آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال هلو مخملی

خرید نهال هلو مخملی از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال هلو مخملی با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال هلو مخملی در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال هلو مخملی به سراسر کشور.
قیمت نهال هلو مخملی در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ هلو مخملی ، کاشت نهال هلو مخملی ، هرس درخت هلو مخملی ، نحوه آبیاری هلو مخملی ، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری هلو مخملی و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال هلو مخملی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا هلو مخملی را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی هلو مخملی
  •     
  • مشخصات نهال هلو مخملی

معرفی نهال هلو مخملی


مشخصات نهال هلو مخملی:

نهال هلو مخملی یکی از اولویت های کشاورزان و بسیاری از باغداران برای زمین های کشاورزی است. زیرا این نهال با وجود ارتفاع کم، هر ساله محصول فوق العاده ای ارائه می دهد. در واقع هلوهای مخملی معمولاً برای کسب سود پرورش می یابند. این درخت علاوه بر میوه اش به دلیل خواص آرایشی و درمانی نیز سنگین است. و این وزن اضافه باعث شده است که فقط تعداد کمی از هلوها قیمت بالایی داشته باشند.این هلو سازگاری خوبی با مناطق نیمه گرمسیری ایران داردبه این ترتیب در هر هکتار حدود 80 تن قابل برداشت است.باغبانان مناطق گرمسیری به دلیل سازگاری و مقاومت در برابر آفات، علاقه زیادی به پرورش آنها دارند. بنابراین یکی از مهم ترین و جذاب ترین ویژگی های این هلو رنگ قرمز مخملی پر رنگ آن است که بسیاری از دوستداران را به خود جذب می کند.

کشور تولید کننده نهال هلو مخملی:

نهال هلو مخملی برای اولین بار در ایران کاشته شد که این نهال را با شرایط اقلیمی و محیطی ایران بسیار سازگار می کند. با توجه به ویژگی های این درخت، خرید نهال هلو مخملی در خارج از ایران به صورت گسترده تبلیغ می شود. نه تنها در ایران، بلکه در خارج از ایران نیز شناخته شده است.

پایه نهال هلو مخملی:

پایه در نظر گرفته شده برای این نهال آلوچه است. ترکیب این دو منجر به ایجاد درختی بادوام و پربار شد. زیرا خصوصیات مشترک آلوچه و هلو مخملی بسیار به هم نزدیک است.

فاصله کاشت نهال هلو مخملی:

این درختان باید به فاصله 3×3 کاشته شوند.این فاصله برای نهال هایی که در آینده به صورت بوته ای رشد می کنند، بین ۳ تا ۸ متر ارتفاع ایده آل است. زیرا عملیات فتوسنتزی درخت و استفاده لازم از خاک به خوبی انجام می شود. بنابراین، خرید نهال هلو مخملی نیاز به رعایت این فاصله دارد.

ارتفاع درخت نهال هلو مخملی:

این نهال ها ارتفاع چندانی ندارند، بین 3 تا 8 متر رشد می کنند، در واقع این درختان درختچه های بسیار کوتاه و نسبتا کوچکی هستند، اما طبق عادت به آنها هلو مخملی می گویند.

سرمای مورد نیاز نهال هلو مخملی:

این درخت برای میوه دهی به 500 تا 1000 ساعت سرما در سال نیاز دارد، در واقع نهال هلو مخملی در برابر سرما چندان مقاوم نیست، بنابراین در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری رشد بهتری دارد.

عمر اقتصادی و مفید نهال هلو مخملی:

خرید نهال هلو مخملی و تضمین طول عمر این درخت 6 تا 10 سال است. اگرچه این طول عمر کمی کوتاه است، درختان هلو مخملی می توانند تا 25 سال عمر کنند. و تولید خود را دارد. اما عمر مفید این محصولات سال به سال پس از پایان عمر آنها کاهش می یابد.

ویژگی های میوه نهال هلو مخملی:

این میوه همانطور که از نامش پیداست نرم و مخملی است. این درخت هلو مخملی هر ساله میوه‌ای شیرین و آبدار تولید می‌کند که رنگ زرد متمایل به قرمز و نرمی پذیرای آن دارد و آن را به میوه‌ای همیشگی در سبد میوه ایرانیان تبدیل می‌کند.

ارتفاع از سطح دریا نهال هلو مخملی:

برای نهال هلو مخملی ارتفاع بین 0-3000 مناسب تر است در واقع مناسب ترین ارتفاع برای کاشت این نهال همین ارتفاع است زیرا در این ارتفاع همه شرایط اقلیمی شرایط را برای رشد و شکوفایی نهال هلو مخملی فراهم می کند.

آفات و بیماری ها:

درختان نهال هلو مخملی در برابر آفات چندان مقاوم نیستند و کشاورزان پس از خرید هر ساله نهال هلو مخملی با سمپاشی شدید آن را مقاوم می کنند.همچنین استفاده از کاپیتان و بنومیل در مقادیر 12.5 سی سی از سفید شدن درختان جلوگیری می کند.

عملکرد باردهی نهال هلو مخملی در هکتار:

این درخت می تواند سالانه 70 تا 80 تن میوه در هر هکتار تولید کند. این تنوع جذاب صرفاً به دلیل ویژگی های نهال و شرایط مساعد برای رشد این گونه در ایران است. سودآوری قابل توجه این درخت باعث شده است که کشاورزان در پایان عمر مفید آن اقدام به خرید و کاشت نهال هلو مخملی کنند.

شروع به تولید نهال هلو مخملی:

در سال دوم کاشت نهال هلو مخملی درخت شروع به میوه دادن میکند و محصولات 70 روز پس از گلدهی آماده برداشت شدند. بنابراین، اگر به خوبی از آن مراقبت کنید، می توانید میوه نهال هلو مخملی را در اوایل ماه تیرماه برداشت کنید.

گرده افشان ها:

نهال هلو مخملی یکی از درختان همزاد است، در واقع این درخت برای گلدهی نیازی به کوددهی ندارد، گرده افشانی و تولید کافی است که همین امر برای سهولت خرید نهال هلو مخملی نسبت به خرید نهال های دیگر کافی و مفید است.

آبیاری مورد نیاز نهال هلو مخملی:

کشاورزان و کارشناسان آبیاری قطره ای را به عنوان بهترین روش آبیاری درختان هلو مخملی توصیه می کنند که به 10 تا 13 هزار لیتر آب در هکتار نیاز دارد و به درستی کنترل و آبیاری می شود.

موعد گلدهی نهال هلو مخملی:

درخت هلو مخملی از سال دوم کاشت شروع به شکوفه دادن می کند، درختی است دیرگل که خود گرده افشان است، پس از گرده افشانی، از اواخر فروردین ماه شروع به شکوفه دادن می کند و پس از 70 روز محصول آن به بار مینشیند.

مشخصات نهال هلو مخملی


موعد رسیدن: اواسط مرداد

نوع مصرف: تازه خوری

اندازه میوه: درشت

رنگ میوه: بنفش

خاصیت انبارداری: دارد

فاصله کاشت: 3 در 3 متر مربع

خصوصیات دیگر: بازار پسند

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت