آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

پیش فروش نهال آغاز شد

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال آلو شابلون زود رس (آلو خورشتی)

خرید نهال آلو شابلون زود رس (آلو خورشتی) از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال آلو شابلون زود رس (آلو خورشتی) با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال آلو شابلون زود رس (آلو خورشتی) در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال آلو شابلون زود رس (آلو خورشتی) به سراسر کشور.
قیمت نهال آلو شابلون زود رس (آلو خورشتی) در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ آلو شابلون زود رس (آلو خورشتی)، کاشت نهال آلو شابلون زود رس (آلو خورشتی)، هرس درخت آلو شابلون زود رس (آلو خورشتی)، نحوه آبیاری آلو شابلون زود رس (آلو خورشتی)، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری آلو شابلون زود رس (آلو خورشتی) و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال آلو شابلون زود رس (آلو خورشتی) کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا آلو شابلون زود رس (آلو خورشتی) را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی آلو شابلون زود رس (آلو خورشتی)
  •     
  • مشخصات نهال آلو شابلون زود رس (آلو خورشتی)

معرفی نهال آلو شابلون زود رس (آلو خورشتی)


نهال آلو شابلون با استقبال خوبی از سوی باغداران روبرو بوده زیرا میوه آن علاوه بر خواص بالایی که دارد بسیار با کیفیت و بازار پسند می باشد. این رقم نهال الو شابلون هم برای مناطق نیمه سردسیر مناسب است و هم برای مناطق گرمسیر،در واقع این نوع نژاد قدرت تحمل بالایی نسبت به گرما دارد و همچنین نسبت به سرما نیز تحمل نسبی دارد اما در کل نهال آلو در مناطق سردسیر رشد خوبی خواهد داشت.

شکل ظاهری درخت آلو شابلون:

درخت آلو شابلون برگ های تخم مرغی شکل دارد و به لحاظ اندازه شبیه به آلو قطره طلا می باشد اما به لحاظ رنگ و طعم تفاوت دارد،معمولا نهال های الو شابلون بالغ دو ساله برای فروش و کاشت مناسب است توجه داشته باشید آلو شابلون برای عملکرد مطلوب نیاز به بستر رشد مناسبی دارد. باغداری در سطح گسترده علاوه بر سختی هایی که دارد خیلی زود باغدار را به سوددهی می رساند اما قطعا نیاز به مراقبت های خاص از جمله فراهم کردن نیاز های اکولوژی مانند دما،خاک مناسب،آبیاری و دیگر مراقبت ها دارد، این رقم آلو نیز از ارقام اقتصادی و پر باری می باشد که بار اقتصادی آن از سال ششم کاشت آغاز می شود و این میزان هر ساله به نسبتی افزایش پیدا می کند.

خصوصیات و ویژگی های نهال آلو شابلون:

نهال آلو شابلون در مقایسه با دیگر انواع درختان آلو بیشترین رشد و گستردگی را دارد،ارتفاع این نهال تا 4 متر می رسد و نسبت به دیگر انواع شاخ و برگ فراوان تری نیز دارد. گستردگی این رقم باعث شده تا الو شابلون هر ساله افزایش رشد داشته باشد و در نهایت به درخت پهناوری تبدیل شود. برگ های درخت الو شابلون نوک تیز است و شکوفه های آن گاهی به صورت تکی و گاهی خوشه ای رشد می کند و یک تصویر بسیار زیبایی ایجاد می کند. شکل ظاهری آلو شابلون تخم مرغی شکل است و رنگ پوست آن قرمز و گوشتی به رنگ زرد دارد و طعم آن شیرین و بسیار لذت بخش است.

نوع مصرف و کاربرد آلو شابلون:

آلو شابلون میوه ای بسیار آبدار و خوش طعم است که به صورت تازه خوری و خشک شده مورد استفاده قرار میگیرد،آلو شابلون خشک شده به دلیل طعم بسیار خوب و کیفیت بالایی که دارد بازار پسند بوده و طرفداران زیادی دارد. البته آلو شابلون به صورت تازه خوری بیشتر مصرف می شود زیرا قدرت ماندگاری بالایی ندارد.

شرایط آب و هوایی آلو شابلون:

توصیه می شود باغداران در زمان خرید نهال الو شابلون به شرایط اقلیمی منطقه خود مخصوصا میزان سرمای زمستان و سرمای بهاره را در نظر بگیرند،فراموش نکنید این توجه در نهایت به عملکرد مطلوب نهال شما کمک خواهد کرد. .و در نهایت به محصولی با کیفیت با عملکرد بالا منجر می شود.

از کاشت تا برداشت نهال الو شابلون:

توجه داشته باشید کاشت نهال باید بلافاصله بعد از خرید نهال انجام شود. کاشت آلو شابلون کار سخت و پیچیده ای نیست شما در اولین مرحله باید زمین مناسب با خاک مرغوب را برای کاشت در نظر بگیرید خاک آلو شابلون شنی،مرطوب و سنگین باشد مناسب تر است. قدرت و میزان باردهی درخت آلو شابلون به نحوه کاشت و قرار گرفتن مناسب ریشه ها در خاک بستگی دارد. از آنجایی که نهال آلو شابلون گستردگی زیادی دارد باید حتما به فاصله مناسب نهال ها توجه کافی داشته باشید.

آبیاری نهال آلو شابلون:

نیاز به آبیاری نهال آلو شابلون تا حدود زیادی بستگی به شرایط اقلیمی منطقه شما دارد چنانچه در منطقه گرمی نهال کاری کرده اید نیاز به آبیاری نیز افزایش پیدا می کند توجه داشته باشید سالهای ابتدایی کاشت،نهال ها به آبیاری بیشتری نیاز دارند تا به رشد مطلوب برسند.

سمپاشی و هرس درخت آلو شابلون:

سمپاشی و هرس درخت آلو شابلون از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که برخی نهال های ضعیف ممکن است در برابر آفت مقاومت نداشته باشند و نیاز به سمپاشی مناسب داشته باشند. همچنین هرس نهال نیز به رشد شاخه های جدید کمک می کند. البته این دو اقدام باید در زمان مناسب صورت بگیرد که غالبا فصل پاییز و بعد از برداشت بار میوه بهترین زمان هرس کردن درخت است.

کود دهی درخت آلو شابلون:

تغذیه مناسب شابلون باید با در نظر گرفتن خاک مرغوب تامین شود در واقع این خاک است که بستر رشد مناسب نهال را فراهم می کند شما به منظور تقویت خاک می توانید از کود حیوانی استفاده کنید برخی باغداران با تجربه به منظور تقویت ریشه های درخت آلو شابلون از کود مرغی اصلاح شده استفاده می کنند.

موعد باردهی آلو شابلون:

برداشت الو شابلون تقریبا اوسط شهریور ماه است،این رقم جزو میوه های پر محصول و اقتصادی می باشد و عمر مفید آن تا 25 سال است. توجه داشته باشید هیچ گاه از چوب برای برداشت میوه استفاده نکنید زیرا میوه آلو شابلون آبدار است و بافت نرمی دارد که با ضربه آسیب جدی می بیند و از کیفیت آن کاسته خواهد شد،نهال الو شابلون ارتفاع زیادی ندارد و شما به راحتی می توانید محصول را برداشت کنید. میوه آلو شابلون؛ در زمان برداشت حالت براقی خواهد داشت و به راحتی از شاخه جدا می شود زود چیده شدن آن قابل مصرف نیست چون میوه هنوز به تکامل نرسیده و کال می باشد. آلو شابلون بعد از برداشت باید بلافاصله برای فروش روانه بازار شود چون قدرت انبارداری بالایی ندارد. این رقم بازار پسند بوده و فروش خوبی دارد.

خواص آلو شابلون:

مصرف الو شابلون؛ تازه یا خشک شده به دلیل درمان و جلوگیری از برخی بیماری ها نیز توصیه می شود و مصرف آن به سلامت بدن کمک می کند. فیبر موجود در آلو شابلون در کاهش سرعت جذب قند موثر است و آلو شابلون خشک شده نیز در درمان مشکل یبوست تاثیر گذار است.

مشخصات نهال آلو شابلون زود رس (آلو خورشتی)


کشور سازنده: کالیفرنیا

عمر اقتصادی: 25 سال

زمان رسیدن میوه: اوایل شهریور

تحمل خشکی: نیمه متحمل

تحمل سرما: 25 الی 35 درجه سانتیگراد

پایه: آلوچه وحشی (بذری)

رنگ میوه: پوست قرمز پررنگ با گوشتی زرد

زمان باردهی: از سال سوم

فاصله کاشت: 4x4

نحوه آبیاری: 10 لیتر در هفته

انبارداری: 1 ماه

نوع مصرف: تازه خوری و خشکباری

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت