آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال بلوبری کراپ (پایه کشت بافت)

خرید نهال بلوبری کراپ (پایه کشت بافت) از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال بلوبری کراپ (پایه کشت بافت) با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال بلوبری کراپ (پایه کشت بافت) در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال بلوبری کراپ (پایه کشت بافت) به سراسر کشور.
قیمت نهال بلوبری کراپ (پایه کشت بافت) در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ بلوبری کراپ (پایه کشت بافت)، کاشت نهال بلوبری کراپ (پایه کشت بافت)، هرس درخت بلوبری کراپ (پایه کشت بافت)، نحوه آبیاری بلوبری کراپ (پایه کشت بافت)، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری بلوبری کراپ (پایه کشت بافت) و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال بلوبری کراپ (پایه کشت بافت) کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا بلوبری کراپ (پایه کشت بافت) را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی بلوبری کراپ (پایه کشت بافت)
  •     
  • مشخصات نهال بلوبری کراپ (پایه کشت بافت)

معرفی نهال بلوبری کراپ (پایه کشت بافت)


نهال بلوبری کراپ (پایه کشت بافت) ارتفاع آن از 10 سانتی متر شروع می شود و در برخی گونه ها به 4 متر می رسد. گل های این میوه زنگوله ای شکل به رنگ های سفید و گاهی سبز ظاهر می شوند. در کشور ما چند سالی است که فعالیت های تولید و بومی سازی این میوه به ویژه در شهرهای شمال ایران انجام می شود و طرفداران زیادی پیدا کرده است که مایل به کاشت تجاری این میوه هستند.

نگهداری بذرهای نهال بلوبری کراپ:

برای این منظور دانه ها را روی یک دستمال مرطوب قرار دهید و دستمال را در نایلون قرار دهید و به مدت دو ماه در یخچال با دمای زیر پنج درجه نگهداری کنید. مراقب باشید آن را در فریزر قرار ندهید زیرا دمای انجماد باعث یخ زدن بذرها می شود. بهترین مکان، طبقه بالای یخچال است. بعد از این مدت می توانید بذرها را به همان روشی که گفته شد بکارید. جوانه زنی نهال بلوبری کراپ زمان زیادی می برد، بنابراین نهال بلوبری کراپ تا 15 هفته طول می کشد.

خاک مناسب نهال بلوبری کراپ:

خاک مناسب برای کاشت بذر نهال بلوبری کراپ 20 درصد کوکوپیت + 40 درصد پیت ماس + 40 درصد ماسه ریز و مقدار بسیار کمی کمپوست است. خاک را مخلوط کرده و در گلدان یا ظرفی بریزید و کاملاً آن را آبیاری کنید بذرها را روی سطح خاک می ریزیم و روی آنها را با مقدار بسیار کمی پیت ماس می ریزیم. جوانه زنی 15 تا 25 روز بعد از کاشت شروع می شود. دمای مناسب برای جوانه زدن بذر بلوبری 15 تا 22 درجه سانتیگراد است.

کاشت نهال بلوبری کراپ:

بذر نهال بلوبری کراپ را باید در فصل پاییز در مناطق گرم و در بهار در مناطق سردتر کاشت. خاک مناسب برای کاشت بذر بلوبری کراپ 30 درصد پیت ماس + 30 درصد کوکوپیت + 20 درصد ماسه یا خاک برگ + 20 درصد کود حیوانی کاملاً تجزیه شده است. خاک را مخلوط کرده و در گلدان یا ظرفی بریزید و کاملاً آبیاری کنید. بذر نهال بلوبری کراپ را روی سطح خاک ریختیم و روی آن را با مقدار بسیار کمی پیت ماس می پوشانیم و در ظرف کاشت با نایلون می پوشانیم و در مکانی روشن و دور از نور مستقیم خورشید قرار می دهیم. در صورت لزوم نایلون را بردارید و آب دهید. جوانه زنی 15 تا 25 روز بعد شروع می شود. دمای مناسب برای جوانه زدن بذر نهال بلوبری کراپ 15 تا 22 درجه سانتیگراد می باشد.

خاک نهال بلوبری کراپ:

نهال بلوبری کراپ خاک اسیدی را ترجیح می دهد و بهترین اسیدیته خاک 4.8 تا 5.5 است هر دو سال یک بار PH خاک را آزمایش کنید. به یاد داشته باشید که اگر PH خاک زیر 4 است، باید خاک را غنی کنید تا PH خاک به 4 یا 5 برسد. برای بالا بردن PH خاک، می توانید خاک را با آهک نیز مخلوط کنید. اگر PH خاک بالاتر از 5 است، خاک را با دانه های گوگرد مخلوط کنید تا سطح PH پایین بیاید. همچنین می توانید از کمپوست و پیت ماس برای اسیدی کردن خاک استفاده کنید.

شرایط اقلیمی نهال بلوبری کراپ:

دمای مناسب برای رشد بلوبری کراپ 22 تا 29 درجه سانتی گراد می باشد و زمانی که بلوبری به 8 سانتی متر رسید می توان آن را به گلدان یا خاک بزرگ منتقل کرد. نهال بلوبری را باید در مکانی گرم و آفتابی قرار داد و خاک را مرطوب نگه داشت.

موعد گلدهی نهال بلوبری کراپ:

زمانی که اندازه نهال بلوبری به 30 تا 60 سانتی متر رسید، تولید میوه شروع می شود که معمولاً در سال دوم پس از کاشت است.

هرس نهال بلوبری کراپ:

نهال بلوبری کراپ را باید هر زمستان هرس کرد. در اولین سالی که نهال بلوبری کراپ شکوفا می شود، تمام گل ها را حذف کنید. این باعث می شود نهال قبل از تولید میوه انعطاف پذیرتر شود. برای رشد قوی‌تر، قسمت‌های شلوغ یا ساقه‌های راکد را هرس کنید. شاخه های مرده را سالانه جدا کنید و همچنین قسمت هایی از نهال بلوبری که تغییر رنگ داده اند را هرس کنید.

مشخصات نهال بلوبری کراپ (پایه کشت بافت)


نوع رقم: تجاری

منطقه مناسب آب و هوایی: مناطق سردسیری

نوع خاک مورد نیاز: خاک اسیدی

مورد مصرف: تازه خوری و مربا

شروع باردهی: باردهی از سال اول

کیفیت میوه: خاص و معطر

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت