آخرین مقالات

ثبت سفارش

R O Y A L N A H A L

زمان باقیمانده تا پایان فروش نهال

تماس با نهالستان:

جهت دریافت مشاوره و یا خرید نهال ، کافیست روی یکی از راه های ارتباطی زیر کلیک نمایید.


(نهالستان باز است)
(نهالستان تعطیل است)

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
دفتر فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
خط ویژه فروش + واتساپ

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس و مدیر فروش

۰۹۰۲۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۳۲۱۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۳۶۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
حسابداری، صدور فاکتور، هماهنگی ارسال

۰۹۰۲۰۴۳۱۵۰۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
پیگیری سفارش ارسالی

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

پاسخگویی از ساعت 8:00 تا 20:00
کارشناس فروش و مشاوره

Copyright Royalnahal © 2022

نهال انار پایه کوتاه

خرید نهال انار پایه کوتاه از بهترین نهالستان کشور (نهالستان رویال نهال) با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه نهال کاری..
فروش نهال انار پایه کوتاه با مجوز تولید نهال از جهاد کشاورزی همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت زیر نظر برترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی.
تولید نهال انار پایه کوتاه در نهالفروشی رویال نهال همراه با ارسال نهال انار پایه کوتاه به سراسر کشور.
قیمت نهال انار پایه کوتاه در این نهالستان مناسب می باشد زیرا این نهالستان بدون هرگونه واسطه نهال را به دست مشتری می رساند.
کارشناسان این نهالستان 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه: احداث باغ انار پایه کوتاه، کاشت نهال انار پایه کوتاه، هرس درخت انار پایه کوتاه، نحوه آبیاری انار پایه کوتاه، مراقبت های ویژه: سمپاشی و مبارزه با آفات و بیماری انار پایه کوتاه و ... می باشند.
برای خرید اینترنتی نهال انار پایه کوتاه کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا انار پایه کوتاه را حضوری خریداری کنید.
جهت خرید و دیدن لیست کامل این رقم نهال به پایین این صفحه مراجعه نمایید.

  • معرفی انار پایه کوتاه
  •     
  • مشخصات نهال انار پایه کوتاه

معرفی نهال انار پایه کوتاه


یکی از مهم ترین ویژگی های نهال انار پاکوتاه انعطاف پذیری بسیار زیاد آن است، در واقع مقاومت بالایی در برابر همه خاک ها دارد و می توانید آن را در انواع خاک ها بکارید. اگر خاک شور و کم آب باشد، این نهال مقاومت زیادی از خود نشان می دهد، بنابراین می توانید آن را در انواع خاک بکارید. ریشه های این نهال گاهی تا 5 متر زیر زمین می رسد و از بهترین خاک ها برای رشد این درخت خاک های شنی است. این نهال را می توانید حتی در زمین های شور نیز بکارید و خاک های رسی نیز برای رشد آن مناسب است. اگر خاک زهکشی خوبی داشته باشد، شکی نیست که نهال به بهترین شکل ممکن رشد می کند و به زودی میوه می دهد. اگر بافت خاک شنی و رسی باشد نهال انار با ریشه کوتاه رشد خوبی خواهد داشت و باید بدانید که بهترین خاک برای نهال از این نوع است. اگر زمین را سالیانه شخم بزنید و کود حیوانی را به آن اضافه کنید، میوه با کیفیت بهتری از نهال به دست خواهید آورد.

سرمای مورد نیاز انار پایه کوتاه:

یکی دیگر از ویژگی های نهال انار پا کوتاه که باید در مورد آن اطلاعات کافی داشته باشید شرایط محیطی آن است. این نهال سرمای 1 درجه سانتی گراد را به خوبی تحمل می کند اما مراقب باشید که اگر این سرما به 12-14 درجه سانتی گراد برسد قسمت های هوایی نهال یخ زده و خشک می شود. به همین دلیل سعی کنید هنگام کاشت نهال به این ویژگی بسیار دقت کنید. باید شرایط محیطی رشد نهال را فراهم کنید تا نهال به خوبی رشد کند و به ثمر برسد.

نحوه آبیاری درخت انار پایه کوتاه:

یکی از مهم ترین ویژگی های نهال انار با ریشه کوتاه که بر محبوبیت آن در بین کشاورزان افزوده است، مقاومت آن در برابر خشکی است.البته باید بدانید که اگر به طور منظم به آن آبیاری کنید، بدون شک عملکرد آن بسیار بهبود می یابد. آن دسته از خاک هایی که سبک هستند باید هفته ای یک بار و خاک های سنگین هر ده روز یک بار آبیاری شوند. باید سیستم آبیاری آن را طوری تنظیم کنید که نهال به بهترین شکل ممکن رشد کند و سیستم منظمی داشته باشد. باید نوع خاکی که نهال را در آن کاشته اید به خوبی بشناسید تا بتوانید آن را به درستی آبیاری کنید و از این طریق عملکرد رشد بهبود پیدا کند.

آفات و بیماری انار پاکوتاه:

زمانی که قصد خرید هر نوع نهال میوه را دارید، باید ویژگی های آن ها را به دقت بررسی کنید. در این صورت مطمئنا بهترین نهال را می خرید و میوه های خوبی از آن می گیرید. یکی از مشکلات اساسی در پرورش این نهال انار پایه کوتاه که باید مراقب آن بود، این است که در برخی موارد ممکن است میوه شکسته شود. یکی از بزرگترین دلایل ترک خوردن میوه ها این است که برخی از آنها از نظر ژنتیکی چنین می شوند. اگر این نهال به طور نامنظم آبیاری شود، پوست آن خشک شده و ترک می خورد. دلایل دیگری نیز باعث ریزش میوه نهال می شود که از جمله آنها می توان به بارندگی های نابهنگام، سرمای زیاد و ... از مهمترین و اصلی ترین آنها اشاره کرد. با مشاهده آفات و بیماری ها بر روی این نهال باید سریعاً با افراد مجرب در این زمینه مشورت کنید تا علت آن را بیابید و از انار ساقه کوتاه خود در برابر آفات و بیماری ها محافظت کنید.

مشخصات نهال انار پایه کوتاه


توجیح اقتصادی: تجاری

آب و هوای مناسب: سردسیری و کم آب

عمر اقتصادی: حدودا 30 سال

نوع باردهی: بسیار پربار

نوع رقم: پایه کوتاه

ارسال نهال

ارسال نهال

ارسال انواع نهال به سراسر کشور از طریق پایانه مسافربری

ضمانت نهال

ضمانت نهال

نهال های نهالستان دارای ضمانت بازگشت وجه و نهال می باشند

صدور فاکتور رسمی

صدور فاکتور رسمی

در صورت خرید نهال، نهالستان فاکتور رسمی برای شما صادر میکند

پشتیبانی نهالستان

پشتیبانی نهالستان

از طریق شبکه های اجتماعی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

جستجو در سایت