آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال آلبالو محلی

خرید نهال آلبالو محلی از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال آلبالو محلی با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال آلبالو محلی در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال آلبالو محلی به سراسر کشور.
قیمت نهال آلبالو محلی در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ آلبالو محلی، کاشت نهال آلبالو محلی، هرس درخت آلبالو محلی، نحوه آبیاری آلبالو محلی، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری آلبالو محلی و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال آلبالو محلی کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا آلبالو محلی را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی آلبالو محلی
  •     
  • مشخصات نهال آلبالو محلی

معرفی نهال آلبالو محلی


میوه آلبالو محلی یکی از زیباترین و خوشمزه ترین انواع گیلاس در کشور ماست. این گونه دارای مقاومت عالی در برابر هوای سرد و شوری خاک است. توجه اکثر باغداران در سراسر کشور ما را به خود جلب کرده است. بهترین آب و هوا برای کاشت این رقم، آب و هوای معتدل و نیمه سرد است. البته درخت آلبالو محلی می تواند در آب و هوای سرد و کوهستانی نیز به خوبی رشد کند. می توانید نهال آلبالو های محلی را در شهرهای ایلام پیدا کنید. بختیاری، کردستان; همدان; در شهرهای لرستان و ملکشاهی بکارید و از عملکرد بی نظیر آنها بهره مند شوید.

کشور تولید کننده:

نهال آلبالو محلی یک رقم بومی ایران است. این تنوع به دلیل میوه های خوشمزه آن است. امروزه مورد توجه باغداران آسیایی و اروپایی قرار گرفته است.

پایه:

نهال آلبالو محلی معمولا بر پایه آلبالو است.

فاصله کاشت:

نهال های آلبالو محلی را در فاصله منظم 6 تا 8 متر مربع از یکدیگر بکارید. این فاصله به درختان کمک می کند از نور خورشید کافی برای فتوسنتز و تولید محصولات بهره مند شوند.

حداکثر ارتفاع درخت:

درخت آلبالو محلی کوتاه است. این رقم در صورت نگهداری مناسب و آبیاری کافی می تواند بین ۲ تا ۴ متر رشد کند. ارتفاع کم این رقم و انعطاف پذیری زیاد آن به شما کمک می کند تا محصولات را راحتتر برداشت کنید. هرس سالانه نیز می تواند انجام داده تا ارتفاع درختان را کنترل شود.

سرمای مورد نیاز:

درختان آلبالو محلی باید در یک دوره سرد خاص از 600 تا 1600 ساعت در هر سال در پاییز و زمستان قرار گیرند.به طوری که درختان از خواب زمستانی بیدار می شوند و آماده تولید محصول در سال جدید می شوند. در این مدت دمای هوا باید کمتر از -7 درجه سانتیگراد باشد. برای افزایش تحمل سرما و گرما درختان.

طول عمر:

عمر اقتصادی دوره زمانی است که درختان پس از رسیدن به بلوغ به تولید حداکثر میوه خود ادامه می دهند. عمر اقتصادی یک درخت آلبالو محلی معمولاً بین 25 تا 35 سال است. درختان در این دوره بهترین میوه را خواهند داشت. و پس از پایان عمر اقتصادی بهره وری کاهش یافته و سپس متوقف می شود. شما باید درختان قدیمی را قطع کنید و درختان جدیدی را در باغ بکارید.

وزن میوه:

رنگ میوه آلبالو محلی قرمز و روشن است. و طعم بسیار ترش دارد. سایزش زیاد بزرگ نیست هر آلبالوی محلی بین 4 تا 5 گرم وزن دارد. و برای تولید کمپوت و مربا و شیره بسیار مناسب است.

ارتفاع از سطح دریا:

خرید نهال آلبالو محلی یک گزینه عالی برای تمام نقاط کشور ما است. این رقم در ارتفاعات بین 0 تا 3000 متر به خوبی رشد می کند. تقریبا 90 درصد باغ های کشور ما در این ارتفاع قرار دارند.

مقاومت در برابر آفات:

آفات مهمی که می توانند زندگی درختان را به خطر بیندازند آلبالو محلی. شانکر باکتریایی هسته دار و پوسیدگی ریشه بازو. برخی از آفات و بیماری های درختان گیلاس به دلیل عدم توجه به زمان آبیاری و رطوبت دائمی ریشه ها و همچنین آبیاری نادرست درختان است. بنابراین انتخاب بهترین روش آبیاری و سمپاشی منظم می تواند در کاهش بیماری ها و آفات درختان موثر باشد.

حداکثر عملکرد میوه در هکتار:

یکی از بالاترین بازده سالانه متعلق به نهال آلبالو محلی است. این رقم به طور متوسط می تواند تا 30 تن در هکتار تولید کند. البته به این نتیجه برسید; نیاز به نگهداری مناسب و مراقبت مناسب از درختان و کاشت در منطقه با شرایط آب و هوایی دارد.شروع تولید میوه های آلبالو محلی در ماه خرداد کاملاً رسیده می شوند.

گرده افشان:

نهال آلبالو محلی خودسازگار یا خود بارور است. بنابراین گلهای نر و ماده روی درخت هستند و نیازی به کاشت ارقام گرده افشان در باغ نیست.

مدت آبیاری:

درختان آلبالو باید زمانی آبیاری شوند که خاک خشک شده باشد. رطوبت دائمی در ریشه می تواند باعث بیماری و حمله آفات به درختان شود. آبیاری این رقم در سنین پایین 2-3 بار در هفته انجام می شود. در بزرگسالی، زمانی که ریشه های درخت به خوبی رشد کرده و قادر به جذب آب از قسمت های مختلف خاک هستند. به طور معمول هفته ای یک بار انجام می شود. بهترین روش برای آبیاری این رقم آبیاری قطره ای و بدترین روش آبیاری غرقابی است.

زمان گلدهی:

درختان آلبالو محلی به آرامی شکوفا می شوند. گلدهی درختان از اواخر اسفند آغاز می شود. بنابراین باید مراقب جوانه های سوخته در مناطق سردسیر با زمستان های طولانی باشیم. بهترین زمان برای کاشت این رقم از نیمه دوم آبان تا دی ماه است.

مشخصات نهال آلبالو محلی


کشور سازنده: ایران

زمان گلدهی: نیمه دوم فروردین

زمان رسیدن: اوایل تیرماه

پایه: آلبالو تلخ

رنگ میوه: قرمز تیره

مزه میوه: ترش

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت