آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

پیش فروش نهال آغاز شد

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال آلو قطره طلا

خرید نهال آلو قطره طلا از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال آلو قطره طلا با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال آلو قطره طلا در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال آلو قطره طلا به سراسر کشور.
قیمت نهال آلو قطره طلا در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ آلو قطره طلا، کاشت نهال آلو قطره طلا، هرس درخت آلو قطره طلا، نحوه آبیاری آلو قطره طلا، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری آلو قطره طلا و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال آلو قطره طلا کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا آلو قطره طلا را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی آلو قطره طلا
  •     
  • مشخصات نهال آلو قطره طلا

معرفی نهال آلو قطره طلا


نهال آلو قطره طلا دارای تنه نسبتا قوی و مقاومی است که می تواند در برابر سرمای شدید مقاومت زیادی از خود نشان دهد. اما بارزترین ویژگی این درخت آنچه باعث شهرت آن در جهان شده میوه های طلایی و خوش طعم آن است.

کشور پیدایش آلو قطره طلا:

کشور مبدا نهال های آلو قطره طلا ناشناخته است. این درخت برای مدت طولانی در آسیا رشد کرده و محصول می دهد. و همین مشکل، تعیین منشأ خاص را برای کارشناسان این حوزه دشوار کرده است. با این وجود آلو قطره طلا همچنان بسیار محبوب است.

پایه آلو قطره طلا:

پایه آلو وحشی به عنوان بذر برای نهال های آلو قطره طلا پیوند زده می شود. این پایه برای افزایش کیفیت محصولات و رشد مناسب همراه با نهال کاشته می شود.

فاصله کاشت آلو قطره طلا:

کارشناسان پیشنهاد می کنند که نهال ها باید در فاصله 4×5 متر کاشته شوند. با این حال، برخی به اشتباه فضا را مسئله ای جزئی می دانند. در این صورت فاصله کاشت مهمترین نکته برای کاشت نهال است. البته تمامی این موارد پس از خرید نهال آلو قطره طلا به باغداران توصیه خواهد شد.

ارتفاع درخت آلو قطره طلا:

حداکثر ارتفاع درخت آلو قطره طلا 4 متر است، البته تعداد کمی از درختان به حداکثر رشدی که برای آنها در نظر گرفته شده است می رسند، البته نگهداری مناسب و مفید در رشد و ارتفاع درخت تاثیر زیادی دارد.

سرمای مورد نیاز آلو قطره طلا:

نهال آلو قطره طلا در حالت استاندارد برای زنده ماندن به سرمای زیادی نیاز دارد. این نهال عموماً به سرما علاقه زیادی دارد. به همین دلیل به خریداران توصیه می شود پس از خرید نهال آلو قطره طلا آن را در مناطق خنک بکارند.نهال آلو قطره طلا توانایی تحمل سرما تا منفی 40 درجه را دارد.

عمر مفید آلو قطره طلا:

عمر مفید این نهال 80 سال است، این طول عمر آنقدر برای باغداران مهم است که وجود نهال آلو جزء ثابت باغ آنها می شود، البته در صورت عدم رسیدگی و بی احتیاطی بیش از حد، این طول عمر تضمین نمی شود. تنها در این صورت است که می توان به حیات اقتصادی و خرید نهال آلو قطره طلا امیدوار بود که مراقبت های لازم انجام شود.

ویژگی های میوه آلو قطره طلا:

میوه این واریته به دلیل رنگ طلایی خاصش به قطره طلا معروف است، این میوه در ابتدای میوه دهی طعم ترش دارد و زمانی که میوه رسیده است، این میوه محبوبیت چندانی ندارد، معمولا بعد از طلایی شدن به صورت تازه استفاده می شود.

ارتفاع از سطح دریا آلو قطره طلا:

همانطور که می دانید این درختان طبیعت سردی دارند و بهتر است در مناطق خنک کاشته شوند، رطوبت و دمای 100 تا 3000 متر از سطح دریا شرایط مناسبی برای رشد نهال های آلو قطره طلا فراهم می کند.

آفات و بیماری های نهال آلو قطره طلا:

درختان آلو قطره طلا مقاومت فوق العاده ای در برابر آفات دارند. از آنجایی که آنها رقیب سرسختی در برابر سایر درختان در مدیریت آفات هستند. این باعث می شود که هزینه سمپاشی باغداران بسیار کمتر از حد معمول باشد. همه این عوامل باعث می شود باغبان تمایل بیشتری به خرید نهال آلو قطره طلا داشته باشند. اما باید توجه داشت که علیرغم ماندگاری درخت، سمپاشی باید انجام شود.

عملکرد باردهی در هکتار آلو قطره طلا:

این درخت در ایران سالانه بین 5 تا 7 تن در هکتار محصول می دهد که متأسفانه به دلیل شرایط اقلیمی و محیطی این میزان نسبت به سایر کشورها کمتر است که البته این مقدار نیز بسیار قابل قبول است.اما در خارج از ایران عملکرد نهال آلو قطره طلا در هکتار بیش از 7 تن است.

زمان باردهی آلو قطره طلا:

درخت آلو قطره طلا در پایان شهریور سال دوم کاشت میوه خود را تولید می کند، سرعت این نهال زیاد است، نتیجه این تولید میوه های دایره ای، زرد و ترش مزه است.

گرده افشان های آلو قطره طلا:

آلو قطره طلا یک درخت خود بارور است. و درختانی که خود بارور هستند را خود گرده افشان می گویند. بنابراین گرده افشانی توسط خود درخت انجام می شود و نیازی به خرید انواع گرده افشان دیگر نیست. خرید نهال آلو قطره طلا باعث می شود هر دو گل گرده افشان با هم روی یک درخت باشند و این باعث کاهش هزینه های اضافی می شود.

آبیاری نهال آلو قطره طلا:

بهترین روش آبیاری برای این درختان استفاده از روش جدید بابلر است. با استفاده از این دستگاه می توان آبیاری های منظم را تحت فشار قطره ای انجام داد. البته در سال های اول نهال ها باید در فواصل کم و متوسط آبیاری شوند. مقدار استانداردترین حالت آبیاری این نهال 10 لیتر در هفته می باشد.

زمان گلدهی نهال آلو قطره طلا:

این آلو از جمله نهال های دیرگل می باشد. زمان گلدهی درخت آلو قطره طلا بستگی به سبک نگهداری و شرایط آب و هوایی دارد، به طور کلی گلدهی این نهال بین فروردین تا اردیبهشت متغیر است، اما اگر تمام مراحل رشد و شرایط محیطی به خوبی رعایت شود، از فروردین تا اردیبهشت ماه ، می توانید گل های درخت آلو قطره طلا را ببینید.

مشخصات نهال آلو قطره طلا


کشور سازنده: اروپا

عمر اقتصادی: 25 سال

زمان رسیدن میوه: اواخر مرداد

تحمل خشکی: نیمه متحمل

تحمل سرما: 25 الی 30 درجه سانتیگراد

پایه: آلوچه وحشی (بذری)

رنگ میوه: زرد طلایی

زمان باردهی: از سال سوم

فاصله کاشت: 4x4

نحوه آبیاری: 10 لیتر در هفته

انبارداری: 2 ماه

نوع مصرف: تازه خوری و خشکباری

شکل میوه: گرد

طعم میوه: بسیار شیرین

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت