آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال هلو انجیری عسلی

خرید نهال هلو انجیری عسلی از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال هلو انجیری عسلی با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال هلو انجیری عسلی در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال هلو انجیری عسلی به سراسر کشور.
قیمت نهال هلو انجیری عسلی در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ هلو انجیری عسلی ، کاشت نهال هلو انجیری عسلی ، هرس درخت هلو انجیری عسلی ، نحوه آبیاری هلو انجیری عسلی ، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری هلو انجیری عسلی و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال هلو انجیری عسلی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا هلو انجیری عسلی را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی هلو انجیری عسلی
  •     
  • مشخصات نهال هلو انجیری عسلی

معرفی نهال هلو انجیری عسلی


مشخصات نهال هلو انجیری عسلی:

نهال های هلو انجیری عسلی کمترین نیاز به سرما را دارند و در آب و هوای معتدل تر رشد و بهره وری اقتصادی مطلوبی خواهند داشت. نهال هلو انجیری عسلی شیرین و آبدار با رنگی شبیه عسل که در بازار بسیار پرطرفدار است نهال هلو انجیری عسلی یکی دیگر از نهال های مرغوب است که توسط نهالستان رویال نهال تهیه شده است. هلو انجیری عسلی به عنوان یکی از میوه های خوشمزه تابستانی طرفداران زیادی دارد. علاوه بر این، این میوه حاوی چندین ویتامین و مواد معدنی از جمله ویتامین های A، B، C، آهن، منیزیم، مس و روی است. فواید این میوه در کنار طعم بی نظیر آن، هلو انجیری عسلی را به یکی از پرفروش ترین میوه ها تبدیل کرده است.میوه نهال هلو انجیری عسلی به دلیل بافت سفت بسیار روان است که یکی از مزایای این نهال است که در حین جابجایی میوه را له نمی کند و از بین نمی برد. نهال هلو انجیری عسلی نیز بومی چین و جنوب آسیا است. ارتفاع درخت هلو انجیری عسلی یک متر است. برگ های این درخت باریک و نوک تیز است. پایه پیوند نهال هلو انجیری عسلی شفتالو بذری است. برگ های نهال هلو انجیری عسلی باریک و نوک تیز هستند. شرایط خاص اقلیمی شهرهای مختلف باعث تمرکز مزارع هلو در مناطقی با زمستان و بهار معتدل شده است و پرورش دهندگان می توانند گونه های زودرس و بدون نیاز به سرما را بکارند و در نتیجه رقابت در بازار را به حداقل می رساند.

کشور تولید کننده نهال هلو انجیری عسلی:

خاستگاه نهال هلو انجیری عسلی چین است. نهال هلو انجیری عسلی زمانی کمیاب به نظر می رسید و فقط در شیک ترین فروشگاه های مواد غذایی در چین فروخته می شد. هلوهای انجیری اصلاً اصلاح ژنتیکی نشده اند. آنها از نوادگان هلو وحشی پان تائو چینی هستند که نزدیک به 150 سال پیش به کشورهای سراسر جهان معرفی شد. این هلوها آنقدر شیرین و آبدار هستند که نهال هلو انجیری عسلی بازار بسیار گسترده ای در سراسر جهان برای خرید دارد.

پایه نهال هلو انجیری عسلی:

نهال های تهیه شده از طریق پیوند نسبت به سرمای بهاره مقاومت بیشتری دارند. همچنین نسبت به پایه های بذری و سنتی نسبت به آفات و بیماری ها مقاومت بیشتری دارند.پس از خرید نهال هلو انجیری عسلی از پایه شفتالو برای پیوند این نهال استفاده می شود. این روش بیشترین محصول را دارد و کشاورزان توانایی ایجاد باغی یکنواخت و سالم از یک رقم خاص را دارند.

فاصله کاشت نهال هلو انجیری عسلی:

وجود فاصله مناسب بین نهال های هلو انجیری عسلی بسیار مهم است، زیرا هر نهال برای حداکثر رشد به مقدار مشخصی فضای ریشه و برگ نیاز دارد. نه تنها این، بلکه باقی گذاشتن فضای کافی برای گردش هوا می تواند به جلوگیری از گسترش بیماری کمک کند، به خصوص در هوای گرمسیری مرطوب. برای این کار باید بعد از خرید نهال هلو انجیری عسلی بین نهال ها فاصله 3*3 متری بگذارید تا به اثر مطلوب برسید.

ارتفاع درخت هلو انجیری عسلی:

این درختان ارتفاع کوتاهی دارند و در طول عمرشان بیش از 1 متر رشد نمی کنند. برداشت در ارتفاعات بالاتر در درختانی که بلندتر می شوند کمی دشوارتر است. اما در درختان هلو انجیری عسلی این ویژگی باعث سهولت در برداشت محصول می شود.

سرمای مورد نیاز نهال هلو انجیری عسلی:

در نهالستان اصیل و معتبر، سردی نهال ها برای مدت معینی در نظر گرفته می شود تا مقاومت آنها در برابر شرایط مختلف آب و هوایی افزایش یابد و نهال ها از آفات و بیماری ها عاری باشند. هنگام خرید نهال هلو انجیری عسلی حداقل سرمای مورد نیاز برای آن را در نظر می گیرند و زمان بسیار کمی می گیرد. این نهال ها تا 20-30 درجه قوی و مقاوم هستند.

عمر مفید نهال هلو انجیری عسلی:

بهره وری اقتصادی را می توان از این درختان برای 15 تا 20 سال پس از خرید نهال هلو انجیری عسلی به دست آورد. اما این سود اقتصادی با توجه به اقلیم های مختلف، آبیاری، کوددهی و مراقبت تعیین می شود.

ویژگی های میوه هلو انجیری عسلی:

یکی از خوشمزه ترین و آبدارترین میوه های هسته دار تابستانی هلو انجیری عسلی است. این میوه به اندازه و شکل دونات است و به رنگ عسلی اش معروف است.هلوهای انجیری عسلی رسیده آبدار و شیرین با رایحه کمی هستند. مانند همه هلوها، با رسیدن عطر خود را آزاد می کنند. این هلوها کرکی هستند و در برخی موارد به رنگ های قرمز، زرد و سفید دیده می شوند.

ارتفاع از سطح دریا نهال هلو انجیری عسلی:

سطح دریا پایه ای برای اندازه گیری ارتفاع و عمق زمین کشاورزی است. از آنجایی که اقیانوس یک توده آبی پیوسته است، سطح آن در سراسر جهان یکسان است. سطح دریا نسبت به زمین مجاور اندازه گیری می شود. درست مانند دریا، ارتفاع زمین ممکن است در طول زمان افزایش یا کاهش یابد.

خرید نهال هلو انجیری عسلی، بهترین برآورد ارتفاع از سطح دریا 0 تا 2000 متر است و باید اندازه گیری شود.

آفات و بیماری ها:

کنه ها، شپشک و شته ها از آفات رایج در مزارع هلو انجیری عسلی هستند. بیماری های قارچی شلیل و با آبیاری زیاد، پوسیدگی ریشه و طوقه نیز از بیماری های شایع این درختان است.

کود دهی نهال هلو انجیری عسلی:

هفت تا ده روز پس از کاشت نهال هلو انجیری عسلی می توانیم نهال ها را با 250 گرم 10-10-10 کود دهیم. کوددهی را می توان 40 روز پس از کاشت تکرار کرد.

عملکرد باردهی نهال هلو انجیری عسلی در هکتار:

پیش بینی عملکرد و بسته بندی در اوایل فصل برای تولیدکنندگان و کشاورزان برای برنامه ریزی و ایجاد برنامه های منظم مفید است. عملکرد میوه تابعی از تعداد میوه و اندازه میوه در هکتار است. برای پیش‌بینی دقیق عملکرد، لازم است میانگین تعداد میوه و متوسط اندازه میوه در هکتار به طور دقیق برآورد شود.متوسط بازده میوه انجیر عسلی بین 10 تا 40 تن در هکتار است.

موعد باردهی نهال هلو انجیری عسلی:

پس از خرید نهال هلو انجیری عسلی می توانید محصول را از سال دوم کاشت برداشت کنید. میوه در پایان تیرماه می رسد و قابل برداشت است.

گرده افشان ها:

درختان هلو انجیری عسلی خودآزاد هستند و نیازی به انواع گرده افشان ندارند.

آبیاری نهال هلو انجیری عسلی:

اگر هفته ای 10 لیتر آبیاری می کنید، دیگر نگران آبیاری درخت نباشید.

زمان گلدهی نهال هلو انجیری عسلی:

درختان انجیر عسلی در بهار شروع به شکوفه دادن می کنند و پس از مدتی این گل ها به میوه تبدیل می شوند.

مشخصات نهال هلو انجیری عسلی


کشور سازنده: چین

عمر اقتصادی: حدود 20 سال

موعد رسیدن: اواخر تیرماه

تحمل خشکی: نیمه متحمل

تحمل سرما: بین 25 تا 35 درجه سانتیگراد

نوع پایه: آلو وحشی، شفتالو

رنگ میوه: زرد

آغاز باردهی: از سال دوم

فاصله کاشت: 3 در 3 متر مربع

نحوه آبیاری: تقریبا 10 لیتر در هفته

مدت انبارداری: حدودا 2 ماه

نوع مصرف: تازه خوری

خصوصیات دیگر: رنگ گوشت این واریته زرد رنگ با بافت سفت و معطر، خاصیت جابجایی بالایی دارد

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت