آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال انجیر سه وقته (انجیر 3 فصله)

خرید نهال انجیر سه وقته (انجیر 3 فصله) از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال انجیر سه وقته (انجیر 3 فصله) با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال انجیر سه وقته (انجیر 3 فصله) در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال انجیر سه وقته (انجیر 3 فصله) به سراسر کشور.
قیمت نهال انجیر سه وقته (انجیر 3 فصله) در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ انجیر سه وقته (انجیر 3 فصله)، کاشت نهال انجیر سه وقته (انجیر 3 فصله)، هرس درخت انجیر سه وقته (انجیر 3 فصله)، نحوه آبیاری انجیر سه وقته (انجیر 3 فصله)، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری انجیر سه وقته (انجیر 3 فصله) و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال انجیر سه وقته (انجیر 3 فصله) کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا انجیر سه وقته (انجیر 3 فصله) را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی انجیر سه وقته (انجیر 3 فصله)
  •     
  • مشخصات نهال انجیر سه وقته (انجیر 3 فصله)

معرفی نهال انجیر سه وقته (انجیر 3 فصله)


نهال انجیر سه وقته دارای میوه های با کیفیت است و به دلیل خوش طعم بودن این میوه ها بازار فروش خوبی دارد. سودآوری استفاده از این نهال برای باغدار بالا خواهد بود و با کاشت این نهال به راحتی می توانید سود نسبتا خوبی کسب کنید. البته این نهال انجیر به شرایط آب و هوایی و محیط کاشت بسیار حساس است و در هیچ محیط جغرافیایی قابل کشت نیست. اما با توجه به شرایط آب و هوایی کشورمان می توانید این نهال را در اکثر مناطق ایران بکارید و از کیفیت و عملکرد آن مطمئن باشید.

مشخصات آب و هوایی انجیر سه وقته:

بد نیست بدانید درخت انجیر سه وقته به سرما و گرمای شدید حساس است. به طور کلی انجیر در برابر حرارت مقاوم است و در صورت قرار گرفتن در معرض حرارت بد نمی شود. اما به هوای سرد بسیار حساس است و نباید در محیط سرد قرار گیرد. اگر در محیط سرد قرار گیرد، ممکن است به درخت انجیر سه وقته آسیب وارد شود.

نژاد انجیر سه وقته:

نژاد انجیر سه فصل نسبت به اکثر نژادهای انجیر محبوبیت بیشتری دارد و باید گفت که این رقم یکی از پرمصرف ترین نهال ها می باشد. به طور کلی اکثر نهال های انجیر سه فصل در ایران وحشی یا تزئینی هستند. می توانید از این نهال انجیر برای زیباسازی محیط و باغچه خود استفاده کنید.

کشور مبدا انجیر سه وقته:

این نهال مرغوب در بسیاری از مناطق کشورمان قابل کاشت و استفاده است. حتی در نواحی شمالی ایران نیز این نهال می روید.

فاصله کاشت انجیر سه وقته:

فاصله کاشت مناسب برای نهال انجیر سه وقته 4×5 متر است. فاصله کاشت را جدی بگیرید تا بتوانید برداشت بهتر و با کیفیت تری داشته باشید و باغی تمیز و زیبا داشته باشید.

شکل میوه انجیر سه وقته:

شکل میوه انجیر سه وقته تقریبا دایره ای و گرد است. رنگ پوست این انجیر معمولا سبز و پالپ آن قرمز است.

ارتفاع درخت انجیر سه وقته:

از آنجایی که ارتفاع درخت به عوامل زیادی بستگی دارد، نمی توان در مورد ارتفاع درخت انجیر سه وقته نظر قطعی داد. اما به طور کلی می توان گفت که حداقل ارتفاع این درخت انجیر در شرایط عادی حدود 7 متر و حداکثر ارتفاع آن در بهترین شرایط حدود 10 متر خواهد بود.

سرمای مورد نیاز انجیر سه وقته:

به طور کلی اکثر نهال های انجیر با قرار دادن آنها در دمای زیر 7 درجه سانتیگراد به مدت 100 تا 300 ساعت نیاز سرمایی خود را برطرف می کنند.

عمر مفید انجیر سه وقته:

اکثر نهال های انجیر عمر مفید بالایی دارند و در این مدت محصول بسیار باکیفیتی می دهند. اما بعد از این مدت دیگر محصول خوبی نخواهند داد و نمی توان انتظار داشت که از درختان کهنسال محصول با کیفیتی برداشت کنید.

وزن میوه انجیر سه وقته:

وزن میوه انجیر سه وقته به نوع درخت و میزان آبیاری بستگی دارد. بدون شک اگر شرایط مساعد باشد وزن میوه بیشتر و اندازه آن بیشتر می شود.

ارتفاع انجیر سه وقته از سطح دریا:

بیشتر نهال های انجیر، از جمله نهال های انجیر سه فصل، مناسب است که در ارتفاع حدود 1800 متری از سطح دریا کاشته شوند. در این صورت کیفیت بیشتر و تولید بهتری خواهند داشت.

آفات و بیماری انجیر سه وقته:

مقاومت نهال های انجیر سه وقته به آفات به هرس، بخور و نوع خاک یا حتی محیط جغرافیایی بستگی دارد. به طور کلی اگر بتوانید این درخت جوان را به موقع هرس کنید، مقاومت آن را در برابر آفات افزایش داده اید. در صورت ابتلا نگران نباشید و بلافاصله با متخصص مشورت کنید.

عملکرد باردهی انجیر سه وقته در هکتار:

میزان برداشت در هکتار به عوامل متعددی مانند آبیاری، محیط جغرافیایی و رعایت نکات کاشت بستگی دارد. اگر بتوانید تمام توصیه ها را رعایت کنید، بدون شک در یک هکتار بسیار بیشتر از شرایط عادی برداشت خواهید کرد.

زمان گلدهی انجیر سه وقته:

به طور کلی شروع تولید برای اکثر نهال های انجیر 2 تا 3 سال پس از کاشت است. به عنوان یک قانون کلی، شما می توانید محصول را در سال چهارم کاشت نهال انجیر سه وقته برداشت کنید.

رشد درخت انجیر سه وقته:

با توجه به اینکه درخت انجیر در سه فصل حداکثر تا 10 متر رشد می کند، می توان دریافت که از قدرت رشد خوبی برخوردار است. قدرت رشد یک درخت نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد.

گرده افشان مناسب انجیر سه وقته:

به طور کلی برخی از نهال های انجیر نیازی به گرده افشانی ندارند و بدون گرده افشانی تولید می کنند. اما برخی از نهال های انجیر دیگری نیز وجود دارند که بدون گرده افشانی برگ های خود را می ریزند. نهال گرده افشان به ترتیب خاص و با رابطه خصوصی در بین سایر نهال ها کاشته می شود.

پایه نهال انجیر سه وقته:

به طور کلی برای هر نهال از انواع پایه بذر و پایه رویشی به صورت جداگانه استفاده می شود.

زمان گلدهی انجیر سه وقته:

بد نیست بدانید که به طور کلی زمان گلدهی اکثر نهال های انجیر در بهار خواهد بود.

آبیاری انجیر سه وقته:

نهال انجیر نسبت به سایر نهال ها به آبیاری کمتری نیاز دارد و می توانید این نهال ها را با مقدار کمی آب نگهداری کنید. البته عدم آبیاری نیز می تواند به نهال و باردهی آن آسیب برساند.

مشخصات کلی انجیر سه وقته:

این نوع نهال انجیر را می توان در هر ارتفاعی کاشت. میوه درخت انجیر سه وقته بزرگ و بدون حفره داخلی است. پوست انجیر سه وقته نازک است. میوه این نوع انجیر بسیار خوش طعم و معطر است. رسیدن میوه های این نهال تا پایان شهریور ماه ادامه دارد. فاصله کاشت نهال انجیر معمولاً در ابعاد 4*3 انجام می شود این رقم نهال انجیر بسیار مقرون به صرفه و مقرون به صرفه است زیرا در 3 فصل از سال به ثمر می رسد. یکی از انواع نهال انجیر است که برای مناطق گرمسیری مناسب است. این رقم انجیر مقاومت بالایی به خشکی نشان می دهد. می توانید این نهال انجیر را در حالت خشک بکارید. این درخت انجیر ماندگاری بالایی دارد. یکی از پرفروش ترین ارقام نهال انجیر است.

مشخصات نهال انجیر سه وقته (انجیر 3 فصله)


زمان رسیدن میوه: تا شهریور اوایل تابستان

رنگ میوه رسیده: سبز و سیاه

اندازه میوه: اندازه تخم مرغ

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت