آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال آلبالو بوترمو

خرید نهال آلبالو بوترمو از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال آلبالو بوترمو با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال آلبالو بوترمو در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال آلبالو بوترمو به سراسر کشور.
قیمت نهال آلبالو بوترمو در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ آلبالو بوترمو، کاشت نهال آلبالو بوترمو، هرس درخت آلبالو بوترمو، نحوه آبیاری آلبالو بوترمو، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری آلبالو بوترمو و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال آلبالو بوترمو کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا آلبالو بوترمو را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی آلبالو بوترمو
  •     
  • مشخصات نهال آلبالو بوترمو

معرفی نهال آلبالو بوترمو


آلبالوی مجاری از گونه بوترمو، اصالتاً مجارستانی. میوه آن گرد و درشت به رنگ قرمز تیره است که دمی کوتاه دارد و در هفته آخر خرداد می رسد. بوترمو یک رقم اصلاح شده است و از طریق پیوند به دست می آید. گل آلبالو بوترمو دارای 5 گلبرگ، 5 کاسبرگ، پرچم و مادگی است و خود گرده افشان است و حتی گرده افشانی این گیاه می تواند باعث گرده افشانی گیلاس شود. درخت آلبالو را معمولاً هرس نمی کنند مگر اینکه شاخه ای بیمار یا شکسته باشد، میوه آن معمولاً روی شاخه های یک سال رشد می کند و با سپری شدن عمر درخت باردهی آن کاهش می یابد. محصول آلبالو باید زمانی برداشت شود که کاملا رسیده باشد. رنگ میوه رسیده قرمز روشن است. زمان رسیدن میوه حدود 90 روز پس از تمام گلهای روی درخت است. میانگین وزن هر میوه 5-6 گرم و وزن متوسط هر درخت 30 کیلوگرم است. برداشت معمولاً با دست انجام می شود.

خصوصیات خاک:

آلبالو بوترمو در خاک های شور و قلیایی نیز رشد می کند اما بهترین خاک برای رشد آن خاک های رسی لیمویی (درختان لیمو) است.خاک این گیاه به دلیل اینکه برای باردهی و رشد مناسب است به ترکیبات پتاسیم بیشتری نیاز دارد اما برای جلوگیری از رشد به نیتروژن نیاز دارد. استفاده در هوای سرد ریشه آن تا حدود 5 متر رشد می کند.

شرایط محیطی:

نیاز سرمای آلبالو 600 تا 1600 ساعت زیر 7 درجه سانتیگراد است. تابستان های خشک و خنک برای این درخت مناسب است. مقاومت در برابر سرما به خوبی سیب است. مقاومت این درخت در برابر گرما و سرما زیاد است. اما کاشت آن در مناطق بسیار گرم امکان پذیر نیست زیرا نیاز سرما را برآورده نمی کند و به میوه آسیب نمی رساند، ریشه درخت آلبالو نسبت به درخت گیلاس در برابر خاک مرطوب مقاومت بیشتری دارد و ریشه درخت آلبالو امتداد دارد. حداکثر تا عمق 1، 5 متر

نیاز آبی:

آبیاری نهال آلبالو بوترمو بهتر است زمانی که سطح خاک خشک است که در فصل تابستان حدود 2-3 بار در هفته نیاز به آبیاری دارد اما درختان بالغ و بزرگ را می توان هفته ای یک بار آبیاری کرد.بهتر است منطقه را در سایه درخت آبیاری کنید. نهال آلبالو نسبت به آبیاری غرقابی حساس است و بهتر است از روش های دیگر آبیاری استفاده شود.

فاصله کاشت:

فاصله کاشت 5x4 یا 5x5 زمان پیوند نهال ها در زمین جامد از پاییز پس از ریزش برگ ها آغاز می شود و تا باز شدن گل ها در بهار ادامه می یابد. درخت آلبالو معمولاً دارای شاخه های جانبی در خزانه است که در زمان کاشت باید قطع شود. آلبالو معمولاً هرس نمی شود و بعد از سال دوم 6-5 شاخه در اطراف ساقه اصلی نگه داشته و بقیه را جدا می کنند. عمق چلگود نهال آلبالو بوترمو باید از 70 سانتی متر تا یک متر باشد تا ریشه نهال بتواند به راحتی روند رشد خود را آغاز کند..

آفات و بیماری:

آفات آلبالو بوترمو مگس میوه گیلاس است و بیماری های این گیاه شانکر باکتریایی درختان مرکزی و پوسیدگی ریشه بازو می باشد.

عمر مفید:

عمر مفید نهال آلبالو بوترمو 25 تا 35 سال است.

روش های تکثیر نهال:

ارقام آلبالو را می توان به سه روش کاشت بذر، جوانه زدن و پیوند تکثیر کرد.آلبالوهای معمولی، از جمله آلبالو های محلی یا رسمی، عمدتا به شکل غلاف رشد می کنند. اما ارقام جدید آلبالو مانند آلبالو گیسی و آلبالو مجارستانی (سیکانی مجی-اردی جوبیلیوم و بوترمو) با پیوند پایه آلبالو (مهلب) و پیوند شکمی (T) درآلبالوو در فصل پاییز رایج است. و پس از ریزش برگها به زمین خشک منتقل می شوند.

مشخصات میوه:

آلبالو بوترمو طعم ترش دارد و حدود 95 درصد محصول آن برای تهیه کمپوت، آب میوه و مربا با مصرف کمتر به صورت تازه در بازار به فروش می رسد.

مشخصات نهال آلبالو بوترمو


کشور سازنده: مجارستان

عمر اقتصادی: 30 سال

پایه: آلبالو تلخ

زمان گلدهی: نیمه دوم فروردین

زمان رسیدن میوه: اوایل تیرماه

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت