آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال انگور رد کارنت

خرید نهال انگور رد کارنت از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال انگور رد کارنت با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال انگور رد کارنت در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال انگور رد کارنت به سراسر کشور.
قیمت نهال انگور رد کارنت در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ انگور رد کارنت، کاشت نهال انگور رد کارنت، هرس درخت انگور رد کارنت، نحوه آبیاری انگور رد کارنت، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری انگور رد کارنت و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال انگور رد کارنت کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا انگور رد کارنت را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی انگور رد کارنت
  •     
  • مشخصات نهال انگور رد کارنت

معرفی نهال انگور رد کارنت


نهال انگور ردکارنت یکی از میوه های خوشمزه و پرطرفدار می باشند به همین خاطر ازآن ها برای تهیه مربا، دسر، مارمالاد، پودینگ، سس دسر، ژله و … استفاده می شود. نهال انگور ردکارنت تحمل سرمای بسیار مطلوبی دارد. و قادر است سالها به اوج عملکرد خود ادامه دهد. این نهال از انواع نهال انگور گلدانی است.

خاستگاه نهال انگور ردکارنت:

نهال انگور ردکارنت محصول کشور فرانسه است. امروزه این رقم در سایر کشورهای اروپایی و آسیایی از جمله ایران کاشته و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

پایه نهال انگور ردکارنت:

پایه اصلی برای تولید مثل این نهال استفاده از قلمه است.

ویژگی های نهال انگور ردکارنت:

نهال انگور ردکارنت خیلی بلند نیستند. این به شما در برداشت و کاهش هزینه های نگهداری درخت کمک می کند. ارتفاع بوته های کوتاه آن به 2 متر می رسد. برگ های این رقم 5 لبه است و دور ساقه درخت می پیچد. در فصل گلدهی درختان، گل های سبز و زرد زیبایی روی آن ها دیده می شود. خوشه های نهال انگور ردکارنت 4-8 سانتی متر طول دارند. هر خوشه بین 3 تا 10 انگور دارد. قطر غلاف انگور بین 8 تا 12 میلی متر است. به طور کلی در فصل تابستان که زمان رسیدن میوه ها است. هر بوته 3-4 کیلوگرم انگور ردکارنت دارد. این نهال سایه دوست است. بهترین آب و هوا برای کاشت آن هوای خنک است. این نهال مقاومت کمی در برابر بادهای گرم و خشک دارد.

فاصله کاشت نهال انگور ردکارنت:

از آنجایی که نهال انگور ردکارنت خیلی بلند نیست. و یک نهالی است که سایه دوست است. می توانید نهال های انگور را در فاصله نزدیک تری از یکدیگر بکارید. به عنوان استاندارد؛ فاصله کاشت این رقم به صورت مربع های 2 متری در هر طرف می باشد.

شکل ظاهری نهال انگور ردکارنت:

میوه نهال انگور ردکارنت از نظر ظاهری بسیار معطر و زیبا است. این میوه قرمز رنگ است. و طعم آن ترش و شیرین است. هر چه میوه قرمزتر باشد؛ اسیدیته آن بیشتر است.اغلب مردم این میوه تازه را میخورند و عده ای برای پخت غذا، آب میوه و غیره از آن استفاده می کنند.

سرمای مورد نیاز نهال انگور ردکارنت:

دوره سرمای نهال انگور ردکارنت 100 تا 500 ساعت در دمای زیر 7- درجه سانتیگراد است. این دوره باید هر سال در زمستان و پاییز تکمیل شود. پس از این مدت؛ خواب درختان تمام شده و از خواب زمستانی بیدار می شوند. و در سال جدید آماده تولید خواهند شد. دوره سرما نیز تحمل سرما و گرما را تا 20- تا 30 درجه سانتیگراد افزایش می دهد.

طول عمر نهال انگور ردکارنت:

عمر مفید نهال انگور ردکارنت معمولاً بین 12 تا 15 سال است. این عمر مفید درختان پس از رسیدن درختان به بلوغ و شروع به تولید حداکثر عملکرد آغاز می شود. این نهال پایه کوتاهی دارد و در گلدان نیز قابل کاشت است.

ارتفاع از سطح دریا:

هر ارتفاع از سطح دریا شرایط محیطی و اقلیمی و سطح خاصی از رطوبت را به همراه دارد. هر نهال می تواند در ارتفاع معینی از سطح دریا به خوبی سازگار شود و رشد کند. ارتفاع مناسب برای کاشت نهال انگور ردکارنت از سطح دریا بین 100 تا 2500 متر است. حتما قبل از خرید نهال انگور ردکارنت به ارتفاع منطقه و باغ خود از سطح دریا توجه کنید.

آفات و بیماریهای نهال انگور ردکارنت:

مقاومت نهال انگور ردکارنت در برابر آفات زیاد نیست. بنابراین همیشه باید مراقب حمله ناگهانی آفات یا شیوع بیماری ها در باغ نهال انگور ردکارنت باشید. برای جلوگیری از این مشکل، سمپاشی منظم درختان را هر سال توصیه می کنیم.

عملکرد باردهی نهال انگور ردکارنت در هکتار:

عملکرد این نهال بسیار عالی و حدود 40 تن در هکتار است. عملکرد عالی نهال انگور ردکارنت به همراه کیفیت بالای محصول یکی از دلایل اصلی توجه باغداران به این رقم است.

شروع باردهی نهال انگور ردکارنت:

میوه های نهال انگور ردکارنت معمولاً از اواسط ماه تیر تا ماه مرداد کاملاً رسیده است.با توجه به حساسیت بسیار بالای پوسته این رقم و سهولت حمل و نقل و نگهداری; چیدن میوه ها زمانی لازم است که کمی سفت شوند.

آبیاری نهال انگور ردکارنت:

مدت زمان آبیاری نهال انگور ردکارنت بین 7 تا 10 روز می باشد. این میزان با توجه به سن نهال; فصل آبیاری و بارندگی می تواند افزایش یا کاهش یابد. نهال ها باید در سال اول کاشت کمتر آبیاری شوند. آبیاری درختان در تابستان و بهار به دلیل گرمای هوا و نیاز به آبیاری بیشتر کمی بیشتر می شود. در فصول پاییز و زمستان چون باران زیاد می بارد. همچنین آبیاری باعث یخ زدگی می شود. فواصل آبیاری را افزایش دهید.

موعد گلدهی نهال انگور ردکارنت:

گلدهی نهال انگور ردکارنت در اواخر فروردین آغاز می شود. این رقم دیرگل است. و همچنین برای کاشت در مناطق سردسیر با زمستان طولانی مناسب است.

مشخصات نهال انگور رد کارنت


نوع رقم: خاص و تجاری

منطقه مناسب آب و هوایی: مخصوص بیشتر مناطق ایران

اندازه محصول: پرمحصول

نوع بازدهی: زودبازده

کیفیت میوه: معطر

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت