آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال زرد آلو نصیری

خرید نهال زرد آلو نصیری از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال زرد آلو نصیری با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال زرد آلو نصیری در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال زرد آلو نصیری به سراسر کشور.
قیمت نهال زرد آلو نصیری در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ زرد آلو نصیری، کاشت نهال زرد آلو نصیری، هرس درخت زرد آلو نصیری، نحوه آبیاری زرد آلو نصیری، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری زرد آلو نصیری و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال زرد آلو نصیری کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا زرد آلو نصیری را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی زرد آلو نصیری
  •     
  • مشخصات نهال زرد آلو نصیری

خصوصیات و ویژگی های نهال زردآلو نصیری:


نهال زردآلو نصیری یکی از بهترین و مقاوم ترین نهال های زردآلو در برابر شرایط محیطی سرما و گرما می باشد و مناسب برای مصارف روزانه و تازه خوری و خشکباری و همچنین برای تهیه کنسرو ، مربا قابل استفاده می باشد این نهال اصالت چینی داشته واکنون در کشور ایران تولید و توزیع می شود میوه این نهال زردآلو نصیری دارای رشد بسیار بالا و دارای ارتفاعی بین 6 تا 8 متر می باشد میوه نهال زردآلو نصیری دارای رنگ زرد رو به قرمز متوسط و شکل میوه کشیده و رنگ گوشت میوه سفید و پوست آن نازک و بسیار مقاوم و مستحکم می باشد این میوه گوشتی بسیار فشرده و متراکم مزه بسیار خوبی دارد و به همین علت یکی از پرطرفدار ترین ارقام زردآلو در ایران بشمار می آید .

نهال زردآلو نصیری زودگل بوده و در شرایط آب و هوایی معتدل و نیمه گرمسیر کشت می شود . زمان گلدهی این نهال وایل فروردین می باشد و وزن میوه زردآلو نصیری حدود 45 گرم می باشد که 96 درصد از کل میوه را گوشت میوه تشکیل داده بسیار شیرین و آبدار می باشد و ظاهر آن کروی بوده و به دلیل سایز نسبتا درشت و رنگ جذابش بسیار بازار پسند می باشد از مهترین خصوصیات برتر نهال زردآلو نصیری می توان به پیوند آن روی پایه تلخ اشاره کرد تا در مقابل آفات و بیماری ها بسیار مقاوم باشند

نیاز سرمایی نهال زردآلو نصیری:

اکثر درختان زردآلو بعد از گذراندن یک دوره سرمایی موفق به شکستن خواب زمستانه شده و شروع به جوانه زنی می کنند نهال زردآلو نصیری به طور کلی بین 300 تا 1000 ساعت دمای کمتر از 7 درجه سانتی گراید نیاز سرمایی دارد و به جرات می توان گفت این نهال زردآلو را می توان در اکثر نقاط ایران کشت کرد.

طول عمر مفید و اقتصادی نهال زردآلو نصیری:

یکی از مهمترین مواردی که در انتخاب رقم زردآلو مورد توجه قرار می گیرید طول عمر مفید آن رقم می باشد نهال زردآلو نصیری دارای عمر مفید بین 35 تا 40 سال می باشد در طول این عمر می توانید محصول مناسب و با کیفیت بالا از این درخت برداشت نمایید اما بعد از گذشت این مدت از کیفیت و کمیت باردهی کاهش می یابد.

ارتفاع از سطح دریا مناسب نهال زردآلو نصیری:

داشتن اطلاعات کافی از ارتفاع از سطح دریا برای باغداران بسیار مهم و ضروری می باشد تا باغداران بتوانند با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه و ارتفاع از سطح دریا اقدام مناسبی را برای کاشت انتخاب کنید .انتخاب ارقام مناسب نهال برای مناطق با آّب و هوا و ارتفاع از سطح دریا برای احداث باغ بسیار مهم و حساس می باشد.مناسب ترین سطح ارتفاع برای کاشت نهال زردآلو نصیری ارتفاعات مابین 400تا1800متر از دریا استفاده کرد.

زمان گلدهی نهال زردآلو نصیری:

نهال زردآلو نصیری متوسط گل بوده و بهتر است در مناطق معتدل و نیمه سردسیر کشت شود مناطقی که سردسیر بوده و سرمای بهاره دارند بهتر است از کشت این نهال اجتناب نمایید زیرا شکوفه های آن از سرمای بهاره دیر رس در امان نخواهند بود گلدهی زردآلو نصیری از اوایل فروردین ماه شروع می شود .

حداکثر عملکرد درخت زردآلو نصیری:

نهال زردآلو نصیری به دلیل باردهی بالا محبوبیت خاصی در میان باغداران زردآلو دارد به طوری که حداکثر میزان باردهی این رقم حدود 60 تن در هر هکتار بوده که باعث تشویق باغداران به کاشت این رقم شده است نهال زردآلو نصیری از سال سوم شروع به باردهی کرده و بعد از 4 سال اقتصادی میشود هر نهال زردآلو نصیری در سال دهم حدود 90 الی 95 کیلو باردهی دارد،به همین دلیل جز ارقام اقتصادی به شمار می آید.

گرده افشانی نهال زردآلو نصیری :

در میان نهال های زردآلو ارقام خودسازگار بیشتر از ارقام خودناسازگار است به همین دلیل می توان گفت اکثر نهال های زردآلو خود بارور هستند ولی رقم نصیری جز ارقام خودناسازگار بوده و نیاز به گرده افشان دارد و بهترین رقم برای گرده افشانی رقم زردآلو نصیری رقم عسگر آباد و زردآلود سلطنتی یا همان تخم مرغی می باشد گرده افشانی این زردآلو نصیری از طریق حشرات مانند زنبور عسل صورت می گیرد .و بهتر است در طول دوره گلدهی درخت دچار تنش آبی نشود یا مورد محلول پاشی و سمپاشی قرار نگیرد.تا عملیات گرده افشانی مورد اختلال واقع نشود.

کاشت نهال زردآلو نصیری :

همانطور که می دانید نهال زردآلو نصیری یکی از ارقام پرفروش می باشد که ویژگی های برتر و بارزی دارد . قبل از کاشت نهال زردآلو نصیری حتما باید عواملی چون آب و هوای ( اقلیم کاشت ، نوع آب و خاک بررسی شوند زردآلو نصیری در بیشتر نقاط ایران قابل کشت می باشد اما به دلیل متوسط گل بودن پیشنهاد ویژه ای برای کاشت در مناطق نیمه سردسیر و معتدل می باشد قبل از کاشت نهال زردآلو نصیری باید نهال را از مرکز معتبری چون رویال نهال تهیه کرد و سپس گودال هایی به عمق 70*70 و با فاصله 4*4 آماده کرد رعایت فاصله مناسب کاشت نهال زردآلو نصیری سبب عدم تداخل ریشه ها درخاک می شود و در نتیجه ریشه های درخت بر سر مواد غذایی رقابت نخواهد کرد پس از کاشت نهال زردآلو نصیری حتما بلافاصله باید آبیاری شود تا ریشه نهال دچار آسیب نشود .مناسب ترین زمان برای کاشت نهال زردآلو نصیری زمانیست که نهال کاملا خزان کرده باشد بهتر است بدانید کشت پاییزه سبب می شود ریشه نهال بهتر در خاک مستقر شود و باردهی آن تسریع یابد.

آبیاری نهال زردآلو نصیری :

یکی از مهم ترین فعالیت هایی که سبب رشد بهتر نهال زردآلو نصیری خواهد شد آبیاری مرتب نهال ها می باشد، مدیریت آبیاری نهال زردآلو نصیری در مناطق معتدل یا نیمه گرمسیر اهمیت بسزایی دارد دارید بهتر است فواصل آبیاری نهال زردآلو نصیری هر 4 تا 7 روز یکبار می باشد. اما اگر این نهال را در مناطق سردسیر کاشت کرده اید می توانید آن را 7 تا 10 روز یکبار آبیاری کنید میزان آبیاری نهال زردآلو نصیری با توجه به سن درخت،جنس خاک و اقلیم منطقه کشت ممکن است از 50 تا 200 لیتر می باشد .بهتر است بدانید نهال زردآلو نصیری در مقابل کم آبی مقاوم می باشد اما با آبیاری مرتب سبب افزایش باردی آن خواهید شد .

خاک مناسب نهال زردآلو نصیری :

از دیگر عناصری که ارزش بسیاری برای ادامه حیات نهال زردآلو نصیری دارد کاشت این نهال در خاک مرغوب می باشد نهال زردآلو نصیری در انواع خاک ها قابلیت رشد را دارد اما از آن جا که ریشه این نهال نسبت به رطوبت خاک هایی با زهکشی مناسب کشت شود کاشت نهال زردآلو نصیری در خاک های شنی لومی با موس بالا سبب رشد بهتر نهال و در نتیجه باردهی ریشه آن خواهد شد لازم است که بدانید نهال زردآلو نصیری در خاک هایی با اسیدیته 5/6 تا 7 رشد بهتری دارند .

کود دهی نهال زردآلو نصیری :

نهال زردآلو نصیری در خاک های فقیر نمی توانند رشد بهتری داشته باشند و برای تقویت خاک بهتر است از کودهای حیوانی یا کودهای شیمیایی استفاده کرد. بهترین کود برای تقویت خاک زردآلو نصیری کودهای پتاسیم ، فسفر و نیتروژن ها می باشند لازم به ذکر است که قبل از کود دهی خاک حتما آنالیز خاک انجام می شود و با توجه به آنالیز و تجزیه برگ درخت زردآلو نصیری می توان کمبود های خاک را متوجه شد و اقدام به کود دهی آن کرد .

هرس درخت زردآلو نصیری :

یکی دیگر ار فعالیت هایی که شادابی و پرباری نهال زردآلو نصیری خواهد شد انجام هرس به موقع و اصولی می باشد هرس درخت زردآلو نصیری به منظور افزایش طول عمر درخت و افزایش عملکرد درخت صورت می گیرد در هنگام هرس درخت زردآلو نصیری بهتر است از قیچی های مخصوص هرس استفاده شود تا موقع هرس موجب زخمی شدن تنه و پوسیدگی آن نشوید مناسب ترین زمان هرس نهال زردآلو نصیری اواخر فصل زمستان زمانی می باشد که نهال در خواب بوده و فعالیت خود را شروع نکرده باشد و هرس اشتباه درخت زردآلو ممکن است سبب آسیب به درخت شود پس بهتر است هرس درخت زردآلو نصیری را به افراد با تجربه بسپارید .

مقاومت در برابر آفات :

یکی از مهم ترین دلایلی که سبب شده است نهال زردآلو نصیری پر فروش و محبوبیت زیادی داشته باشد مقاومت بالای آن در برابر آفات و بیماری ها می باشد نهال زرد آلو نصیری به دلیل پیوند روی زرد آلو تلخ در برابر آفات و بیماری ها کاملا مقاوم می باشد این امر سبب انتخاب نهال زردآلو نصیری توسط باغداران برای احداث باغ زردآلو شده است البته لازم به ذکر است که کود دهی درست و سمپاشی منظم و به موقع سبب افزایش مقاومت نهال زرد آلو نصیری در برابر آفات و بیماری خواهد شد .

قیمت و خرید نهال زردآلو نصیری :

شاید حالا که با زردآلو نصیری بهتر آشنا شده اید علاقه مند به خرید نهال زرد آلو نصیری شده باشید اما اطلاعاتی درباره مرکز تولید نهال ، قیمت یا نحوه ی خرید آن ندارید بهتر است با کارشناسان رویال نهال در ارتباط باشید تا علاوه بر خرید نهال از مشاوره های رایگان این مجموعه بهره مند شوید . تمامی نهال های زردآلو تولید شده در این نهالستان دارای گواهی اصالت و بهداشت می باشند پس با خیال آسوده می توانید این نهال را خرید واقدام به کاشت آن اقدام کنید .

مشخصات نهال زرد آلو نصیری


نوع رقم: تجاری

نوع بازدهی: زودبازده

آب و هوا: اکثر مناطق کشور

خصوصیات: بازار پسند و عالی

مناسب: خشکباری

درصد قند: بالا

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت