آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

پیش فروش نهال آغاز شد

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال هلو انجیری خونی

خرید نهال هلو انجیری خونی از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال هلو انجیری خونی با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال هلو انجیری خونی در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال هلو انجیری خونی به سراسر کشور.
قیمت نهال هلو انجیری خونی در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ هلو انجیری خونی ، کاشت نهال هلو انجیری خونی ، هرس درخت هلو انجیری خونی ، نحوه آبیاری هلو انجیری خونی ، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری هلو انجیری خونی و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال هلو انجیری خونی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا هلو انجیری خونی را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی هلو انجیری خونی
  •     
  • مشخصات نهال هلو انجیری خونی

معرفی نهال هلو انجیری خونی


مشخصات نهال هلو انجیری خونی:

نهال هلو انجیری خونی به دلیل میوه قرمزش در بین مشتریان و کشاورزان محبوب است. این نهال در مناطق معتدل و گرمسیری به خوبی رشد می کند و میوه آن در اوایل تیرماه می رسد. طعم میوه ی شیرین و آبدار آن باعث محبوبیت در بین مشتریان شده است. هلو انجیر خونی میوه ای سفت و قابل حمل است که هسته آن به گوشت چسبیده است. میوه نهال هلو انجیری خونی نسبتا دیررس است و ماندگاری بالایی دارد. گل های صورتی رنگ این گیاه در اوایل بهار و قبل از ظاهر شدن برگ ها باز می شود و زمان برداشت آن اواخر تیرماه است.درختان هلو انجیری خونی قوی هستند و در برابر باکتری ها بسیار مقاوم هستند. این نوع هلو، میوه آن بسیار درشت است، بسیار پرطرفدار است، این هلو در بین هلوهای انجیری دیگر زودرس ترین است. هلو انجیر خونی خوراکی بوده و مدت نگهداری آن 40 روز می باشد.نهال هلو انجیری خونی نهال همزادی است که نیاز به گرده افشانی ندارد و استفاده از واریته های گرده افشانی تاثیری در باروری آن ندارد. درختان هلو انجیری خونی باید از سیستم گلدان باز استفاده کنند تا هوای خوبی بین شاخه ها گردش کند و از شیوع بیماری های قارچی جلوگیری شود.نهال هلو انجیری خونی بسیار مقاوم در برابر حشرات است، دیر گل می دهد و از سال بعد شروع به میوه دادن می کند. نهال هلو انجیری خونی در فاصله 3 متر در 3 متر کاشته می شود و در سال اول کاشت، آبیاری حدود 10 لیتر در هفته برای این نهال کافی است. عمر اقتصادی آن حدود 15 تا 20 سال است

کشور تولید کننده نهال هلو انجیری خونی:

کشور چین تولید کننده نهال هلو انجیری خونی است که بیشترین سهم را در تولید و صادرات این رقم در جهان دارد.چین در حال حاضر 63 درصد از سطح کاشت هلو و 32 درصد از کل تولید هلو را در اختیار دارد.هلو انجیری از چین به آسیای جنوب شرقی در بیشترین مقدار صادر می شود و محصولات فرآوری شده به اروپا و ایالات متحده فروخته می شود. از آنجایی که چین عضو سازمان تجارت جهانی (WTO) است، صادرات و خرید هلو ممکن است در آینده به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

پایه نهال هلو انجیری خونی:

در بیشتر موارد، رشد هلو انجیر خونی توسط بذر منجر به ناهمگونی واریته ها می شود و درختان حاصل شبیه به یکدیگر نیستند. بنابراین برای تکثیر این میوه بهتر است به جای پایه بذر از پایه های رویشی استفاده شود. بهترین پایه های رشد برای این تعداد هلو، شفتالو و آلوچه هستند. این پایه ها روی هلوی انجیری خونی بهتر عمل می کنند.

شرایط اقلیمی نهال هلو انجیری خونی:

خرید نهال هلو انجیری خونی یک رقم تجاری مناسب برای باغبانی است. در تابستان میوه رسیده و محصول زود برداشت می شود. نهال ها را می توان قبل از کاشت به مدت 40 روز در یخچال نگهداری کرد. نهال هلو انجیری خونی حداقل 25 درجه و حداکثر 35 درجه را مجاز می کند. بنابراین مقاومت چندان خوبی به سرما ندارد و بیشتر برای مناطق معتدل و گرمسیری مناسب است.

فاصله کاشت نهال هلو انجیری خونی:

هر باغی برای رشد و تولید میوه و گیاه نیاز به فضای خاصی برای هر نهال دارد. برخی از گیاهان مانند هویج به فضای بسیار کمی در هر جهت نیاز دارند، در حالی که برخی دیگر مانند کدو تنبل برای رشد خوب به چند متر فضا نیاز دارند. هنگام خرید نهال هلو انجیری خونی، زمانی که صحبت از فاصله رشد بهینه برای رشد گیاهان می شود، باید مراقب رشد خوب و مطلوب درخت بود. در درخت انجیر خونی سیستم کاشت درخت مربع و ابعاد آن 4*4 متر است.

حداکثر ارتفاع درخت:

درختان هلو دارای ارتفاعات مختلفی هستند. اما وجه مشترک آنها قد کم فیگورهایشان است.درختان هلو انجیر خونی نیز در زمان بلوغ به ارتفاع 2 تا 3.5 متر می رسند. این یکی از ویژگی های مورد علاقه باغبانان در خرید نهال هلو انجیری خونی برای برداشت آسان بدون نیاز به بالا رفتن از درختان یا استفاده از ماشین آلات است.

سرمای مورد نیاز نهال هلو انجیری خونی:

هر درخت برای استحکام و مقاومت بیشتر در برابر سرما و گرما باید در معرض سرمای کمتر از ۷ درجه قرار گیرد. نهال هلو انجیری خونی نیز از این قاعده مستثنی نیست و به بین 0 تا 700 ساعت دمای پایین در سال نیاز دارد. این امر تاثیر زیادی بر کیفیت میوه دارد و جوانه زدن و گلدهی درخت را تضمین می کند.

عمر اقتصادی و مفید نهال هلو انجیری خونی:

عمر اقتصادی درخت هلو خونگی پس از بلوغ 15 تا 20 سال است که عمر مناسبی برای درخت میوه است. به همین دلیل خرید نهال هلو انجیری خونی یک رقم تجاری محسوب می شود.

ویژگی های میوه هلو انجیری خونی:

میوه این درخت قرمز، آبدار و بسیار شیرین است. گوشت آن نیز قرمز و زرد است و هسته از گوشته جدا شده است. رنگ قرمز این میوه آن را بسیار محبوب کرده و طرفداران زیادی در بازار دارد.

ارتفاع از سطح دریا:

ارتفاع معیار بسیار مناسبی برای تعیین آب و هوای مناسب یک شهر برای کاشت درخت است. در بسیاری از موارد، ارتفاع کم از سطح دریا منجر به کاهش دما می شود، در حالی که ارتفاعات بیشتر منجر به دمای بالاتر در منطقه مورد نظر می شود. بهترین ارتفاع برای خرید نهال هلو انجیری خونی از 0 تا 3000 متر از سطح دریا می باشد.بهتر است در این ارتفاع اقدام به احداث باغ هلو خونی بکنید.

آفات و بیماری ها:

این نهال مقاومت کمی دارد و باعث بروز آفات و بیماری ها در آن می شود و ادامه رشد درخت را با مشکل مواجه می کند. اما با مراقبت مناسب مانند آبیاری منظم، هرس سالانه و کود دهی هیچ خطری ندارد.

عملکرد باردهی نهال هلو انجیری خونی در هکتار:

با خرید نهال هلو انجیری خونی می توانید سالانه 80 تا 90 تن در هکتار از باغ خود برداشت کنید.این نهال بسیار پربار و پربازده بوده و تمام انتظارات یک کشاورز را از یک رقم تجاری برآورده می کند.

شروع به تولید نهال هلو انجیری خونی:

2 تا 3 سال پس از کاشت و خرید نهال هلو انجیری خونی شروع به افزایش تولید می کند. نهال ها از اواخر تیرماه شروع به باردهی می کنند و می توان به مدت یک ماه در انبارها و سردخانه ها نگهداری کرد.

گرده افشان ها:

گرده افشانی برای بسیاری از انواع درختان میوه لازم است و حتی در برخی از این گونه ها، کشاورزان برای گرده افشانی بهتر زنبورهای عسل را از زنبورداران اجاره می کنند. در جاهای دیگر با کاشت درختان گرده افشان در اطراف باغ به این روند سرعت می بخشند. اما هلو انجیر خونی خود گرده افشان است و نیازی به نوع گرده افشانی ندارد.

آبیاری نهال هلو انجیری خونی:

برای نتیجه خوب و کیفیت خوب، پس از خرید نهال هلو انجیری خونی، به میزان 25-200 لیتر در روز آب دهید. البته در سال اول کاشت این درختان نیاز به آبیاری بیشتری دارند.

زمان گلدهی نهال هلو انجیری خونی:

نهال هلو انجیری خونی بسیار زودگل است و گلهای آن صورتی روشن است. این گل ها در اوایل بهار شکوفا می شوند و مدتی بعد به میوه تبدیل می شوند.

مشخصات نهال هلو انجیری خونی


کشور سازنده: چین

عمر اقتصادی: حدود 20 سال

موعد رسیدن: اواخر تیرماه

تحمل خشکی: نیمه متحمل

تحمل سرما: بین 25 تا 35 درجه سانتیگراد

نوع پایه: آلو وحشی، شفتالو

رنگ میوه: قرمز

آغاز باردهی: از سال دوم

فاصله کاشت: 3 در 3 متر مربع

نحوه آبیاری: تقریبا 10 لیتر در هفته

مدت انبارداری: حدودا 2 ماه

نوع مصرف: تازه خوری

خصوصیات دیگر: این واریته میوه ای با بافت سفت و خاصیت حمل و نقل بالا را داراست

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت