داشته باشید؛ اما با مراقبت نادرست، تعداد درختان میوه به مرور زمان کاهش می یابد. باید بدانید که عملکرد اقتصادی درختان با شرایط محیطی و نحوه نگهداری آنها ارتباط مستقیم دارد.

وزن میوه نهال هلو انجیری زود رس:

وزن میوه به دست آمده از نهال هلو انجیری زود رس که درشت و آبدار است حدود 100 تا 125 گرم است، به همین دلیل محصول این نهال جزو میوه های درجه یک بازار به شمار می رود.

ارتفاع از سطح دریا:

رعایت شرایط محیطی تاثیر عمده ای در بهبود بهره وری و کیفیت محصول دارد. به عنوان مثال، رعایت استانداردهای ارتفاع برای مناطق کاشت در ارتفاع باعث افزایش عملکرد درختان می شود.

آفات و بیماری ها و راهکارهای مقابله با آن:

اگرچه نهال های هلو انجیری زود رس نسبت به نفوذ باکتری ها مقاوم هستند،اما آفات می توانند سلامت آن را به خطر بیندازند. حمله شپشک نخود، مگس سفید واقعی و شته سبز می تواند کیفیت محصول شما را تحت تاثیر قرار دهد، اما با سمپاشی به موقع و اصولی می توان از هجوم آفات جلوگیری کرد.

عملکرد باردهی هلو انجیری زود رس در هکتار:

یک باغ هلو انجیری زود رس می تواند در هر هکتار حدود 50 تن میوه تولید کند که رقم قابل توجهی است. مزایای اقتصادی بالای این درختان توجه کشاورزان و بازاریان را به خود جلب کرده است.

شروع به تولید نهال هلو انجیری زود رس:

حدود دو تا سه سال پس از کاشت، گل‌ها برای اولین بار روی شاخه‌های نهال هلو انجیری زود رس جوانه می‌زنند و کشاورزان می‌توانند ثمره تلاش خود را ببینند. در سال چهارم و پنجم پس از کاشت، بیشترین محصول را از درخت شاهد هستیم.

قدرت رشد درخت هلو انجیری زودرس:

طیف وسیعی از سرعت رشد و قدرت درخت وجود دارد که نهال هلو انجیری زود رس در وسط آن قرار دارد؛ بنابراین درخت ارتفاع مناسبی برای برداشت خواهد داشت.

گرده افشان ها:

برای افزایش عملکرد درخت، بهتر است به طور مرتب از انواع گرده افشانی استفاده کنید.گفته می شود که درختان گردو گرده افشان خوبی برای درختان هلو انجیری زود رس هستند.

پایه نهال هلو انجیر زعفرانی:

به کمک پیوند می توانیم گیاهانی با خواصی که می خواهیم تولید کنیم. پایه درخت هلو انجیری زود رس درخت شقتالو بود. به عبارت دیگر هلو انجیری ترکیبی از گیاهان هلو و شفتالو است.

موعد گلدهی نهال هلو انجیری زود رس:

زمان گلدهی نهال هلو انجیر زعفرانی و زمان خروج نهال از خواب زمستانی با اقلیم منطقه ارتباط مستقیم دارد. بد نیست بدانید که معمولاً در اواخر اسفند شاهد شکوفه دادن این درخت هستیم.

آبیاری نهال هلو انجیری زود رس:

درختان هلو انجیری زود رس به آب زیادی نیاز نداشتند. در فصل های پرباران مانند بهار آبیاری هر 10 روز یکبار کافی است اما در روزهای گرم سال باید هفته ای یکبار این نهال را آبیاری کرد.

مشخصات کلی نهال هلو انجیری زود رس:

- آب و هوا: معتدل

- بهره وری اقتصادی: از سال 3

- عملکرد باردهی نهال هلو انجیری زود رس: 50 تن در هکتار

- زمان محصول دهی: اوایل مرداد

- فاصله کاشت نهال هلو انجیری زود رس: 4*4

- عمر اقتصادی و مفید نهال هلو انجیری زود رس: 10 تا 13 سال.

مشخصات نهال هلو انجیری زود رس


کشور سازنده: چین

عمر اقتصادی: 20 سال

موعد رسیدن: اواخر خرداد

تحمل خشکی: نیمه متحمل

تحمل سرما: بین 25 تا 35 درجه سانتیگراد

نوع پایه: GN-GF آلو وحشی، شفتالو

رنگ میوه: زرد مایل به قرمز

آغاز باردهی: از سال دوم

فاصله کاشت: 3 در 3 متر مربع

نحوه آبیاری: 10 لیتر در در هفته

مدت انبارداری: 3 ماه

نوع مصرف: تازه خوری

خصوصیات دیگر: طعم شیرین، بافت سفت (قابل جویدن)

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت