آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال آلبالو پر بار سیگانی

خرید نهال آلبالو پر بار سیگانی از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال آلبالو پر بار سیگانی با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال آلبالو پر بار سیگانی در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال آلبالو پر بار سیگانی به سراسر کشور.
قیمت نهال آلبالو پر بار سیگانی در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ آلبالو پر بار سیگانی، کاشت نهال آلبالو پر بار سیگانی، هرس درخت آلبالو پر بار سیگانی، نحوه آبیاری آلبالو پر بار سیگانی، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری آلبالو پر بار سیگانی و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال آلبالو پر بار سیگانی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا آلبالو پر بار سیگانی را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی آلبالو پر بار سیگانی
  •     
  • مشخصات نهال آلبالو پر بار سیگانی

معرفی نهال آلبالو پر بار سیگانی


درختان آلبالو سیکانی با استفاده از دستگاه ویبره برداشت می شوند. بهترین خاک برای کاشت نهال آلبالو سیکانی; خاکهای رسی رسی هستند. خاک های پتاسیمی باعث افزایش عملکرد و کیفیت محصول می شود. این رقم قادر به رشد در خاک های شور و قلیایی است. تنه درخت آلبالو مثمر سیکان به رنگ نقره ای با شاخه های انعطاف پذیر و برگ های نیزه ای شکل است.

کشور سازنده:

نهال مثمر آلبالو سیکانی محصول کشور مجارستان است. بعدها کشورهای دیگر از جمله ایران برای کاشت این رقم در شهرهای خود اقدام کردند.

پایه:

نهال آلبالو مثمر سیکانی بر پایه گیلاس وحشی یا محلی است.

فاصله کاشت نهال:

هر یک از نهال ها برای دریافت بهتر نور خورشید و تغذیه خاک نیاز به فضای کافی و فاصله کاشت استاندارد از یکدیگر دارند. فاصله کاشت درختان بسته به نوع واریته و حداکثر ارتفاع نهال در دوره بزرگسالی و همچنین نیاز آن به نور خورشید. نقشه زمین؛ طرح توجیهی تعیین می شود. فاصله استاندارد کاشت نهال آلبالو سیکانی ایجاد سوراخ های کاشت در فواصل منظم 5*5 متر مربع و در زمین های شیبدار 4*5 متر مربع می باشد. چاله های کاشت باید به عمق 70 سانتی متر تا 1 متر حفر شود.

ارتفاع درخت:

ارتفاع درختان آلبالو سیکانی در بزرگسالی بسته به نوع آب و هوا و شرایط آب و هوایی منطقه بین 4 تا 6 متر است. برای کنترل ارتفاع درخت بهتر است از روش های هرس سالانه استفاده شود.

نیاز سرمایی:

در پاییز و زمستان، درختان آلبالو را باید در دمای زیر 7 درجه سانتیگراد به مدت 600 تا 1600 ساعت نگهداری کرد تا نیاز سرمایی خود را برآورده کند. که به آن دوره سرد درخت آلبالو سیکانی می گویند.درختان باید هر سال این فصل سرد را پشت سر بگذارند. و سپس درختان از خواب زمستانی بیدار می شوند. به علاوه تحمل سرما و گرمای درختان را افزایش می دهد. در خرید نهال آلبالو سیکانی به حداقل سرمای منطقه و امکان رفع نیاز سرمایی در فصل زمستان توجه کنید.

عمر اقتصادی:

درختان آلبالو بارده سیکانی عمر اقتصادی بسیار خوبی دارند. در صورت نگهداری و آبیاری مناسب، این رقم می تواند حداکثر تا 25 تا 35 سال به تولید میوه ادامه دهد.

وزن میوه:

آلبالو سیکانی نسبتا بزرگ، گرد و به رنگ قرمز تیره است. وزن این میوه بین 5 تا 6 گرم است. هر درخت می تواند تا 30 کیلوگرم میوه در سال تولید کند. جمع آوری محصولات این واریته به صورت دستی و یا با استفاده از دستگاه های مخصوص امکان پذیر است.

ارتفاع از سطح دریا:

توجه به ارتفاع درختان از سطح دریا یکی از مهمترین عوامل سازگاری با منطقه است. ارتفاع بهینه از سطح دریا برای کاشت نهال آلبالو سیکانی بین 100 تا 2500 متر می باشد.

مقاومت در مقابل آفات:

درخت آلبالو سیکانی نسبتاً به آفات حساس است. بنابراین باید هر سال و به طور مرتب درختان را سمپاشی کرد. برای جلوگیری از احتمال حمله آفات و بیماری های مختلف. مهمترین آفت این رقم مگس میوه آلبالو و مهمترین بیماری آن است. شانکر باکتریایی؛ پوسیدگی ریشه آرمیلاری.

عملکرد باردهی در هکتار:

یکی از مهم ترین دلایل خرید نهال آلبالو سیکانی؛ تولید بی نظیر و کیفیت محصولات بالاست. هر هکتار از باغ این رقم قادر است بین 6 تا 8 تن در هکتار محصول دهد. هر درخت آلبالو می تواند بین 30 تا 50 کیلوگرم میوه تولید کند.

شروع باردهی میوه:

نهال آلبالو مثمر سیکانی از سال دوم شروع به تولید می کند.این بهره وری هر سال افزایش می یابد. و هنگامی که درختان به بلوغ می رسند به حداکثر مقدار خود می رسد.میوه های این رقم در هفته آخر خرداد به طور کامل می رسد..

گرده افشان مناسب:

درختان برای عملکرد بهتر به گرده افشانی و تولید میوه نیاز دارند. در معرض انواع گرده افشان سازگار باشد. خوشبختانه نهال آلبالو پرمحصول سیکانی یک رقم خودگرده افشان یا خودسازگار است. یعنی گلهای نر و ماده برای گرده افشانی روی خود درخت وجود دارد. بهتر است نهال گرده افشان را همزمان با رقم اصلی به نسبت مناسب در باغچه کاشت.

نحوه آبیاری:

یکی از مهمترین مراحل نگهداری درخت؛ آبیاری است درختان آلبالو نسبت به سیل بسیار حساس هستند. زیرا وجود رطوبت دائمی در ریشه می تواند باعث خفگی ریشه یا ایجاد بیماری در آن شود. بنابراین بهتر است درختان بارده سیکانی البالو به روش فشار بابلر آبیاری شود. به طور کلی درختان آلبالو سیکانی در فصل تابستان هفته ای 3 بار به آبیاری نیاز دارند. درختان جوان تر و یک ساله به دلیل ریشه های کوتاه تر، کمتر قادر به جذب آب از زمین هستند. بنابراین باید این درختان را در فواصل کوتاه تری آبیاری کنید. در درختان بالغ تر می توانید آبیاری را به 1 بار در هفته کاهش دهید. در پاییز و زمستان بسته به میزان سرما و بارندگی در منطقه می توان آبیاری را کاهش یا افزایش داد.

زمان گلدهی:

شکوفه های آلبالو سیکانی در اواسط فروردین شکوفا می شوند.

مشخصات نهال آلبالو پر بار سیگانی


کشور سازنده: مجارستان

فاصله کاشت: 5x5

زمان گلدهی: اواسط فروردین

عمر اقتصادی: 25 تا 35 سال

ارتفاع از سطح دریا: حداکثر 2500 متر

حداکثر ارتفاع درخت: 4 تا 6 متر

حداکثر عملکرد میوه: 6 تا 8 تن در هکتار

پایه: آلبالو وحشی (محلی)

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت