آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال زرد آلو رویال

خرید نهال زرد آلو رویال از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال زرد آلو رویال با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال زرد آلو رویال در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال زرد آلو رویال به سراسر کشور.
قیمت نهال زرد آلو رویال در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ زرد آلو رویال، کاشت نهال زرد آلو رویال، هرس درخت زرد آلو رویال، نحوه آبیاری زرد آلو رویال، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری زرد آلو رویال و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال زرد آلو رویال کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا زرد آلو رویال را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی زرد آلو رویال
  •     
  • مشخصات نهال زرد آلو رویال

مشخصات و ویژگی های نهال زردآلو رویال:


در میان ارقام درختان زردآلو نهال زردآلو رویال یکی از پربار ترین ، زود بازده ترین و کم یاب ترین نهال های زدآلو می باشد که محصول کاملا درشت و مرغوبی تولید می کند و برای صادرات کاملا مناسب می باشد به همین دلیل خرید نهال زردآلو رویال و احداث باغ آن کاملا پر سود و مقرون به صرفه می باشد سایز محصول نهال زردآلو رویال کاملا درشت و شکل میوه گرد می باشد رنگ میوه زرد و زمان رسیدن یک طرف میوه سرخ می شود

این میوه زردآلو به دلیل رنگ جذاب و چشمگیرش کاملا بازار پسند می باشد از میوه خوش طعم و خوش رنگ زردآلو رویال در تهیه کنسرو ، مربا و برگه زردآلو استفاده می شود یکی از مهم ترین مزیت های نهال زردآلو رویال دیرگل بودن این رقم می باشد که سبب انتخاب بسیاری از باغداران در مناطق کوهستانی شده است که در ادامه بهتر توضیح خواهیم داد قدرت رشد درخت زردآلو رویال متوسط است به طوری که درخت بالغ زردآلو رویال حداکثر تا 5 متر ارتفاع می گیرد و تاج درخت به طور متوسط به 6 متر می رسد به همین دلیل رعایت فاصله استاندارد در هنگام کاشت نهال الزامی می باشد نهال زردآلو رویال بسیار نور دوست می باشد به طوری که حداقل روزانه به دریافت 8 ساعت نور مستقیم خورشید ، برای رشد بهتر نیازمند است .

شرایط اقلیمی زردآلو رویال :

نهال زردآلو رویال یکی از ارقام مقاوم در برابر گرما و سرما می باشد به طوری که گرما را تا دمای 38 درجه و سرما تا 30 درجه زیر صفر تحمل می کند بنابراین نهال زردآلو رویال می تواند بهترین انتخاب برای احداث باغ زردآلو در مناطق سردسیر و کوهستانی باشد .

نیاز سرمایی زردآلو رویال :

نکاتی که در انتخاب و کاشت زردآلو رویال باید مورد توجه قرار گرفت نیاز سرمایی این نهال می باشد نیاز سرمایی برای جوانه زنی درخت زردآلو رویال 300 تا 900 ساعت سرما در دمای 7- درجه سانتی گراید می باشد درصورت برطرف نشدن این میزان سرما تمامی جوانه های زردآلورویال موفق به بیدار شدن از خواب زمستانه نخواهند شد نهال زردآلو را می توان در سطح ارتفاع 500 تا 1800 متر از دریا کشت کرد از آن جایی که نهال زردآلو رویال در مقابل سرما مقاومت بالایی دارد در ارتفاعات بالاتر و مناطق سردسیر دچار مشکل نخواهد شد .

زمان گلدهی زردآلو رویال :

نهال زردآلو رویال معمولا 2 سال بعد از کاشت شروع به گلدهی می کند گل های زردآلو رویال روی سیخک های یکساله تشکیل می شود زمان گلدهی درخت زردآلو به تعداد ساعت سرما بین 0تا 7 درجه سانتی گراید در زمان فصل خواب بستگی دارد با توجه به اینکه نهال زردآلو رویال در مناطق سردسیر و کوهستانی کشت می شود و نیاز سرمایی آن کاملا برطرف می شود اواسط فروردین ماه با توجه به گرم تر شدن هوا و بالا رفتن درجه دما ، جوانه های زردآلو شروع به گلدهی می کنند درخت زردآلو رویال از ارقام دیرگل به شمار می آید و شکوفه های آن دچار سرما زدگی نمی شود با توجه به زمان گلدهی زردآلو رویال از ارقام دیرگل به شمار می آید و شکوفه های آن دچار سرما زدگی نمی شود با توجه به دیرگل بودن درخت زردآلو رویال ، محصول این رقم اوایل تابستان برداشت می شود .

میزان عملکرد و باردهی نهال زردآلو رویال :

همانطور که اشاره شده نهال زردآلو رویال از سال دوم شروع به باردهی می کند باردهی زردآلو رویال در سال های اولیه به صورت نوبرانه می باشد و برای رشد بهتر نهال، محصول نوبرانه بهتر است حذف گردد باردهی و عملکرد اقتصادی نهال زردآلو رویال از سال چهارم آغاز می شود درخت زردآلو رویال به طور مینانگین می تواند 90 الی 100کیلو باردهی داشته باشید باردهی درخت زردآلو رویال در هکتار به طور متوسط 60 تن در هکتار می باشد که با داشتن بیشترین میزان باردهی میان سایر درختان زردآلو جز ارقام اقتصادی به حساب می آید انتخاب نهال زردآلو رویال برای احداث باغ زردآلو می تواند کاملا پرسود و مقرون به صرفه می باشد .

عمر مفید و اقتصادی زردآلو رویال :

طول عمر درخت زردآلو رویال به طور متوسط 35 تا 45 سال می باشد البته بهتر است بدانید عمر مفید این رقم زردآلو بین 30 سال می باشد و بعد از 30 سال محصول تولید شده کاهش و کیفیت پایین خواهد داشت و بهتر است نهال های جوان جایگزین درختان مسن شوند .

گرده افشان درخت زردآلو رویال :

گرده افشانی در درختان میوه شرط اصلی تشکیل میوه می باشد اکثریت درختان زردآلو خود بارور می باشند درخت زردآلو رویال نیز جز ارقام خود گرده افشان بوده و نیاز به رقم گرده دهنده نمی باشد در درختان زردآلو و تعداد ارقام خود بارور به مراتب بیشتر از ارقام خود نابارور است . زردآلو رویال دارای گل های بسیار زیبا می باشد که گرده افشانی آن توسط حشرات به خصوص زنبور عسل صورت می گیرد .

کاشت نهال زردآلو رویال :

برای کاشت نهال زردآلو رویال و احداث باغ زردآلو بهتر است نهال زردآلو رویال را از مراکز معتبر خرید کنید تا نهال عاری از هر گونه بیماری های قارچی باشد و بعد از آماده کردن چاله ها نهال را به چاله انتقال دهید چاله های از قبل آماده شده برای کاشت نهال زردآلو بهتر است به ابعاد 70*70 و به فاصله ی 5*5 متر کنده شوند البته بهتر است بدانید فاصله کاشت نهال زردآلو رویال با توجه به نوع پایه و شرایط اقلیمی ممکن است متغیر باشد رعایت فاصله مناسب کاشت یکی از عوامل مهم بوده که در هنگام کاشت نهال باید رعایت شود و در صورت کاشت نامنظم ممکن است شاخه های نهال در آینده روی یکدیگر سایه انداخته و به اندازه کافی نور دریافت نکنند همچنین ممکن است ریشه ها در خاک برسر عناصر غذایی رقابت کنند .

مناسب ترین زمان کاشت نهال زردآلو بعد از تمام شدن یخبندان های زمستانه یعنی اواخر فصل زمستان تا اوایل فصل بهار می باشد .

آبیاری نهال زردآلو رویال :

آبیاری نهال زردآلو رویال در ماه های اول بعد از کاشت نهال برای نشست خاک و رشد نهال ضروری می باشد به خصوص در خاک های شنی آبیاری باید مرتب انجام شود البته خاک مناسب کاشت نهال زردآلو رویال بهتر است شنی لومی باشد که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد در هنگام آبیاری نهال توجه داشته باشید که آب با طوقه نهال تماس نداشته باشد در این صورت سبب پوسیدگی طوقه می گردد در بعضی از مناطقی که دارای تابستان های گرم و خشک می باشد از مالچ برای حفظ رطوبت خاک استفاده می گردد . نیاز آبی نهال زردآلو رویال هفته ای یک بار به میزان 50 لیتر می باشد این میزان آبیاری می تواند در درختان زردآلو رویال می تواند به 10 الی 12 روز یک بار به اندازه 100 لیتر تغییر پیدا می کند .

خاک مناسب نهال زردآلو رویال :

نهال زردآلو رویال در خاک هایی با بافت سبک رشد بهتری خواهد داشت خاک مناسب نهال زردآلو رویال خاکی عمیق با ph 7 تا 5/7 می باشد خاک های رسی و سنگین مناسب برای کاشت نهال زردآلو رویال نمی باشند همچنین بهتر است از کاشت نهال زردآلو رویال در مناطقی که سطح آب بالا می باشد خودداری کرد زیرا ریشه عمیق زردآلو رویال نسبت به رطوبت بالا و آب حساس می باشد درخت زردآلو رویال در خاک های عمیق و با زهکشی رطوبت مناسب رشد بیشتری دارد .

جالب است بدانید درخت زردآلو رویال در خاک های نیمه شور و کمی آهکی قابلیت رشد و باردهی را دارد محل کاشت زردآلو رویال حداقل باید 30 متر عمق داشته باشد زیرا ریشه نهال زردآلو تاثیری نخواهد داشت .

هرس درخت زردآلو رویال :

هرس درخت زردآلو رویال علاوه بر تربیت و فرم دهی درخت به منظور حذف شاخه های مرده ، تحریک تولید شاخه های بارده و حذف پاجوش ها وشاخه های ضعیف صورت می گیرد قبل از کاشت نهال زردآلو رویال از ارتفاع 80 سانتی هرس سربرداری شود ، هرس سال اول نهال زردآلو رویال به منظور تشکیل محور اصلی درخت انجام می گیرد در سال دوم بهتر است شاخه هایی که قائم به تنه هستند نگه داشته شود و بقیه شاخه ها ( هرس) حذف گردند در سال سوم انتخاب شاخه های قوی و اصلی برای تشکیل اسکلت اصلی درخت زردآلو رویال ضروری می باشد و بقیه شاخه ها و پاجوش های اضافی باید هرس شوند .

مقاومت در برابر آفات :

نهال زردآلو به دلیل پیوند روی پایه زردآلو تلخ در برابر آفات و بیماری ها کاملا مقاوم می باشد اما برای مقاومت بالا در برابر انواع شته ها و شپشک ها بعد از گلدهی باید سمپاشی شود .

کودهی نهال زردآلو رویال :

نهال زردآلو رویال در سال های اول نیازمند کودهای شیمیایی نمی باشد اما زمانی که وارد دوره باردهی می شود با تغذیه مناسب می تواند باردهی بالایی داشته باشد اگر چهار سال متوالی با برنامه غذایی اقدام به کود دهی درخت زردآلو رویال کردید می توان محصولی با کیفیت بالا و بازار پسند برداشت کرد. مواد مغذی لازم برای بالا رفتن عملکرد درخت زردآلو رویال عناصر نیتروژن ، فسفر و پتاسیم می باشند با توجه به آنالیز خاک می توان اقدام به کوددهی درخت زردآلو رویال با توجه به عناصر موجود در خاک کرد .

قیمت و خرید نهال زردآلورویال :

برای خرید نهال کمیاب زردآلو رویال می توانید با کارشناسان مجموعه رویال نهال در ارتباط باشید تا علاوه بر استعلام قیمت و مشاوره قیمت و مشاوره رایگان به صورت مستقیم بدون واسطه این نهال را خرید کنید نهالستان رویال نهال بزرگترین نهالستان در سطح کشور می باشد که سالانه با تولید بیش از 100 هزار اصله نهال زردآلو تحت نظارت مهندسین مجرب اقدام به فروش و عرضه آن می دارد این مجموعه نهال های با کیفیت تولید شده را تضمین و از طریق پایانه اتوبوس رانی با تیپاکس در سریع ترین زمان ممکن برای شما باغداران عزیز ارسال می کند برای خرید نهال زردآلو رویال و استعلام قیمت با ما در تماس باشید.

مشخصات نهال زرد آلو رویال


نوع رقم: بسیار تجاری

نوع بازدهی: زودبازده

اندازه میوه: درشت

ماندگاری: بسیار بالا

آب و هوا: مناسب مناطق سردسیر

نوع گلدهی: دیرگل

خصوصیات: کمیاب

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت