آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال آلو سانتروزا - سانتریزه (SANTAROSA)

خرید نهال آلو سانتروزا - سانتریزه (SANTAROSA) از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال آلو سانتروزا - سانتریزه (SANTAROSA) با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال آلو سانتروزا - سانتریزه (SANTAROSA) در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال آلو سانتروزا - سانتریزه (SANTAROSA) به سراسر کشور.
قیمت نهال آلو سانتروزا - سانتریزه (SANTAROSA) در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ آلو سانتروزا - سانتریزه (SANTAROSA)، کاشت نهال آلو سانتروزا - سانتریزه (SANTAROSA)، هرس درخت آلو سانتروزا - سانتریزه (SANTAROSA)، نحوه آبیاری آلو سانتروزا - سانتریزه (SANTAROSA)، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری آلو سانتروزا - سانتریزه (SANTAROSA) و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال آلو سانتروزا - سانتریزه (SANTAROSA) کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا آلو سانتروزا - سانتریزه (SANTAROSA) را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی آلو سانتروزا - سانتریزه (SANTAROSA)
  •     
  • مشخصات نهال آلو سانتروزا - سانتریزه (SANTAROSA)

معرفی نهال آلو سانتروزا - سانتریزه (SANTAROSA)


نهال آلو سانتریزه (نهال آلو سانتروزا) یکی از انواع نهال آلو است که به دلیل ویژگی های عالی از محبوبیت زیادی در بین باغداران برخوردار است.

خاستگاه نهال آلو سانتریزه – سانتروزا:

این نهال اصالتا اروپایی دارد، اما به دلیل عملکرد بسیار بالا و محصولات خوش طعم و مرغوب، در اکثر کشورها به ویژه کشور ما کاشته می شود. خرید نهال امروز به دلیل تحریم ها و تورم اخیر به سرمایه نسبتا بالایی نیاز دارد.

خواص الو سانتریزه – سانتروزا:

محصول نهال آلو سانتریزه بسیار بازارپسند و با کیفیت بوده و بازدهی بسیار بالایی دارد. به همین دلیل یکی از پرفروش ترین انواع نهال می باشد. آلو سانتریزه خواص زیادی دارد. از خواص آن می توان به کنترل فشار خون، کنترل قند خون و درمان کم خونی اشاره کرد. به همین دلیل بازار فروش بسیار خوبی برای محصول نهال آلو سانتریزه وجود دارد.

گرده افشان آلو سانتریزه – سانتروزا:

نهال آلو سانتریزه به تنهایی نمی تواند محصول تولید کند و برای کوددهی نیاز به کاشت ارقام گرده افشان دارد. برای باردهی باید بین نهال آلو سانتریزه گرده افشان های مناسب کاشته شود.

خصوصیات میوه آلو سانتریزه:

میوه ی نهال آلو سانتریزه غلیظ بوده و طعمی بی نظیر و لذیذ دارد. رنگ پوست آلو سانتریزه قرمز زرشکی است. یک پودر سفید روی پوست آلو سانتریزه وجود دارد که قبل از استفاده باید به خوبی شسته و جدا شود. این پودر سفید روی میوه به معنای آلو سانتریزه محصول شما تازه تر است. قسمت گوشتی آلو نیز قرمز رنگ است و بافتی گوشتی و آبدار دارد.

نوع کاربرد و نکهداری سانتریزه – سانتروزا:

آلو سانتریزه به دلیل طعم لذیذی که دارد برای تازه خوردن بسیار مناسب است. همچنین بافت گوشتی آلو آن را در آشپزخانه بسیار کاربردی کرده است. یکی از معایب این آلو ماندگاری کوتاه آن است. این آلو فقط به مدت 15 روز قابل نگهداری است. بنابراین پس از برداشت باید بلافاصله برای فروش به بازار عرضه شود.این آلو همچنین بسیار قابل حمل است و در حمل و نقل باید دقت زیادی به خرج داد. زیرا میوه ها می توانند له شوند و آسیب ببینند.

ویژگی های درخت سانتریزه – سانتروزا:

نهال آلو سانتروزا می تواند تا ارتفاع 5-8 متر رشد کند. برداشت نهال دیر است و از اواسط مرداد ماه قابل برداشت است. چهار سال پس از کاشت نهال آلو سانتریزه، گلدهی و عملکرد گیاهچه آغاز می شود. با گذشت زمان، عملکرد نهال ها افزایش می یابد. این نهال عملکرد بسیار خوبی دارد به همین دلیل اکثر باغدارانی که قصد کاشت نهال آلو را دارند علاقه زیادی به کاشت نهال آلو سانتریزه دارند.

عملکرد باردهی در هکتار نهال آلو سانتریزه – سانتروزا:

عملکرد نهال آلو سانتریزه (سانتروزا) حدود 35 تا 70 تن در هکتار است. عملکرد نهال بسته به شرایط منطقه کاشت و سطح مراقبت نهال آلو سانتریزه متفاوت است.

عمر مفید نهال آلو سانتریزه – سانتروزا:

این نهال از عمر مفید نسبتا خوبی برخوردار است. با کاشت این نهال آلو سانتروسا می توان حدود 25 سال از میوه آن استفاده کرد. پس از پایان عمر درخت آلو، بهره وری آن کاهش یافته و متوقف می شود.

شرایط آب و هوایی نهال آلو سانتریزه – سانتروزا:

نهال آلو سانتریزه مقاومت حرارتی متوسطی دارد و برای کاشت در مناطق بسیار گرمسیری مناسب نیست. اما در مناطق نیمه گرمسیری این نهال رشد و عملکرد مطلوبی دارد. این نهال از مقاومت بسیار بالایی در برابر سرما برخوردار بوده و سرما را تا 25-30 درجه زیر صفر به خوبی تحمل می کند. علاوه بر این به دلیل دیرگل شدن نهال مقاومت بسیار خوبی در برابر سرمای اواخر بهاره دارد. به همین دلیل برای کاشت در مناطق سردسیر و نیمه سردسیر نیز مناسب است. زهکشی مناسب خاک هنگام کاشت نهال آلو سانتریزه بسیار مهم است. این نهال در خاک های شنی، لومی و ماسه ای بهترین رشد و عملکرد را خواهد داشت. نهال آلو سانتریزه ریشه های عمیقی دارد، بنابراین باید در خاک عمیق کاشته شود. اسیدیته خاک باید 5.5 تا 6.5 باشد تا نهال رشد بهتری داشته باشد. در واقع این نهال برای رشد مناسب خود به خاک کمی اسیدی نیاز دارد.یکی از نیازهای اصلی نهال آلو سانتروسا برای رشد، تولید و فتوسنتز برگ، دریافت نور کافی خورشید است. بنابراین باید در نظر داشت که نهال ها با الگو و فاصله مناسب کاشته شوند. نهال آلو سانتریزه در فاصله 4×4 متر کاشته می شود تا نور خورشید مستقیم و کافی به تمام قسمت های نهال بتابد.

آبیاری نهال آلو سانتریزه – سانتروزا:

نهال آلو سانتروزا به خشکی و کم آبی نیمه مقاوم است. بنابراین در آبیاری باید دقت زیادی کرد. زیرا در صورت کم آبی کیفیت محصول کاهش یافته و کمیت محصول برداشت شده به شدت کاهش می یابد. میزان آبیاری نهال آلو سانتروسا به نوع خاکی که نهال در آن کاشته شده و همچنین شرایط آب و هوایی منطقه بستگی دارد. اما به طور متوسط می توان گفت این نهال هفته ای یک بار نیاز به آبیاری دارد. در هر دوره، نهال باید با 10 لیتر آب آبیاری شود.

هرس و کود دهی نهال آلو سانتریزه – سانتروزا:

نهال آلو سانتریزه (سانتروزا) باید سالانه هرس شود. این هرس برای افزایش عملکرد نهال و همچنین جلوگیری از حملات آفات ضروری است. روش دیگر مبارزه با آفات دلسوز نهال ها پس از هرس آنها می باشد. برای افزایش رشد نهال و باردهی باید کودهای مناسب به خاک اضافه شود. یک ماه پس از کاشت نهال، اولین کوددهی انجام می شود.

مشخصات نهال آلو سانتروزا - سانتریزه (SANTAROSA)


کشور سازنده: اروپا

عمر اقتصادی: 25 سال

زمان رسیدن میوه: اواسط مرداد

تحمل خشکی: نیمه متحمل

تحمل سرما: 25 الی 30 درجه سانتیگراد

پایه: آلوچه وحشی (بذری)

رنگ میوه: پوست قرمز زرشکی با گوشتی قرمز

زمان باردهی: از سال چهارم

فاصله کاشت: 4x4

نحوه آبیاری: 10 لیتر در هفته

انبارداری: 15 روز

نوع مصرف: تازه خوری

ماندگاری و مقاومت: ماندگاری کم و مقاومت کم در حمل و نقل

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت