آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال زرشک بیدانه سیاه

خرید نهال زرشک بیدانه سیاه از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال زرشک بیدانه سیاه با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال زرشک بیدانه سیاه در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال زرشک بیدانه سیاه به سراسر کشور.
قیمت نهال زرشک بیدانه سیاه در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ زرشک بیدانه سیاه، کاشت نهال زرشک بیدانه سیاه، هرس درخت زرشک بیدانه سیاه، نحوه آبیاری زرشک بیدانه سیاه، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری زرشک بیدانه سیاه و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال زرشک بیدانه سیاه کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا زرشک بیدانه سیاه را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی زرشک بیدانه سیاه
  •     
  • مشخصات نهال زرشک بیدانه سیاه

معرفی نهال زرشک بیدانه سیاه


مشخصات نهال زرشک سیاه:

نهال زرشک سیاه دارای شاخه های خاردار و برگ های بیضی شکل است. میوه ها و برگ ها به صورت خوشه ای رشد می کنند و در آب و هوای معتدل و نیمه گرمسیری رشد می کنند. زرشک درختچه ای کوچک برگریز و همیشه سبز با برگ های دراز یا تخم مرغی شکل است. تاج بسیار متراکم و اغلب آویزان است و شاخه های باریک آن با خارهای کم و بیش بلند و بسیار تیز پوشیده شده است. پوست شاخه ها و شاخه ها معمولاً خاکستری روشن است و چوب آن شکننده تر و زرد است.برای خرید موفقیت آمیز نهال زرشک، باید کلیه اقدامات کشاورزی و باغداری در دراز مدت ایجاد شود. این اقدامات پرهزینه هستند و برای تکمیل فرآیند خود به زمان زیادی نیاز دارند. برای بهترین برداشت از باغ خود، بهتر است زرشک سیاه بدون دانه را انتخاب کنید؛ توجه کنید. این انتخاب نهال یک سرمایه گذاری بلند مدت برای باغبان است.همانطور که می دانید در حال حاضر این میوه در انواع مختلفی تولید می شود. بنابراین میوه ای مانند زرشک سیاه می تواند چندین نوع نهال داشته باشد.البته ارقام نهال یک میوه از نظر اندازه، شکل، عملکرد، شفافیت، اندازه و کیفیت گوشت متفاوت است. دلایل این تفاوت نیز روشن است. بسیاری از مردم اخیراً به کاشت نهال زرشک سیاه و ساخت باغ روی آورده اند. به همین دلیل تجربه کافی در انتخاب انواع نهال و احداث باغ ندارند. نهالستان رویال نهال در زمینه مشاوره نیز فعالیت می کند. به این ترتیب در زمینه های کاشت و بهره برداری مرتبط با باغبانی مشاوره های لازم را به شما ارائه می دهد. بهره مندی از مشاوره به تازه واردان یک سرمایه گذاری عالی است. زیرا مانع از شکست آنها در باغبانی و درد می شود. کشور

کشور تولید کننده نهال زرشک سیاه:

زادگاه زرشک سیاه ایران است که اولین بار در آنجا تولید شد.

پایه نهال زرشک سیاه:

تکثیر زرشک نسبتا آسان است. در نهالستان، این کار معمولا با قلمه های سبک در اوایل تابستان انجام می شود. گونه هایی مانند زرشک سیاه که به خوبی رشد می کنند را می توان از قلمه های چوب سخت نیز پرورش داد. تکثیر بذر با گونه‌های وحشی نیز امکان‌پذیر است، اما باغبانان عموماً آن را دوست ندارند.

فاصله کاشت نهال زرشک سیاه:

زرشک در درجه اول آفتاب کامل را ترجیح می دهد، اما در سایه نیز به خوبی رشد می کند.این درختچه ها به طور کلی باید در سایه کامل باشند، زیرا شاخ و برگ آنها در زمستان در اثر یخ زدگی و نور شدید خورشید آسیب می بیند. خرید نهال زرشک سیاه در خاک های باغ نسبتا خشک تا نسبتا مرطوب، اسیدی تا قلیایی رشد می کند. بهترین راه برای رشد بهینه درختان رعایت فاصله 4×4 متری بین نهال ها است.

ارتفاع درخت زرشک سیاه:

ارتفاع این درختچه ها کوتاه است و معمولاً به 4 متر می رسد. برای نتیجه بهتر، باید بلافاصله پس از کاشت ساقه ها را یک سوم تا یک دوم کوتاه کنید تا به خوبی منشعب شوند. پس از اتمام، بوته معمولاً بدون هرس اضافی می میرد. با این حال، هر زمان که می خواهید تاج ها را بازسازی کنید، می توانید آنها را قطع کنید. زرشک به راحتی هرس می شود و از شاخه های قدیمی جوانه می زند.

سرمای مورد نیاز نهال زرشک سیاه:

به طور معمول، درختچه های زرشک در آب و هوای معتدل و گرمسیری رشد می کنند و برای جوانه زدن مناسب نیاز به یک دوره سرد 7- درجه دارند. این دوره روی گیاهان در نهالستان انجام می شود و سلامت گیاهان را تضمین می کند.

عمر مفید و اقتصادی نهال زرشک سیاه:

کیفیت میوه با افزایش سن بهبود می یابد. عمر اقتصادی درختچه های زرشک سیاه به طور معمول 75 سال است. در این 75 سال باکیفیت ترین و مرغوب ترین زرشک برداشت شده است.

ویژگی های میوه زرشک سیاه:

میوه زرشک سیاه رنگ قرمز و طعم ترش دارد. گل های کوچک زرشک کروی و تخم مرغی شکل با پوسته های قرمز روشن، بنفش یا تقریبا سیاه هستند. این گل زرشک خوراکی است و در بین پرندگان محبوبیت دارد. بنابراین در فصل برداشت باید مراقب آسیب پرندگان باشید.

ارتفاع از سطح دریا:

در بین کشاورزان استانداردی به نام ارتفاع سطح زیر کشت وجود دارد. این معیار تعیین می کند که آیا کاشت گیاهان با این ارتفاع در منطقه صحیح است یا خیر.معمولا خرید نهال زرشک سیاه این مشکل را ندارد، زرشک سیاه در همه مناطق قابل کشت است. اما در مناطق معتدل معمولا کار بیشتر انجام می شود.

آفات و بیماری ها:

زرشک سیاه به ندرت تحت تأثیر آفات و بیماری ها قرار می گیرد. این درختچه ها عمدتا توسط شپشک سیاه خورده می شوند. شاه توت نیز تحت تأثیر سفیدک پودری قرار می گیرد.

حداکثر عملکرد باردهی نهال زرشک سیاه در هکتار:

حداکثر عملکرد درختچه های زرشک سیاه 2 تن در هکتار است که با مراقبت مناسب می توان به آن دست یافت. مراقبت از زرشک آسان است. اگر به خوبی رشد کنند، نیازی به کود یا آبیاری اضافی نیست. بهتر است ناحیه ریشه را با مالچ بپوشانید تا خاک به طور یکنواخت مرطوب بماند و علف های هرز به طور موثری از بین بروند. حذف گیاهان ناخواسته از تاج خار یک کار بسیار مهم است.

موعد باردهی نهال زرشک سیاه:

این محصول در سال اول پس از کاشت نهال زرشک سیاه قابل برداشت است. برداشت از اوایل پاییز شروع می شود و محصول را می توان از درختان برداشت کرد.

گرده افشان ها:

زرشک سیاه معمولاً خود زاد و ولد است، به این معنی که به تنهایی قادر به تولید مثل و گرده افشانی است. برای رشد نهال زرشک سیاه نیازی به رشد انواع گرده افشانی ندارید.

آبیاری مورد نیاز نهال زرشک سیاه:

این گیاه می تواند شرایط خشکی را تحمل کند. برای آبیاری این گیاه هر 10 روز یکبار آبیاری کنید.

موعد گلدهی نهال زرشک سیاه:

پس از خرید نهال زرشک سیاه، درخت در اواخر بهار شروع به شکوفه دادن می کند.

مشخصات نهال زرشک بیدانه سیاه


آب: برای مناطق کم آب

خاک: مناسب برای انواع خاک

خواص دارویی: خاصیت دارویی دارد

خصوصیات: خاص و کمیاب

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت