آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال رازبری

خرید نهال رازبری از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال رازبری با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال رازبری در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال رازبری به سراسر کشور.
قیمت نهال رازبری در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ رازبری، کاشت نهال رازبری، هرس درخت رازبری، نحوه آبیاری رازبری، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری رازبری و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال رازبری کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا رازبری را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی رازبری
  •     
  • مشخصات نهال رازبری

معرفی نهال رازبری


نهال رازبری یکی از میوه های جذاب وخوش رنگ است که در برخی مناطق ایران کشت می شود. نهال رازبری همان میوه تمشک با طعم ترش است. نمونه های وحشی از این نوع میوه در اکثر نقاط جهان وجود دارد.

موعد باردهی نهال رازبری:

وقتی یک سال از کاشت نهال رازبری می گذرد، می توانید انتظار محصول را داشته باشید. نهال رازبری به سرعت شارژ می شود و می تواند باغ شما را در سال اول کاشت پربار کند.

موعد گلدهی نهال رازبری:

نهال رازبری از ابتدای فصل تابستان تا اواسط آن تولید می شود. در اوایل بهار نهال رازبری را بکارید و بخرید. در مناطقی که زمستان های معتدل دارند، می توانید این نهال را در اواخر پاییز بکارید.

شرایط اقلیمی نهال رازبری:

یکی از اصول مهم در نهال رازبری انتخاب مکان مناسب برای کاشت است. اگر شرایط آفتابی مناسب را برای کاشت نهال انتخاب کنید، شاهد برداشت پرباری از نهال رازبری خواهید بود. چون نهال رازبری نهال آفتابی است. بنابراین همیشه آن را در مکانی آفتابی بکارید. البته نهال ها را می توان در سایه نیز پرورش داد. بنابراین، اگر محل کاشت نهال رازبری آفتابی نباشد، میتوانید از یک مکان سایه دار برای کاشت نیز بهره مند شود.

خاک مناسب برای نهال رازبری:

خاک نیز یک موضوع بسیار مهم در کاشت نهال رازبری است.برای رشد بهینه و مطلوب، شرایط زهکشی خاک نیز باید در نظر گرفته شود. این زهکشی باید بهینه باشد. نکته مهم دیگر در انتخاب خاک در نظر گرفتن خاک غنی و حاصلخیز برای آن است.

گرده افشانی:

جریان هوا یکی از الزامات کاشت نهال رازبری است. این جریان هوا برای جلوگیری از بیماری ها و آفات و همچنین گرده افشانی منظم نهال رازبری ضروری است. این جریان هوا باید به صورت عادی تنظیم شود. در این حالت گرده افشانی منظم ایجاد می شود و نهال از باد محافظت می شود. برای کاشت نهال رازبری مکانی که در معرض باد هست در نظر نگیرید همچنین مکان مرطوب گزینه مناسبی برای کاشت این نهال نیست. نهال رازبری دوست ندارد دائماً در آب باشد و هرگز خشک نمی شود. نهال رازبری توسط زنبورها گرده افشانی می شوند. با گرده افشانی، تمام تمشک های موجود در باغ می توانند به راحتی به باروری مطلوب برسند.

کوددهی در نهال رازبری:

از یک کود قدیمی یا یک جفت کمپوست برای حاصلخیزی خاک استفاده کنید. البته قبل از کاشت نهال رازبری خاک را کود دهید. این کار باید 2 هفته قبل از کاشت نهال رازبری انجام شود.

نحوه کاشت نهال رازبری:

پس از خرید نهال رازبری، ریشه نهال را به مدت 2 ساعت در آب قرار دهید. در واقع این اقدام حدود 2 ساعت قبل از کاشت نهال رازبری باید اعمال می شود. سوراخی به اندازه دو برابر ریشه حفر کنید و سپس نهال رازبری را در آن قرار دهید. این مقدار باید به اندازه ای باشد که ریشه ها به راحتی در خاک پخش شوند. این نهال برای رشد و نمو نیاز به مراقبت سالانه دارد. اواسط تابستان تا شروع اولین یخبندان زمان مناسبی برای برداشت نهال رازبری است. این میوه نیز متنوع است و حدود دو نوع گونه را شامل می شود. نمونه ای از رازبری ها تابستانی هستند. این نمونه رازبری ها معروف تر و رایج ترند. این نهال رازبری در ماه تیر یا مرداد می رسد. نمونه هایی از رازبری ها نیز با ترکیب کردن هر دو نوع رازبری تهیه و تولید می شود. نمونه دیگری از نهال رازبری در فصل پاییز می رسد. زمان تولید میوه این نهال رازبری فصل تابستان است اما برداشت آن در فصل پاییز است. وقتی نمونه‌های نهال رازبری تابستانی و پاییزی با هم ترکیب شوند، نمونه‌های پربازده تولید می‌کنند. هر دو نوع نهال رازبری قدرت خوبی برای تولید مثل دارند.

فاصله کاشت نهال رازبری:

توجه داشته باشید که اگر قصد رشد انبوه نهال رازبری را دارید، باید فاصله ی منظمی را برای کاشت آن در نظر بگیرید. هر نهال باید حدود 18 اینچ (45 سانتی متر) از نهال دیگر فاصله داشته باشد.ردیف های کاشت نهال رازبری نیز باید حدود 4 فوت (120 سانتی متر) از هم فاصله داشته باشند.

هرس درخت رازبری:

گودال کاشت را با خاک پر کنید و از پای خود برای سفت کردن خاک پایه درخت استفاده کنید. بهتر است نهال رازبری را بلافاصله پس از خرید هرس کنید. این هرس پس از کاشت انجام می شود. این هرس درخت را تشویق می کند تا بلندتر شود. هرس نهال را به ارتفاع 22.5 سانتی متر (9 اینچ) می رساند. در واقع نهال رازبری بعد از هرس شبیه شاخه شکسته ای است که سر خود را از زمین بیرون آورده است. اگر این نهال بسیار نازک است، بهتر است از تکیه گاه آن استفاده کنید.همچنین پس از کاشت نهال رازبری به هرس سالانه این درخت توجه کنید. اگر نهال رازبری شما چند ساله است، باید هر ساله شاخه های آن را هرس کنید. مالچ یکی دیگر از اقدامات مراقبتی است که برای سرکوب علف های هرز و حفظ رطوبت استفاده می شود. این لایه ضخیم در اطراف نهال رازبری ایجاد می شود.

آبیاری نهال رازبری:

نهال رازبری باید هفته ای یکبار آبیاری شود. این آبیاری یک اینچ (2.5 سانتی متر) است. این آبیاری با همان ریتم و مقدار باید از بهار تا زمان برداشت نهال رازبری ادامه یابد. به آبیاری منظم توجه کنید و از خیس کردن نهال تمشک و آبیاری عمیق خودداری کنید تا محصول نهال رازبری بیشتر شود. خیس شدن خاک یکی از بدترین اتفاقاتی است که ممکن است برای نهال رازبری بیفتد. بنابراین، همیشه از خیس کردن زمین خودداری کنید.

مشخصات نهال رازبری


نوع رقم: تجاری

منطقه مناسب آب و هوایی: مناسب برای مناطق مختلف کشور

نوع میوه: خاص و وارداتی

میزان محصول: پرمحمصول و زودبازده

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت