آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال توت کاکوزا (زینتی)

خرید نهال توت کاکوزا (زینتی) از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال توت کاکوزا (زینتی) با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال توت کاکوزا (زینتی) در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال توت کاکوزا (زینتی) به سراسر کشور.
قیمت نهال توت کاکوزا (زینتی) در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ توت کاکوزا (زینتی)، کاشت نهال توت کاکوزا (زینتی)، هرس درخت توت کاکوزا (زینتی)، نحوه آبیاری توت کاکوزا (زینتی)، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری توت کاکوزا (زینتی) و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال توت کاکوزا (زینتی) کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا توت کاکوزا (زینتی) را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی توت کاکوزا (زینتی)
  •     
  • مشخصات نهال توت کاکوزا (زینتی)

معرفی نهال توت کاکوزا (زینتی)


نهال توت کاکوزا چیست:

خرید نهال توت کاکوزا نقش موثری در سود اقتصادی دارد و یکی از محصولات خاص و مرغوب است که باعث استقبال کشاورزان شده است.درخت توت کاکوزا یکی از قدیمی ترین گونه های کشت شده و یکی از قدیمی ترین گونه های نهال توت است. در گذشته درخت توت کاکوزا نیز یک درخت زینتی بوده و از این درختان فقط برای سایه استفاده می شده است. یا در بعضی از کشورها در گذشته برای تولید کرم ابریشم از این نهال استفاده می کردند، در گذشته تنوع رقم نهال توت وجود نداشت، اما امروزه توت تنوع نژادی زیادی دارد. یکی از انواع آن نهال توت کاکوزا مرغوب است.

تنوع گونه های توت باعث شده تا کشاورزان نوع خاصی را که می خواهند کاشت کنند انتخاب کنند، البته توجه به سازگاری توت کاکوزا با شرایط آب و هوایی منطقه بسیار مهم است، زیرا موفقیت و عملکرد نهال آن به شرایط اقلیمی بستگی دارد.

از طرفی کشاورز قبل از خرید نهال توت کاکوزا باید اطلاعات مفیدی در مورد نهال ها کسب کند، ویژگی ها و خصوصیات آنها را بشناسد و محیط رشد مناسب را برای همان ویژگی ها فراهم کند. نیازهای مختلف که به آنها مقاومت در برابر برخی انواع و حساسیت به برخی دیگر گفته می شود.

درختان توت معمولا مقاومت بسیار خوبی دارند و به همین دلیل است که کشاورزان از این محصولات مقاوم برای احداث باغ استفاده می کنند، مسلم است که مقاومت با کیفیت و عملکرد توت کاکوزا منافع اقتصادی به همراه خواهد داشت. درخت توت کاکوزا یکی از ارقامی است که رشد خوبی دارد و خیلی زود به بار می نشیند و انتخاب مناسبی برای احداث باغ در حجم زیاد جهت کسب نتایج اقتصادی می باشد.

نهال توت کاکوزا به دلیل مقاومت خوبی که دارد دارای برگ های پهن و سبز است که باعث می شود سایه خوبی باشد و انتخابی مناسب برای باغ ها و خیابان ها باشد، یعنی از این گونه درختی تزئینی برای ایجاد فضای سبز استفاده می شود.

توت یکی از درختان با قدمت طولانی و گونه ای با مزایای اقتصادی فراوان است. این گونه به دلیل مقاومت در برابر سرما و گرما در مناطق سردسیر و نیمه سردسیر قابل پرورش است. به دلیل مقاومت ریشه در هر خاکی رشد می کند.درختان توت معمولاً مقاومت خوبی دارند و به همین دلیل است که کشاورزان از این محصولات مقاوم برای احداث باغات استفاده می کنند، مطمئناً مقاوم هستند با کیفیت خوب و کارایی بالا، نهال توت کاکوزا مزایای اقتصادی به همراه خواهد داشت. درخت توت کاکوزا یکی از محصولاتی است که به خوبی رشد می کند و خیلی زود میوه می دهد و انتخاب خوبی برای احداث باغ در حجم زیاد برای کسب نتایج اقتصادی است.

کشور تولید کننده نهال توت کاکوزا:

درخت توت کاکوزا یکی از محبوب ترین و مرغوب ترین درختان توت است که بومی شرق آسیا محسوب می شود، اما در حال حاضر در اکثر کشورها قابل کشت است. این یکی از ویژگی بارز این گونه یا تفاوت این رقم با سایر ارقام توت می باشد.

ارتفاع درخت توت کاکوزا:

توت کاکوزا در روند رشد تقریباً به درختی بزرگ با برگ های پهن تبدیل می شود و جالب است بدانید که این رقم در مقایسه با گونه های دیگر به سرعت رشد می کند. چوب درخت توت کاکوزا نسبت به سایر گونه ها نرمتر است و تعداد زیاد برگها باعث شده این نوع درخت در دسته درختان تنومند قرار گیرد. ریشه های توت کاکوزا به طور گسترده گسترش یافته است، ارتفاع درخت توت کاکوزا 12 تا 15 متر است.

شرایط آب و هوایی نهال توت کاکوزا:

شرایط سرما و گرما این رقم معتدل است، بنابراین برای مناطق سردسیری و گرمسیری انتخاب خوبی است، درخت توت کاکوزا مقاومت خوبی در برابر آلودگی، خشکی، گرما و باد دارد و جالب است بدانید که در هر نوع زمین امکان رشد دارد. مناسب ترین دما برای نهال توت کاکوزا 10- تا 35+ می باشد که این رقم از طریق قلمه زدن و پیوند زدن تکثیر می شود.

مشخصات میوه توت کاکوزا:

نهال توت کاکوزا آبدار و خوشمزه و ظاهری زیبا دارد که تاثیر زیادی روی مشتریانش گذاشته است.این نوع توت دارای کیفیت و طعم بسیار خوبی است، گرد و سبز روشن است و نسبت به انواع توت ها شیرین و طعم خاصی دارد.

مشخصات نهال توت کاکوزا (زینتی)


نوع رقم: زینتی

باردهی: ندارد

مناسب: فضای سبز و شهر بازی و باغات با سایه انداازی بالا

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت