آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال زیتون مانزانیلا

خرید نهال زیتون مانزانیلا از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال زیتون مانزانیلا با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال زیتون مانزانیلا در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال زیتون مانزانیلا به سراسر کشور.
قیمت نهال زیتون مانزانیلا در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ زیتون مانزانیلا، کاشت نهال زیتون مانزانیلا، هرس درخت زیتون مانزانیلا، نحوه آبیاری زیتون مانزانیلا، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری زیتون مانزانیلا و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال زیتون مانزانیلا کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا زیتون مانزانیلا را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی زیتون مانزانیلا
  •     
  • مشخصات نهال زیتون مانزانیلا

معرفی نهال زیتون مانزانیلا


مشخصات نهال زیتون مانزانیلا:

نهال زیتون مانزانیلا یکی از گونه های نهال با بالاترین عملکرد در کشور مان ایران است.این رقم به سرعت تولید می کند و حداکثر تولید خود را به سرعت آغاز می کند.درختان زیتون مانزانیلا با حفظ سلامت درختان و آبیاری، کوددهی و سمپاشی کافی قادر به تولید 20 تن میوه در هر هکتار هستند.میوه درخت زیتون مانزانیلا بزرگ، خوش طعم و سبز رنگ است. این میوه برای مقاصد اقتصادی مانند تهیه کنسرو و زیتون شور انتخابی عالی است. زیتون مانزانیلا برای کشورهای مدیترانه ای مناسب است.درخت زیتون از یک تنه، شاخه های اولیه و فرعی تشکیل شده است. درختان می توانند به ارتفاع 3 تا 15 متر برسند. درختان زیتون مانزانیلا در اردیبهشت شکوفا می شوند و دانه های سبز زیتون در اوایل پاییز میوه می دهند.درخت زیتون نهالی همیشه سبز و یکی از قدیمی ترین گیاهان در منطقه مدیترانه به ویژه خاورمیانه است. درخت زیتون در اکثر استان های ایران می روید. این درختان بومی مناطق نیمه گرمسیری هستند. درخت زیتون را نمی توان در مناطقی که برف و یخبندان شدید زمستانی دارند کاشت.آب و هوای مناسب برای پرورش این رقم، آب و هوای گرم و معتدل است. این نهال نیاز به قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید برای چندین ساعت از روز دارد. درخت زیتون مانزانیلا یک رقم بسیار پربار و مقرون به صرفه در کشور ما است. واریته از سنین پایین شروع به میوه دادن می کند و پس از 4 سال بالغ می شود. عمر اقتصادی این رقم بسیار بالاست تا 70 سال. خرید نهال زیتون مانزانیلا به دلیل بهره وری بالا و عمر اقتصادی بالا یکی از بهترین گزینه ها برای اکثر شهرهای کشورمان به حساب می آید.

کشور تولید کننده زیتون مانزانیلا:

خاستگاه نهال زیتون مانزانیلا اسپانیا است.

پایه زیتون مانزانیلا:

این رقم از پایه زیتون استفاده می کند.

فاصله کاشت زیتون مانزانیلا:

فاصله کاشت استاندارد برای کاشت نهال زیتون مانزانیلا یک مستطیل به طول ضلع 3×4 متر مربع است. نیاز این درختان به دریافت نور خورشید را برطرف کنید و از تداخل شاخه ها و برگ ها با یکدیگر جلوگیری کنید؛ برداشت محصول آسان تر است و ریشه ها در خاک رشد بهتری دارند؛ درختان زیتون مانزانیلا باید در فاصله زمانی مشخص کاشته شوند.

ارتفاع درخت زیتون مانزانیلا:

درختان زیتون مانزانیلا در بزرگسالی می توانند به 5 تا 10 متر رشد کنند. با نگهداری مناسب درختان و آبیاری و کوددهی کافی، درختان می توانند تا ارتفاع اعلام شده رشد کنند. باغبان عزیز می توانید درختان زیتون مانزانیلا خود را هرس کنید تا برداشت آسان شود. هرس نامناسب درخت می تواند به درخت آسیب برساند یا عملکرد آن را کاهش دهد. پس برای اطلاع از نحوه هرس درختان به صورت رایگان با مشاوران نهالستان رویال نهال تماس بگیرید.

سرمای مورد نیاز زیتون مانزانیلا:

درختان زیتون مانزانیلا باید در پاییز و زمستان بین 200 تا 800 ساعت در دمای زیر 7 درجه سانتیگراد نگهداری شوند. این دوره برای تکمیل دوره خواب درخت و افزایش مقاومت آنها در سرما و گرما ضروری است. این چیزی است که هنگام خرید نهال زیتون مانزانیلا باید به آن توجه کنید.

عمر مفید زیتون مانزانیلا:

عمر اقتصادی بالا یکی از ویژگی های اصلی نهال زیتون مانزانیلا است. اگر این نژاد سالم باشد، می تواند اوج بهره وری خود را تا 70 سال حفظ کند.زندگی اقتصادی این درختان از دوران نوجوانی شروع می شود و تا پیری ادامه می یابد.

ارتفاع از سطح دریا زیتون مانزانیلا:

یکی از عوامل مهم در سازگاری یا ناسازگاری با انواع اقلیم و شرایط اقلیمی یک منطقه ارتفاع است. ارتفاع مناسب برای کاشت نهال زیتون مانزانیلا بین 100-800 متر است. به این ترتیب پس از اطلاع از ارتفاع منطقه باغ خود، در صورت سازگاری، می توانید این رقم را در باغ خود بکارید.

آفات و بیماری ها:

پژمردگی ورتیسیلیوم و سوختگی مگس از مهم ترین آفات و بیماری هایی هستند که حیات درختان زیتون را در مانزانیلا تهدید می کنند. برای جلوگیری از حملات آنها، سمپاشی درختان هر ساله ضروری است.

عملکرد باردهی زیتون مانزانیلا در هکتار:

هر هکتار از باغ های زیتون مانزانیلا می تواند سالانه 20 تن میوه برای شما به ارمغان بیاورد. حداکثر باردهی یک درخت پس از بلوغ درخت شروع می شود.

شروع به تولید زیتون مانزانیلا:

نهال زیتون مانزانیلا از سال اول پس از کاشت میوه می دهد. محصولات این نوع اولیه در سال های اولیه از نظر تجاری قابل دوام نبودند. وقتی درخت 4 ساله شد؛ (بلوغ) باردهی درخت به حداکثر می رسد.

گرده افشان ها:

برای گرده افشانی نهال زیتون مانزانیلا، می توانید انواع دیگر زیتون را در باغ خود پرورش دهید. به طور کلی به ازای هر 10 رقم اصلی در هر ردیف، یک عدد نهال زیتون گرده افشانی شده باید در باغ کاشته شود.

آبیاری مورد نیاز زیتون مانزانیلا:

درخت زیتون مانزانیلا در سالهای اول کاشت به دلیل سیستم ریشه کوتاه آن نیاز به آبیاری بیشتری دارد. از سال دوم در فصل بهار درختان را هفته ای 15 لیتر آبیاری کنید. به دلیل کاهش بارندگی و گرمای هوا، این میوه در تابستان افزایش می یابد و به 20 تا 25 لیتر آب در هفته نیاز دارد.درختان را به طور منظم آبیاری کنید، توانایی رشد درختان افزایش می یابد و محصولات بیشتری تولید می کنند. همچنین از بیماری و حمله آفات به درختان جلوگیری می کند. میوه های بزرگ و باکیفیت یکی دیگر از مزایای آبیاری منظم درخت است. با استفاده از روش آبیاری تحت فشار حبابدار می توان علاوه بر کاهش مصرف آب، راندمان آبیاری را نیز بهبود بخشید.

موعد گلدهی زیتون مانزانیلا:

درختان زیتون مانزانیلا دیر گل می شوند. این رقم در اوایل اردیبهشت شروع به شکوفه دادن می کند.

نحوه پرورش نهال زیتون مانزالیا:

نهال ریشه لخت: در این نهال ابتدا چاله حفر می شود سپس کمی خاک می ریزند و نهال را در آن می گذارند و اطراف آن را خاک نرم و مناسب پر می کنند و گیاه را آبیاری می کنند.

نهال گلدانی: ابتدا در نهال گلدانی یک گودال ایجاد کنید سپس گلدان را بشکنید و نهال ها را مستقیماً در گودال خاک گلدان قرار دهید و اطراف آن را پر کنید. سپس گیاهان را آبیاری کنید.

نهال گونی پیچی یا پیچ نایلونی: در این نهال ابتدا سوراخی در جایی که نیاز است کنده می شود و نهال ها را با نایلون و گونی در آن قرار می دهند. پس از قرار دادن گلدان در گودال نیز می توانید نایلون یا گونی را جدا کنید.

مشخصات نهال زیتون مانزانیلا


نوع رقم: کاملا تجاری

تاج رشد: گرد

مناسب: کنسرو سازی و روغن کشی

باردهی: پربار

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت