آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال زغال اخته سیاه

خرید نهال زغال اخته سیاه از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال زغال اخته سیاه با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال زغال اخته سیاه در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال زغال اخته سیاه به سراسر کشور.
قیمت نهال زغال اخته سیاه در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ زغال اخته سیاه، کاشت نهال زغال اخته سیاه، هرس درخت زغال اخته سیاه، نحوه آبیاری زغال اخته سیاه، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری زغال اخته سیاه و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال زغال اخته سیاه کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا زغال اخته سیاه را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی زغال اخته سیاه
  •     
  • مشخصات نهال زغال اخته سیاه

معرفی نهال زغال اخته سیاه


مشخصات نهال زغال اخته سیاه:

نهال زغال اخته سیاه در غرب آسیا و شرق اروپا یافت می شود. نهال زغال اخته نوعی درختچه است. هنگامی که این درختچه ها بدون مزاحمت رشد می کنند، ارتفاع آنها به 15 تا 25 فوت (4.5 تا 7.5 متر) می رسد. این حداکثر ارتفاع رشد پس از کاشت زغال اخته سیاه است؛ لازم به ذکر است که زغال اخته عمر طولانی دارد و در طولانی مدت از بهره وری آن بهره مند می شوید. تولید درخت زغال اخته حدود 100 سال به طول انجامیده و در نوع خود بی نظیر است.درخت زغال اخته سیاه به صورت پوسته پوسته در می آید. ماه اردیبهشت فصل اوج شکوفایی درختان زغال اخته است. رنگ درخت در پاییز قرمز می شود. یونانیان باستان یکی از پیشگامان در کشت مزرعه نهال زغال اخته بودند. در واقع این نهال در ابتدا در نوع بسیار ریز شروع به میوه دادن می کند که از نظر ظاهری شبیه زیتون است. یونانیان از این میوه برای تهیه ترشی استفاده می کردند. در حال حاضر از این میوه خوشمزه برای مصارف مختلفی استفاده می شود. از جمله این مصارف می توان به تهیه ژله، شربت، مربا، ترشی، و انواع نوشیدنی ها اشاره کرد. خرید نهال زغال اخته در بسیاری از کشورها یک گیاه دارویی محسوب می شود. این نهال هم در کشورهای اروپایی و هم در چین ظاهر شده است.

شرایط رشد نهال زغال اخته:

یک نقطه آفتابی برای کاشت نهال زغال اخته ترتیب دهید.رشد، باردهی و رسیدن زغال اخته نیز به نور کافی خورشید نیاز دارد. البته این گیاه را می توان در نیمه سایه نیز پرورش داد. در واقع، در این حالت، نهال زغال اخته باید زمان کامل آفتاب را داشته باشد؛ بیشتر از زمان سایه. اکثر درختانی که میوه قرمز می دهند به نور کافی برای تکمیل فرآیند تولید و رسیدن میوه نیاز دارند. بنابراین، محدوده ای که قبل از کاشت انتخاب می کنید بسیار مهم است. این موضوع کوچک می تواند در تولید نهال زغال اخته بسیار مهم باشد و شرایط عالی را برای شما ایجاد کند.

شکل ظاهری زغال اخته سیاه:

برگ های زغال اخته سیاه 2 تا 4 اینچ (5 تا 10 سانتی متر) طول دارند. درختان زغال اخته ابتدا گل ها و سپس برگ هایش شکوفا می شوند.زغال اخته ترش است. کنسروها و مرباها از میوه رسیده این گیاه تهیه می شود یا به عنوان میوه خشک مانند آلبالو مصرف می شود.نهال زغال اخته؛ می توان آن را خشک یا مرطوب خورد. میوه در زمان رسیدن بهتر برداشت می شود. زیرا در غیر این صورت، با خوردن آن تلخی کمتر دلپذیر آن را تجربه خواهید کرد.

شرایط اقلیمی زغال اخته سیاه:

زغال اخته سیاه می تواند زمستان را تا منفی 25 درجه سرد کند. در مقابل، زغال اخته تحمل حرارت پایینی دارد، درخت در برابر خشک شدن و بادهای گرم مقاوم نیست و ممکن است برگها ریزش کنند و درخت را بیمار و آسیب دیده به نظر برساند. به همین دلیل این درختان در مناطق گرم کاشته نمی شوند.

نور مناسب زغال اخته سیاه:

قرار گرفتن در سایه مانع از شکوفه دادن این درخت می شود. زغال اخته به 6 تا 8 ساعت آفتاب کامل نیاز دارد. در نیمه سایه و نیمه آفتاب این زمان به 4 تا 5 ساعت می رسد.

گرده افشان ها:

نهال زغال اخته ها خود گرده افشان هستند و برای کوددهی نیازی به گرده افشانی ندارند، اما وجود گرده افشان ها در باغ می تواند منجر به عملکرد بیشتر نهال ها شود.

مشخصات نهال زغال اخته سیاه


طعم میوه: شیرین و معطر

اندازه میوه: درشت

رنگ میوه: سیاه

باردهی میوه: بسیار پربار

بازار میوه: بازار پسند

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت