آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال آلبالو مجاری پیش رس

خرید نهال آلبالو مجاری پیش رس از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال آلبالو مجاری پیش رس با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال آلبالو مجاری پیش رس در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال آلبالو مجاری پیش رس به سراسر کشور.
قیمت نهال آلبالو مجاری پیش رس در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ آلبالو مجاری پیش رس، کاشت نهال آلبالو مجاری پیش رس، هرس درخت آلبالو مجاری پیش رس، نحوه آبیاری آلبالو مجاری پیش رس، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری آلبالو مجاری پیش رس و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال آلبالو مجاری پیش رس کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا آلبالو مجاری پیش رس را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی آلبالو مجاری پیش رس
  •     
  • مشخصات نهال آلبالو مجاری پیش رس

معرفی نهال آلبالو مجاری پیش رس


یکی از گیاهان برگریز البالو مجارستانی؛ برگ های آن به صورت متناوب روی شاخه قرار گرفته و لوزی شکل است. از نظر حجم باید بدانید که این نمونه از نهال البالو مجاری است. فضای کمتری را اشغال می کنند، ساقه های این نهال ها تا حدودی انعطاف پذیر هستند و می توانید بدون شکستگی آنها را خم کنید. به همین دلیل برای جمع آوری میوه های این گیاه نیازی به استفاده از نردبان نیست. در واقع می توانید به راحتی درخت را خم کنید و میوه های آن را جمع آوری کنید. نهال آلبالو؛ آنها معمولاً هرس نمی شوند، فقط اگر یکی از شاخه ها بیمار باشد. یکی از ویژگی های جالب این نهال که باید در نظر داشته باشید این است که هر چه عمر بیشتری داشته باشد میوه کمتری خواهد داد.

نکات مهم کاشت نهال:

برای هر یک از نهالی هایی که می کارید، باید شرایط کاشت مناسبی را برای رشد خوب آنها فراهم کنید. نهال آلبالو؛ همچنین از آن دسته نهال هایی است که باید شرایط کاشت خوبی برای آن فراهم کنید. شما فقط باید مجراها را تولید کنید. وقتی به خوبی رسیده است آن را برداشت کنید. ایران یکی از بهترین کشورهای تولید کننده این نهال و میوه است که بسیاری از کشورها محصولات ایرانی را خریداری می کنند. شما به عنوان یک کشاورز باید به خوبی با شرایط کاشت نهال البالو مجارستانی آشنا باشید. توجه داشته باشید که برخی از مهمترین این شرایط عبارتند از:

ویژگی های خاک مناسب:

یکی از مهم ترین خصوصیات نهال آلبالو این است که می توانید آن را در خاک شور قلیایی بکارید اما برای رشد و باردهی بهتر بهتر است در خاک لومی یا رسی کاشته شود.خاک نهال البالو مجارستانی برای رشد بیشتر به ترکیبات پتاسیم نیاز دارد، زیرا این خاک گزینه بسیار مناسبی برای رشد و باردهی محسوب می شود. مراقب باشید برای جلوگیری از سرد شدن نهال البالو مجاری بهتر است به خاک آن نیتروژن اضافه کنید در این صورت ریشه آن حدود 5 متر رشد می کند. تابستان های خنک و خشک برای رشد نهال آلبالو کانالی؛ گزینه بسیار خوبی است. البته باید بدانید که این درخت برای رشد نیاز به سرما دارد و سرمای آن نباید زیر 7 درجه سانتیگراد باشد. در واقع بهتر است بدانید که مقاومت این نهال به سرما بیشتر شبیه به سرمای یک درخت سیب است. به طور کلی مقاومت این نهال در برابر گرما و سرما بیشتر از سایر نهال ها است. اما مراقب باشید که این البالو مجاری را نمی توان در مناطق بسیار گرم کاشت، زیرا در این صورت نیاز گرمایی آن نهال برآورده نمی شود. ریشه نهال آلبالو بسیار مقاوم تر از نهال آلبالو است.

آبیاری درخت:

برای کاشت هر یک از نهال های مورد نظر خود باید به نیاز آبی آنها توجه ویژه ای داشته باشید. در این صورت نهال به خوبی رشد می کند و به بهترین شکل ممکن رشد می کند. نهال آلبالو؛ بهتر است زمانی که سطح خاک بسیار خشک است به آن آبیاری شود. در فصل تابستان، بهتر است این درخت البالو مجاری را دو بار در هفته برای تولید میوه خوب آبیاری کنید. اما بهتر است آن درختان بالغ و بزرگ را فقط یک بار در هفته آبیاری کنید. بنابراین هنگام کاشت نهال آلبالو باید هفته ای دو بار آبیاری کرد و در صورت رشد نیازی به آبیاری زیاد نیست. منطقه آبیاری این نهال بهتر است در سایه درخت باشد تا آب به خوبی جذب درخت شود.یکی از نکاتی که در آبیاری این نهال باید به آن توجه کنید این است که آن را به صورت غرقابی آبیاری نکنید. این روش باعث از بین رفتن کیفیت و عمر نهال می شود، بنابراین برای آبیاری آن باید از روش دیگری استفاده کنید.

معرفی آفات و بیماری ها:

هر یک از نهالی هایی که می کارید مطمئناً دارای آفات و بیماری های مختلفی خواهد بود که برای از بین بردن این آفات و بیماری های نهال به آن ها نیاز خواهید داشت. در واقع، تنها در صورتی که نهال به درستی رشد کند. آلبالو؛ همچنین ممکن است به آفات و بیماری های مختلفی مبتلا باشد که باید به آن ها دقت کافی داشته باشید. برخی از مهم ترین آفات و بیماری های این درخت مگس میوه آلبالو است که با سموم مخصوص کشاورزی کاملاً از بین می رود. شانکر باکتریایی یکی از بیماری های مهم این نهال است. در نظر گرفته شده است که باید آن را به بهترین شکل ممکن کنترل کنید. اگر تجربه زیادی در زمینه از بین بردن این آفات و بیماری ها ندارید، بهتر است با افرادی که سموم کشاورزی می فروشند، مشورت کنید. فقط در این صورت می توانید از آفات و بیماری های درخت و نهال البالو مجارستانی جلوگیری کنید.

روش های تکثیر نهال:

هر نوع نهال آلبالو؛ شما می توانید آن را به سه روش مختلف استفاده کنید. یک روش بذری و دیگری پیوند و نشایی است که تعداد آلبالو های معمولی را در هر پیوند افزایش می دهد. البته نوع جدید این نهال با پیوند افزایش یافته است.

مشخصات نهال آلبالو مجاری پیش رس


کشور سازنده: مجارستان

زمان رسیدن میوه: اواخر خرداد

زمان گلدهی: نیمه دوم فروردین

عمر اقتصادی: 30 سال

پایه: آلبالو تلخ

شکل میوه: گرد و درشت و دم کوتاه

مورد استفاده: تهیه مربا و کمپوت

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت