آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال انجیر رویال

خرید نهال انجیر رویال از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال انجیر رویال با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال انجیر رویال در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال انجیر رویال به سراسر کشور.
قیمت نهال انجیر رویال در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ انجیر رویال، کاشت نهال انجیر رویال، هرس درخت انجیر رویال، نحوه آبیاری انجیر رویال، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری انجیر رویال و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال انجیر رویال کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا انجیر رویال را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی انجیر رویال
  •     
  • مشخصات نهال انجیر رویال

معرفی نهال انجیر رویال


نهال انجیر رویال درجه بالایی از تنوع کسب و کار. خوشمزه - لذیذ. بافت سخت با دوام بالا. بازار بسیار بزرگ انجیر رویال بسیار پربار و زودبازده است. انجیر رویال امروزه توجه بازارهای داخلی و خارجی را به خود جلب کرده است. جالب است بدانید که اقلیم ایران فرصت بسیار مناسبی را برای تولید این نوع انجیر فراهم می کند. اگر می خواهید بهترین نمونه های انجیر را پرورش دهید، این تنوع را از دست ندهید. به خصوص درخت انجیر رویال، گونه ای اصلاح شده که باروری و کیفیت بالایی دارد. به همین دلیل در حال حاضر باغداران زیادی مشغول پرورش این نوع نهال های انجیر هستند.

سرمای مورد نیاز انجیر رویال:

نهال انجیر رویال را می توان در آب و هوای نیمه گرمسیری مناطق کشت انجیر این کشور پرورش داد. هوای سرد متعادل در زمستان و گرمای تابستان تا 40 درجه از ویژگی های مکان مناسب برای کاشت است. هوای خنک برای رفع نیاز سرما لازم است، اما سرمای طولانی مدت و بیش از حد برای درختان انجیر مشکل ساز است. همچنین این درخت برای رشد خود تمایل به دریافت حداقل 6 ساعت نور در روز در منطقه کاشت دارد.

درخت انجیر رویال و محصولات آن چه ویژگی هایی دارد؟

این نهال انجیر رویال با برگ های سبز و پنجه های پهن خود مانند سایر درختان رشد می کند.البته در فصل پاییز به دلیل ماهیت ریزش درخت شاهد زرد شدن و ریزش برگ ها خواهیم بود. با تأثیرپذیری از محیط رشد، ارتفاع درخت به 6 متر و حتی بیشتر می رسد. این درخت تمایل زیادی به جذب نور در طول روز برای افزایش فتوسنتز دارد. به همین دلیل، ما به ندرت شاهد استرس های مرتبط با نور مانند وحشت شبانه یا فتوفوبیا هستیم. اما می توانید میوه های انجیر رویال را با انجیرهای درشت و دراز تشخیص دهید. رنگ پوست صاف و تازه این انجیر عمدتاً زرد مایل به سبز به نظر می رسد. انجیرهای آبدار به دلیل شیرینی آن بسیار مورد استقبال مصرف کنندگان قرار می گیرند. در درختان انجیر داخل کشور وزن این انجیر مرغوب تقریبا به 40 گرم می رسد. علاوه بر این، استحکام بالای پایه نهال به باغداران اجازه می دهد تا انجیر بیشتری تولید کنند.

عمر مفید انجیر رویال:

درختان انجیر رویال; عمر مفید و تولیدی آن حداقل 20 سال خواهد بود. بهترین کار در این زمان توجه به شرایط رشد درختان و حداکثر بهره برداری از آنهاست. کاشت این درخت به دلیل محبوبیت خاص محصول در بازار فروش مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

زمان کاشت انجیر رویال:

بهار بهترین زمان کاشت برای جلوگیری از یخ زدگی است تا زمانی که هوا متعادل باشد. بین پاییز و بهار نهال های انجیر رویال بهتر رشد می کنند، اما احتمال تلفات افزایش می یابد. در مرحله اول کاشت می توان با شخم زدن خاک را برای دریافت نهال انجیر آماده کرد. در مرحله بعد مهمترین مسئله تعیین فاصله برای بهترین جذب غذای گیاهی در طول دوره رشد است. در باغ آبی فاصله 4 تا 5 متر و برای کشت دیم فاصله 6 تا 8 متر کافی است. بسته به سختی خاک، عمق سوراخ 1 به 1 است.5 متر و عرض را حداقل 0.5 متر در نظر می گیریم.

موعد باردهی انجیر رویال:

این درخت در سن 4 سالگی باغداران را با تولید ارزان قیمت انجیر همراهی می کند. در گرمای دوست داشتنی روزهای بهاری، جوانه زدن و شکوفه دادن، آغاز باردهی را منادی می کند.

عملکرد باردهی انجیر رویال در هکتار:

با رشد درخت، عملکرد سالانه افزایش می یابد و حداکثر عملکرد با درختان بالغ حاصل می شود. حداکثر عملکرد درخت انجیر رویال در این زمان به 5 تن محصول در هکتار می رسد. مراقبت ویژه قبل از شروع باردهی از جمله هرس یا از بین بردن آفات به تولید بیشتر کمک می کند.

خاک مناسب انجیر رویال:

درختان انجیر می توانند در همه نوع خاک زنده بمانند و رشد کنند. اما برای بهره مندی حداکثری از رشد و حاصلخیزی درخت انجیر رویال، خاک های سبک مناسب هستند. خاک های لومی شنی سست حرکت ریشه و تغذیه گیاه را برای رشد و نمو بیشتر تسهیل می کند. همچنین در طول دوره رشد، شخم زدن و استفاده از کودهای مناسب بسیار موثر خواهد بود. البته ناگفته نماند که درخت انجیر می تواند در خاک هایی با شوری نسبی زندگی کند.

کود دهی انجیر رویال:

برای انتخاب کود مناسب برای درخت انجیر، نمونه خاک باید توسط یک متخصص مجرب آنالیز شود.کوددهی را در زمان مناسب و بر اساس نیاز نهال انجیر رویال انجام دهید. به جای استفاده از کود و آفت کش، به افزایش مقاومت درخت در برابر آفات و بیماری ها کمک می کند. مثلاً کوددهی در زمان تولید میوه نتیجه منفی دارد اما قبل از کاشت جوان مفید است. در این حالت سلول های گیاهی و سلول هایی با ساختار سیتوپلاسمی مطلوب در حین کشت تشکیل می شوند. در صورت انتشار کنه، پروانه یا سرخرطومی بهترین راه استفاده از سموم مربوطه مانند کلرپیریفوس است. مهمترین دلیل سمپاشی حفظ کیفیت میوه است و سمپاشی بیش از حد باعث کاهش کیفیت محصول می شود.

آفات و بیماری انجیر رویال:

این درخت انجیر به دلیل تغییر پایه و مقاومت بیشتر کمتر تحت تاثیر بیماری ها و شرایط محیطی قرار می گیرد. گروهی از کنه ها، مگس ها، مورچه ها یا زنبورهای وحشی به درخت انجیر و محصول آن علاقه مند هستند. سرمای بهاره و آلودگی به آفات دو مشکل جدی برای باغداران انجیر رویال است. قبل از سمپاشی، استفاده از روش های پیشگیری بهتر و البته بازدارنده تر خواهد بود. استفاده از سم برای برخی از آفات مانند زنبورهای وحشی باعث کاهش کیفیت و بازارپسندی محصول می شود.

هرس درخت انجیر رویال:

زمانی که گیاه در زمستان یا پاییز خواب است شروع به هرس درختان می کنیم. این کار برای حذف شاخه های بیمار انجیر و مسدود کردن جریان نور انجام می شود. همچنین شاخه های ضعیف را می بریم که انرژی درخت را هدر می دهد. هرس شدید ساقه و شاخه های درخت انجیر رویال پتانسیل رشد را کاهش می دهد. مراقبت در ابتدای کاشت، قرار دادن نهال ها در زمین و مقاومت در برابر شرایط نامساعد جوی را تضمین می کند. اما یکی از مهم ترین روش های تکثیر درختان در نخلستان های انجیر، قطع ساقه است. برای این کار از شاخه های قوی و سالم درختان انجیر رویال 3-4 ساله استفاده می کنیم. این شاخه ها را می بریم و گره ها را در پایه برش در خاک گلدان قرار می دهیم. قبل از کاشت برای اطمینان از ریشه زایی، محل گره ها را تراشیده و با هورمون اکسین آغشته می کنند. برای رشد بهتر می توان خاک گلدان را از برگ های خشک یا کود حیوانی نرم تهیه کرد. پس از رشد و تشکیل ریشه، امکان انتقال قلمه ها به باغ به صورت نهال وجود دارد.

گرده افشان انجیر رویال:

در خرداد ماه برای تشکیل میوه گرده افشانی شروع شده و تا تیرماه ادامه می یابد. این کار با کمک انجیر و یا با کاشت ردیفی از این درختان انجام می شود. نهال انجیر رویال; با عملیات به اصطلاح (بر دادن) یا (بر دهی) بیشترین مقدار محصول تولید خواهد شد.

میزان قند جذب شده با مصرف انجیر خشک و تازه:

شکر و خواص انجیر خشک و تازه متفاوت است. در 100 گرم انجیر خشک 48 گرم شکر و در 100 گرم انجیر تازه 16 گرم شکر وجود دارد. درختان انجیر رویال; برای تولید میوه های تازه و خشک با شیرینی مطبوع و لذیذ در نظر گرفته شده است.

خواص انجیر:

یکی از اهداف کاشت نهال انجیر رویال افزایش تولید انجیر خشک است.انجیر خشک با خواص فراوان جایگاه ویژه ای در خشکبار فروشی ها و بین مردم دارد. انجیر خشک در زیر گرمای خورشید خواص متفاوت و بیشتری نسبت به انجیر تازه پیدا می کند. انجیر خشک به دلیل داشتن فیبر بالا و شیرینی، گزینه مفیدی برای افزایش احساس سیری است. علاوه بر این به دلیل فراوانی ویتامین های گروه B به حفظ و افزایش سلامت بدن کمک می کند. مصرف انجیر خشک به دلیل آنتی اکسیدان ویژه این میوه برای بیماران قلبی بسیار مفید است. درصدی از میوه های درخت انجیر رویال به صورت نیمه خشک و درصدی تازه جمع آوری می شود. انجیر تازه نسبت به انجیر خشک قند کمتر و آب بیشتری دارد. میزان ویتامین ها و مواد معدنی آن نیز متفاوت است اما از خواص و حالت انجیر نمی کاهد. انجیر خام در کنار کاهش فشار خون و افزایش قدرت بدن، طراوت و خنکی بیشتری را به ارمغان می آورد. انجیر چه تازه و چه خشک برای بهبود سیستم گوارش و بهبود عملکرد معده استفاده می شود.

مشخصات نهال انجیر رویال


کشور سازنده: ایران

نهالستان تولید کننده: رویال نهال آرمین قاسمی

نوع رقم: بسیار تجاری

طعم میوه: بسیار خوش طعم

بافت میوه: سفت و با ماندگاری بالا

سایز میوه: بسیار درشت

نوع بازار: بازار پسند

نوع باردهی: بسیار پر بار و زود بازده

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت