آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

پیش فروش نهال آغاز شد

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال شلیل رد گلد

خرید نهال شلیل رد گلد از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال شلیل رد گلد با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال شلیل رد گلد در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال شلیل رد گلد به سراسر کشور.
قیمت نهال شلیل رد گلد در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ شلیل رد گلد، کاشت نهال شلیل رد گلد، هرس درخت شلیل رد گلد، نحوه آبیاری شلیل رد گلد، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری شلیل رد گلد و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال شلیل رد گلد کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا شلیل رد گلد را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی شلیل رد گلد
  •     
  • مشخصات نهال شلیل رد گلد

مشخصات و خصوصیات نهال شلیل رد گلد:


نهال شلیل ردگلد یکی از انواع‌ نهال های شلیل خاص است که به دلیل ظاهر شگفت‌انگیز و میوه‌های با ارزشی که تولید می‌کند، جذابیت زیادی برای باغبانان و کشاورزان دارد. این نهال شلیل با رشد سریع، مقاومت بالا در برابر شرایط محیطی مختلف و قابلیت تولید میوه در مناطق مختلف، به صورت گسترده در باغات و باغچه‌ها قرار می‌گیرد.

نهال شلیل رد گلد قدرت رشد بالایی دارد و در عرض چند سال به ارتفاع قابل توجهی می‌رسد. میوه حاصل از درخت شلیل ردگلد دارای پوستی روشن و براق، به صورت کروی شکل است. میوه درشت و گرد شلیل ردگلد رنگی قرمز تیره دارد و دارای طعمی شیرین و خوشمزه است همچنینی وزنی حدود 200 گرم دارد که سبب بازار پسندی آن شده است. این میوه به صورت تازه خوری و همچنین در تولید مواد غذایی و نوشیدنی‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد وبه دلیل داشتن سایز درشت رقمی تجاری محسوب می شود.

زمان گلدهی نهال شلیل ردگلد:

شلیل رد گلد در اواسط فروردین ماه به گل می‌نشیند و با گل‌های کوچک و زیبا شکلی جذاب به درخت می‌بخشد. این گل‌ها در رنگ‌های سفید و صورتی بوده و با ترکیب رنگ‌های مختلف، دوام و پایداری بیشتری پیدا می‌کنند.نهال شلیل ردگلد از ارقام متوسط گل به حساب می آید و قابل کاشت در مناطق کوهستانی و نیمه سردسیر می باشد.

این درخت برای رشد به نور فراوان نیاز دارد و بهتر است در مناطقی که نور کافی وجود دارد، کاشته شود.

آب و هوای مناسب برای کاشت نهال شلیل رد گلد

برای بهترین عملکرد در کاشت نهال شلیل رد گلد، باید شرایط مناسبی از جمله دما، رطوبت، نور، هوا، خاک و آب فراهم شود.

دمای هوا باید بین 10-تا30 درجه سانتی‌گراد باشد و در دمای زیر صفر، ممکن است خسارت ببیند. نور مناسب نیز برای رشد بهینه این درخت لازم است و بیش از حد نور نیز ممکن است برای آن مضر باشد.

خاک مناسب کاشت نهال شلیل ردگلد:

خاک باید دارای زهکشی مناسب و شنی لومی باشد و برای رشد بهینه، نیاز به آبیاری منظم دارد. این درخت به خاک‌های رسی و سنگین که دارای زهکشی مناسب نیستند ، علاقه ندارد و دچار پوسیدگی ریشه می گردد.

گرده افشان نهال شلیل رد گلد:

برای داشتن نهال‌هایی با کیفیت بالا و مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی، باید به گرده‌افشانی درست آن‌ها توجه داشت. جالب است بدانید نهال شلیل ردگلد خودبارور می باشد و جهت تبدیل شکوفه های خود به میوه به گرده افشان نیاز ندارد.

شروع باردهی و عملکرد نهال شلیل رد گلد

نهال شلیل رد گلد یکی از ارقام شلیل پربار و پرطرفدار در جهان است. برگ‌های کشیده و رنگارنگ آن نه تنها زیبایی خاصی به باغ شما اضافه می کنند، بلکه باعث می شوند که محصولی شگفت انگیز و با طعمی منحصر به فرد برداشت کنید. اما برای رسیدن به این هدف، باید به دقت به زمان باردهی نهال شلیل رد گلد توجه کنید. علاوه بر این، نحوه نگهداری و مراقبت از نهال شلیل رد گلد نیز بسیار مهم است.

زمان باردهی نهال شلیل رد گلد بستگی به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله شرایط اقلیمی، نوع خاک و روش کاشت. با این حال، به طور کلی می توان گفت که نهال شلیل رد گلد بعد از1تا 2 سال ازپس کاشت شروع به باردهی می کند اما شروع باردهی اقتصادی آن از سال سوم می باشد. نهال شلیل ردگلد جز ارقام پربار و پرمحصول می باشد به طوری که میزان باردهی و عملکرد نهال شلیل ردگلد به طور میانگین در هکتاربه 80تا 90تن می رسد.

کاشت نهال شلیل رد گلد:

نهال‌ شلیل رد گلد که به عنوان یکی از محصولات باغی پرطرفدار در ایران محسوب می‌شوند، در فصل بهار و پاییز قابل کاشت است.

برای کاشت نهال شلیل رد گلد، بهترین زمان اواخر فصل پاییز تا اواخر اسفند ماه است. زیرا دراین فصل، خاک به دلیل بارندگی و رطوبت فراوان، بهترین شرایط را برای رشد سریع نهال فراهم می‌کند. همچنین، در فصل بهار درختان در حال رشد هستند و بنابراین نهال‌های جدیدی که کاشته شده‌اند، به سرعت با رشد همراه خواهند داشت.فاصله کاشت نهال شلیل رد گلد با توجه به میزان رشد و گستردگی تاج درخت ابعاد 4*4می باشد با رعایت فاصله استاندارد و اصولی کاشت علاوه بر مدیریت دریافت نورو مواد غذایی توسط شاخه و ریشه درختان، موجب سهولت رفت و آمد ماشین آلات کشاورزی در باغ می شوید در نتیجه عملیات داشت و برداشت به راحتی انجام می شود نکاتی که در هنگام کاشت نهال شلیل ردگلد باید توجه داشته باشید:

• برای کاشت نهال شلیل رد گلد، خاک باید بافت مناسبی داشته باشد و باید از خاک های سنگین و شور خودداری شود.

• انتخاب محل مناسب برای کاشت نهال شلیل رد گلد بسیار مهم است. محلی که دارای نور و هوا مناسب باشد و از باد شدید در برابر نهال محافظت شود.

• حفظ رطوبت خاک پس از کاشت نهال بسیار مهم است و باید به صورت منظم آبیاری شود.

• باید از مواد آلی و کودهای ارگانیک برای تغذیه نهال‌ها استفاده کرد.

آبیاری نهال شلیل رد گلد:

روش آبیاری شلیل رد گلد به عنوان یکی از روش‌های نوین و پایدار در زمینه کشاورزی، براساس استفاده از تکنولوژی های مدرن و تازه، به منظور افزایش کارایی آبیاری و کاهش مصرف آب به کار می‌رود. این روش آبیاری با استفاده از روش‌هایی همچون جمع آوری و نگهداری آب باران، استفاده از خاک‌های مخزنی، سیستم‌های خودکار آبیاری و کنترل‌های هوشمند، می‌تواند به عنوان یک روش آبیاری پایدار و بازده در کشاورزی شناخته شود. این روش آبیاری باعث کاهش مصرف آب و افزایش بهره وری در بخش کشاورزی می‌شود. علاوه بر این، استفاده از روش آبیاری شلیل رد گلد باعث بهبود کیفیت محصولات و کاهش هزینه‌های تولید نیز خواهد شد.

نیاز آبی نهال شلیل ردگلد از آغاز فصل رشد شروع شده و تا پایان شهریور ماه ادامه دارد میانگین نیاز آبی نهال شلیل رد گلد با توجه به سن نهال ،جنس خاک و اقلیم منطقه کشت از 50تا 150 لیتر متغییر است.

مناسب ترین خاک برای کاشت نهال شلیل رد گلد :

بهترین خاک برای کاشت نهال شلیل رد گلد، خاکی با بافت شنی لومی می باشد. برای رشد ایده‌آل درختان شلیل رد گلد، خاک با pH بین 6 و7 بهترین گزینه است. همچنین، خاک باید دارای تهویه و زهکشی مناسبی باشد. همانطور که اشاره شد بهترین خاک برای کاشت نهال شلیل رد گلد، خاک لومی با بافت حاصل از ترکیب عناصر معدنی و غلظت بالای مواد آلی است. از طرفی، خاک باید دارای سطح نسبی خوبی باشد تا رشد ریشه بهتر انجام شود.

با توجه به نیازهای درخت شلیل رد گلد، مهم است که پس از انتخاب خاک مناسب، به چند مورد دیگر هم توجه کنید. اولین مورد، تهویه خاک است. خاک باید دارای سطح مناسبی باشد تا هوا به ریشه‌های درخت برسد و رشد آن‌ها را بهبود بخشد. دومین مورد، رطوبت خاک است. خاک باید به اندازه کافی مرطوب باشد تا رشد بهینه درختان شلیل رد گلد را فراهم کند در واقع می توان گفت نهال شلیل ردگلد نسبت به کم آبی مقاوم نمی باشد.

هرس نهال شلیل رد گلد:

هرس نهال شلیل رد گلد یکی از روش‌های مهم در کنترل و پیشگیری از انتشار بیماری قارچی است. هرس نهال به معنی حذف بخش های بریده و آلوده از نهال است تا جلوی شیوع بیماری گرفته شود.

برای هرس نهال شلیل رد گلد، ابتدا باید به دنبال علائم بیماری در نهال باشید. علائمی مانند لکه های قهوه ای روی برگ ها، پوسیدگی ریشه و ساقه ها، سرخی و زردی برگ ها، خشک شدن شاخه ها و سرانجام مرگ درخت را نشان می دهند. در صورت تشخیص هر یک از این علائم، باید قسمت آلوده را هرس کرده و در فاصله مناسبی از نهال دیگری بریده و آلودگی را به نهال های دیگر نگه دارید.

در صورتی که بخش های آلوده به اندازه کافی زیاد باشند، ممکن است نهال را باید به طور کامل هرس کنید و دوباره از صفر شروع کنید. این روش در صورتی کارآمد است که تعداد نهال‌های آلوده کم باشد و در حالت عادی برای جلوگیری از شیوع بیماری، می‌توان هرس نهال شلیل ردگلد را به صورت منظم و برنامه‌ریزی شده انجام داد.

مقاومت به بیماری‌ها و آفات:

نهال شلیل رد گلد به دلیل پیوند روی پایه شلیل مقاومت خوبی در برابر بیماری‌ها و آفات دارد و نیاز به مراقبت ویژه ندارد.

خرید و قیمت نهال شلیل رد گلد :

نهال شلیل رد گلد یکی از درختان محبوب و تجاری است که به دلیل زودبازده و پربار بودن، محبوبیت بسیاری دارد. با این حال، قیمت نهال‌های شلیل رد گلد بسته به سایز و کیفیت آنها متغییر است همچنین عواملی مانند سلامتی نهال، سن نهال، اندازه آن و محل تولید نهال، به عنوان عوامل تعیین کننده قیمت نهال شلیل رد گلد محسوب می‌شوند.

برای خرید نهال شلیل رد گلد، بهتر است از فروشگاه‌های معتبر و تولید کنندگان معتبر خرید کنید تا از کیفیت و سلامت نهال مطمئن شوید. همچنین، می‌توانید به صورت آنلاین از فروشگاه‌ اینترنتی رویال نهال خرید نمایید زیرا این مجموعه دارای مجوز از سازمان جهاد کشاورزی می باشد همچنین این مجموعه به دلیل تولید عمده نهال و حذف واسطه نهال شلیل ردگلد را با مناسب ترین قیمت در اختیار باغدار قرار می دهد.مجموعه نهالستان رویال نهال یکی از تخصصی ترین و معتبرترین نهالستان های کشور می باشد و برای تمامی نهال های تولید شده گواهی اصالت و ضمانت صادر می نماید بنابراین با خیالی آسوده می توانید از این مجموعه خرید کرده و اقدام به احداث مدرن باغات شلیل نمایید.

مشخصات نهال شلیل رد گلد


کشور سازنده: چین

عمر اقتصادی: 15 سال

زمان رسیدن: اواخر مرداد ماه

تحمل خشکی: نیمه متحمل

تحمل سرما: منفی 25 تا 35 درجه سانتیگراد

پایه: آلو وحشی، شفتالو

رنگ میوه: قرمز

شروع باردهی: از سال دوم کاشت

فاصله کاشت: 3x3

نحوه آبیاری: در هفته 10 لیتر

انبارداری: حدود 2 ماه

نوع مصرف: تازه خوری، کمپوت سازی

خصوصیات: رنگ گوشت زرد، میوه ای درشت، هسته جدا

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت