آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

پیش فروش نهال آغاز شد

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال هلو سرخ ابی (هلو سرخابی)

خرید نهال هلو سرخ ابی (هلو سرخابی) از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال هلو سرخ ابی (هلو سرخابی) با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال هلو سرخ ابی (هلو سرخابی) در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال هلو سرخ ابی (هلو سرخابی) به سراسر کشور.
قیمت نهال هلو سرخ ابی (هلو سرخابی) در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ هلو سرخ ابی (هلو سرخابی) ، کاشت نهال هلو سرخ ابی (هلو سرخابی) ، هرس درخت هلو سرخ ابی (هلو سرخابی) ، نحوه آبیاری هلو سرخ ابی (هلو سرخابی) ، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری هلو سرخ ابی (هلو سرخابی) و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال هلو سرخ ابی (هلو سرخابی) کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا هلو سرخ ابی (هلو سرخابی) را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی هلو سرخ ابی (هلو سرخابی)
  •     
  • مشخصات نهال هلو سرخ ابی (هلو سرخابی)

معرفی نهال هلو سرخ ابی (هلو سرخابی)


مشخصات نهال هلو سرخابی:

خرید نهال هلو سرخابی یکی از بهترین خریدها برای نهال های میوه ای است که می توانند در شرایط آب و هوایی مختلف رشد و پرورش کنند. به همین دلیل اغلب برای احداث باغات هلو به مقدار زیاد توسط کشاورزان خریداری و کاشته می شود. هلو سرخابی به دلیل زمان رشد متوسطی که دارد ماندگاری بسیار طولانی (2 ماه) دارد و از سال دوم کاشت شروع به میوه دادن می کند. محصولات این نهال مثمر و قابل صادرات است. نهال هلو سرخابی بومی چین است و در ایران قابل کشت است و در فهرست ارقام اقتصادی ذکر شده است و تا پایان عمر نهال تقریباً به ثمر می رسد. نهال هلو سرخابی برای تولید میوه های رنگارنگ، خوش طعم و معطر در بین کشاورزان و باغداران محبوب است و سودآور است. هلو شبیه شلیل است و هر دو عمر کوتاهی دارند و باغداران برای افزایش بهره وری این هلو را با رقم دیگری ترکیب می کنند و عمر اقتصادی بیشتری به آن می دهند. برخی معتقدند که شفتالو پایه مناسبی برای این هلو است.

کشور تولید کننده هلو سرخابی:

زادگاه این نهال از دیرباز ایران بوده و سال هاست در کشور عزیزمان کاشت می شود.

پایه نهال هلو سرخابی:

این درخت بیش از 10 سال عمر نمی کند. بنابراین شما باید شفتالو را به عنوان پایه برای پخش انتخاب کنید. با درختان هلو به عنوان پایه، تولید آن بیشتر است. درختان سیب، گلابی و زردآلو نیز به عنوان بستر مناسب هستند.

تکثیر نهال هلو سرخابی:

روش تکثیر نمودار نهال هلو سرخابی است که دارای شکل برگ باریک با لبه های دندانه دار است. سیستم ریشه این نهال پخش کننده است و ارتفاع آن بیش از یک متر است.

فاصله کاشت نهال هلو سرخابی:

فاصله کاشت نهال هلو سرخابی باید 3 متر در 3 متر و عمق 60 سانتی متر باشد.اگر فاصله کاشت رعایت نشود، اگر فاصله کم باشد، درخت محیط کافی برای رشد و میوه دادن را نخواهد داشت. برعکس، فاصله طولانی کاشت برای باغداران مقرون به صرفه نیست و باعث مشکلات گرده افشانی درختان می شود. بنابراین سعی کنید همیشه فاصله استاندارد توصیه شده را رعایت کنید.

ارتفاع درخت هلو سرخابی:

در حداکثر رشد، درختان هلو حدود 3 تا 5 متر ارتفاع خواهند داشت. این ارتفاع برای این درختان مناسب است، بیش از این ارتفاع رشد نخواهند کرد. البته ممکن است این عدد پس از خرید نهال هلو سرخابی برای شرایط و مراقبت های مختلف متفاوت باشد.

سرمای مورد نیاز نهال هلو سرخابی:

نیاز به سرما در واقع نیاز به خواب زمستانی درختان برای جوانه زدن و زادآوری است. نهال هلو سرخابی به طور متوسط بین 12 تا 35 روز نیاز دارد تا در دمای زیر 7 درجه سانتیگراد قرار بگیرد. حداکثر سختی این درختان 30- درجه سانتیگراد است.

عمر اقتصادی نهال هلو سرخابی:

همانطور که قبلا ذکر شد، طول عمر این درختان از 10 تا 20 سال متغیر است. پس از کاشت نهال هلو سرخابی، با آبیاری و کوددهی مناسب، در سال بعد شروع به ثمر بخشی اقتصادی می کند که برای کشاورزان مقرون به صرفه و اقتصادی است.

وزن میوه نهال هلو سرخابی:

وزن هر هلو سرخابی بسته به شرایط رشد و نگهداری از 50 گرم تا 100 گرم متغیر است. با لقاح منظم و صحیح می توان انتظار وزن بیش از این مقدار را داشت.

ارتفاع از سطح دریا:

نهال هلو سرخابی را به دلیل مقاومت بالا در برابر رشد در شرایط آب و هوایی مختلف، بدون نیاز به ارتفاع، در ارتفاعات مختلف کاشته است.

آفات و بیماری ها:

از آنجایی که با شرایط آب و هوایی و ارتفاع محدود نمی شود، در برابر آفات و بیماری ها نیز مقاوم است و می تواند طیف وسیعی از آفات را تحمل کند. در صورت مراقبت و سمپاشی های منظم می توانید اطمینان بیشتری از سلامت محصول داشته باشید. اما با این حال برخی از بیماری های نهال هلو وجود دارند که این درخت را درگیر می کنند:

پوسیدگی قهوه ای : در صورت سمپاشی منظم در طول زمستان می توان این بیماری را به راحتی کنترل نمود.

پوسیدگی طوقه درخت هلو: برای جلوگیری از بیماری باید مراقب باشید که در زمان آبیاری طوقه درخت را از خیس شدن دور نگاه دارید.

پیچیدگی برگ: برای کنترل بیماری می توان در فصل خواب زمستانه ترکیبات مسی را در درختان هلو سرخابی بکار برد.

هرس درخت هلو سرخابی:

هرس درخت سرخابی زمانی است که شاخه های خشک شده نهال افزایش پیدا کرده و باید حذف شوند تا جوانه های جدیدی رشد کنند و بستر رشد شکوفه ها و محصولات جدید را فراهم کنند.

عملکرد باردهی نهال هلو سرخابی در هکتار:

این درخت جزو بهترین و پرثمرترین گونه های هلو است و به همین دلیل از محبوبیت بسیاری برخوردار است. با خرید نهال هلو سرخابی می توانید 100 تن محصول سالانه را در یک هکتار زمین کشاورزی برداشت کنید.

موعد محصول دهی:

مردادماه فصل برداشت هلو سرخابی است. پس از 2 سال از کاشت محصول می توانید بر روی آن برای باردهی اولیه حساب باز کنید. هر سال که می گذرد محصول میوه هلو سرخابی بیشتر شده و در انتهای عمر خود به بیشترین میزان محصول می رسد.

گرده افشان ها:

عمل گرده افشانی در باغ هلو خود به خود صورت می گیرد و نیازی به کاشت رقم گرده افشان نخواهید داشت. درختان هلو گرده افزا بوده و خودشان این کار را انجام می دهند.

آبیاری نهال هلو سرخابی:

پس از خرید نهال هلو سرخابی باید آن را در شرایط نیمه خشک نگاه دارید. یعنی به طور متوسط هفته ای 10 لیتر آب برای آبیاری کافیست. به دلیل تحمل بالای رقم در برابر بی آبی بهتر است از روش هایی مثل غرقابی که مصرف آب بالایی دارند استفاده نشود.نیاز آبیاری هلو متوسط است و زمانی که درختان میوه می دهند به حداکثر می رسد. با توجه به شرایط آب و هوایی محیط، به خصوص در تابستان، ممکن است درخت دو بار آبیاری شود. ریشه های خشک در تابستان می تواند میوه را کم آب کند. اما آبیاری زیاد نیز می تواند مانند هر درخت دیگری باعث پوسیدگی ریشه شود.

موعد گلدهی نهال هلو سرخابی:

درخت هلو سرخابی دیر گل می دهد و پس از باز شدن از مقاومت خوبی در برابر سرما و گرما برخوردار است.

مشخصات نهال هلو سرخ ابی (هلو سرخابی)


کشور سازنده: چین

عمر اقتصادی: حدود 20 سال

موعد رسیدن: اواسط مرداد

تحمل خشکی: نیمه متحمل

تحمل سرما: بین 25 تا 35 درجه سانتیگراد

نوع پایه: آلو وحشی، شفتالو

رنگ میوه: صورتی پر رنگ

آغاز باردهی: از سال دوم

فاصله کاشت: 3 در 3 متر مربع

نحوه آبیاری: تقریبا 10 لیتر در هفته

مدت انبارداری: حدودا 2 ماه

نوع مصرف: تازه خوری

خصوصیات دیگر: رنگ گوشت این واریته سفید می باشد

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت