آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال بلوبری چندلر (پایه کشت بافت)

خرید نهال بلوبری چندلر (پایه کشت بافت) از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال بلوبری چندلر (پایه کشت بافت) با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال بلوبری چندلر (پایه کشت بافت) در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال بلوبری چندلر (پایه کشت بافت) به سراسر کشور.
قیمت نهال بلوبری چندلر (پایه کشت بافت) در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ بلوبری چندلر (پایه کشت بافت)، کاشت نهال بلوبری چندلر (پایه کشت بافت)، هرس درخت بلوبری چندلر (پایه کشت بافت)، نحوه آبیاری بلوبری چندلر (پایه کشت بافت)، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری بلوبری چندلر (پایه کشت بافت) و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال بلوبری چندلر (پایه کشت بافت) کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا بلوبری چندلر (پایه کشت بافت) را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی بلوبری چندلر (پایه کشت بافت)
  •     
  • مشخصات نهال بلوبری چندلر (پایه کشت بافت)

معرفی نهال بلوبری چندلر (پایه کشت بافت)


این نهال برای کاشت در مناطق نیمه گرمسیری مناسب است به همین دلیل بهترین زمان برای کاشت این نهال زمستان است. در این فصل نهال ها در استراحت زمستانی هستند و استرس کمتری برای پیوند نهال وجود دارد. دمای پایین و بارندگی در زمستان برای این درختان بسیار مفید است، زیرا باران باعث می شود ریشه درختان در زمین بنشیند.

منشاء نهال بلوبری چندلر:

منشاء اصلی آن آمریکای جنوبی است.

برخی خصوصیات بلوبری چندلر:

نهال بلوبری چندلر باید در زمان برداشت کاملا رسیده باشد، در غیر این صورت رنگ روشن و طعم ترش به دست می آید. برای اینکه میوه های سبز زودتر رسیده شوند، آنها را در کیسه های کاغذی در جای خنک قرار دهید، اگر در کنار آنها موز یا سیب باشد، این روند کوتاه تر می شود. گل های بلوبری زیبا و به رنگ سفید هستند. شکل آن ها مانند زنگ های آویزان است و در نهایت میوه ی آن ها گرد و مدور می شود. میوه بلوبری چندلر یکی از انواع میوه های آبدار و خوش طعم بلوبری است که طرفداران زیادی دارد. نگهداری این درخت در شرایط ایده آل باعث افزایش عمر آن می شود و همچنین یکی از مزایای این درخت نگهداری آسان آن در برابر انواع بیماری های گیاهی است. نور مستقیم برای رشد گیاه و آب و هوای مرطوب شرایط ایده آلی را برای نهال بلوبری چندلر فراهم می کند. رطوبت خاک را می توان تا حدی با آبیاری از بین برد، بنابراین به آبیاری منظم آن توجه کنید. آبیاری زیاد میوه های آبدار و شیرین به شما می دهد.

طول عمر نهال بلوبری چندلر:

نهال بلوبری چندلر 100 سال در شرایط ایده آل عمر می کند.

زمان کاشت نهال بلوبری چندلر:

بهار و تابستان زمان مناسبی برای کاشت بلوبری است.بهترین زمان برای تقویت خاک یک بار در اوایل بهار و بار دیگر در اواخر بهار است. حتما بعد از کوددهی گیاه را به خوبی آبیاری کنید، در این صورت خاک جذب کود می شود. تقویت بیش از حد خاک برای رشد نهال بلوبری چندلر مناسب نیست و حتما به مقدارمشخصی مواد تقویت کننده به خاک آن اضافه کنید و نه بیشتر از حد معمول.

موعد گلدهی نهال بلوبری چندلر:

این گیاه در سال اول رشد گل می دهد و در سال دوم پس از گلدهی به میوه تبدیل می شود. شرایط ایده آل این میوه طعم شیرین آن است، بنابراین در سال اول و دوم گل ها را از بوته بچینید تا در سال بعد میوه های شیرین و پربارتری داشته باشید.

مشخصات نهال بلوبری چندلر :

1. طعم و عطر قوی و واقعی نهال بلوبری چندلر (شیرینی بالا و اسیدیته کم) دارد.

2. نهال بلوبری چندلر دوره باردهی طولانی دارد (سه هفته بیشتر از سایر ارقام).

3. عرض و طول نهال بلوبری چندلر از حدود 150 تا 180 سانتی متر

4. تحمل حرارت نهال بلوبری چندلر کم است و بهتر است در مناطق خنک و معتدل و همچنین مناطقی با زمستان های معتدل کاشته شود.

5. نهال بلوبری چندلر را می توان به عنوان بزرگترین نهال بلوبری معرفی کرد که گاهی به اندازه یک گیلاس می رسد.

6. نهال بلوبری چندلر در سال 1995 منتشر شد و توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده به عنوان " a fresh market, local sales cultivar " معرفی شد.

7. اندازه میوه ه ی نهال بلوبری چندلر در مقایسه با ارقام مشابه بزرگ است و وزن اکثر دانه ها بیش از 2 گرم است که گاهی به 5 گرم می رسد.

8. موعد باردهی نهال بلوبری چندلر: اوایل مرداد تا اواسط شهریور یا اوایل مهر

9. قطر میوه ی نهال بلوبری چندلر حدود 20 میلی متر است.

10. برای تولید محصول سالیانه به 800 تا 1000 ساعت سرما زیر 7 تا 5 درجه نیاز دارید که باید به طور طبیعی برای کاشت در هر منطقه ای فراهم شود.

pH11. ایده آل برای خاک نهال بلوبری چندلر باید بین 5 تا 5.5 باشد.

نور و دما بلوبری:

قبل از جوانه زدن بذر نهال بلوبری چندلر ، بستر کاشت باید در محیطی روشن و نه در معرض تابش مستقیم خورشید باشد، رسیدن به ارتفاع بوته در 15-10 سانتی متر نیاز به 6-7 ساعت نور مستقیم خورشید در روز دارد.برای کاشت بذر بلوبری از نوع چندلر باید دمای خاک باید بین 15 تا 22 درجه باشد.در نظر داشته باشید که دمای زیر توری افزایش می یابد در نتیجه دمای اتاق باید کمتر از این باشد. از 15 تا 22 درجه باشد. دمای رشد بلوبری 25-30 درجه است. البته این محصول تا حدودی در برابر حرارت مقاوم است اما در دمای بالاتر ممکن است برگها بسوزند یا رشد آنها متوقف شود. برای کاشت موفق مرتباً دما را با دماسنج اندازه گیری کنید تا از حد تحمل (25 درجه) فراتر نرود، در این صورت ممکن است بذرها در دمای بالا از بین بروند و رشد نکنند.

هرس نهال بلوبری چندلر:

نهال بلوبری چندلر در سال اول نیازی به هرس ندارد اما به طور کلی در زمستان که گیاه خواب است از تراکم شاخه های نهال بلوبری چندلر کم کنید. شاخه های مرده را در زمستان و قبل از بهار حذف کنید.

نکات مهم در کاشت نهال بلوبری چندلر:

اگر نهال بلوبری چندلر را به صورت چند نمونه یا عمده خریداری کرده اید، بهتر است آنها را به صورت دسته جمعی بکارید و در محیط باغ پراکنده نکنید. این نوع مزارع فواید بسیاری از نهال بلوبری چندلر را برای شما به ارمغان می آورد.زیرا کیفیت محصول افزایش می یابد و رشد نهال نیز تقویت می شود. نهال بلوبری چندلر به خاک مرطوب نیاز دارد اما این خاک باید از نظر زهکشی نیز در شرایط عالی باشد. این بدان معنی است که آب باید به خوبی از خاک خارج شود. نهال کم عمق است و نباید مرطوب نگه داشته شود. برای اسیدی شدن خاک می توانید مقداری گوگرد دانه ای به خاک نهال بلوبری چندلر اضافه کنید. البته این کار باید چند ماه قبل از کاشت نهال بلوبری انجام شود.

مشخصات نهال بلوبری چندلر (پایه کشت بافت)


نوع رقم: بسیار تجاری

منطقه مناسب آب و هوایی: مناطق سردسیری

نوع خاک مورد نیاز: خاک اسیدی

مورد مصرف: تازه خوری و مربا

مقاوت به سرما: مقاوم خیلی زیاد به سرمای بهاره

نوع پایه: نیمه پایه کوتاه

کیفیت میوه: طعم خاص و کمیاب

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت