آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

پیش فروش نهال آغاز شد

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال هلو جوادی

خرید نهال هلو جوادی از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال هلو جوادی با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال هلو جوادی در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال هلو جوادی به سراسر کشور.
قیمت نهال هلو جوادی در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ هلو جوادی ، کاشت نهال هلو جوادی ، هرس درخت هلو جوادی ، نحوه آبیاری هلو جوادی ، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری هلو جوادی و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال هلو جوادی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا هلو جوادی را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی هلو جوادی
  •     
  • مشخصات نهال هلو جوادی

معرفی نهال هلو جوادی


مشخصات نهال هلو جوادی:

هلو جوادی یکی از بهترین نهال ها برای احداث باغ است. مقاومت خوب در برابر آفات باعث شده تا این نهال به عنوان یکی از ارقام مقاوم شناخته شود و به همین دلیل اولین انتخاب باغبان است. برای هر باغی اولویت اول به دست آوردن محصول نهایی مناسب و باکیفیت است.میوه نهال هلو جوادی بزرگ و گرد و بزرگتر از سایر انواع هلو است. پوست این نهال پوشیده از کرک است و تفاله آن سفید یا زعفرانی مخلوطی از زرد و قرمز تیره زیبا و لذیذ است. دارای هسته قابل تفکیک است که یکی از مهم ترین ویژگی های این نهال می باشد.وزن میوه به بسیاری از عوامل محیطی، آب و هوا و خاک بستگی دارد. اگر بتوانید به درستی نیاز رطوبتی این نهال ها را تامین کنید و خاک را با کودهای آلی و کود دامی به اندازه کافی تغذیه کنید، کیفیت محصول درخت بهبود می یابد و میوه های بزرگتر و سنگین تری تولید می کند. خرید نهال هلو و ایجاد باغات هلو یکی از سودآورترین راهکارها در کشاورزی است. برای خرید مطمئن از معتبرترین نهالستان در منطقه با کارشناسان نهالستان رویال نهال تماس بگیرید. این نهال بومی ایران است و ارتفاع آن بین 3 تا 5 متر است. در صورت خرید نهال هلو جوادی، بهتر است از آبیاری قطره ای استفاده کنید. این نهال مقاومت کمی در برابر سرما دارد اما در برابر گرمای شدید بسیار مقاوم است. پس بهتر است نهال هلو جوادی را در مناطق استوایی خریداری کنید. این نهال می تواند دمای بالای 32 درجه را تحمل کند. میوه های این گیاه بسیار کم رشد می کنند اما از طرفی بسیار آبدار و خوشمزه هستند.

کشور تولید کننده نهال هلو جوادی:

تولید هلو در ایران در بین کشورهای جهان رتبه هفتم را دارد. هلو جوادی نیز در ایران با بهترین کیفیت تولید می شود. هلو جوادی از ایران به دنیا وارد می شود.خرید نهال هلو جوادی در بسیاری از شهرهای ایران رواج دارد و کشاورزان زیادی این محصول را پرورش می دهند.

پایه نهال هلو جوادی:

هلو جوادی را می توانید با استفاده از پایه های رویشی و بذری تکثیر کنید. پایه های رویشی به دلیل مزایای فراوان بیشتر برای کشاورزی استفاده می شود. اما در مورد پایه های بذری ناهمگونی درختان پس از رشد یکی از معایب این روش محسوب می شود که در اکثر موارد آنها را به استفاده از پایه های رویشی برای پیوند سوق می دهد.

فاصله کاشت نهال هلو جوادی:

فاصله کاشت باید در سرتاسر مزرعه ثابت باشد. فاصله گذاری مهم است زیرا جمعیت گیاه و در نتیجه عملکرد نهایی مطلوب را تعیین می کند. فاصله ردیف‌ها استفاده مؤثرتر از نور برای استقرار و تقویت سریع‌تر درختان، کاهش تبخیر رطوبت خاک و رشد علف‌های هرز را ممکن می‌سازد. پس از خرید نهال هلو جوادی فاصله پیشنهادی برای کاشت نهال 3×3 متر است.

ارتفاع درخت هلو جوادی:

امروزه بیشتر باغ ها فضای محدودی دارند. با فضای محدود، باغبان باید بدانند که چگونه ارتفاع درخت را کنترل کنند تا بیشترین استفاده را از آن ببرند. در بیشتر موارد، درختان هلو فضای زیادی را اشغال نمی کنند. درختان هلو جوادی در زمان بلوغ به ارتفاع 3 تا 5 متر می رسند.با این حال، تنها راه کوچک نگه داشتن درخت برای برداشت آسان، هرس است. کوچک نگه داشتن درخت مزایای زیادی دارد: به دلیل ارتفاع کمتر، برداشت میوه آسان تر است.درختان کوچکتر هستند و مراقبت، سمپاشی، هرس و کنترل آنها آسانتر است.

سرمای مورد نیاز نهال هلو جوادی:

در همه درختان دوره ای به نام سرمای مورد نیاز وجود دارد. در این مدت، نهال ها را باید در یک دوره سرد مشخص منفی 7 درجه قرار داد. این کار قبل از خرید نهال هلو جوادی توسط نهالستان ها انجام شده و آنها آماده بودند تا نهال ها را در باغ قرار دهند. دوره خنک کننده مورد نیاز برای نهال هلو جوادی 500 تا 800 ساعت است.

زندگی اقتصادی و مفید نهال هلو جوادی:

هر درختی زندگی اقتصادی دارد. درختان در زندگی اقتصادی خود اوج تولید میوه پربار و مرغوب را تجربه کردند. بعد از این مدت شاید دوباره درختان میوه بدهند اما کیفیت قبلی را نداشته باشند. 15 سال عمر اقتصادی درخت هلو جوادی است که در این 15 سال بهترین میوه را می دهد.

ویژگی های میوه هلو جوادی:

وقتی این میوه به درستی کود داده و آبیاری شود، بسیار بزرگ و مشتری پسند است. رنگ آن قرمز تیره، آبدار و شیرین است. یکی از ویژگی های خرید نهال هلو جوادی وجود آب زیاد در میوه است که برای تهیه آب میوه و کنسرو مناسب است.

ارتفاع از سطح دریا نهال هلو جوادی:

برای تعیین شرایط اقلیمی بهینه برای کاشت درختان از معیاری به نام ارتفاع استفاده کردند. این استاندارد به ما کمک می کند تا کیفیت میوه ای را که می توانیم در یک منطقه آب و هوایی انتظار داشته باشیم درک کنیم. ارتفاع بهینه برای کشت هلو جوادی بین 0 تا 3000 متر است.

آفات و بیماری ها:

مقاومت بالای درختان هلو جوادی در برابر آفات و بیماری ها از ویژگی های مهم خرید نهال هلو جوادی می باشد. با این حال، حتی مقاوم ترین درختان نیز در صورت بی توجهی و عدم مراقبت به موقع می توانند در برابر آفات آسیب پذیر باشند.

عملکرد باردهی نهال هلو جوادی در هکتار:

اگرچه این درخت دیر شکوفا می شود و رشد بسیار کمی دارد، اما زمانی که محصول بالغ می شود بسیار میوه ای است. 130 تن میوه هلو جوادی در هر هکتار در طول سال قابل برداشت است.

شروع به تولید نهال هلو جوادی:

3 تا 5 سال پس از خرید نهال هلو جوادی و کاشت، درخت شروع به میوه دادن اقتصادی می کند. در این مرحله، می توانید با کیفیت ترین میوه ها را برداشت کنید. فصل رسیدگی هلو جوادی اوایل شهریور است.

گرده افشان ها:

نهال ها برای تولید مثل نیازی به گرده افشان ندارند و هر درخت می تواند خود را بارور کند.

آبیاری نهال هلو جوادی:

آبیاری درختان هلو جوادی ترجیحاً به روش آبیاری تحت فشار 10 لیتر در هفته. کاشت در سال اول پس از خرید نهال هلو جوادی، آبیاری نیز بیشتر است و درخت هر روز آبیاری می شود.

موعد گلدهی نهال هلو جوادی:

درختان هلو جوادی دیرتر شکوفا می شوند و درختان در اواخر فروردین شکوفا می شوند. این درخت در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری بهترین محصول را دارد. این نهال معمولاً 20 روز دیرتر از سایر واریته های هلو گل می دهد.

مشخصات نهال هلو جوادی


منشاء: کشور ایران

عمر اقتصادی: حدود 15 سال

شروع محصول دهی: 5 سال پس از کاشت

گرده افشان: نیاز ندارد

پایه: پایه رویشی و پایه بذری

ارتفاع درخت: حداکثر 5 متر

نیاز سرمایی: منفی 7 درجه سانتیگراد

فاصله کاشت: 3 در 3 متر مربع

نحوه آبیاری: هفته ای 10 لیتر

زمان گلدهی: اواخر فروردین

مقاومت در برابر آفات: مقاوم

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت