آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال هلو رد هاون

خرید نهال هلو رد هاون از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال هلو رد هاون با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال هلو رد هاون در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال هلو رد هاون به سراسر کشور.
قیمت نهال هلو رد هاون در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ هلو رد هاون ، کاشت نهال هلو رد هاون ، هرس درخت هلو رد هاون ، نحوه آبیاری هلو رد هاون ، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری هلو رد هاون و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال هلو رد هاون کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا هلو رد هاون را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی هلو رد هاون
  •     
  • مشخصات نهال هلو رد هاون

معرفی نهال هلو رد هاون


مشخصات نهال هلو ردهاون:

نهال هلو ردهاون یکی از معروف ترین نهال های هلو در خارج از کشور است. هلو ردهاون به عنوان پرمصرف ترین گونه در برخی از نقاط جهان پشت سر گذاشته است. منشا این رقم هلو آمریکایی است. این نهال هلو را می توان در آب و هوای معتدل نیمه قطبی در کوهستان پرورش داد. نهال هلو نسبت به سیب نسبت به گرمای تابستان مقاومت بیشتری دارد و در تابستان گرم میوه های آن هم کیفیت گلابی است. میوه های بزرگ و بیضی شکل دارد و یکی از گونه های پرمحصول به حساب می آید. میوه تولید شده توسط این واریته از ناحیه شکم بیضی شکل است و پوست قرمز و گوشت زرد دارد. گفته می شود هلو ردهاون از اواخر فروردین شروع به شکوفه دادن می کند و میوه آن در اوایل مرداد بالغ می شود و قابل برداشت است. نهال ها تقریباً از سال دوم و سوم شروع به باردهی می کنند و در سال های چهارم و پنجم به لحاظ اقتصادی شروع به باردهی می کنند. درختان هلو عمر اقتصادی کوتاهی دارند، در حدود 15 تا 20 سال، که برای آن به عنوان گیاه پرکننده برای باغ های جدید استفاده می شود. متوسط عملکرد این درخت بین 35 تا 45 کیلوگرم در هر درخت است. اگر به دنبال نهال هایی با صرفه اقتصادی، مقاوم در برابر استرس و بارده هستید نهالستان رویال نهال، هلو ردهاون را توصیه می کند. این گیاه زود گل می دهد و در اوایل تابستان میوه می دهد. این نهال هلو مقاوم در برابر سرمای بهاره مقاومت خوبی دارد و کیفیت هلو باعث شده طرفداران خاص خود را داشته باشد. میوه به دست آمده از این نهال در محدوده متوسط تا زیاد است. شکی نیست که سرمایه گذاری در زمینه تولید انبوه هلو ردهاون سود زیادی نصیب کشاورزان کرده است.در این مقاله به بررسی ویژگی ها و نهال های هلو رد هاون می پردازیم و نکات مهمی را برای پرورش و نگهداری مزرعه درخت هلو رد هاون به شما ارائه می دهیم. اگر پاسخ سوال خود را در این مقاله نیافتید، می توانید مستقیماً به صورت رایگان با کارشناسان نهالستان رویال نهال تماس بگیرید.اگر به دنبال محصولی باکیفیت هستید، هرس را یک بار در سال فراموش نکنید؛ هرس باعث بهبود کیفیت تولید محصول شما می شود. این نهال زودگل مقاومت خوبی در برابر آفات و بیماری ها دارد، اما برخی شرایط نیز می تواند سلامت درخت را به خطر بیندازد. در ادامه به بررسی تمامی بیماری ها و راه های پیشگیری و درمان آن ها می پردازیم.درخت هلو ردهاون خود بارور می شود؛ بنابراین با گرده افشان ها مشکلی نخواهد داشت. خاک لومی رسی برای بهبود کیفیت رشد این نهال عالی است. برای کاشت این نهال چاله ای به ارتفاع 100 تا 150 سانتی متر حفر کنید و پس از قرار دادن نهال و پخش شدن خاک به آرامی خاک اطراف نهال را فشار دهید.این نهال انتخاب خوبی است و با فروش یا صادرات هلو ردهاون سود خوبی به دست آورید.

کشور تولید کننده هلو ردهاون:

ایالات متحده تولید کننده شماره 1 نهال هلو ردهاون است؛ اما کیفیت عالی میوه این نهال باعث محبوبیت آن در سراسر جهان شده است. این محصول در سراسر ایران کاشت می شود.

فاصله کاشت درخت هلو ردهاون:

برای جلوگیری از تداخل ریشه ها و قسمت های درخت در زمان بلوغ، فاصله استاندارد نهال ها را رعایت کنید.همچنین با مشاهده فواصل کاشت استاندارد از رسیدن نور کافی به تمام قسمت های نهال اطمینان حاصل کردیم. بهتر است این درخت هلو را به فاصله 5×5 متر از یکدیگر بکارید. به این ترتیب باغ زیباتری خواهید داشت.

شکل میوه هلو ردهاون:

شکل جذاب این هلوها به طور مستقیم بر سهولت فروش آنها تأثیر می گذارد. این هلوها رنگ قرمز روشن و جذابی دارند و با هسته های تکی تولید و سرو می شوند. از نظر اندازه، هلوهای رد هاون به عنوان هلوهای متوسط طبقه بندی می شوند.

ارتفاع درخت هلو ردهاون:

با توجه به سرعت رشد مناسب درخت هلو ردهاون ، پس از مدتی ارتفاع نهال حدود 3.5 تا 4.5 متر بود و به دلیل اندازه مناسب تاج در زمره درختان سایه بان قرار گرفت.

سرمای مورد نیاز هلو ردهاون:

هر درختی برای خارج شدن از خواب زمستانی نیاز به یک دوره سرد خاص دارد. درختان هلو ردهاون پس از قرار گرفتن در هوای سرد زیر 7 درجه سانتیگراد به مدت 500 تا 1000 ساعت از خواب زمستانی بیدار می شوند. لازم به ذکر است که گرمای هوای تابستان نیز تاثیر خوبی بر کیفیت میوه دارد.

عمر اقتصادی هلو ردهاون:

نهال هلو ردهاون می تواند محصولات با کیفیت بالا را برای حدود 15-20 سال تولید کند. البته شرایط محیطی و نوع مراقبت باغبان می تواند تاثیر زیادی در طول عمر درخت داشته باشد.

وزن میوه هلو ردهاون:

هر میوه از درخت هلو رد هاون 150 تا 200 گرم وزن دارد. اندازه مناسب میوه تاثیر زیادی در افزایش تمایل باغداران به خرید نهال هلو دارد.

ارتفاع از سطح دریا هلو ردهاون:

هنگام کاشت برخی از نهال های میوه باید ارتفاع مناسب برای بهبود کمی و کیفی محصول رعایت شود. بد نیست بدانید که برخی از نهال ها نیز محدودیتی در این زمینه ندارند؛ اما برخی دیگر فقط در محدوده ارتفاعی مشخص رشد می کنند.

مقاومت در برابر آفات و بیماری ها:

انواع درختان هلو مستعد ابتلا به بیماری های مختلف هستند، اما درختان هلو ردهاون مقاومت خوبی در برابر بیماری ها دارند. این نژاد مقاومت خوبی در برابر بیماری پیچ خوردگی برگ دارد، اما ممکن است به بیماری لب شتری مبتلا شود. زمانی که نهال ها تحت تاثیر بیماری های مختلف قرار می گیرند، سمپاشی اولیه را فراموش نکنید.

عملکرد باردهی هلو ردهاون در هکتار:

هر درخت هلو رد هاون به طور متوسط حدود 30 کیلوگرم هلو مرغوب تولید می کند، بنابراین از نظر صرفه اقتصادی مفید است.

شروع به تولید هلو ردهاون:

زمان باردهی هر نهال به ژنتیک گیاه و شرایط مختلف محیطی بستگی دارد. همچنین اگر خاک مناسب و آبیاری کافی داشته باشید، نتایج سریعتر خواهد بود. به طور کلی، نهال هلو ردهاون سه تا پنج سال پس از کاشت میوه می دهد.

قدرت رشد درخت هلو ردهاون:

درخت هلو ردهاون دارای شدت رشد متوسط است. همانطور که اشاره کردیم این نهال بعد از حدود 5 سال میوه نمی دهد و از نظر ارتفاع درختی متوسط است.

گرده افشان ها:

نهال هلو ردهاون قادر به بارور شدن خود هستند و نیازی به گرده افشان ندارند.

پایه درخت هلو ردهاون:

درختانی با ویژگی های مطلوب را می توان با تکنیک های پیوند ایجاد کرد. برای ساخت این درخت از درخت GN نیز استفاده شده است.

موعد گلدهی درخت هلو ردهاون:

درختان هلو ردهاون در اواسط فروردین به مدت ده روز شروع به شکوفه دادن می کنند.

آبیاری نهال هلو ردهاون:

ریشه درخت هلو ردهاون نیاز به تهویه مناسب دارد به همین دلیل توصیه می شود در خاک متخلخل کاشته شود نه در شرایط غرقابی. تا زمانی که آبیاری پای درخت کافی است ؛ بنابراین از آبیاری زیاد نهال میوه خودداری کنید.

مشخصات نهال هلو رد هاون


نوع رقم: تجاری

موعد رسیدن: اوایل شهریور ماه

گرده افشان: خودگرده افشان

قابلیت حمل و نقل: بسیار زیاد

رنگ پوست: قرمز

رنگ گوشت: زرد

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت