آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال آلو بخارا (خرمایی)

خرید نهال آلو بخارا (خرمایی) از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال آلو بخارا (خرمایی) با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال آلو بخارا (خرمایی) در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال آلو بخارا (خرمایی) به سراسر کشور.
قیمت نهال آلو بخارا (خرمایی) در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ آلو بخارا (خرمایی)، کاشت نهال آلو بخارا (خرمایی)، هرس درخت آلو بخارا (خرمایی)، نحوه آبیاری آلو بخارا (خرمایی)، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری آلو بخارا (خرمایی) و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال آلو بخارا (خرمایی) کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا آلو بخارا (خرمایی) را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی آلو بخارا (خرمایی)
  •     
  • مشخصات نهال آلو بخارا (خرمایی)

معرفی نهال آلو بخارا (خرمایی)


آلو میوه ای است که خانواده بسیار پرجمعیتی دارد. از انواع ایرانی آن گرفته تا انواع اروپایی، انواع ژاپنی و ... آلو خرمایی - بخارا طعم بسیار شیرینی دارد که مورد علاقه افرادی است که آلوهای شیرین را به ترش ترجیح می دهند. رنگ پوست آن بنفش تیره و بیشتر مشکی است اما رنگ داخل میوه بین زرد و سبز است. آلو خرمایی از جمله میوه های آبدار و نرم به شمار می رود. از این روز به بعد، افراد مسن نیز برای خوردن آن مشکلی ندارند. برای کسانی که دیابت دارند و می خواهند به جای شکر مصنوعی از میوه هایی با شکر طبیعی استفاده کنند، آلو بخارا - خرمایی گزینه بسیار خوبی است. این آلو در ایران هم به عنوان میوه و هم به صورت خشک استفاده می شود. در اروپا آلو بیشتر از خود میوه محبوبیت دارد. این آلو نیز مانند سایر اعضای خانواده اش سرد است و در محیط های خنک رشد می کند. علت نامیدن اسم این محصول اینست که این آلو به خرما از لحاظ کشیده شدن و رنگ مشکی آن شباهت دارد. خواص بیشمار آلو به خصوص آلو خرمایی (بخارا) برای هیچ یک از ما ناشناخته است. برای تهوع، بیماری های گوارشی، حتی نقرس و بسیاری از بیماری ها معجزه می کند. آلو برای افرادی که زیاد سیگار می کشند داروی خوبی است و ریه هایشان را تصفیه می کند.

گرده افشان آلو بخارا - خرمایی:

بیایید همچنین بگوییم که نهال آلو خرمایی نسبت به انواع دیگر برتری دارد. همچنین این است که برای کوددهی نهال و به اصطلاح گرده افشانی، نیازی به کاشت نهال انواع آلو در زمین خود ندارید، آلو خرمایی می تواند به خوبی و به تنهایی گرده افشانی کند و حتی برای گرده افشانی انواع دیگر آلو. ، لازم است برای کاشت نهال از این نوع آلو استفاده شود.

شرایط مناسب برای سمپاشی آلو خرمایی:

معمولا اکثر میوه های تابستانی با آفت هایی مواجه می شوند که اگر جلوی آنها را نگیرید و سمپاشی نکنید، تمام محصولی که به سختی به دست آورده اید و تمام قسمت های درخت از جمله شاخه ها را می خورند. به طور کلی بهترین زمان برای سمپاشی پس از هرس و قطع شاخه های اضافی از نهال ها و درختان است. درختی که برگ های باقی مانده خود را ریخت، زمان آن فرا رسیده است که با سم و سموم از ورود حشرات جلوگیری شود. سم را به تمام قسمت های درخت خرما از برگ ها تا تنه بمالید. برای تسهیل این امر می توانید از دستگاه های اسپری مخصوص استفاده کنید. مقدار سمی که می ریزید باید به اندازه ای باشد که درخت کاملاً آغشته به سم شود وگرنه هیچ تاثیری نخواهد داشت. برای مسمومیت باید نکات ایمنی و بهداشتی را رعایت کنید تا خدای ناکرده حشره کش های قوی شما را بیمار نکند. برای مسمومیت حتما از ماسک، دستکش و لباس استفاده کنید. آنها برای تولید انواع سموم و آفت کش ها عمدتاً باید از فرمول های شیمیایی قوی استفاده کنند، بنابراین باید مراقب سلامتی خود باشید. اثربخشی سمپاشی در فرآیند تولید مثل نهال آلو خرمایی چیزی است که اگر درختان و نهال های آلو خود را مسموم نکنید متوجه خواهید شد. تاثیر این کار به قدری مهم است که اگر از این سموم استفاده نکنید، هنگام برداشت محصول می بینید که حشرات از تمام محصولات قبل از شما استفاده کرده اند! و حتی گلها و غنچه های درختانت از بین رفته اند و در یک کلام جان را از درخت تو گرفته اند.شما تمام شانس خود را برای فروش میوه حتی برای کمپوت از دست می دهید.

مشخصات نهال آلو بخارا (خرمایی)


کشور سازنده: ایران

عمر اقتصادی: 25 سال

زمان رسیدن میوه: اواخر شهریور

تحمل خشکی: نیمه متحمل

تحمل سرما: 25 الی 35 درجه سانتیگراد

پایه: آلوچه وحشی (بذری)

رنگ میوه: پوست بنفش سیر و گوشتی سبز حنایی

زمان باردهی: از سال دوم

فاصله کاشت: 4x3

نحوه آبیاری: 10 لیتر در هفته

انبارداری: 4 ماه

نوع مصرف: تازه خوری - خشکباری - کمپوت سازی

شکل میوه: تخم مرغی

آب و هوا: مناسب مناطق سردسیری

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت