آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال البالو گیسی

خرید نهال البالو گیسی از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال البالو گیسی با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال البالو گیسی در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال البالو گیسی به سراسر کشور.
قیمت نهال البالو گیسی در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ البالو گیسی، کاشت نهال البالو گیسی، هرس درخت البالو گیسی، نحوه آبیاری البالو گیسی، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری البالو گیسی و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال البالو گیسی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا البالو گیسی را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی البالو گیسی
  •     
  • مشخصات نهال البالو گیسی

معرفی نهال البالو گیسی


بهترین خاک برای کاشت نهال آلبالو گیسی خاک لومی رسی است. این رقم می تواند در خاک های شور و قلیایی نیز رشد کند. یکی از مهم ترین نکات در نگهداری درختان آلبالو گیسی توجه به نوع آبیاری و زمان بندی آن است. زیرا رطوبت دائمی ریشه ها می تواند صدمات جبران ناپذیری به درختان آلبالو وارد کند. بهترین آب و هوا برای کاشت این رقم، مناطق نیمه سردسیر است.

خاستگاه نهال:

نهال آلبالو گیسی محصول کشور مجارستان است. امروزه این رقم در اکثر کشورهای آسیایی و اروپایی کاشته می شود.

پایه نهال:

پایه مناسب این رقم پایه آلبالو است.

فاصله کاشت:

بهترین مدل برای کاشت درخت آلبالو; الگوهای مربع و مستطیل. که بر اساس نقشه زمین و طرح توجیهی تعیین می شود. فاصله کاشت برای نهال آلبالو گیسی 5 تا 6 متر مربع است. با این فاصله درختان می توانند به خوبی رشد کنند و از نور خورشید بهره مند شوند. فاصله 5×5 متر مربع در زمین های شیب دار با شیب رو به جنوب مناسب است.

حداکثر ارتفاع درخت:

درختان آلبالو گیسی ارتفاع متوسطی دارند. این رقم در صورت نگهداری و آبیاری به موقع و کافی می تواند بین 2 تا 6 متر رشد کند. البته با توجه به شرایط اقلیمی کشورمان ارتفاع این رقم حداکثر به 5 متر می رسد. ارتفاع کمتر درختان و انعطاف پذیری زیاد شاخه های این درخت؛ به شما کمک می کند تا محصول را راحت تر برداشت کنید.

سرمای مورد نیاز:

نیاز سرمایی در واقع به دوره سرمایی گفته می شود که در آن درختان آلبالو باید هر سال در دمای معینی باشند. پس از آن، آنها از خواب زمستانی بیدار می شوند و تحمل خود را در برابر سرما و گرما بهبود می بخشند. نیاز به تبرید درخت آلبالو گیسی بین 600 تا 1600 ساعت در دمای زیر 7 درجه سانتیگراد است. که درخت در پاییز و زمستان برگ می کند. توجه: لطفا در هنگام خرید نهال آلبالو گیسی به سردی منطقه خود در پاییز و زمستان توجه کنید.

عمر درخت:

درخت آلبالو گیسی علاوه بر عملکرد باورنکردنی آن. چهره ای با عمر اقتصادی بالا محسوب می شود. عمر اقتصادی این درختان پس از رسیدن به بلوغ معمولاً بین 25 تا 30 سال است. که بسته به شرایط اقلیمی منطقه و نحوه مدیریت و نگهداری آن می تواند کم و بیش باشد.

وزن میوه:

آلبالو گیسی میوه بسیار خوشمزه و قرمز روشن است. طعم آن ترش و شیرین است. و برای درشت بودن او طرفداران زیادی دارد. از این میوه به صورت تازه یا در کمپوت و آب میوه نیز استفاده می شود.

حداقل و حداکثر ارتفاع از سطح دریا:

یکی از مهم ترین اندازه گیری ها قبل از خرید نهال درخت آلبالو گیسی و کاشت آن در باغ این است که به ارتفاع از سطح دریا در منطقه باغ خود توجه کنید و آن را با ارتفاع بهینه برای کاشت این رقم مقایسه کنید. ارتفاع بین 100 تا 2500 متر از سطح دریا شرایط آب و هوایی و آب و هوایی مساعدی را برای این گونه فراهم می کند.

مقاومت در مقابل آفات:

این درختان در برابر آفات مقاومت چندانی ندارند. آبیاری مناسب، کوددهی و سم پاشی یکی از بهترین راه های مقابله با حمله آفات و بیماری ها به شمار می رود.

حداکثر عملکرد باردهی در هکتار:

هر هکتار از باغ آلبالو گیسی می تواند بین 20 تا 25 تن میوه در سال تولید کند. این میوه دهی عالی همراه با محصولات فراوان و خوشمزه آن؛ برای خرید نهال آلبالو گیسی توجه باغداران را به خود جلب کرده است.

آغاز باردهی:

میوه آلبالو گیسی 90 روز پس از پایان گلدهی روی درختان به طور کامل می رسد. معمولا میوه این رقم را می توان در اواخر خرداد یا اوایل تیر برداشت کرد.

انواع گرده افشان ها:

انواع گرده افشانی که می توانید برای این تنوع در باغ استفاده کنید. نهال گیلاس لاشه است. باید توجه داشته باشید که برای افزایش عملکرد و راندمان عملیات گرده افشانی باید درختان گرده افشان را به نسبت مناسب و پراکنده و همزمان با رقم اصلی در باغ کاشت.

دوره و نحوه آبیاره:

آبیاری درخت آلبالو گیسی باید با دقت انجام شود. زیرا آبیاری به روش غرقابی باعث خفگی ریشه و بروز بیماری و حمله آفات به درختان می شود. آبیاری این درختان به سن نهال و فصل بستگی دارد. به طور معمول درختان کمتر از یک سال باید در فصل تابستان هفته ای 2 تا 3 بار آبیاری شوند. در سنین بالاتر می توانید آبیاری را به یک بار در هفته کاهش دهید.

شروع گلدهی:

درختان آلبالو گیسی معمولاً در اواسط آوریل شروع به شکوفه دادن می کنند. بنابراین، می توانید نهال آلبالو گیسی را حتی در مناطقی با سرمای طولانی زمستان بکارید. و نگران سوختن جوانه ها نباشید.

مشخصات نهال البالو گیسی


کشور سازنده: مجارستان

زمان رسیدن میوه: اوایل تیرماه

زمان گلدهی: اوایل تیرماه

عمر اقتصادی: 30 سال

پایه: البالو تلخ

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت