آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال گوجی بری کشت بافتی

خرید نهال گوجی بری کشت بافتی از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال گوجی بری کشت بافتی با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال گوجی بری کشت بافتی در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال گوجی بری کشت بافتی به سراسر کشور.
قیمت نهال گوجی بری کشت بافتی در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ گوجی بری کشت بافتی، کاشت نهال گوجی بری کشت بافتی، هرس درخت گوجی بری کشت بافتی، نحوه آبیاری گوجی بری کشت بافتی، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری گوجی بری کشت بافتی و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال گوجی بری کشت بافتی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا گوجی بری کشت بافتی را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی گوجی بری کشت بافتی
  •     
  • مشخصات نهال گوجی بری کشت بافتی

معرفی نهال گوجی بری کشت بافتی


نهال گوجی بری کشت بافتی را می توان در اکثر نقاط جهان کاشت اما ممکن است کیفیت بالایی نداشته باشد. کشورکانادا و ایالات متحده از جمله کشورهایی هستند که تا حدود زیادی برای کاشت و خرید نهال گوجی بری کشت بافتی مناسب هستند. بزرگترین محدوده خرید نهال گوجی بری کشت بافتی در شرق انتاریو، کانادا است. در این منطقه حدود 4 هکتار (16187.42 متر مربع) زمین کاشته شده نهال گوجه بری وجود دارد. حدود 40 هکتار نهال گوجی بری کشت بافتی در کالیفرنیا کشت شده است.

ارتفاع نهال گوجی بری کشت بافتی:

نهال گوجی بری کشت بافتی به شکل بوته دیده می شود. نهال های گوجی بری کشت بافتی با ارتفاع حدود 3 تا 6 فوت (90 تا 120 سانتی متر) دیده می شوند. البته ارتفاع گیاهان در شرایط عادی به 12 فوت (360 سانتی متر) می رسد. نهال گوجی بری کشت بافتی برای شکوفا شدن به خواب پاییزی و زمستانی نیاز دارد.

خاک مناسب نهال گوجی بری کشت بافتی:

نهال گوجی بری کشت بافتی با سایر طبقات سازگار است.این مشکل در نهال گوجی بری کشت بافتی بسیار مهم است. برای دستیابی به محصول قابل توجه ای از این درختچه، سطح اسیدی را بین 6.5 تا 7.0 در نظر بگیرید. این نهال تحمل قرار گرفتن در خاک های شور را ندارد و روی این خاک ها رشد خوبی از خود نشان نمی دهد. خاک های حاصلخیز را برای نهال گوجی بری کشت بافتی انتخاب کنید. این خاکها حداکثر بهره وری را برای نهال گوجی بری کشت بافتی هدف قرار می دهند. پس از خرید نهال گوجی بری کشت بافتی، خاک مناسبی برای آن سامان دهید. این خاک باید از نظر زهکشی در شرایط خوبی باشد. برای این زهکشی خاک های لومی یا شنی را در نظر بگیرید. وجود ماسه در خاک زهکشی آب را تسریع می کند. اگر خاک محل کاشت گوجی بری کشت بافتی لومی و سنگین است حتما درصدی شن به آن اضافه کنید. در غیر این صورت خیس شدن مداوم خاک منجر به پوسیدگی و از بین رفتن ریشه نهال می شود.

پرورش نهال گوجه بری در منطقه آفتابی:

یکی از نکات مهم در مورد کاشت درخت گوجی بری کشت بافتی؛ برای کاشت آن در آفتاب است. این نهال باید در محلی با نور مستقیم خورشید کاشته شود. در آمریکای شمالی، در 10 سال گذشته تلاش های زیادی برای پرورش نهال گوجی بری کشت بافتی ها انجام شده است. در حال حاضر، انواع مختلفی از نهال گوجی بری کشت بافتی وجود دارد. برای تثبیت خاک و جلوگیری از بین رفتن رطوبت از مالچ استفاده کنید. این مالچ در نوع طبیعی بهترین است. همچنین از روش مالچ برای کاهش و از بین بردن علف های هرز نهال گوجی بری کشت بافتی استفاده می شود.مالچ پوشش کافی زمین را برای جلوگیری از نوسان دمای ریشه فراهم می کند. دمای ریشه با مالچ می تواند متوسط باشد. مالچ همچنین ریشه ها را تثبیت می کند. این پایداری ریشه باعث بهبود وضعیت آبیاری می شود. آبیاری در سال برای پایداری ریشه بسیار توصیه می شود.

آبیاری درخت گوجی بری کشت بافتی:

اگر رطوبت کم باشد، ریشه ها می میرند. البته مقدار آبیاری نهال گوجه بری نباید از حد لازم بیشتر شود. هنگام کاشت نهال گوجی بری کشت بافتی، فاصله بین نهال ها باید 3 تا 5 فوت (90 تا 150 سانتی متر) و ردیف های کاشت 6 تا 8 فوت (180 تا 240 سانتی متر) از هم فاصله داشته باشند تا نهال گوجی بری کشت بافتی بتواند رشد و بهره وری را به حداکثر برساند. اگر نهال گوجی بری کشت بافتی را با بذر بکارید، چهار تا پنج سال طول می کشد تا بالغ شوند. برای پرورش نهال گوجی بری کشت بافتی به خاک های نیتروژن دار توجه کنید. نهال گوجی بری کشت بافتی در هر هکتار به حدود 34 تا 40 کیلوگرم نیتروژن نیاز دارد.

اهمیت هرس در نهال گوجی بری کشت بافتی:

هرس در نهال گوجی بری کشت بافتی به منظور تسهیل در برداشت، رشد شاخه های جانبی، خشک شدن بهتر برگ ها و ساقه ها، فراوانی محصول، رساندن نور به مرکز گیاه، کوتاه شدن ارتفاع نهال و غیره می دانند. بسیاری از شاخه ها بدون میوه یا سود به رشد عمودی خود ادامه می دهند. نهال گوجی بری کشت بافتی زمانی که رشد می کند که به یک ساقه محدود شود. برای هرس این درخت حالت استراحت آن را در نظر می گیرند که از آسیب دیدن نهال گوجی بری کشت بافتی در هنگام هرس جلوگیری می کند. همچنین هرس برای نهال گوجی بری کشت بافتی با انتخاب زمان مناسب مفید و سودمند خواهد بود.

شکل ظاهری نهال گوجی بری کشت بافتی:

میوه ی نهال گوجه بری قیفی شکل و به رنگ بنفش روشن هستند. این درخت به صورت بومی در آسیا یافت می شود، اما نمونه های آن در ترکیه، چین، روسیه و ژاپن نیز یافت می شود. این میوه به صورت تیره و خشک برای مصارف دارویی نیز استفاده می شود.

فواید دارویی میوه نهال گوجی بری کشت بافتی:

نژاد و خرید نهال گوجی بری کشت بافتی; همچنین به دلیل خواص بالای آن مهم است. این میوه سیستم ایمنی بدن را تحریک می کند. سلول های خونی را افزایش می دهد و علائم یائسگی را کاهش می دهد. کشت نهال گوجی بری کشت بافتی در تنظیم فشار خون نیز اهمیت دارد و با خاصیت آنتی اکسیدانی خود می تواند پیری را به تاخیر بیندازد و برای درمان بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار گیرد.

مشخصات نهال گوجی بری کشت بافتی


نوع رقم: تجاری

منطقه مناسب آب و هوایی: مناسب برای اکثر مناطق آب و هوایی کشور

مورد مصرف: تازه خوری و خشکبار

خاصیت درمانی: دارای خواص درمانی

طعم میوه: خاص و شیرین

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت