آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال هلو خونی

خرید نهال هلو خونی از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال هلو خونی با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال هلو خونی در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال هلو خونی به سراسر کشور.
قیمت نهال هلو خونی در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ هلو خونی ، کاشت نهال هلو خونی ، هرس درخت هلو خونی ، نحوه آبیاری هلو خونی ، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری هلو خونی و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال هلو خونی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا هلو خونی را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی هلو خونی
  •     
  • مشخصات نهال هلو خونی

معرفی نهال هلو خونی


مشخصات نهال هلو خونی:

نهال هلو خونی به دلیل رنگ قرمز و طعم شیرین و آبدار آن بسیار محبوب است. این میوه شیرین به مدت 3 تا 4 ماه قابل نگهداری است. برای خوردن تازه ایده آل است زیرا بسیار نرم، لطیف و خوش طعم است. مانند سایر گونه های هلو، هلو خونی به دلیل میوه خوشمزه، کیفیت خوب و عملکرد تقریباً بالا، طرفداران زیادی دارد که باعث می شود باغداران این رقم را برای باغبانی در نظر بگیرند، زیرا در سنین کم نهال ها را به خوبی تولید و پرورش می کنند که در نتیجه سود اقتصادی بالایی دریافت میکنند. یکی از مهم ترین ویژگی های نهال هلو خونی این است که برگ ها و شاخه های آن ضخیم، متراکم و فوق العاده قوی هستند. هلو خونی میوه ای بسیار مشتری پسند و بازاری است و خرید نهال هلو خونی بیشتر از دیگر ارقام است. به دلیل داشتن رنگ قرمز بر روی پوست و گوشت از شهرت زیادی برخوردار است. شکل میوه متوسط و گرد است و بر روی پوست کرک هایی وجود دارد.یکی از خصوصیات نهال هلو خونی این است که به صورت خوشه ای در شاخه های کناری باردهی می کند. دیرگل بودن این رقم منجر به مقاومت در برابر سرمای بهار می شود.

کشور تولید کننده نهال هلو خونی:

چین کشور تولید کننده هلو خونی است، جایی که برای اولین بار در آن کشت شد. در دهه 70 موسسه تحقیقات نهال و بذر به بررسی تنوع پرداخت و از آن زمان خرید نهال هلو خونی در ایران مرسوم شد.

پایه نهال هلو خونی:

به دلیل عمر اقتصادی پایین درخت هلو خونی، بسیاری از کشاورزان آن را به ارقام پایه مانند GN، GF، آلو وحشی، شفتالو و ... پیوند می زنند تا حداکثر بهره وری اقتصادی را از آن به دست آورند.

فاصله کاشت نهال هلو خونی:

بهتر است در باغ هایی که شیب ملایم دارند یا مناطقی که باد در آن بیشتر می وزد، نهال ها 3 متر در 3 متر با ارتفاع 400 الی 2000 متر داخل زمین کاشته شوند. در سطوح صاف و بدون باد 4*4 نیز می توان در نظر گرفت.

ارتفاع درخت هلو خونی:

درست مانند دیگر ارقام هلو ، نهال هلو خونی نیز ارتفاع کمی داشته و این مسئله برداشت را برای باغداران تسهیل می کند. این درخت حداکثر 3 الی 4 متر ارتفاع دارد و به همین دلیل خرید نهال هلو خونی از محبوبیت زیادی برخوردار است.

سرمای مورد نیاز نهال هلو خونی:

نهال هلو خونی سرمای 35- درجه را تحمل می کند و تحمل سرمای بالایی دارد. پیش از خرید نهال هلو مهم است که نیاز سرمایی آن را در نظر بگیریم و دیررس یا زودرس بودن سرما را در فصل بهار در منطقه خودمان بدانیم. این درخت نیاز سرمایی کمتری نسبت به دیگر ارقام هلو دارد و به دلیل دیرگل بودن مقاومت خوبی در سرمای بهار دارد.

عمر اقتصادی و مفید نهال هلو خونی:

این درخت با عمر اقتصادی 10 الی 20 سال می تواند سالانه محصول پرباری را برای کشاورزانی که اقدام به خرید نهال هلو خونی می کنند، تولید کند.

وزن میوه نهال هلو خونی:

یکی از دلایل محبوبیت این میوه وزن بالا و درشت بودن میوه هاست. هر یک عدد هلوی خونی وزنی معادل 200 گرم دارد که آن را بسیار مشتری پسند کرده است.

ارتفاع از سطح دریا:

ارتفاعی که از سطح دریا برای این نهال در نظر گرفته شده بین 300 الی 2500 متر می باشد.در خرید نهال هلو خونی به این نکته توجه کنید درخت پس از کاشت در برابر حوادثی مانند سرما، آفات و بیماری ها مقاومت بیشتری خواهد داشت و کیفیت محصول بالاتر می رود.

آفات و بیماری ها:

درختان هلو خونی بسیار قوی و مقاوم هستند و در برابر آفات و سرما تحمل خوبی از خود نشان می دهند. بنابراین، محبوب ترین نهال هلو، هلو خونی در بین باغبانان است.

عملکرد باردهی نهال هلو خونی در هکتار:

عملکرد میوه با توجه به شرایط آب و هوایی و نگهداری متفاوت است. اما می توان گفت با خرید نهال هلو خونی می توان در هر هکتار حدود 500 اصله درخت هلو خونی کاشت. با این مقدار بیش از 50 تن محصول بارگیری می شود.

شروع به تولید نهال هلو خونی:

از اواخر تیرماه تا سال دوم، هلو خونی شروع به تولید می کند. این درخت نسبتا کوچک رشد می کند، اما در فصل برداشت محصول زیادی تولید می کند. میوه آن نیز بزرگ و سنگین است. این نهال حتی در آب و هوای گرم و گرمسیری نیز رشد می کند.

گرده افشان ها:

نهال هلو خونی برای گرده افشانی و باروری به انواع گرده افشانی نیاز دارد. بنابراین به ازای هر 20 نهال هلو در اطراف باغ باید یک رقم گرده افشان کاشته شود تا درختان در فصل گرده افشانی بارور شوند.برای باغبانان در آب و هوای گرم، معتدل و خشک، خرید نهال هلو خونی یک گزینه عالی است. به طور کلی 10 درصد باغ هلو باید به ارقام گرده افشان اختصاص یابد.

آبیاری مورد نیاز:

به طور کلی، هرچه آب بیشتری به همه انواع هلو آب داده شود، طعم بهتری خواهد داشت. برای نهال هلو خونی زمان آبیاری هر 4 روز 10 لیتر است.در تابستان که بارندگی کمتری وجود دارد، بهتر است روزانه 3 لیتر آبیاری شود.

موعد گلدهی نهال هلو خونی:

درختان هلو خونی در اواخر بهار شکوفا می شوند و 20 روز دیرتر از درختان دانه رشد می کنند.بنابراین، برای آب و هوای سرد بهاری مناسب است. اما خرید نهال هلو خونی در مناطقی با دوره گلدهی کوتاه درختان توصیه نمی شود.

مشخصات نهال هلو خونی


کشور سازنده: چین

عمر اقتصادی: حدود 20 سال

موعد رسیدن: اواخر تیرماه

تحمل خشکی: نیمه متحمل

تحمل سرما: بین 25 تا 35 درجه سانتیگراد

نوع پایه: آلو وحشی، شفتالو

رنگ میوه: قرمز

آغاز باردهی: از سال دوم

فاصله کاشت: 3 در 3 متر مربع

نحوه آبیاری: تقریبا 10 لیتر در هفته

مدت انبارداری: حدودا 2 ماه

نوع مصرف: تازه خوری

خصوصیات دیگر: رنگ گوشت این واریته قرمز خونی می باشد

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت