آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

پیش فروش نهال آغاز شد

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال هلو قجیر قانات

خرید نهال هلو قجیر قانات از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال هلو قجیر قانات با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال هلو قجیر قانات در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال هلو قجیر قانات به سراسر کشور.
قیمت نهال هلو قجیر قانات در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ هلو قجیر قانات ، کاشت نهال هلو قجیر قانات ، هرس درخت هلو قجیر قانات ، نحوه آبیاری هلو قجیر قانات ، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری هلو قجیر قانات و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال هلو قجیر قانات کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا هلو قجیر قانات را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی هلو قجیر قانات
  •     
  • مشخصات نهال هلو قجیر قانات

معرفی نهال هلو قجیر قانات


مشخصات نهال هلو قجیر قانات:

نهال هلو قجیر قانات یکی از ارقام پرمحصول هلو مناسب برای مناطق معتدل، گرمسیری و کوهستانی است. طول عمر کوتاه است و میانگین سود اقتصادی آن 8 سال است. اما در هنگام برداشت، بسیار پربار خواهد بود و شاهد محصولات فراوان آن خواهید بود. نهال هلو قجیر قانات بسیار قوی است و در تابستان برداشت می شود. میوه آن بسیار زودرس است و میوه ماندگاری زیادی روی درخت دارد. بیشترین محصول را در آب و هوای معتدل کوهستانی تولید می کند و می توانید از سال دوم خرید نهال هلو قجیر قانات روی بهره وری اقتصادی آن حساب کنید.اگر تصمیم به خرید نهال هلو قجیرقانات دارید، نهالستان رویال نهال را انتخاب کنید و بهترین نهال سالم پرمحصول را از ما خریداری کنید.

کشور تولید کننده نهال هلو قجیر قانات:

نهال هلو قجیر قانات بومی چین است درختان هلو متنوع ترین گونه های درختی در جهان هستند و درختان هلو در سراسر جهان رشد و و پرورش می کنند. نهال هلو قجیر قانات غنی و میوه ای بسیار پرطرفدار و مناسب برای کنسرو، آب میوه و تازه است.

پایه نهال هلو قجیر قانات:

این رقم بر پایه شفتالو و آلوچه وحشی تکثیر و پیوند می شود. این امر به افزایش طول عمر درخت و تولید مثل و مقرون به صرفه بودن آن کمک زیادی می کند.

فاصله کاشت نهال هلو قجیر قانات:

فاصله بهینه برای کاشت نهال هلو قجیرقانات 4*4 متر می باشد. خاک های لومی و شنی برای هلو بسیار موثر هستند، در حالی که خاک های آهکی برای این نهال ها به سادگی مناسب نیستند. برای بهترین کیفیت و نتایج بهتر و بیشتر لازم است از خاک با زهکشی خوب استفاده کنید.

ارتفاع درخت هلو قجیر قانات:

درختان مانند سایر انواع هلو دارای ارتفاع کم و بین 3 تا 8 متر هستند.البته در ایران بسیاری از کشاورزان پس از خرید نهال هلو قجیرقانات سعی می کنند با هرس زمان برداشت را کوتاه کنند تا برداشت را تسهیل کنند و شاخه ها و میوه های بیشتری بکارند. این درختان نیاز به مراقبت و هرس مداوم دارند که برای کنترل آفات و روشنایی بهتر لازم است.

شرایط اقلیمی نهال هلو قجیر قانات:

این نهال به سرمای زمستان حساس است و دمای زیر 21- درجه سانتیگراد را تحمل نمی کند. اما گرمای تابستان را ترجیح می دهد و تا 40 درجه را تحمل می کند.

سرمای مورد نیاز نهال هلو قجیر قانات:

این درختان نیز مانند سایر درختان برای رشد بیشتر و بهتر نیاز به سرما دارند. نیاز دمای پایین نهال هلو قجیرقانات 500 تا 1000 ساعت برآورد شده است که برای ادامه رشد درخت ضروری است.اگر در منطقه شما زمستان طولانی و یخبندان است، بهتر است نهال ها را در پایان زمستان بکارید. با کاشت نهال در فصل زمستان از میزان سرما برای رشد جوانه ها کاسته می شود و آب شدن یخ به رشد بهتر نهال کمک می کند.

عمر اقتصادی و مفید نهال هلو قجیر قانات:

درختان هلو قجیرقانات عمر کوتاهی دارند و مانند سایر انواع هلو از اقتصادی کمتری برخوردار هستند. پس از خرید نهال هلو قجیر قانات، میانگین عمر اقتصادی درخت بین 8 تا 15 سال است. عوامل متعددی از جمله شرایط آب و هوایی و نحوه نگهداری درختان بر زندگی اقتصادی آنها تأثیر مستقیم دارد.

ویژگی های میوه هلو قجیر قانات:

پوست آن قرمز تیره و پالپ آن سفید با بافت زرد است. هسته به گوشت چسبیده و آبدار و مناسب مصرف تازه است. میوه ماندگاری زیادی روی درخت دارد.

ارتفاع از سطح دریا:

خرید نهال هلو قجیرقانات در انواع اقلیم ها نتایج خوبی را نشان داده و محدودیتی در ارتفاع وجود ندارد. اما در آب و هوای معتدل و کوهستانی، این درختان بیشتر و بهتر رشد خواهند کرد.

آفات و بیماری ها:

این درخت نسبت به سایر واریته ها نسبت به آفات حساس است بنابراین اگر به طور منظم و برنامه ریزی شده سمپاشی و کوددهی کنیم هیچ آفت و بیماری بروز نمی کند.

عملکرد باردهی هلو قجیر قانات در هکتار:

نهال هلو قجیر قانات در فصل برداشت محصولی پربار و باکیفیت تولید می کند که خرید نهال هلو قجیر قانات را از محبوبیت خاصی برخوردار می کند. در صورت مساعد بودن شرایط آب و هوایی و عدم وجود آفت و بیماری، عملکرد میوه در هکتار به 80 تن می رسد.

شروع به تولید هلو قجیر قانات:

زمان رسیدن هلوهای قجیر قانات با توجه به شرایط آب و هوایی اوایل مرداد ماه پیش بینی می شود. این درخت برداشت بسیار خوبی دارد و در فصل برداشت بسیار پربار است.

گرده افشان ها:

همانطور که می دانید اکثر درختان میوه برای تولید مثل در بهار نیاز به گرده افشان دارند. اما هلو قجیر قانات نیازی به گرده افشانی ندارد که می توان این کار را در باغ با کاشت نهال هلو قجیر قانات انجام داد.

آبیاری نهال هلو قجیر قانات:

خرید نهال هلو قجیرقانات نیاز به آبیاری منظم و برنامه ریزی شده دارد. بهتر است 25 تا 200 لیتر در روز آبیاری شود تا نتیجه خوبی داشته باشد. اما مراقب باشید، خاک همیشه نباید خیس باشد و خاک برای درختان کمی خشک باشد. اما خشک شدن مداوم می تواند ریشه های درخت را پوسیده و باعث بد طعم شدن میوه شود.

موعد گلدهی نهال هلو قجیر قانات:

در پایان ماه فروردین، درختان شروع به شکوفه دادن می کنند، این روند دو تا سه هفته طول می کشد. بهتر است از کاشت نهال در مناطق سرد بهار خودداری شود. زیرا با شروع گلدهی، جوانه ها می سوزند و درخت دچار یخبندان بهاره می شود.

مشخصات نهال هلو قجیر قانات


کشور سازنده: چین

فاصله کاشت: 4 در 4 متر مربع

عمر اقتصادی: 15 سال

زمان گلدهی: فروردین ماه

حداکثر عملکرد میوه در هکتار: 80 تن

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت