آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال انجیر سیاه

خرید نهال انجیر سیاه از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال انجیر سیاه با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال انجیر سیاه در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال انجیر سیاه به سراسر کشور.
قیمت نهال انجیر سیاه در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ انجیر سیاه، کاشت نهال انجیر سیاه، هرس درخت انجیر سیاه، نحوه آبیاری انجیر سیاه، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری انجیر سیاه و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال انجیر سیاه کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا انجیر سیاه را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی انجیر سیاه
  •     
  • مشخصات نهال انجیر سیاه

معرفی نهال انجیر سیاه


نهال انجیر سیاه عمدتاً در مناطق گرمسیری قابل کاشت است و در برابر سرما و گرما مقاومت خوبی از خود نشان نمی دهد. به همین دلیل بهتر است فقط در مناطق گرمسیری کاشته شود. برگ های این درخت مانند پنجه است و می توانید گل های نر داخل میوه را ببینید. در کل باید بدانید که نهال انجیر سیاه به عنوان یکی از درختان و میوه های مناطق نیمه گرمسیری شناخته می شود. رشد این انجیر سیاه بسیار بالاست و باید در هنگام خرید با این ویژگی به خوبی آشنا باشید. برخی از بهترین و مهم ترین ویژگی های این نهال را معرفی می کنیم که برای افزایش اطلاعات خود در این زمینه باید با آن ها آشنا باشید.

برای خرید نهال انجیر سیاه باید مشخصات آنها را به خوبی بشناسید که برخی از مهمترین آنها عبارتند از:

کاشت نهال انجیر سیاه:

قبل از کاشت نهال انجیر سیاه، باید خاک را عمیقا شخم بزنید. البته پس از کود دادن باید خاک را شخم بزنید. سوراخ هایی که می خواهید نهال انجیر را در آن قرار دهید باید 5 سانتی متر طول و عرض داشته باشد. می توانید با ریختن خاک در سوراخ ها مقداری کود فسفر را با خاک مخلوط کنید تا نهال انجیر به درستی رشد کند. فاصله کاشت هر نهال باید بر اساس استحکام نهایی نهال به طور دقیق محاسبه شود. نهال هایی که قوی و در حال رشد هستند باید 12 متر و آنهایی که ضعیف تر هستند تا 6 متر فاصله داشته باشند.مراقب باشید مرطوب نگه داشتن خاک باعث آسیب جدی به نهال ها شود.

ویژگی های مهم انجیر سیاه:

از دیگر ویژگی های مربوط به نهال انجیر سیاه و قرار دادن آن در دسته ویژگی های آن، مرحله رشد آن است. با توجه به این ویژگی باید بدانید که باید نهال ها را تا یک سال پس از کاشت به طور مداوم آبیاری کنید و اصولاً سیستم آبیاری را انجام دهید. در برخی مناطق که کمبود باران وجود دارد باید با آبیاری منظم جبران شود. بنابراین مراقب باشید که آبیاری در این مرحله بسیار مهم است و برای اینکه نهال های شما به بهترین شکل ممکن رشد کنند باید آنها را به خوبی آبیاری کنید.

نحوه آبیاری و زمان آن:

از آنجایی که انجیر سیاه مقاومت بالایی در برابر کم آبی نشان می دهد، عمدتاً در مناطق گرم و خشک کاشته می شود. اما باید بدانید که کمبود آب مانع از رشد طبیعی آن می شود و محصول کاهش می یابد. میزان آب مورد نیاز در سال 500 میلی متر می باشد. بهترین زمان برای آبیاری این نهال یک ماه قبل از رسیدن میوه های آن و چیدن آنهاست، این کار باعث بزرگتر و خوش طعم شدن نهال می شود. مراقب باشید از آبیاری بیش از حد خودداری کنید، زیرا بر طعم میوه تأثیر می گذارد. بنابراین باید به اندازه نیاز به این درخت آب بدهید. باران یا آبیاری باید به گونه ای باشد که درخت شما در طول سال آب کافی داشته باشد.

کود دهی انجیر سیاه:

یکی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های نهال انجیر سیاه که باید بدانید نحوه کود دهی آن است. کود دادن به این نهال مرسوم نیست و به همین دلیل کشاورزان آن را کود نمی دهند. اما اخیرا بر اساس تحقیقات انجام شده به این نتیجه رسیده اند که کوددهی نهال رشد محصول را تا حد زیادی افزایش می دهد. نیاز این درخت انجیر سیاه به کودهای حاوی فسفر و پتاسیم بسیار زیاد است. بهترین و با کیفیت ترین سموم مناسب این نهال را باید از سم فروشی ها خریداری و استفاده کنید.

آفات و بیماری های انجیر سیاه:

مبارزه با بیماری ها و آفات درخت انجیر سیاه یکی از مهمترین اقداماتی است که باید به آن توجه کنید. مورچه ها یکی از مهم ترین و اولین آفاتی هستند که وارد این نهال می شوند و باید از ورود آن ها جلوگیری کنید. مورچه از دو طریق وارد این نهال می شود که یکی از آنها در زمان گرده افشانی است. یکی از زمان های دیگر زمان رسیدن و خشک شدن میوه است. مبارزه با مورچه ها معمولا با استفاده از روش های سنتی انجام می شود. البته امروزه سموم و کودهای زیادی برای مبارزه با نهال مورچه تولید شده است و می توانید از آنها استفاده کنید.

آغاز باردهی انجیر سیاه:

نهال انجیر سیاه معمولاً در سال دوم یا سومی که کاشته اید میوه می دهد. این نهال در 7-5 سال به حداکثر عملکرد خود می رسد و سرعت رشد آن در مناطق مختلف متفاوت است. بنابراین باید بسیار مراقب باشید و به این مهم توجه کنید. نیمه دوم خرداد ماه بهترین زمان برای برداشت محصول است.

مشخصات نهال انجیر سیاه


رنگ میوه: بنفش پر رنگ مایل به سیاه

رنگ گوشت میوه: قرمز

طعم میوه: خوشمزه

نوع آبداری میوه: خیلی آبدار

بافت میوه: سفت قابل جویدن

نوع مصرف: تازه و خشک

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت