آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال توت سفید محلی

خرید نهال توت سفید محلی از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال توت سفید محلی با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال توت سفید محلی در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال توت سفید محلی به سراسر کشور.
قیمت نهال توت سفید محلی در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ توت سفید محلی، کاشت نهال توت سفید محلی، هرس درخت توت سفید محلی، نحوه آبیاری توت سفید محلی، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری توت سفید محلی و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال توت سفید محلی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا توت سفید محلی را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی توت سفید محلی
  •     
  • مشخصات نهال توت سفید محلی

معرفی نهال توت سفید محلی


مشخصات نهال توت سفید محلی:

نهال توت سفید محلی نیز یکی از گونه های ارزشمند توت است که ارتفاع آن به 10 تا 15 متر می رسد اما در برخی اوقات و مکان ها تا 25 متر نیز می رسد. درخت توت سفید محلی در فروردین و اردیبهشت، در نواحی گرم در خرداد و تیر و در مناطق نیمه گرمسیری در اردیبهشت شکوفا می شود که از قدیمی ترین درختان حدود 300 سال است. این درخت بسیار مقاوم به خشکی است و در اکثر آب و هواها می تواند رشد کند. توت سفید سرشار از مواد معدنی و ویتامین است و برای کاهش وزن بسیار مناسب است. قند موجود در انگور سفید گرسنگی را کاهش می دهد و فیبر موجود در آن باعث می شود بدن کالری بسوزاند. 100 گرم توت سفید تازه حاوی 60 کالری و 100 گرم میوه خشک حاوی 360 کالری است که می تواند انرژی لازم را برای بدن تامین کند. خوردن توت سفید این میوه رسیده تابستانی می تواند در پیشگیری از سرطان و تقویت کلیه ها موثر باشد.

ایران بزرگترین تولید کننده توت در جهان است و این درخت در دشت ها و مناطق شمالی ایران می روید. در واقع درخت توت بسیار مقاوم است و در اکثر مناطق و اقلیم ها رشد می کند.

سرمای موررد نیاز نهال توت سفید محلی:

بهترین دما برای رشد نهال توت سفید محلی 25 تا 35 درجه است. لازم به ذکر است که اگر دمای این درختان در فصل گلدهی و باردهی بین ۲- تا ۴- درجه سانتیگراد کاهش یابد، گلها و میوه ها از بین می روند.

آفات و بیماری های توت سفید محلی:

از مهم ترین آفات و بیماری های درخت توت می توان به کرم، دم طلایی، پر طاووس، کنه، گال، پشه، سرشاخه توت، کرم، شته و ...... اشاره کرد.بنابراین استفاده از سموم خاص بهترین راه پیشگیری و درمان موارد ذکر شده است. از برگ درخت توت در فصل بهار برای تغذیه کرم های ابریشم و در فصل پاییز به عنوان علوفه دام ها استفاده می شود.

زمان کاشت نهال توت سفید محلی:

بهترین زمان برای کاشت نهال توت در بهار یا پاییز است. در مناطق سردسیر و یخبندان بهتر است نهال توت را در فصل بهار که سرما و یخبندان تمام شده است کاشت. بهتر است نهال ها را در بهار قبل از جوانه زدن بکارید. در مناطق گرمسیری که در فصل گرما خطر رطوبت برای ریشه ها وجود ندارد، می توان نهال ها را در فصل پاییز کاشت. به طور کلی مراقب باشید چه در بهار و چه در پاییز بهترین روز برای کاشت نهال یک روز ابری است زیرا ممکن است پس از کاشت نهال باران ببارد و ریشه نهال آبیاری شود. کاشت نهال در روزهای گرم و آفتابی و روزهای سرد و برفی موفقیت چندانی به همراه ندارد.

نحوه کاشت نهال توت سفید:

کاشت نهال توت سفید محلی بسیار آسان است. کاشت نهال برای گونه های مختلف متفاوت است که در ادامه به آن می پردازیم، با ما همراه باشید.

روش ریشه لخت: در این نوع نهال ابتدا یک سوراخ ایجاد کنید، داخل آن کمی خاک بریزید و نهال را داخل آن قرار دهید و اطراف را با خاک نرم و مناسب پر کنید، سپس گیاه را آبیاری کنید.

روش گلدانی: ابتدا در نهال گلدانی سوراخی حفر کنید، سپس گلدان را برش دهید و نهال را مستقیماً داخل سوراخ با خاک گلدان قرار دهید و اطراف را پر کنید. سپس گیاهان آبیاری می شوند.

روش نایلون پیچ یا گونی پیچ: با این نوع ابتدا در محل مورد نظر سوراخ ایجاد کنید و نهال را با نایلون و گونی داخل آن قرار دهید، همچنین می توانید هنگام قرار دادن گلدان در سوراخ، نایلون یا گونی را جدا کنید.

مشخصات کلی نهال توت سفید محلی:

شیرین و آبدار /است و رشد قوی دارد / در اکثر کشورها قابل رشد است / مناسب برای خشک کردن /می باشد / آبیاری هفته ای 2 بار انجام گردد.

مشخصات نهال توت سفید محلی


نوع رقم: تجاری

نوع رسیدن: زودرس

عمر آب و هوا: قابل کاشت در اکثر مناطق کشور

طعم میوه: شیرین و آبدار

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت