آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال هلو انجیری پاییزه

خرید نهال هلو انجیری پاییزه از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال هلو انجیری پاییزه با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال هلو انجیری پاییزه در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال هلو انجیری پاییزه به سراسر کشور.
قیمت نهال هلو انجیری پاییزه در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ هلو انجیری پاییزه ، کاشت نهال هلو انجیری پاییزه ، هرس درخت هلو انجیری پاییزه ، نحوه آبیاری هلو انجیری پاییزه ، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری هلو انجیری پاییزه و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال هلو انجیری پاییزه کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا هلو انجیری پاییزه را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی هلو انجیری پاییزه
  •     
  • مشخصات نهال هلو انجیری پاییزه

معرفی نهال هلو انجیری پاییزه


مشخصات نهال هلو پاییزه:

نهال هلو پاییزه یکی از بهترین انواع هلو با گوشت چسبیده به هسته، بسیار آبدار و شیرین است. مناسب برای کنسرو، آب میوه و تازه. همچنین پوست آن به گوشت می چسبد و طعم آن عالی است. با خرید نهال هلو پاییزه (که به هلو تبریزی نیز معروف است) عملکرد عالی خواهد بود و دو برابر ارقام دیگر در اختیار باغدار قرار می دهد. میوه درشت و گرد به رنگ قرمز با زمینه سفید است. حداقل وزن هر میوه 150 گرم است. درختان قوی، پهن و گسترده، با برگهای باریک و منحنی بیرونی و قطر تنه نسبتاً نازکی دارند.به دلیل اندازه بزرگ آن، بسیاری از باغبانان از آن برای پر کردن قسمت های باز باغ استفاده می کنند.بسیاری از باغداران به دلیل ماندگاری طولانی میوه روی درخت و دو برابر شدن محصول، این رقم را برای رشد در باغ خود انتخاب می کنند. نهال هلو پاییزه با بهترین کیفیت را می توانید از نهالستان رویال نهال خریداری کنید.

کشور تولید کننده نهال هلو پاییزه:

کشور تولید کننده نهال هلو پاییزه ایران است و بعداً به کشورهای دیگر معرفی شد. خاستگاه این هلو استان اردبیل و شهر مشکین شهر است که باغات هلوهای پاییزه زیادی در آن قرار دارد. با این حال، خرید نهال هلو پاییزه در بسیاری از شهرهای کشور با اقلیم های مختلف رواج دارد.

پایه نهال هلو پاییزه:

بهترین پایه برای نهال هلو پاییزه GN15 است که در صورت استفاده می تواند عمر درخت را افزایش دهد و در حدود 20 سال به صرفه است. با این پایه میوه با کیفیت و درشت تری به دست می آورید که طعم بهتری به شما می دهد.

فاصله کاشت نهال هلو پاییزه:

برای نتیجه گیری بهتر فاصله کاشت 3*4 متر را در نظر بگیرید. این فاصله اندازه مطلوب برای کاشت نهال هلو در پاییز است و اکسیژن بهتری برای برگ ها و درختان فراهم می کند.

ارتفاع درخت هلو پاییزه:

درختان هلو پاییزه ارتفاع کمتری دارند و همین امر باعث می‌شود باغداران راحت‌تر محصول را برداشت کنند. درخت هلو پاییزه 3 تا 4 متر ارتفاع دارد. در صورت خرید نهال هلو پاییزه باید به طور مرتب از آن مراقبت کنید تا رشد لازم را به آن بدهید. با این کار ارتفاع درخت می تواند بیشتر شود.

سرمای مورد نیاز نهال هلو پاییزه:

نهال هلو پاییزه می تواند سرمای شدید 21- تا 25- درجه سانتیگراد را تحمل کند. برای رشد بهتر، این درختان باید در یک دوره سرد خاص قرار گیرند. نهال هلو پاییزه به دمای پایین 7- درجه برای 400 تا 1000 ساعت در طول سال نیاز دارد.

عمر اقتصادی نهال هلو پاییزه:

این درختان عمر اقتصادی و مفید کوتاهی بین 12 تا 15 سال دارند. اما با تداوم توجه ویژه مانند هرس به موقع و استفاده از کود و آبیاری مناسب می توانند بین 20 تا 25 سال عمر کنند.

وزن میوه نهال هلو پاییزه:

وزن هر میوه 150 گرم است که دو برابر وزن هلو معمولی است. نهال هلو پاییزه دیر شکوفه می دهد و دیر محصول می دهد، اما فراوانی محصول و وزن هر میوه برای کشاورزان برای خرید نهال هلو پاییزه سود اقتصادی بالایی دارد. شما می توانید حداقل 70 کیلوگرم هلو پاییزی را در هر تنه درخت انتظار داشته باشید.

ارتفاع از سطح دریا نهال هلو پاییزه:

بهترین مکان برای پرورش هلو پاییزه مناطق معتدل و نیمه گرمسیری است. این نهال را در شهرهای مختلف می کارند اما بهترین ارتفاع 2000 متر از سطح دریا است، شهرهایی با این ارتفاع نتیجه بهتری خواهند گرفت.

آفات و بیماری ها:

درختان هلو پاییزه علاوه بر اینکه در برابر شرایط جوی مختلف بسیار مقاوم هستند، در برابر آفات نیز مقاوم بوده و تحمل بالایی از خود نشان می دهند. اما بدون مراقبت مناسب و هرس به موقع و آبیاری نامناسب، آفاتی مانند سوسک های چوبخوار می توانند آن را تهدید کنند.

عملکرد باردهی نهال هلو پاییزه در هکتار:

با خرید نهال هلو پاییزه درخت نسبت به سایر ارقام هلو باردهی بیشتری دارد و هلوها درشت و سنگین وزن هستند. در طول عمر اقتصادی که عملکرد به بالاترین حد خود می رسد، در هر هکتار 100 تن هلو قابل برداشت است.

شروع به تولید نهال هلو پاییزه:

از اواسط شهریور و سال دوم کاشت می توان از آن استفاده کرد. این نهال دیررس است اما وقتی بالغ می شود برداشت بسیار زیاد و میوه آن پربار است.

گرده افشان ها:

خرید نهال هلو پاییزه نیازی به خرید انواع گرده افشانی ندارد، می توان آن را خود گرده افشانی کرد. در این نهال نیازی به کاشت ارقام گرده افشان در اطراف باغ نیست و درخت از ابتدای بهار شروع به گرده افشانی می کند.

آبیاری نهال هلو پاییزه:

درختان هلو پاییزه تقاضای نسبتا زیادی برای آبیاری دارند، پس از خرید نهال هلو پاییزه باید اقدامات آبیاری لازم به خصوص خاک شنی و سبک را انجام دهید. در مراحل پایانی رشد، درختان به بیشترین میزان آب نیاز دارند. ریشه هلو پاییزه به غرقابی حساس است. بنابراین سعی کنید از آبیاری بیش از حد خودداری کنید.

موعد گلدهی نهال هلو پاییزه:

در پاییز، نهال های هلو دیرتر شکوفا می شوند و زمان گل دهی اواسط فروردین است. حداقل 10 روز طول می کشد تا دوره گلدهی کامل شود. اگر عصر بهار سرد باشد، گل های درختان هلو پاییزی آسیب می بینند.

مشخصات کلی نهال هلو پاییزه:

- موارد استفاده: تازه و کنسرو

- نرخ بار: بار بالا

- مدت زمان نگهداری: 1-2 هفته

- میوه: زمینه گرد بزرگ قرمز و سفید

- دوام روی درختان: ماندگار

- حالت هسته: چسبنده

مشخصات نهال هلو انجیری پاییزه


کشور سازنده: چین

عمر اقتصادی: حدود 20 سال

موعد رسیدن: اوایل پاییز

تحمل خشکی: نیمه متحمل

تحمل سرما: بین 25 تا 35 درجه سانتیگراد

نوع پایه: آلو وحشی، شفتالو

رنگ میوه: زرد کمرنگ

آغاز باردهی: از سال دوم

فاصله کاشت: 3 در 3 متر مربع

نحوه آبیاری: تقریبا 10 لیتر در هفته

مدت انبارداری: حدودا 2 ماه

نوع مصرف: تازه خوری

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت