آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال هلو انجیری رویال

خرید نهال هلو انجیری رویال از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال هلو انجیری رویال با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال هلو انجیری رویال در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال هلو انجیری رویال به سراسر کشور.
قیمت نهال هلو انجیری رویال در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ هلو انجیری رویال ، کاشت نهال هلو انجیری رویال ، هرس درخت هلو انجیری رویال ، نحوه آبیاری هلو انجیری رویال ، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری هلو انجیری رویال و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال هلو انجیری رویال کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا هلو انجیری رویال را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی هلو انجیری رویال
  •     
  • مشخصات نهال هلو انجیری رویال

معرفی نهال هلو انجیری رویال


مشخصات نهال هلو انجیری رویال:

طعم و کیفیت آبدار هلو انجیری رویال یکی از مهم ترین دلایلی است که باغداران آن را برای پرورش انتخاب می کنند. نهال هلو انجیری رویال؛ بومی چین است و در مناطق مختلف این کشور کاشت می شود. بزرگترین ویژگی این میوه تابستانی زودرسی آن است که تاثیر بسزایی در سود فروش دارد.این میوه تابستانی ترکیبی جذاب از هلو و شفتالو با قدرت و سرعت رشد قابل توجهی است. خواص آن نیز بسیاری از باغداران را به کاشت نهال هلو انجیری برای سود بیشتر سوق می دهد.البته این میوه به دو صورت زودرس و دیررس در اختیار باغداران قرار می گیرد. به طور کلی، متقاضیان بیشتری برای انواع اولیه وجود دارد. همچنین قدرت و توانایی رشد تا ارتفاع 3-4 متر را دارد. همچنین این میوه یک تا دو ماه قابل نگهداری است. این ویژگی به باغداران اجازه می دهد تا از فروش این میوه سود بالایی کسب کنند.نهال هلو انجیری رویال؛ یکی از پربارترین انواع هلو است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

کشور تولید کننده نهال هلو انجیری رویال:

گونه های مختلف نهال هلو انجیری در آسیا منشا گرفته اند. همانطور که اشاره کردیم، خاستگاه درخت هلو انجیری نیز می توان در چین جست.

شرایط اقلیمی نهال هلو انجیری رویال:

بهترین مکان برای تکثیر نهال هلو انجیری و رشد مطلوب مناطق سردسیر، نیمه کوهستانی و کوهستانی است. دلیل این امر به سختی بسیار بالای این درخت برمی گردد. در واقع با کاشت این نهال در مناطق سردتر شاهد رشد و نتیجه بهتر درخت خواهید بود. این درخت می تواند سرمای منفی 35 درجه را تحمل کند.

سرمای مورد نیاز نهال هلو انجیری رویال:

هر درخت بسته به نوع و موقعیت جغرافیایی خود به سردی سال نیاز دارد. درختان هلو انجیری رویال نیز برای رشد مطلوب به 500 تا 1000 ساعت هوای سرد نیاز دارند.

مشخصات ظاهری نهال هلو انجیری رویال:

هلو انجیری رویال میوه ای زرد متمایل به قرمز است که سخت و شیرین است. گودال به پالپ متصل است. میوه آن شیرین و لذیذ است. مانند هلو، سطح میوه با کرک پوشیده شده است. بومی چین است. در اواخر بهار تا تابستان، میوه می رسد و به بازار می آید.

هلوهای انجیری که به هلوهای بشقابی یا هلوهای دوناتی نیز معروف هستند، کوچکتر و شیرین تر از هلوهای معمولی هستند. درختان هلو انجیر بیشتر از هلوهای معمولی تولید می کنند. ارتفاع این درختان بین 4 تا 10 متر است.نهال هلو انجیری رویال به دو صورت زودرس و دیر میوه می دهد.مشخصات و ویژگی های محصول برای هر دو نتیجه یکسان است، تنها تفاوت مدت زمان نتایج است. میوه این درخت آبدار است. رنگ میوه زرد تا قرمز است. نهال هلو انجیری رویال؛ شاخه های بزرگی دارد که با رشد آن شاخه ها فضای بیشتری را اشغال می کند. در مشخصات این نهال نکته مهم باید پایه کاشت آن باشد. پایه بذر این درخت از میوه شفتالو می آید.

موعد باردهی نهال انجیری رویال:

گل های این نهال از سال دوم و سوم روی شاخه ها شروع به جوانه زدن می کنند. در واقع فرآیند باردهی درخت از سال سوم آغاز می شود. در نهایت از سال چهارم به بعد باغداران می توانند از محصولات این درخت به بهترین شکل ممکن استفاده کنند.

عملکرد باردهی نهال هلو انجیری رویال:

حداکثر عملکرد یک درخت در هکتار 50 تن است. به دلیل زودرس شدن نهال هلو انجیری رویال، باغداران اغلب از برداشت محصول سود قابل توجهی به دست می آورند. همچنین لازم به ذکر است که گیاهان برای سودآوری و بهبود کیفیت عملکرد نیاز به مراقبت و درمان اساسی دارند.اگر به ملزومات کاشت، موقعیت جغرافیایی، نوع خاک، میزان آبیاری، نور خورشید، هرس و غیره توجه نکنید، نمی توانید از نتایج ایده آل درخت خود انتظار زیادی داشته باشید.

زمان مناسب کاشت نهال هلو انجیری رویال:

کوه های سردسیر مکان مناسبی برای کاشت نهال هلو انجیری رویال است. بنابراین می توان گفت که بهترین فصل برای کاشت این رقم، پاییز است.به طور معمول، ارقام زودرس این رقم در ماه تیر و واریته های دیررس در شهریور برداشت می شوند.

فاصله مناسب برای کاشت نهال هلو انجیری رویال:

یکی از مهمترین اصول کاشت ارقام مختلف از جمله نهال هلو انجیری رویال رعایت فاصله کاشت می باشد. شاخه های درخت در حین رشد بزرگ و پهن می شوند، بنابراین با نگاه کردن به فاصله مناسب، هر گونه محیط خاص خود را خواهد داشت و از نور فراوان خورشید بهره مند می شود. فاصله بهینه برای کاشت نهال هلو انجیری رویال 3x3 متر است.

عمر اقتصادی نهال هلو انجیری رویال:

این درخت 20 سال عمر کرده است که از نظر اقتصادی یک سرمایه گذاری بلندمدت برای باغبان است. اگر تمام شرایط لازم برای رشد و پرورش گیاهان را به بهترین نحو فراهم کنید، این دو دهه عمر اقتصادی مفیدی خواهد داشت.هنگام کاشت ارقام مختلف باید به موقعیت جغرافیایی و انتخاب خاک متناسب با نیاز درخت توجه شود.

مشخصات نهال هلو انجیری رویال


نوع رقم: بسیار تجاری

موعد رسیدن: اواسط تابستان

میزان باردهی: پربار

مزه میوه: شیرین

تولید کننده: اختصاصی توسط نهالستان رویال نهالل

خصوصیات دیگر: کمیاب

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت